Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Piotr Marciniak irytuje mnie od tej pory,kiedy jego goÂściem,w magazynie chyba,byÂła Senyszyn.Wszyscy wiemy jaki ona ma gÂłos,a jaki ma Marciniak i dlatego Âłatwo zdominowaÂł rozmowĂŞ,nie dajÂąc jej dokoĂączyĂŚ wypowiedzi,faworyzujÂąc tym samym goÂścia telefonicznego.A propos tej sprawy z pierÂścionkiem,myÂśle,Âże osoba publiczna nie ma obowiÂązku powiadamiaĂŚ o faktach ze swojego Âżycia osobistego.ChociaÂż wyobraÂżam sobie co by byÂło,gdyby tym najjaÂśniejszym gwiazdom tvn24 zaczĂŞÂły pierÂścionki:pojawiaĂŚ siĂŞ...i znikaĂŚ. :D
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Ogl¹da³am wczoraj raport Wieczorny z Piotrem i A. Kalczyùsk¹ i bardzo mi siê podoba³o - Piotr by³ na luzie, nie robi³ b³êdów (nie tak spiety jak przy prowadzeniu Faktów).
MoÂże jak prowadzi program z drugÂą osobÂą to lepiej siĂŞ czuje - jest bardziej pewny siebie i dobrze! :D :brawa:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

malami_mi pisze:Ogl¹da³am wczoraj raport Wieczorny z Piotrem i A. Kalczyùsk¹ i bardzo mi siê podoba³o - Piotr by³ na luzie, nie robi³ b³êdów (nie tak spiety jak przy prowadzeniu Faktów).
MoÂże jak prowadzi program z drugÂą osobÂą to lepiej siĂŞ czuje - jest bardziej pewny siebie i dobrze! :D :brawa:
Dzisiaj ten sam duet goÂści w naszych domach, ale ja ich nie oglÂądam bo za nimi nie przepadam chociaÂż chyba nieÂźle siĂŞ dogadujÂą z tego co widaĂŚ na antenie. Ale to zasÂługa A.KalczyĂąskiej. Ona to siĂŞ ze wszystkimi dogaduje. Ostatnio obiecywala reporterowi, Âże mu wszystko opowie. :D Fajnie to wyglÂądaÂło.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

coÂś dziÂś Marciniak niekonkretnie przygotowany do rozmowy z Maksymiukiem.CytowaÂł mu wypowiedÂź posÂła Mojzesowicza,a powiedziaÂł 'Maksymowicz',na co Maxymiuq zwrĂłciÂł mu uwagĂŞ,ale Marciniak powtarza to,co ma napisane w papierach.
A to jak CymaĂąski 'porwaÂł' mu program zadajÂąc pytania Nitrasowi i Deresz,to mnie zatkaÂło,Âże drapieÂżny Marciniak nagle zaniemĂłwiÂł i CymaĂąski plĂłtÂł-Âże opozycja to,Âże opozycja tamto-swoje typu,co by zmienili po wyborach.Marciniak mĂłgÂł jedynie wydostaĂŚ z siebie:no wÂłaÂśnie,zadajmy opozycji te pytanie...
PóŸniej Cyman zacz¹³ jechaÌ po Marciniaku,¿e na podstawie jednej opnii ju¿ wysnuwa tezê,¿e jest stronniczy.
Zdziwi³em siê po dzisiejszym M24h,¿e Marciniak da³ sobie wejœÌ na g³owê Cymanowi. :cicho:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
malami_mi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 27 wrz 2005, 15:40

Post autor: malami_mi »

Ja teÂż oglÂądaÂłam wczorajsze wydanie M24h i byÂłam mocno zdziwiona zachowaniem Piotra. :( MoÂże po tak dÂługiej nieobecnoÂści siĂŞ trochĂŞ pogubiÂł? Biedaczek!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no ja teÂż patrzyÂłem i sÂłuchaÂłem z lekkim niedowierzaniem :neutral:
..t¹ wpadkê z przejêzyczeniem - przeinaczeniem nazwiska wzi¹³em na pocz¹tku jako ma³y nieszczêœliwy wypadek przy pracy - ka¿demu mo¿e przytrafiÌ siê coœ podobnego ;)
..ale póŸniej powtórka :uhh:
..tu chodzi o coÂś wiĂŞcej :mhm:
..jak¹œ dziwn¹ niedyspozycjê :uhh:

..a wspomniane objĂŞcie wÂładzy nad programem przez CymaĂąskiego byÂło juÂż tylko potwierdzeniem Âże z Piotrem jest coÂś nie tak :/
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek
UwaÂżam Piotra za dobrego dziennikarza ale mĂłgÂłby sobie darowac przerywanie wypowiedzi
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marciniak ma despotyczne zapêdy :lol: ale na serio,te¿ tego u niego nie lubiê,albo kiedy zada pytanie,goœÌ rozumie je automatycznie z kontextu i odpowiada,a Marciniak koùczy ca³oœÌ pytania pod nosem i zag³usza odpowiedŸ goœcia.i muszê to napisaÌ:

jak mi sory,¿e zaj¹³ ostatnie miejsce w ankiecie tvn.tivi.pl na najlepszego prowadz¹cego M24h :devil: ufffffff...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ChoĂŚ blado wypadÂł to muszĂŞ przyznaĂŚ Âże ograniczyÂłem swoim gÂłosem gorycz poraÂżki-gÂłosowaÂłem na niego bo miaÂł najmiej gÂłosĂłw i tak szkoda mi siĂŞ jego zrobiÂło :uhh:
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

Piotr Marciniak jest moim zdaniem jednym z wielu dziennikarzy, ktĂłrzy lubiÂą rozmawiaĂŚ z ludÂżmi , a do tego umiejÂą ich sÂłuchaĂŚ.
Najlepiej mu wychodzÂą rozmowy z naukowcami oraz duchownymi. Moim zdaniem musi mieĂŚ filozoficzne zdolnoÂści.

[ Dodano: Sro Mar 21, 2007 9:26 pm ]
Piotr Marciniak jest moim zdaniem jednym z wielu dziennikarzy, ktĂłrzy lubiÂą rozmawiaĂŚ z ludÂżmi , a do tego umiejÂą ich sÂłuchaĂŚ.
Najlepiej mu wychodzÂą rozmowy z naukowcami oraz duchownymi. Moim zdaniem musi mieĂŚ filozoficzne zdolnoÂści.

Kod: Zaznacz cały

[b] :tanczy:  :brawa:  :spiewa:  :lol:  :) [/b]
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

DziÂś na onet.pl byÂł dzieĂą od kuchni w tvn24 .
Piotr tÂłumaczyÂł dlaczego czĂŞsto przerywa swoim goÂściom i opowiadaÂł o problemach jakie stwarzajÂą -np. jeden nie bĂŞdzie siedziaÂł obok drugiego.

WidaĂŚ Âże jest bardzo konkretny i miÂły w obyciu
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Taki poukÂładany perfekcjonista-pewnie siĂŞ strasznie wkurza jeÂśli wszystko nie jest po jego myÂśli :rozglada: Ale politykĂłw trzeba trzymaĂŚ krĂłtko-tak jak to Piotr mĂłwiÂł ,Âże nie lubia niewygodnych pytaĂą-chyba jak kaÂżdy :rozglada:
Co do tego ,Âże przerywa rozmĂłwcÂą-czasami trzeba :arrow: a poza tym sie poprawiÂł w tej kwestii,mĂłwiÂł ,Âże nad tym pracuje.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

wczoraj Marciniak byÂł w siedzibie Krytyki Politycznej na dyskusji o ksiaÂżce Alaina Badiou. Jest nawet na zdjĂŞciu z fotorelacji, ktĂłra jest na ich stronie: http://www.krytykapolityczna.pl
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze: Piotr tÂłumaczyÂł dlaczego czĂŞsto przerywa swoim goÂściom i opowiadaÂł o problemach jakie stwarzajÂą -np. jeden nie bĂŞdzie siedziaÂł obok drugiego.
Boszz, Âże teÂż dziennikarze muszÂą siĂŞ z takimi dziecinnymi zachowaniami swoich rozmĂłwcĂłw borykaĂŚ :uhh:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Na takich polityków jest proste rozwi¹zanie, kijem przez plecy i od razu jeden z drugim wiedzieli by gdzie usi¹œÌ. :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88 i 23 gości