Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze: ..mogĂŞ chyba wyraÂżaĂŚ niezadowolenie faktem Âże nie ma mojej ulubionej dziennikarki pracujÂącej w mojej ulubionej (dziĂŞki niej) stacji :>
A pewnie, ¿e mo¿esz :rozglada: ja Ci pozwalam :rozglada: Ale pamiêtaj o tym, ¿eby siê za mocno nie z³oœciÌ :rozglada: wszak z³oœÌ piêknoœci szkodzi :lol2:
To moÂże na uspokojenie nagrania z wczoraj :arrow:
http://savefile.com/files/523211
http://savefile.com/files/523229
Szkoda, Âże nie staÂło siĂŞ tak, jak Danka obiecaÂła, Âże jak tylko wyrok w sprawie zostanie ogÂłoszony, to zaraz nas o tym poinformujÂą :roll: Ale czekajmy na te dni, o ktĂłrych pisaÂł Alchemik ;) czyli "te, ktĂłrych jeszcze nie znamy" ;)
Alchemik pisze:A có¿ tam dziœ s³ychaÌ w Poznaniu i okolicach?
Aaaa, sam mistrz Rubik :rozglada: dziÂś w Poznaniu koncertuje :devil:

No dobra, zalegÂłoÂści u mojej ulubionej dziennikarki nadrobione :lol2: teraz Âśmigam do wÂątku mojego ulubionego dziennikarza :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

D¿astina pisze:A pewnie, ¿e mo¿esz :rozglada: ja Ci pozwalam :rozglada: Ale pamiêtaj o tym, ¿eby siê za mocno nie z³oœciÌ :rozglada: wszak z³oœÌ piêknoœci szkodzi :lol2:
.. :devil: dziĂŞki za ostrzeÂżenia i rady :lol:
..na pewno przy najbliÂższej okazji wezmĂŞ je sobie do serca ;)
To moÂże na uspokojenie nagrania z wczoraj :arrow:
..o wÂłaÂśnie tego mi byÂło potrzeba :buzi:
Szkoda, Âże nie staÂło siĂŞ tak, jak Danka obiecaÂła, Âże jak tylko wyrok w sprawie zostanie ogÂłoszony, to zaraz nas o tym poinformujÂą :roll:
..ja juÂż w nic nikomu z tvn24 nie wierzĂŞ bo zbyt wiele razy skÂładali obietnice bez pokrycia :]
..a to mĂłwiÂą Âże PaĂąstwa poinfomujemy a to znĂłw Âże do tego tematu bĂŞdziemy wielokrotnie wracaĂŚ i najczĂŞÂściej jest tak Âże sÂą to czcze obietnice :/
..tylko Agatce we wszystko co mĂłwi wierzĂŞ bezgranicznie bo jeszcze nigdy mnie nie zawiodÂła :)
Aaaa, sam mistrz Rubik :rozglada: dziÂś w Poznaniu koncertuje :devil:
..a nie wiesz przypadkiem DÂżastina czy Black moÂże wybraÂł siĂŞ na ten koncert - gdzieÂś przepadÂł :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:Aaaa, sam mistrz Rubik :rozglada: dziÂś w Poznaniu koncertuje :devil:
..a nie wiesz przypadkiem DÂżastina czy Black moÂże wybraÂł siĂŞ na ten koncert - gdzieÂś przepadÂł :rozglada:
O rany :hmm: Orzesz Wy! :x Tylko mnie kilka dób nie ma, to od razu wepchnêli w ramiona jakiegoœ Rubika :? Nie jestem fanem ... zreszt¹ nawet nie mogê siê obiektywnie wypowiedzieÌ, bo nie znam twórczoœci tego pana :] Ale! lepiej byœcie zasugerowali, ¿e uwiod ... :red: ... uprowadzi³a mnie jaka ciemnow³osa piêknoœÌ i nie chcia³a wypuœciÌ :lol2:
Ale bardziej wiarygodnÂą wersjÂą byÂłoby np. to, Âże zapomniaÂłem, iÂż podczas golenia siĂŞ nie mĂłwi, w skutek czego najadÂłem siĂŞ pianki do golenia i nabawiÂłem niestrawnoÂści :devil:

No dobrzeeee ... co my tu mamy :>
Niewiele :/
Ale po kolei :D

Na poczÂątek ... wytÂłumaczcie mi, co grozi w naszym kraju za nie wypeÂłnianie obowiÂązkĂłw fana :red: ? i za, wprawdzie krĂłtkotrwaÂłe, ale jednak, zaniedbywanie ze szczegĂłlnym okrucieĂąstwem wspaniaÂłych gwiazd telewizji :red: ? Nawet jeÂśli prawo tego nie przewiduje, to ja proszĂŞ o najwyÂższy wymiar kary :neutral:

ZasypiaÂłem przedwczoraj i przed-przedwczoraj i wczoraj taki niesyty, wÂłaÂściwie, to nawet mogĂŞ rzec, Âże na gÂłodzie :(
Poza tym dostaĂŚ siĂŞ tu w Âżaden sposĂłb nie mogÂłem w tych wolnych moich sekundach :(
Widzia³em ca³e szczêœcie nasz¹ piêknoœÌ w poradku :) A dla sprostowania dodam, i¿ by³a chwilkê przed wpó³ do dziewi¹tej ;) Wiedzia³em, ¿e Agatka by³a, wiedzia³em, ¿e zajmowa³a siê wa¿nym tematem i co? I tylko to, co widzê tutaj na za³¹czonych capsach by³o :> Skandal! :x
...no i dzis Agatka tak jakby uÂśmiechniĂŞta
JeÂżeli to jest ''tak jakby uÂśmiech'' to ja jestem... tak jakby Alchemik
Ja teÂż jestem zdecydowanie za tym, Âże to byÂł uÂśmiech :D No, moÂże nie taki, na jaki czekaliÂśmy, ale zawsze coÂś ujmujÂącego :lol2: Al - przestaĂą z tym wyliczaniem procentĂłw, bo to takie nieromantyczne jest :devil:
Szkoda, Âże taki powaÂżny temacik :? MoÂże tej radoÂści w jej obliczu byÂłoby wiĂŞcej? :) Mimo to jednak, Agatka Âśmiertelnej powagi nie zachowaÂła :D PomĂłgÂł jej w tym chyba jakiÂś debil, ktĂłry z sobie tylko wiadomych powodĂłw, uÂżyÂł klaksonu samochodowego w poÂłowie relacji :devil: PrzysiĂŞgam od razu, Âże nie miaÂłem z tym nic wspĂłlnego :nie:
Ale ten uÂśmiech sprawiÂł, iÂż nie chciaÂłem rozstawaĂŚ siĂŞ z telewizorem i chciaÂłem go zabraĂŚ ze sobÂą :szalony:
:mhm: Ale to dziwnie zabrzmiaÂło: nie chciaÂłem rozstawaĂŚ siĂŞ z telewizorem :uhh: :roll:

:hahaha: :hahaha:

To byÂł niekontrolowany bezwarunkowy Âśmiech rozpaczy ;)
Tak mawiali pracownicy radzieckich elektrowni atomowych
Hehe :devil: No bo na pewno nie ukraiĂąskich elektrowni :rozglada:
Dam po kontrze, dla otuchy: najwaÂżniejsze sÂą dni, ktĂłrych jeszcze nie znamy, najwaÂżniejsze sÂą chwile te, na ktĂłre czekamy...
Np. te przed-przedwczorajsze :D Z Waszych relacji wynika, Âże waÂżne byÂły, choĂŚ po 10. wcale nie moÂżna by o nich napisaĂŚ np.: piĂŞkne :/
..ten live o ktĂłrym pisaliÂśmy rano byÂł ostatni
A mĂłgÂłbyÂś wytÂłumaczyĂŚ, dlaczego tak siĂŞ staÂło :> :devil:

I co :> od tej pory ze strony Agatki ciszaaaa :roll: ???
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:O rany :hmm: Orzesz Wy! :x Tylko mnie kilka dĂłb nie ma, to od razu wepchnĂŞli w ramiona jakiegoÂś Rubika :?
:hahaha: Mnie ostatniemu przyszÂłoby na myÂśl, iÂż nastÂąpiÂła u Ciebie taka odmiana, iÂż wolaÂłbyÂś otaksowywaĂŚ tkliwymi spojrzeniami Rubika zamiast... PannĂŞ AgattĂŞ :> :hahaha:
Black Jack '62 pisze:Ale bardziej wiarygodnÂą wersjÂą byÂłoby np. to, Âże zapomniaÂłem, iÂż podczas golenia siĂŞ nie mĂłwi, w skutek czego najadÂłem siĂŞ pianki do golenia i nabawiÂłem siĂŞ niestrawnoÂści :devil:
Pytanie mam, czy tam - na opakowaniu, przypadkiem nie powinno byĂŚ napisane, iÂż produkt nie daje siĂŞ do spoÂżycia :mhm: Widocznie zbyt maÂłej czcionki uÂżyto :lol:
Black Jack '62 pisze:Na poczÂątek ... wytÂłumaczcie mi, co grozi w naszym kraju za nie wypeÂłnianie obowiÂązkĂłw fana :red: ? i za, wprawdzie krĂłtkotrwaÂłe, ale jednak, zaniedbywanie ze szczegĂłlnym okrucieĂąstwem wspaniaÂłych gwiazd telewizji :red: ? Nawet jeÂśli prawo tego nie przewiduje, to ja proszĂŞ o najwyÂższy wymiar kary :neutral:
Chcesz dobrowolnie - masz :D A kto ma karĂŞ, wyrok wypeÂłniĂŚ? :D E, gÂłupio pytam :lol2:
Black Jack '62 pisze:PomĂłgÂł jej w tym chyba jakiÂś debil, ktĂłry z sobie tylko wiadomych powodĂłw, uÂżyÂł klaksonu samochodowego w poÂłowie relacji :devil: PrzysiĂŞgam od razu, Âże nie miaÂłem z tym nic wspĂłlnego :nie:
Dlaczego siĂŞ tÂłumaczysz zawczasu :> PrzecieÂż nikt CiĂŞ o to w ogĂłle nie podejrzewaÂł :D
Black Jack '62 pisze:
..ten live o ktĂłrym pisaliÂśmy rano byÂł ostatni
A mĂłgÂłbyÂś wytÂłumaczyĂŚ, dlaczego tak siĂŞ staÂło :> :devil:
Chyba nikt z nas nie jest w stanie ci to przetÂłumaczyĂŚ :?
Tak jak zresztÂą inne nieprzetÂłumaczalne sprawy, ale o nich niÂżej :]
Black Jack '62 pisze:Ale! lepiej byœcie zasugerowali, ¿e uwiod ... :red: ... uprowadzi³a mnie jaka ciemnow³osa piêknoœÌ i nie chcia³a wypuœciÌ :lol2: /.../
I co :> od tej pory ze strony Agatki ciszaaaa :roll: ???
AleÂż wczoraj, co byÂło sporym zaskoczeniem, materiaÂł Panny Agatty w popoÂłudniowych Faktach nadano, a tyczyÂł on ''Snajpera'' :>
Dziwnych sytuacji ciÂąg dalszy, dziwnym trafem dziÂś zamiast Panny Agatty w Poznaniu stacjonuje jej redakcyjny kolega :mhm:
Wasze wyliczenia dyÂżurowe wziĂŞÂły tym samym w Âłeb :/
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: O rany :hmm: Orzesz Wy! :x Tylko mnie kilka dĂłb nie ma, to od razu wepchnĂŞli w ramiona jakiegoÂś Rubika :?
Ooooo, wypraszam sobie, ja CiĂŞ w ramiona Rubika nie wpychaÂłam :devil:
Black Jack '62 pisze:Nie jestem fanem ... zresztÂą nawet nie mogĂŞ siĂŞ obiektywnie wypowiedzieĂŚ, bo nie znam twĂłrczoÂści tego pana :]
Uwierz mi ;) O pewnych sprawach czasami lepiej nie wiedzieĂŚ :devil:
Alchemik pisze:AleÂż wczoraj, co byÂło sporym zaskoczeniem, materiaÂł Panny Agatty w popoÂłudniowych Faktach nadano, a tyczyÂł on ''Snajpera'' :>
W rzeczy samej :arrow: http://savefile.com/files/529646 :D I to jeszcze nie koniec, w raporcie wieczornym byÂła powtĂłreczka :arrow: http://savefile.com/files/529661 :rozglada: materiaÂł ten sam, ale koĂącĂłweczka inna :lol2:
Alchemik pisze:Dziwnych sytuacji ciÂąg dalszy, dziwnym trafem dziÂś zamiast Panny Agatty w Poznaniu stacjonuje jej redakcyjny kolega :mhm:
Wasze wyliczenia dyÂżurowe wziĂŞÂły tym samym w Âłeb :/
Czyli tak jak zawsze :rozglada: TVN24 nas zaskoczyÂła :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze: Ale! lepiej byœcie zasugerowali, ¿e uwiod ... :red: ... uprowadzi³a mnie jaka ciemnow³osa piêknoœÌ i nie chcia³a wypuœciÌ :lol2:
..a wiesz Âże coÂś takiego przyszÂło mi do gÂłowy :lol:
..bo ani ciebie ani piĂŞknoÂści nie byÂło :devil:
Wiedzia³em, ¿e Agatka by³a, wiedzia³em, ¿e zajmowa³a siê wa¿nym tematem i co? I tylko to, co widzê tutaj na za³¹czonych capsach by³o :> Skandal! :x
..nawet mi tego nie przypominaj bo krew siĂŞ we mnie gotuje :x
W rzeczy samej :arrow: http://savefile.com/files/529646 :D I to jeszcze nie koniec, w raporcie wieczornym byÂła powtĂłreczka :arrow: http://savefile.com/files/529661 :rozglada: materiaÂł ten sam, ale koĂącweczka inna :lol2:
..w pierwszej 'dla FaktĂłw Agata..' a w drugiej 'Agata T.. tvn24' :tanczy:
..no DÂżastina :buzi:
..znĂłw spisaÂłaÂś siĂŞ na medal :buzi:
Wasze wyliczenia dyÂżurowe wziĂŞÂły tym samym w Âłeb :/
:shock:
:shock: ale dlaczego :?: :shock: :shock:

..przecieÂż Artur byÂł tydzieĂą temu w weekend :!:
..Joanna 2 tygodnie temu :!:
..wiĂŞc teraz byÂła kolej na AgatkĂŞ :!:

..zaczynam siĂŞ martwiĂŚ :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DÂżastina pisze:
Alchemik pisze:Dziwnych sytuacji ciÂąg dalszy, dziwnym trafem dziÂś zamiast Panny Agatty w Poznaniu stacjonuje jej redakcyjny kolega :mhm:
Wasze wyliczenia dyÂżurowe wziĂŞÂły tym samym w Âłeb :/
Czyli tak jak zawsze :rozglada: TVN24 nas zaskoczyÂła :roll:
ZaskoczyÂła, nawet bardzo zaskoczyÂła, nie omieszkam napisaĂŚ - rozczarowaÂła :?
Alchemik pisze: :shock:
:shock: ale dlaczego :?: :shock: :shock:

..przecieÂż Artur byÂł tydzieĂą temu w weekend :!:
..Joanna 2 tygodnie temu :!:
..wiĂŞc teraz byÂła kolej na AgatkĂŞ :!:
JeÂśli mnie siĂŞ pytasz :> To Ci odpowiadam: a skÂąd mnie to wiedzieĂŚ :>
MogĂŞ tylko doszukiwaĂŚ siĂŞ razem z TobÂą przyczyny i zastanawiaĂŚ siĂŞ: dlaczego tak siĂŞ staÂło, Âże weekend upÂływa nam bez obecnoÂści Panny Agatty :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:Pytanie mam, czy tam - na opakowaniu, przypadkiem nie powinno byĂŚ napisane, iÂż produkt nie daje siĂŞ do spoÂżycia :mhm: Widocznie zbyt maÂłej czcionki uÂżyto :lol:
Nie :D Takiej informacji nie by³o, ale w zamian za to napisano, ¿eby chroniÌ produkt przed dzieÌmi do lat 3 :> :mhm: Sam nie wiem, có¿ to dla mnie mog³o oznaczaÌ? :devil:
Alchemik pisze:Chcesz dobrowolnie - masz :D A kto ma karĂŞ, wyrok wypeÂłniĂŚ? :D E, gÂłupio pytam :lol2:
No to ja na gÂłupie pytania odpowiadaÂł nie bĂŞdĂŞ :lol2:
DÂżastina pisze:
Alchemik pisze:AleÂż wczoraj, co byÂło sporym zaskoczeniem, materiaÂł Panny Agatty w popoÂłudniowych Faktach nadano, a tyczyÂł on ''Snajpera'' :>
W rzeczy samej :arrow: http://savefile.com/files/529646 :D I to jeszcze nie koniec, w raporcie wieczornym byÂła powtĂłreczka :arrow: http://savefile.com/files/529661 :rozglada: materiaÂł ten sam, ale koĂącĂłweczka inna :lol2:
O w mordĂŞ :o Agatka o snajperze i to w dodatku dla FaktĂłw :> A to Ci zjawisko :D
MateriaÂł brzmi bardzo profesjonalnie - niezÂły wycinek i zapis z kroniki kryminalnej i kawaÂłka biografii groÂźnego kryminalisty 8)
DÂżastina, dziĂŞki za zapis :buzi:
..przecieÂż Artur byÂł tydzieĂą temu w weekend :!:
..Joanna 2 tygodnie temu :!:
..wiĂŞc teraz byÂła kolej na AgatkĂŞ :!:

..zaczynam siĂŞ martwiĂŚ :neutral:
MoÂże miaÂła ciekawsze i naglÂące rzeczy w ten weekend do zrobienia :mhm: :D A Artur - dobry kolega ;) jÂą zastÂąpiÂł ;) BÂądÂź chodziĂŚ moÂże jakieÂś przetasowania grafikowe ... :roll:
Bo chyba nie myœlisz obie¿yœwiat, ¿e np. odesz³a z tvn'u? :D Nie s¹dzê, myœlê, ¿e dobrze jej tu :D Ze zdrówkiem te¿ chyba wszystko raczej okay, skoro mia³a ten materia³ dla Faktów :D No, ale zdarza siê przecie¿, ¿e pracownicy tvn przepadaj¹ na jakiœ czas, jak kamieù rzucony w wodê, w bli¿ej nieokreœlonych okolicznoœciach ;) Na szczêœcie, po up³ywie bli¿ej nieokreœlonego (¿adnymi ramami) czasu, siê odnajduj¹ :lol2: To i Agatka siê odnajdzie ;) Musi siê odnaleŸÌ :] Nie widzê innej mo¿liwoœci ...
Poczekajmy jednak, nie martwmy siĂŞ na zapas :rozglada: TĂŞskniĂŚ moÂżna - jakby kto pytaÂł :lol2:
A jak do jutra Agatka nie powróci ... no dobra, na wypadek, gdyby jeszcze do jutra siê nie pojawi³a, to napiszê ... mo¿e :roll: ... mo¿e dajmy jej i tvn24 ze 3 dni czasu? ;) Dopiero wówczas, gdy te dni min¹ i Agatki dalej nie bêdzie, podniesiemy rozpaczliwy lament i skargê, ale g³ównie b³agania, a lament rozniesie siê po ca³ym kraju i na pewno doleci a¿ do Warszawy :lol2:

No i teraz najwaÂżniejsze :D
Wy wiecie, co staÂło siĂŞ rok temu?! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazujÂą na to, iÂż rok temu miaÂł miejsce ... taram! taram! :tanczy: pierwszy raz naszej Agatki :o !!! Niedziela jest dniem, kiedy nie zerkam raczej w Âżaden kalendarz, ale dziÂś wyjÂątkowo musiaÂłem i zapaliÂła mi siĂŞ lampka, ktĂłra byÂła istnym znakiem tego, Âże 4 marca, to musi byĂŚ jakaÂś waÂżna rocznica!!! Tym bardziej, Âże po chwili lampka rozbÂłysnĂŞÂła jeszcze bardziej, aÂż w koĂącu skojarzyÂłem rocznicĂŞ, o ktĂłrej wyÂżej napisaÂłem :D
RadoœÌ szybko minê³a, kiedy uœwiadomi³em sobie, i¿ nie pamiêtam w ogóle tego pierwszego raza, co wiêcej nie mia³em w nim (w tym pierwszym razie) ¿adnego udzia³u ;(

SÂą mi obce w zwiÂązku z powyÂższym wszystkie okolicznoÂści towarzyszÂące temu wydarzeniu ;( Nie wiem, czy Agatka byÂła mocno zdenerwowana, czy daÂła po sobie poznaĂŚ, Âże ma ewentualnÂą tremĂŞ ...? Jak siĂŞ sprawdziÂła, czy byÂła z siebie zadowolona, czy byÂła pewna siebie, jak siĂŞ czuÂła w nowej dla siebie roli???
Ach! gdybym przeÂżywaÂł te chwile razem z AgatkÂą, uczestniczyÂł w tym wydarzeniu, czujecie jakim silnym i excytujÂącym musiaÂłoby byĂŚ tzw. ''prawo pierwszych skojarzeĂą i wraÂżeĂą''? :) Kiedy jest siĂŞ pewnym danej osoby, to zawsze jest to wspaniaÂłe przeÂżycie, obfitujÂące w bogactwo samych pozytywnych bodÂźcĂłw :) WierzĂŞ, Âże i tym razem mogÂło byĂŚ tak samo ...
No có¿, sta³o siê inaczej, ni¿ bym sobie to wymarzy³, pierwsz¹ relacjê Agatki widzia³em dopiero dobry miesi¹c po jej debiucie :/ Co nie oznacza oczywiœcie, ¿e wra¿enia by³y wówczas mniejsze ;) Wrêcz przeciwnie, wywar³y ... w³aœciwie to ca³y czas wywieraj¹ ogromne i wrêcz nie do opisania pozytywne odczucia :) Jeœli zburzenie wewnêtrznego spokoju i wewnêtrzny niepokój, które to zjawiska od tamtej chwili, chwili, w której ujrza³em pierwszy raz Agatkê, nie opuszczaj¹ mnie, mo¿na nazwaÌ zjawiskami pozytywnymi? :D Oba zjawiska powodowane pojawieniem siê wspania³ej kobiety :P Wiêc tylko pe³en pozytyw wchodzi w grê 8)

MyÂślaÂłem jednak, Âże wspĂłlnie z AgatkÂą bĂŞdziemy przeÂżywaĂŚ rocznicĂŞ jej pierwszego razu na wizji ;( A jej niestety nie ma ;(

