Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

PawÂła pokazali a mojej Joasi nie.MĂłwiÂłem ze ktoÂś znich bĂŞdzie.Nie mogĂŞ rozpracowaĂŚ grafiku ,kto i kiedy bĂŞdzie prowadziÂł-tvn24 powinien ogÂłaszaĂŚ taki harmonogram :mhm: :mhm:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a dzis co jest nie tak z grzywkÂą :?: :hahaha:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czyli Âże co ma byĂŚ nie tak :mhm: :mhm: :mhm:
Normalnie jak zwykle grzywka PawÂła to wieksza tajemnica niÂż lÂądowanie obcych strefie 51
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ÂŁadniej PawÂłowi na z grzyweczkÂą boczek :lol:
To on mnie w taki nastrĂłj wprowadziÂł :D
Najpierw rozmowÂą z paniÂą FrÂączek o zabawkach-prezentach, ktĂłre czĂŞsto sÂą niebezpieczne dla dzieci. Rozmowa toczyÂła siĂŞ w bardzo miÂłej atmosferze, na zakoĂączenie dobrnĂŞli do tego, Âże takie zabawki powinny mieĂŚ specjalne znaczki ostrzegajÂące ;) PaweÂł uÂżyÂł na koniec swojego humoru i stwierdziÂł, Âże producenci powinni mieĂŚ to na uwadze i jeÂśli ÂŚw. MikoÂłaj dba o swoich klientĂłw powinien taki znaczek sprawdziĂŚ :lol:
PóŸniej rozmowa z Przemkiem (tak Pawe³ powiedzia³, wiêc wnioskujê, ¿e siê znaj¹) Iwaùczykiem z GW o dzisiejszej wygranej siatkarzy i jutrzejszym finale MŒ :jupi:
A niedawno sobie szydziÂł z imprezy urzÂądzanej w Warszawie, na ktĂłrej majÂą byĂŚ przyznawane Europejskie nagrody filmowe :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:ÂŁadniej PawÂłowi na z grzyweczkÂą boczek :lol:
..czyli tak :?:
:arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Po lekturze Waszych postów wnioskujê, ¿e najwiêksze kontrowersje w czasie dzisiejszego dy¿uru Paw³a, wzbudzi³a u Was jego grzywka :rozglada: Mnie te¿ nie daje ona (grzywka ;) ) spokoju :mhm: W pierwszym serwisie opada³a lekko na bok :mhm: w kolejnych by³a u³o¿ona trochê inaczej, a w serwisie o siedemnastej ktoœ j¹ w koùcu ujarzmi³ i zaczesa³ Paw³owi do góry i lekko na bok, tak jak ja lubiê najbardziej :P W póŸniejszych serwisach znowu powoli zaczê³a opadaÌ :rozglada: Chyba wiem czemu tak siê dzieje :rozglada: Obserwuj¹c poczynania Paw³a na drugim planie, zauwa¿y³am, ¿e on bardzo czêsto przeczesuje sobie w³osy rêk¹ :rozglada: mówi¹c kolokwialnie targa je :lol: Ktoœ, kto uk³ada mu fryzurê do serwisu napracuje siê, ¿eby pan prezenter wygl¹da³ wspaniale :P a on jednym ruchem demoluje efekty tej pracy :rozglada:
Funckyrella pisze:
PaweÂł uÂżyÂł na koniec swojego humoru i stwierdziÂł, Âże producenci powinni mieĂŚ to na uwadze i jeÂśli ÂŚw. MikoÂłaj dba o swoich klientĂłw powinien taki znaczek sprawdziĂŚ


Ta pani z federacji konsumentĂłw, to siĂŞ chyba na tym PawÂła specyficznym humorze nie poznaÂła, bo tak dziwnie siĂŞ na niego patrzyÂła :lol:

A niedawno sobie szydziÂł z imprezy urzÂądzanej w Warszawie, na ktĂłrej majÂą byĂŚ przyznawane Europejskie nagrody filmowe


