Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DziÂś chyba PawÂła nie byÂło.Mam nadzieje ,Âże to tylko chwilowe bo cos ostatnio urlopy naszych gwiazd :spiewa:
[/quote]
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..i dziÂś znĂłw nie ;(

..oj DÂżastina ;(

..jeÂśli maxxx dobrze przypuszcza to musimy trzymaĂŚ siĂŞ razem to moÂże jakoÂś ten czas przetrwamy :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..i dziÂś znĂłw nie ;(
No, nie do koĂąca tak jest :) WrĂłciÂłam przed chwileczkÂą do domu i wÂłaÂśnie robiĂŞ przeglÂąd :rozglada: zerknĂŞÂłam na stronĂŞ tvn24, a tam, PaweÂł ÂŁukasik zaprasza na podsumowanie dnia :tanczy: Ale co to? :uhh: DochodzÂą mnie sÂłuchy, Âże PaweÂł prowadziÂł dzisiejszy raport wieczorny :roll: prawda to? :roll: CoÂś mi w tym tygodniu z PawÂłem nie po drodze :uhh: Ale serwis o 23:00 i podsumowanie dnia na pewno obejrzĂŞ :lol2: i bĂŞdĂŞ siĂŞ delektowaĂŚ sÂłuchaniem i oglÂądaniem mojego ulubieĂąca :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..oj DÂżastina ;(
Krzysiu, nie jĂŞcz tak ;( bo serce mi z Âżalu pĂŞka ;(
obieÂżyÂświat pisze:..jeÂśli maxxx dobrze przypuszcza to musimy trzymaĂŚ siĂŞ razem to moÂże jakoÂś ten czas przetrwamy :spiewa:
Wiemy juÂż, Âże przypuszczenia maxxxa siĂŞ nie sprawdziÂły, ale wiesz przecieÂż, Âże we mnie zawsze masz wsparcie :) na dobre i na zÂłe :) w radoÂści i w smutku ;)
Black Jack '62 pisze: Dziwne, prawda, zupeÂłnie do mnie, ani do Ciebie niepodobne :rozglada:
Czy Ty to na pewno Ty, a ja to na pewno ja? :devil:
:mhm: JeÂśli o mnie chodzi, to na pewno ja :rozglada: chyba nikt nie ma co do tego wÂątpliwoÂści :rozglada: Ale Ty Black :mhm: Ty wydajesz siĂŞ byĂŚ inny niÂż zwykle :mhm: :rozglada:

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 12:21 am ]
Serwis o 23:00 przed chwilÂą siĂŞ skoĂączyÂł :) PaweÂł tak Âładnie sobie konwersowaÂł z koleÂżankÂą AgatÂą Adamek, ktĂłra wieczĂłr spĂŞdza w sejmie ;) A jaki uÂśmiechniĂŞty pan redaktor :szalony: Na podsumowanie dnia teÂż zaprosiÂł :szalony: Aaaa, obejrzĂŞ sobie, obejrzĂŞ :szalony: z przyjemnoÂściÂą :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no i masz PawÂła jeszcze dzis :D :arrow:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

JuÂż wiem co DÂżastina na wstĂŞpie napisze: jaki ten PaweÂł przystojny :lol2:
No bo przystojny ;)
DÂżastina pisze: CoÂś mi w tym tygodniu z PawÂłem nie po drodze :uhh: Ale serwis o 23:00 i podsumowanie dnia na pewno obejrzĂŞ :lol2: i bĂŞdĂŞ siĂŞ delektowaĂŚ sÂłuchaniem i oglÂądaniem mojego ulubieĂąca :lol2:
No to jeÂśli byÂł, to moÂżna powiedzieĂŚ, Âże oglÂądaÂł siĂŞ sam a przynajmniej miaÂł dwĂłjkĂŞ wiernych widzĂłw mniej :uhh:
Nie wiem co Ty robi³aœ w tym czasie, kiedy Pawe³ pracowa³, ale ja musia³em wyjœÌ zaszaleÌ, bo doœÌ Ÿle znoszê roz³¹kê ;( rozumiesz mam nadziejê ;) ? Po obie¿yœwiacie ju¿ to zreszt¹ ju¿ to widaÌ, a ja nie widzê powodów, dla których mia³oby byÌ ze mn¹ inaczzej ;) ? A! ju¿ wiesz, dlaczego wydajê Ci siê byÌ innym ni¿ zwykle ;(