Jest w zamian za to najprawdopodobniej fotka uwieczniajÂąca ten ''pierwszy raz'' Agatki :lol2:

Obrazek

Drodzy Forumowicze!!! Od tej marynary ... wróÌ :hmm: ... od dnia tej relacji wszystko siê zaczê³o :jupi: :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..naprawdĂŞ :?: :!: :!: :!: :shock:
..to dzis mija rok od tego wiekopomnego wydarzenia :shock:

..no dla mnie niestety to jeszcze nie rok :/
..ja odkry³em Agatkê jeszcze póŸniej od ciebie Black :/
..BoÂże :!:
..dlaczego ja kiedyÂś nie oglÂądaÂłem tvn24 tyle co dzis :?: :!:
..mogĂŞ mieĂŚ Âżal wylÂącznie do siebie :hmm:
..i do tvn24 Âże nie pokazywali Agatki nonstop tak Âżebym mĂłgÂł na niÂą natrafiĂŚ prĂŞdzej :lol2:

..ale Black :?:
..o jakim niepokoju ty piszesz :?:
..jakie niezadowolenie :?:
..co ty podejrzewasz :?: :o

..przecieÂż goÂłym okiem widaĂŚ jaki pokĂłj i zadowolenie malujÂą siĂŞ na tej buzi :P

..chociaÂż tak jak dla nas to byÂło wielkie wydarzenie ktĂłre odmieniÂło nasze Âżycia ;) ..tak dla Agatki aÂż takie to waÂżne nie byÂło - chyba ;)

..bo jak kiedyÂś do niej pisaÂłem Âżeby ustaliĂŚ tÂą datĂŞ pierwszego live'a to odpisaÂła mi Âże nie pamiĂŞta kiedy dokÂładnie Âże nie ma czasu na to by oglÂądaĂŚ siĂŞ za siebie :neutral:

..ale na pewno nie byÂł oto jej caÂłkiem obojĂŞtne ;)
..w koĂącu przecieÂż wtedy otwieraÂł siĂŞ w jej Âżyciu zupeÂłnie nowy i jaki waÂżny rozdziaÂł :tanczy:

..ohhhhh..Âżeby z okazji tego ÂświĂŞta Agatka jutro juÂż do nas wrĂłciÂła :rydzyk:
..naprawdĂŞ nie miaÂłbym nic przeciwko temu :)

..ps..fajnÂą ma Agatka grzyweczkĂŞ na tej focie :) :P
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Có¿ mogê napisaÌ z okazji tego kolejnego :lol2: wielkiego :lol2: jubileuszu, jaki przypada w tym w¹tku :mhm: Chyba to, ¿e ja mia³am niesamowit¹ przyjemnoœc ten debiut na w³asne oczy widzieÌ :lol2: i na w³asne uszy s³yszeÌ :lol2: Niestety :uhh: nie pamiêtam tematu, jakim Agatka siê wtedy zajmowa³a :uhh: Ale jedno jest pewne :D zrobi³a na mnie - od pocz¹tku - ogromne ( pozytywne jasna rzecz :lol2: ) wra¿enie i tak jest do dzisiaj :lol2: Z okazji jubileuszów wypada czegoœ ¿yczyÌ :mhm: Obyœmy siê z Agatk¹ jutro spotkali moi kochani :lol2:

Ps. A ta premierowa marynara :rozglada: no có¿, Agatka d³ugo nie mog³a z niej wyskoczyÌ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