A jak¹ rozrabiack¹ minê mia³ wtedy :lol: Najpierw nabija³ siê z miejsca, w którym ta impreza siê odbywa, a potem dopytywa³ siê kole¿ance, która relacjonowa³a tê imprezê: czy czerwony dywan zosta³ ju¿ roz³o¿ony? :mhm: Chyba przypad³y mu do gustu s³owa Wima Wendersa, który doœÌ pochlebn¹ opiniê o Polsce wyrazi³ ;) na koniec jednego serwisu powiedzia³: na kolejny serwis ze studia w centrum Europy zapraszamy... ;) Wreszcie raport wieczorny i kolejni goœcie :D Na pocz¹tek re¿yser £ukasz Barczyk, panowie maj¹ doœÌ odrêbne zdania na temat kondycji polskiego kina :mhm: Goœcia chyba z tej imprezy filmowej œci¹gnêli, wnioskujê po jego stroju ;) muszka itd :D Powróci³ tak¿e temat œwi¹tecznych prezentów dla dzieci, do studia zawita³a sama superniania :lol: niestety niewiele wiem z treœci rozmowy gdy¿ drobne zamieszanie w moim domu akurat panowa³o ;) Podczas omawiania kolejnego tematu Pawe³ mia³ jakiœ problem z odmian¹ liczebnika :mhm: 150 zdaje siê :rozglada: ale , ¿e zamieszanie, w moim domu, trwa³o nadal szczegó³ów nie jestem w stanie podaÌ ;) Na koniec raportu by³a jeszcze relacja z tego festiwalu filmowego ;) zaprezentowali zdjêcia prosto z czerwonego dywanu, po którym przechadza³a siê, doœÌ sk¹po ubrana, Penelope Cruze ;) Pawe³ komentuj¹c te obrazki wyrazi³ nadziejê, ¿e aktorka nie przeziêbi siê w Warszawie ;)
Teraz tylko czekaĂŚ, aÂż PaweÂł podsumuje dzieĂą :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

D¿astina pisze: Na pocz¹tek re¿yser £ukasz Barczyk, panowie maj¹ doœÌ odrêbne zdania na temat kondycji polskiego kina :mhm: Goœcia chyba z tej imprezy filmowej œci¹gnêli, wnioskujê po jego stroju ;) muszka itd :D
:arrow: Obrazek
DÂżastina pisze:PowrĂłciÂł takÂże temat ÂświÂątecznych prezentĂłw dla dzieci, do studia zawitaÂła sama superniania :lol:
:arrow: Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

AleÂż pracowitÂą sobotĂŞ miaÂł PaweÂł, no, no :D AÂż Âżal, Âże siĂŞ nie braÂło w tym udziaÂłu :/
..a dzis co jest nie tak z grzywkÂą

Co ma byĂŚ nie tak? :D Tak Âładnie umodelowana :lol:
PrzypomniaÂły mi siĂŞ wszystkie sproÂśne, i nie tylko, dowcipy o listonoszach Pechowo, u nas listy roznosi listonoszka Btw. PawÂła chĂŞtnie ugoÂściÂłabym przy kawie
:> A có¿ to? Listonoszki nie mo¿na podj¹Ì kaw¹? :devil:
Funckyrella pisze:ÂŁadniej PawÂłowi na z grzyweczkÂą boczek :lol:
:> A Ty caÂły czas dopijasz tego szampana, ktĂłry przewidziaÂłem na obchody 400 strony wÂątku Anity? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

adam pisze:Nie mogĂŞ rozpracowaĂŚ grafiku ,kto i kiedy bĂŞdzie prowadziÂł-tvn24 powinien ogÂłaszaĂŚ taki harmonogram :mhm: :mhm:
Tego grafiku nikt nie jest w stanie rozpracowaĂŚ ;) ChoĂŚ dziÂś moÂżna przewidzieĂŚ, Âże popoÂłudniu znowu bĂŞdzie PaweÂł :tanczy: Ale gdyby byÂł podawany rozkÂład dyÂżurĂłw to pojawianie siĂŞ naszych ulubieĂącĂłw na wizji nie budziÂłoby tylu emocji :szalony:
Black Jack '62 pisze: :> A Ty caÂły czas dopijasz tego szampana, ktĂłry przewidziaÂłem na obchody 400 strony wÂątku Anity? :devil:
Taaak, u Anity 401 strona leci, a imprezy jak nie byÂło, tak nie ma :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
joko ono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 09:31