Ale podzielam oczywiœcie Twoj¹ radoœÌ, bo czemu mia³oby byÌ inaczej, skoro Ty masz powody do wielkiej radoœci :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Black :>
..nie we wszystkich wÂątkach o smutku :rydzyk:
;(
Black Jack '62 pisze:JuÂż wiem co DÂżastina na wstĂŞpie napisze: jaki ten PaweÂł przystojny :lol2:
No bo przystojny ;)
..nie wiedziaÂłem Âże masz taki gust :?: :lol:

:arrow:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

PaweÂł ÂŁukasik wcale nie jest taki zÂły.Dopiero siĂŞ wdraÂża i bardzo przeÂżywa kaÂżdy wystĂŞp na wizji.KaÂżdy z nich to przechodzi.UwaÂżam ,Âże sÂą gorsi od niego. Jak narazie idzie mu nieÂźle.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

elfika pisze:PaweÂł ÂŁukasik wcale nie jest taki zÂły
:> PrzecieÂż nikt nie twierdzi, Âże jest zÂły :rozglada: no, w tym wÂątku przynajmniej :rozglada: Wszyscy siĂŞ tu zachwycamy PawÂłem i jego dziennikarstwem :D A ja to chyba najbardziej :szalony: :szalony: :szalony:
elfika pisze:UwaÂżam ,Âże sÂą gorsi od niego.
:rozglada: Ja teÂż tak uwaÂżam :rozglada: Ale czy moÂże byĂŚ inaczej skoro, dla mnie, on jest najlepszym dziennikarzem na Âświecie :lol2: :lol2: :lol2:
Black Jack '62 pisze:JuÂż wiem co DÂżastina na wstĂŞpie napisze: jaki ten PaweÂł przystojny :lol2:
:> O, podÂły ;) skradÂłeÂś mi wstĂŞp do posta :lol:
Black Jack '62 pisze:No bo przystojny ;)
ZadziwiajÂąco Âłatwo mi siĂŞ z TobÂą zgodziĂŚ :szalony:
Black Jack '62 pisze:No to jeÂśli byÂł, to moÂżna powiedzieĂŚ, Âże oglÂądaÂł siĂŞ sam a przynajmniej miaÂł dwĂłjkĂŞ wiernych widzĂłw mniej :uhh:
Na szczêœcie okaza³o siê, ¿e w b³¹d zosta³am wprowadzona :) to nie Pawe³ wczorajszy raport wieczorny prowadzi³ :) Tak wiêc nic nie straciliœmy ;)
Black Jack '62 pisze:A! juÂż wiesz, dlaczego wydajĂŞ Ci siĂŞ byĂŚ innym niÂż zwykle ;(
No nie wiem :mhm: wydaje mi siê, ¿e to o coœ wiêcej ni¿ tylko o roz³¹kê chodzi :mhm:
obieÂżyÂświat pisze:..no i masz PawÂła jeszcze dzis :D :arrow:
No :rozglada: mam :rozglada: A Tobie Krzysiu bardziej niÂż zwylke wdziĂŞczna za capsy jestem :* Tak cierpisz, a nie zapominasz o mnie :*
W³¹czam sobie dziœ tv oko³o po³udnia, a tam konferencja, jakiœ umundurowany goœÌ mówi: Po piêtnastym marca bêd¹ strzelania do opancerzenia, które ma s³u¿yÌ opancerzeniu naszych Rosomaków :devil: DoœÌ zabawnie to brzmi, prawda? :rozglada: Potem minister Szczyg³o (mój ulubiony :rozglada: ) coœ tam œciemnia³ :rozglada: I wreszcie us³ysza³am to, co na konferencjach s³yszeÌ najbardziej lubiê :P : Ponownie Pawe³ £ukasik tvn24, panie ministrze ja mam pytanie... :lol2: Chodzi³o o informacjê jak¹ poda³ na swoich stronach jeden z amerykaùskich portali, jakoby Leszek Miller mia³ wiedzieÌ o istnieniu wiêzieù CIA w Polsce. Szczyg³o jak to Szczyg³o :rozglada: powiedzia³, ¿e do Millera nie jest podobny, i ¿eby zainteresowanego o to pytaÌ :rozglada: No i oczywiœcie nie mog³o zabrakn¹Ì zdania: nie mam nic wiêcej do powiedzenia na ten temat :devil: , a by³a to odpowiedŸ na kolejne dociekliwe pytania Paw³a :rozglada: Pierwsza relacja Paw³a po tej konferencji, jeszcze z siedziby MON, bardzo krótka by³a, a to dlatego, ¿e mia³ opowiedzieÌ tylko o tym, jaka by³a reakcja ministra na doniesienia o Millerze, a ¿e reakcja krótka by³a to i relacja nie mog³a byÌ d³uga :devil: Druga relacja ju¿ sprzed siedziby MON, Pawe³ opowiada³, tym razem d³ugo, m.in. o tym ¿e okaza³o siê i¿ Rosomaki (transoprtery opancerzone), które wkrótce maj¹ byÌ dostarczone na misjê do Afganistanu, nie posiadaj¹ pancerzy reaktywnych, które chroni¹ pojazd przed wystrza³em z polularnego wœród Talibów rêcznego granatnika RPG7. Funcky ju¿ kiedyœ wspomina³a o tym, ¿e Pawe³ lubi nawijaÌ o militariach :rozglada: Nie mo¿na temu zaprzeczyÌ :tanczy: Z takim b³yskiem w oczach o tym wszystkim mówi³ :lol2: Relacjonowa³ tê konferencjê wsparty o jakiœ pojazd wojskowy :D Odpowiadaj¹c na pytanie kolegi KuŸniara wyjaœni³ ( z zabójczo urzekaj¹cym uœmiechem na twarzy :P ), ¿e to nie rosomak, a mercedes wojskowy :mhm: Pawe³ poda³ typ, ale ja niestety nie pamiêtam :hmm: Pó¿niej by³a jeszcze relacja w raporcie popo³udniowym i zdaje siê, ¿e to by³ koniec dzisiejszego, efektownego dy¿uru Paw³a :spiewa:

[ Dodano: Czw Mar 08, 2007 11:14 pm ]
A jednak nie koniec :tanczy: Jak donosi tvn24.pl PaweÂł zaprasza na podsumowanie dnia :tanczy: Jak ja lubiĂŞ byĂŚ niewyspana z powodu oglÂądania podsumowania :rozglada: w wykonaniu PawÂła oczywiÂście :rozglada:

[ Dodano: PiÂą Mar 09, 2007 11:58 pm ]
:uhh: No tak :uhh: sama siê zosta³am :uhh: wszyscy mnie opuœcili :uhh: Mo¿e jakoœ sobie poradzê :roll: Ostatnio modne jest rozmawianie ze samym sob¹ :roll: co prawda ja zbyt trendy nie jestem i nie pod¹¿am za mod¹ :rozglada: ale co mi tam, dla Paw³a zrobiê wyj¹tek :rozglada:

:rozglada: DÂżastina i jak tam wczorajsze podsumowanie dnia? :rozglada:
:> Och, chcia³abym napisaÌ, ¿e jak zawsze cudownie :uhh: ale niestety nie mogê :uhh: Ju¿ w serwisie o 23:00 okaza³o siê, ¿e w powietrzu wisi konferencja prezydenta :> mocno spóŸniona zreszt¹ :twisted: W podsumowaniu dnia Pawe³ ledwo zd¹¿y³ siê po³¹czyÌ telefonicznie z kole¿ank¹ Ing¹ Rosiùsk¹ :uhh: i wynurzy³ siê Lech :uhh: Skoùczy³ nadawaÌ po pó³nocy :uhh: Pawe³ streœci³ tê konferencjê, oznajmi³, ¿e ju¿ mamy pi¹tek :rozglada: powiedzia³: do zobaczenia ( :lol2: ) i tyle go widzia³am :uhh:

:rozglada: DÂżastina, a oglÂądaÂłaÂś dziÂś raport wieczorny? :rozglada: PaweÂł byÂł :rozglada:
:lol2: Wiem :lol2: Ogl¹da³am :lol2: Fajn¹ fryzurê dziœ mia³ :rozglada: grzywkê tak sza³owo na bok zaczesan¹ :lol2: Pierwsza czêœÌ rapottu up³ynê³a na dociekaniu czy na linii PIS - Radio Maryja jest konflikt. W studio pojawili siê goœcie prof. Wojciech £ukowski i dr Rados³aw Markowski. Ze strony Paw³a jak zawsze pada³y interesuj¹ce i dociekliwe pytania :lol2: a goœcie :mhm: no có¿ :rozglada: grzecznie odpowiadali panu redaktorowi :rozglada: Druga czêœÌ raportu zdominowana komentarzami po zakoùczonym szczycie UE. Na pocz¹tek ³¹czenie z Ing¹ Rosiùsk¹ :rozglada: Pawe³ tak d³ugo zadawa³ pytanie, a Inga cierpliwie s³ucha³a a¿ kolega skoùczy i kiwa³a g³ow¹ :rozglada: w koùcu da³ jej odpowiedzieÌ :rozglada: PóŸniej na ten sam temat rozmawia³ z goœciem w studio, niejakim prof. Romanem KuŸniarem. Ale¿ facet mia³ fataln¹ dykcjê, zrozumieÌ go by³o bardzo trudno :rozglada: W czasie trwania raportu do pokoju, na chwilê zajrza³a moja mama :rozglada: stwierdzi³a coœ, o czym ja ju¿ od dawna wiem :lol2: powiedzia³a, ¿e Paw³owi jest do twarzy w niebieskim :lol2: Taaak, ta b³êkitna koszula, któr¹ dziœ mia³ na sobie :rozglada: tak piêknie komponowa³a siê z kolorem jego oczu :lol2:

:rozglada: DÂżastina :mhm: ciekawe czy PaweÂł poprowadzi dziÂś podsumowanie dnia :mhm:
Mam nadziejĂŞ, Âże tak wÂłaÂśnie bĂŞdzie :lol2: i Âże dziÂś Âżadna konferencja nie bĂŞdzie mi przeszkadzaÂła w delektowaniu siĂŞ :rozglada: pracÂą mojego ulubieĂąca :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Tak fajnie mi siĂŞ czyta ten TwĂłj monolog,Âże aÂż Âżal przerywaĂŚ :aniol:
Mimo wszystko zrobiĂŞ to :xx: Sorry :stop: :tanczy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
JuÂż nie bede pisal jak wypadÂł bo sama zrobisz to lepiej :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina, biedna DÂżastina, spĂłjrz z jakimi niewdziĂŞcznikami przyszÂło Ci ÂżyĂŚ na tym Âświecie ;( (za wyjÂątkiem maxxx'a, ktĂłry ewidentnie wzruszyÂł siĂŞ Twoim losem :lol2: ) CiĂŞÂżki los CiĂŞ spotkaÂł, oj ciĂŞÂżki, ale PaweÂł wszystko piĂŞknie Ci rekompensuje, prawda? :D WspaniaÂły mÂłody czÂłowiek :lol2:
ImponujÂący miaÂł czas w pracy przez te dwa tygodnie, podczas ktĂłrych mnie u Was nie byÂło :o
Dzastina Âświetny opis, jak zawsze zresztÂą :D
Sama sobie siê dziwiê, ¿e zd¹¿am te wszystkie zaleg³oœci nadrobiÌ, tym bardziej, ¿e wpadam do Was (mimo wszystko Was) z jednodniow¹ tylko wizyt¹ ;(
JuÂż wiem co DÂżastina na wstĂŞpie napisze: jaki ten PaweÂł przystojny
No bo przystojny

Black :lol: :szalony: Nie poznajĂŞ CiĂŞ :devil: WiedziaÂłam jednak, Âże w koĂącu siĂŞ ze mnÂą zgodzisz, wiedziaÂłam :jupi: Achhhh, gust to my mamy genetycznie odziedziczony :lol2:
Funcky juÂż kiedyÂś wspominaÂła o tym, Âże PaweÂł lubi nawijaĂŚ o militariach Nie moÂżna temu zaprzeczyĂŚ Z takim bÂłyskiem w oczach o tym wszystkim mĂłwiÂł RelacjonowaÂł tĂŞ konferencjĂŞ wsparty o jakiÂś pojazd wojskowy OdpowiadajÂąc na pytanie kolegi KuÂźniara wyjaÂśniÂł ( z zabĂłjczo urzekajÂącym uÂśmiechem na twarzy ), Âże to nie rosomak, a mercedes wojskowy PaweÂł podaÂł typ, ale ja niestety nie pamiĂŞtam
Ty cholero, obieÂżyÂświat, dlaczego nie uwieczniÂłeÂś tego na capsach???!!! Wprawdzie DÂżastina opisuje wszystko bardzo obrazowo, ale jednak zobaczyĂŚ to, to byÂło by dopiero doznanie :]
No dobra, wiem co przeÂżywasz ostatnio :buzi: Ty jesteÂś nastawiony na odbiĂłr TVN24 bardzo monopolistycznie, takie prawdziwe emocje jest w stanie dostarczyĂŚ Ci tylko Agata, no a my to mamy jeszcze alternatywne ÂźrĂłdÂła emocji, ja i DÂżastina np. tutaj, w tym wÂątku :lol2:
Jak mi³o D¿astina, ¿e pamiêtasz to co kiedyœ napisa³am :D Wyobra¿am sobie z jakim b³yskiem w oku Pawe³ o tych wszystkich militarnych kwestiach opowiada³, no i z jak¹ dok³adnoœci¹ i dba³oœci¹ o ka¿dy szczegó³. Musia³ posi¹œÌ ogromn¹ wiedzê specjalistyczn¹ z zakresu opancerzania tego opancerzenia :D :brawa:
:rozglada: DÂżastina :mhm: ciekawe czy PaweÂł poprowadzi dziÂś podsumowanie dnia :mhm:
Mam nadziejĂŞ, Âże tak wÂłaÂśnie bĂŞdzie :lol2: i Âże dziÂś Âżadna konferencja nie bĂŞdzie mi przeszkadzaÂła w delektowaniu siĂŞ :rozglada: pracÂą mojego ulubieĂąca :lol2:
Spokojnie DÂżastina, dzisiaj jesteÂś autentycznie we dwie :lol2:
Czekamy oczywiÂście na jakiÂś imponujÂący dyÂżur za biurkiem :lol2:
JeÂśli moÂżna mieĂŚ jeszcze jakieÂś Âżyczenia, to ja ÂżyczĂŞ sobie sobie PawÂła tak raczej w godzinach popoÂłudniowych :lol2:

[ Dodano: Sob Mar 10, 2007 12:24 pm ]
No i juÂż wiem, Âże proÂśby nie speÂłnili :/ PawÂła nie ma :/

No có¿ muszê chyba plany wieczorne trochê zmieniÌ - mam nadziejê, ¿e nie na pró¿no ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Mam alibi na wczorajszy wieczór, ale mo¿e je przemilczê, z racji wczesnej pory dnia :devil: Za wszystko co z³e z mojej strony przepraszam, to nie by³o zamierzone, ale có¿ czasami tak po prostu musi byÌ i nie chce byÌ inaczej :uau:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Dobra, dobra :] JuÂż nie wymyÂślaj :devil:

Aktualnie mam wiêksze zmartwienie :/ Pawe³ mia³ byÌ po po³udniu i co? I go nie ma :/ Cz³owiek przyje¿d¿a raz na dwa tygodnie do domu sobie poogl¹daÌ ulubionego dziennikarza w spokoju w ulubionej stacji i musi obejœÌ siê smakiem :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Kolei goœÌmi goœciami Funcky :D jesteœ :* Nie mów tylko, ¿e nie czeka³aœ do 20:00, a¿ D¿akob zakoùczy dy¿ur :rozglada: a w raporcie wieczornym pojawi siê Pawe³ :lol2: Zlokalizowa³am go ju¿ póŸnym popo³udniem :lol2: krêci³ siê po studio :lol2: odziany by³ w tak¹ jasn¹ czadersk¹ bluzê :P A raporcik dzisiejszy wspania³y :lol2: goœcie, ³¹czenia z kolegami i kole¿ankami redakcyjnymi, ogólnie bardzo ¿ywy program, a Pawe³ - profesjonalny, uœmiechniêty i taki przystojny :lol2: No, ale po kolei :rozglada: W pierwszej czêœci raportu rozmowa z wiceminister pracy Joann¹ Kluzik Rostkowsk¹, temat rozmowy - rz¹dowy program dla rodzin. :mhm: Na pocz¹tku Pawe³ dopytywa³ siê o tzw. urlopy tacierzyùskie :mhm: czy¿by coœ planowa³ :rozglada: Drug¹ czêœÌ raportu zdominowa³a bie¿¹ca polityka krajowa, a dok³adniej fikaj¹cy :rozglada: znowu :rozglada: Andrzej Lepper. Na pocz¹tek rozmowa telefoniczna z by³ym przewodnicz¹cym TK prof. Markiem Safianem - Pawe³ dopytywa³ siê czy Samoobronie grozi delegalizacja. Pó¿niej rozmowa na ten sam temat z goœÌmi w studio - dr Ann¹ Matersk¹ Sosnowsk¹ i dr Jackiem Kucharczykiem. Za wszystkie rozmowy nale¿y siê Paw³owi wielkie uznanie i wielkie :brawa: Tak mi³o mi siê ogl¹da³o i s³ucha³o :roll: tylko dlaczego mój ulubieniec po¿egna³ siê ju¿d ziesiêÌ minut przed 21:00 :roll: Czasami raport trwa³ d³u¿ej :roll: Ale nic to ;) zaprosi³ ju¿ na kolejne serwisy :tanczy: z zaproszenia skorzystam naturalnie :lol2:
maxxx pisze:Tak fajnie mi siĂŞ czyta ten TwĂłj monolog,Âże aÂż Âżal przerywaĂŚ :aniol:
Mimo wszystko zrobiĂŞ to :xx: Sorry :stop: :tanczy:
:rozglada: Nawet nie¿le mi sz³o, prawda? ( sama skromnoœÌ z mojej strony :lol2: ) :rozglada: Cieszê siê, ¿e ukwieci³eœ moje wywody :rozglada: tymi wspania³ymi capsami :P
maxxx pisze:JuÂż nie bede pisal jak wypadÂł bo sama zrobisz to lepiej :spiewa:
Eee, mogÂłeÂś chociaÂż napisaĂŚ czy Ci siĂŞ podobaÂło :rozglada: Bo co ja napiszĂŞ to bardzo Âłatwo przewidzieĂŚ :lol2: Wczorajsze podsumowanie dnia upÂłynĂŞÂło bardzo spokojnie, na caÂłe szczĂŞÂście nikt nie wyskoczyÂł z konferencjÂą prasowÂą :rozglada: PaweÂł przeprowadziÂł krĂłtkÂą rozmowĂŞ telefonicznÂą z byÂłym ministrem w kancelarii prezydenta - Andrzejem Krawczykiem o jego zbliÂżajÂącym siĂŞ procesie lustracyjnym. Na koniec usÂłyszaÂłam od mojego ulubionego pana redaktora Âżyczenie: spokojnej nocy :lol2: i poÂłoÂżyÂłam siĂŞ spaĂŚ, Âżeby sprawdziĂŚ czy Âżyczenie siĂŞ speÂłni :lol2: SpeÂłniÂło siĂŞ :rozglada: spaÂłam jak :aniol: :rozglada:
Funckyrella pisze:CiĂŞÂżki los CiĂŞ spotkaÂł, oj ciĂŞÂżki, ale PaweÂł wszystko piĂŞknie Ci rekompensuje, prawda? :D WspaniaÂły mÂłody czÂłowiek :lol2:
Inteligentny :lol2: zdolny :lol2: czarujÂący :lol2: bÂłyskotliwy :lol2: przystojny :lol2: Tak masz racjĂŞ Funcky - wspaniaÂły :lol2: Lepszej rekompensaty - za niedogodnoÂści, jakie czasami siĂŞ w Âżyciu przytrafiajÂą :uhh: nie moÂżna sobie wymarzyĂŚ :lol2:
Black Jack '62 pisze:Mam alibi na wczorajszy wieczĂłr, ale moÂże je przemilczĂŞ, z racji wczesnej pory dnia :devil:
:rozglada: Nie mam pojêcia co Ty mog³eœ wczoraj wieczorem robiÌ :> Mam jednak nadziejê, ¿e nie robisz nic takiego, czego póŸniej móg³byœ ¿a³owaÌ :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze:Kolei goœÌmi goœciami Funcky :D jesteœ :* Nie mów tylko, ¿e nie czeka³aœ do 20:00, a¿ D¿akob zakoùczy dy¿ur :rozglada: a w raporcie wieczornym pojawi siê Pawe³ :lol2: Zlokalizowa³am go ju¿ póŸnym popo³udniem :lol2: krêci³ siê po studio :lol2: odziany by³ w tak¹ jasn¹ czadersk¹ bluzê :P A raporcik dzisiejszy wspania³y :lol2: goœcie, ³¹czenia z kolegami i kole¿ankami redakcyjnymi, ogólnie bardzo ¿ywy program, a Pawe³ - profesjonalny, uœmiechniêty i taki przystojny :lol2:
Przez wzglÂąd na to ostatnie zdanie, mogÂłem znĂłw zgadywaĂŚ, co moÂżesz napisaĂŚ :P
A Funcky siê za³apa³a na raport ;) Jednak, mimo póŸniej pory ;)
I co odczuĂŚ Funcky wÂłaÂśnie, to dostaÂłem zadanie specjalne sms'em ;)
Wczoraj ju¿ nie zd¹¿y³a na net wskoczyÌ, ale przes³a³a mi sms'a treœciwego, ¿ebym napisa³, ¿e wg niej wczorajszy raport by³ rewelacyjny a Pawe³ w rozmowach s³odziutki, perfekcyjny i profesjonalny :D
ÂŁudzÂąco podobne odczucia, jak to we fan-clubach, w ktĂłrych pisze siĂŞ opinie, bywa :]

OczywiÂście wierzĂŞ Wam obu na sÂłowo, poniewaÂż skoro dwie tak napisaÂłyÂście, to tak musiaÂło byĂŚ ;) A nikomu innemu przecieÂż tak jak Wam nie wierzĂŞ :)
Black Jack '62 pisze: :rozglada: Nie mam pojêcia co Ty mog³eœ wczoraj wieczorem robiÌ :> Mam jednak nadziejê, ¿e nie robisz nic takiego, czego póŸniej móg³byœ ¿a³owaÌ :devil:
MusiaÂłbym caÂłego Âżycia ÂżaÂłowaĂŚ ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black, Black, Black :rozglada: To ja juÂż siĂŞ chyba domyÂślam co Ty mogÂłeÂś owego wieczora porabiaĂŚ :rozglada:
Black Jack '62 pisze: A Funcky siê za³apa³a na raport ;) Jednak, mimo póŸniej pory ;)
I co odczuĂŚ Funcky wÂłaÂśnie, to dostaÂłem zadanie specjalne sms'em ;)
Wczoraj ju¿ nie zd¹¿y³a na net wskoczyÌ, ale przes³a³a mi sms'a treœciwego, ¿ebym napisa³, ¿e wg niej wczorajszy raport by³ rewelacyjny a Pawe³ w rozmowach s³odziutki, perfekcyjny i profesjonalny :D
Wszystko wskazuje na to, ¿e ten sam raport wieczorny ogl¹da³yœmy :lol2: Tak by³o wczoraj, a dziœ? :mhm: Dzisiejszy raport œmia³o mo¿na nazwaÌ raportem kryminalnym. Zdominowany by³ informacjami o zbrodni w Wo³ominie. Pawe³ dwie rozmowy dotycz¹ce tej w³aœnie sprawy przeprowadzi³. Pierwsza telefoniczna z rzecznikiem KGP w Warszawie - Mariuszem Soko³owskim. Druga, w studio, a goœÌmi Paw³a byli - dziennikarz Jerzy Jachowicz i Krzysztof Orszagh ze stowarzyszenia przeciwko zbrodni :roll: W trakcie raportu na próŸno by³o wypatrywaÌ uœmiechu na twarzy pana redaktora :roll: tematyka nie nastraja³a radoœnie :uhh: Ale koùcówka raportu wrêcz przeciwnie :tanczy: Pawe³ tak siê cieszy³ z kolejnego zwyciêstwa Adama Ma³ysza :tanczy: Przyznam siê jeszcze na sam koniec do tego, ¿e liczê jeszcze na uœmiech w podsumowaniu dnia :rozglada: tak na dobranoc :rozglada:

Ps.
Black Jack '62 pisze:OczywiÂście wierzĂŞ Wam obu na sÂłowo, poniewaÂż skoro dwie tak napisaÂłyÂście, to tak musiaÂło byĂŚ ;) A nikomu innemu przecieÂż tak jak Wam nie wierzĂŞ :)
Có¿ za wyznanie :rozglada: To, ¿e wierzysz Funcky mnie nie dziwi oczywiœcie :rozglada: Ale mi :mhm: Czym sobie na taki zaszczyt zas³u¿y³am :mhm:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Radzik1993 i 29 gości