D¿astina pisze:Có¿ mogê napisaÌ z okazji tego kolejnego :lol2: wielkiego :lol2: jubileuszu,
..trzeba przyznaÌ ¿e jubileusze i œwiêta ró¿norodne siê nas trzymaj¹ :lol2:
jaki przypada w tym wÂątku :mhm: Chyba to, Âże ja miaÂłam niesamowitÂą przyjemnoÂśc ten debiut na wÂłasne oczy widzieĂŚ :lol2: i na wÂłasne uszy sÂłyszeĂŚ :lol2:
.. :o no to chyba jesteÂś jedyna wÂśrĂłd nas ktĂłra zna AgatkĂŞ od samego poczÂątku :o
..szczĂŞÂściara :)
..nic ciĂŞ nie ominĂŞÂło :)
Z okazji jubileuszĂłw wypada czegoÂś ÂżyczyĂŚ :mhm: ObyÂśmy siĂŞ z AgatkÂą jutro spotkali moi kochani :lol2:
..dziĂŞkujĂŞ ci w naszym imieniu :lol2:
..ale jak na razie zanosi siĂŞ na niespeÂłnienie Âżyczenia :/
..mimo to czekamy bo co innego nam pozostaje :roll:
Ps. A ta premierowa marynara :rozglada: no có¿, Agatka d³ugo nie mog³a z niej wyskoczyÌ :rozglada:
..niedÂługo przyjdzie czas na bradziej letnie..marynary :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
D¿astina pisze:Có¿ mogê napisaÌ z okazji tego kolejnego :lol2: wielkiego :lol2: jubileuszu,
..trzeba przyznaÌ ¿e jubileusze i œwiêta ró¿norodne siê nas trzymaj¹ :lol2:
Nic wiĂŞc dziwnego, Âże tak mi wesoÂło od jakiegoÂś czasu :lol2:

Tak w ogóle to wpadam tu na pó³s³ówka, ¿eby nie napisaÌ o kilka s³ów za du¿o ;)
Bo czasem mi siĂŞ cuÂś takiego przytrafi ;)
jaki przypada w tym wÂątku :mhm: Chyba to, Âże ja miaÂłam niesamowitÂą przyjemnoÂśc ten debiut na wÂłasne oczy widzieĂŚ :lol2: i na wÂłasne uszy sÂłyszeĂŚ :lol2:
.. :o no to chyba jesteÂś jedyna wÂśrĂłd nas ktĂłra zna AgatkĂŞ od samego poczÂątku :o
..szczĂŞÂściara :)
..nic ciĂŞ nie ominĂŞÂło :)
To prawda, szczĂŞÂściara. I w dodatku caÂły czas wierna i kto wie, czy nie najpilniejsza fanka :lol2: ?
..mimo to czekamy bo co innego nam pozostaje :roll:
Czekamy, czekamy i czekamy :roll: IleÂż moÂżna w takim oczekiwaniu wytrwaĂŚ :mhm:
No, przekonamy siĂŞ :D
Gorzej jeÂśli Agatka padÂła ofiarÂą plagi urlopĂłw :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Black Jack '62 pisze:Gorzej jeÂśli Agatka padÂła ofiarÂą plagi urlopĂłw :/
I tu Pan trafiÂł.
Podró¿e zaoceaniczne trwaj¹ zazwyczaj d³ugo,
Dlatego spokojnie w najbliÂższych dniach moÂżecie omijaĂŚ TVN24.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ja, z oczywistych wzglêdów :lol2: tvn24 nie zamierzam omijaÌ :> Zoha, a sk¹d u Ciebie taka znajomoœÌ planów urlopowych Agatki?
Black Jack '62 pisze:Tak w ogóle to wpadam tu na pó³s³ówka, ¿eby nie napisaÌ o kilka s³ów za du¿o ;) Bo czasem mi siê cuœ takiego przytrafi ;)
O czym Ty piszesz Blacky :nie: nie zaobserwowaÂłam nigdy takiego zjawiska u Ciebie :nie:
zoha8 pisze: Podró¿e zaoceaniczne trwaj¹ zazwyczaj d³ugo
:mhm: A moÂże wiesz jak dÂługo przyjdzie nam na powrĂłt Agatki czekaĂŚ?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Na pewno wrĂłci!!
...ale tylko tyle napiszĂŞ :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], rex88 i 20 gości