Post autor: joko ono »

sztywniak siĂŞ po paru miesiÂącach rozkrĂŞciÂł :shock:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:uhh: bardzo twĂłrcze spostrzeÂżenie :uhh:
A có¿ to? Listonoszki nie mo¿na podj¹Ì kaw¹? :devil:
MoÂżna, ale wtedy kawa inaczej smakuje :lol:
ChoĂŚ dziÂś moÂżna przewidzieĂŚ, Âże popoÂłudniu znowu bĂŞdzie PaweÂł :tanczy:
Podoba mi siĂŞ takie przewidywanie z gĂłry skazane na wygranÂą :D
To tak zupeÂłnie na odwrĂłt do sytuacji w sporcie. Wydaje mi siĂŞ, Âże PaweÂł dzisiaj nieco nachmurzony :uhh: CzyÂżby ta przegrana siatkarzy tak go przygniotÂła? A moÂże zaginiĂŞcie policjantĂłw ;)
ChociaÂż z drugiej strony........
RozmowĂŞ o kredytach ÂświÂątecznych bardzo dociekliwie przeprowadziÂł :D Gdyby nie fakt, Âże zawsze taki dociekliwy, to pomyÂślaÂłabym, Âże ma zamiar na ÂświĂŞta siĂŞ zapoÂżyczyĂŚ ;)
ZapamiĂŞtaÂłam, a wÂłaÂściwie to przypomniaÂło mi siĂŞ jak nazywaÂł jeden z dwojga goÂści PawÂła - Piotr KrawczyĂąski
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Wydaje mi siĂŞ, Âże PaweÂł dzisiaj nieco nachmurzony :uhh:
:mhm: Rzeczywiœcie, doœÌ ponury dzisiaj jest :? Informacje, fakt niezaweso³e do przekazywania :roll: a mo¿e to wczorajsze szaleùstwo tak go wyczerpa³o, ¿e dzisiaj nie ma ju¿ si³y :mhm:
RozmowĂŞ o kredytach ÂświÂątecznych bardzo dociekliwie przeprowadziÂł :D Gdyby nie fakt, Âże zawsze taki dociekliwy, to pomyÂślaÂłabym, Âże ma zamiar na ÂświĂŞta siĂŞ zapoÂżyczyĂŚ ;)
Kto wie :mhm: moÂże planuje rodzinie drogie prezenty podarowaĂŚ ;)
ZapamiĂŞtaÂłam, a wÂłaÂściwie to przypomniaÂło mi siĂŞ jak nazywaÂł jeden z dwojga goÂści PawÂła - Piotr KrawczyĂąski
:> A dlaczego tak z imienia i nazwiska go zapamiĂŞtaÂłaÂś :rozglada:
joko ono pisze: sztywniak siĂŞ po paru miesiÂącach rozkrĂŞciÂł :shock:
AÂż strach pomyÂśleĂŚ co bĂŞdzie dalej :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

joko ono pisze: sztywniak siĂŞ po paru miesiÂącach rozkrĂŞciÂł :shock:
sztywniak czy drewniany chÂłopiec to do niego nie pasuje,ja odczuwam natomiast takie wraÂżenie jakby on siĂŞ jakby jeszcze baÂł kamery i niepewnie siĂŞ przy niej czuÂł :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Pawe³ boi siê kamery :mhm: eee, nie ;) Po dzisiejszym raporcie wieczornym powiedzia³abym, ¿e raczej samotnoœci ;) Tak pusto w tym studio by³o, nikt siê nie krêci³ :uhh: ¿adnego goœcia nie zaprosili :uhh: tematy takie przygnêbiaj¹ce :? Pawe³ ca³y czas powa¿ny :uhh: jedynie raz siê uœmiechn¹³, kiedy wspomina³ o drugim miejscu naszych siatkarzy :)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości