Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
OdnoÂśnie jeszcze do bandy dzieciaczkĂłw :P SÂłodycz :P Dzieci sÂą sÂłodkie :P
Taaak, a najbardziej wtedy, kiedy ÂśpiÂą :rozglada:
Ha! :D Ja teÂż czĂŞsto to sÂłyszaÂłem ... ostatnimi czasy :devil: :devil:
..tylko nie mĂłw Âże ktoÂś teraz to pod twĂłj adres kierowaÂł :?: :devil:
D¿astina pisze:to musisz w³adaÌ spojrzeniem mro¿¹cym krew w ¿y³ach :o No ja nie wiem, ale nie potrafiê sobie Agatki w roli pogromczyni niesfornych dzieci wyobraziÌ :aniol: Przecie¿ te dzieci lgnê³y do Agatki jak pszczo³y do miodu :P :P
..coÂś mi siĂŞ zdaje Âże nie tylko dzieci :spiewa:
D¿astina pisze:Ach, gdyby nie Agatka i jej praca :lol2: to ma³o efektowny by³by ten mój powró³t ;)
..ale dziĂŞki tobie moÂżemy jechaĂŚ do woli na re-play'u :tanczy: :buzi:
..bo tvn24 nie serwuje nam niestety powtĂłrek :lol:
A mielibyÂście coÂś przeciwko temu, Âżeby Agatka jutro z porcjÂą ( ogromnÂą porcjÂą :lol2: ) wyÂśmienitych relacji :D do nas zawitaÂła? :rozglada:
..pewnie Âże bym nie miaÂł nic przeciwko :D
..ale niestety tvn24 znowu nas rozczarowuje :hyh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:mhm: CzyÂżby rozczarowywaÂła nadal? :uhh: Taki tu spokĂłj, wnioskujĂŞ iÂż Agatka nam siĂŞ schowaÂła :uhh: Hej, Panowie :D wyjdÂźcie z ukrycia :rozglada: wtedy moÂże nasza gwiazda siĂŞ skusi :rozglada: i do nas przemĂłwi :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze::mhm: CzyÂżby rozczarowywaÂła nadal? :uhh: Taki tu spokĂłj, wnioskujĂŞ iÂż Agatka nam siĂŞ schowaÂła :uhh: Hej, Panowie :D wyjdÂźcie z ukrycia :rozglada: wtedy moÂże nasza gwiazda siĂŞ skusi :rozglada: i do nas przemĂłwi :lol2:
WrĂłciÂła, wiĂŞc jestem :lol2:

Ech, nie tylko dlatego jestem :lol2: Po prostu mam w koĂącu wolne :jupi:
I nie wyobraÂżam sobie lepszego towarzystwa, w jakim mĂłgÂłbym spĂŞdzaĂŚ te wolne chwile :lol2:
Na razie jeszcze zimno, ale za jak¹œ godzinê wywlokê telewizor na taras wysmarujê siê olejkiem do opalania i ... wezmê skrzynkê browara ... :hahaha:

SÂłyszeliÂście moÂże relacjĂŞ Agatki z SÂłubic, z odbudowywanego bazaru :> :D Tak, tak :D Agatka spĂŞdza sobotni dzionek w SÂłubicach i w Poranku przed chwilÂą byÂła jej relacja :D Pech, a moÂże nie pech chciaÂł, Âże mĂłwiÂąc o spalonym bazarze, miast stary bazar, powiedziaÂła Stary Browar :lol2: Poznaniakom, a zresztÂą chyba nikomu nie muszĂŞ tÂłumaczyĂŚ, co to Stary Browar w Poznaniu jest? :lol2:

Ubaw miaÂłem po pachy :lol: ReÂżyserka i KuÂźniar (szydercy siĂŞ znaleÂźli :devil: ) chyba teÂż, bo po skoĂączonej relacji pan prowadzÂący zaÂżartowaÂł, Âże wydaje mu siĂŞ jakiÂś facet w pomaraĂączowej kurtce trzymaÂł piwo w rĂŞce, ale koledzy z reÂżyserki podpowiadali mu, Âże nie :lol2: ÂŻe za wczesna pora :lol2:

Jak widaĂŚ nie dla Agatki :lol2:
Widzicie, miaÂłem racjĂŞ, Âże Agatka paÂła uczuciem do browarka :lol2: Jak ona, bĂŞdÂąc w tej Ameryce, musiaÂła tĂŞskniĂŚ za naszym krajowym i lokalnym browarem :lol2:

Poza tÂą maluteĂąkÂą, acz przeuroczÂą wpadeczkÂą, caÂła relacja bez zarzutu :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

SÂłyszeliÂście moÂże relacjĂŞ Agatki z SÂłubic, z odbudowywanego bazaru
..o :o
..nie zwrĂłciÂłem na to w pierwszym momencie uwagi :D
..nie zrozumiaÂłem dowcipu Jarka :lol2:
..a wÂłaÂściwie tego Âże byÂł on inspirowany wypowiedziÂą Agatki :lol:
..dopiero drugi raz wysÂłuchaÂłem nagrania bo udaÂło mi siĂŞ w koĂącu dÂźwiĂŞk naprawiĂŚ i nagraÂłem tÂą relacjĂŞ :lol2:
:arrow:
http://www.savefile.com/files/594752

..moÂże Agatka ma juÂż wieczĂłr zaplanowany..no wiecie gdzie :lol2:
..i myÂślami juÂż jest tam..tam..no tam :tanczy:

..no i jeszce parĂŞ Âślicznych zrzutĂłw mam :arrow:
..fajne nowe ujĂŞcie :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..to drugi weekend pod rzÂąd - ale wziĂŞli AgatkĂŞ w obroty :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..dopiero drugi raz wysÂłuchaÂłem nagrania bo udaÂło mi siĂŞ w koĂącu dÂźwiĂŞk naprawiĂŚ i nagraÂłem tÂą relacjĂŞ :lol2:
:szalony: Jak to cool brzmi :szalony:
..moÂże Agatka ma juÂż wieczĂłr zaplanowany..no wiecie gdzie :lol2:
..i myÂślami juÂż jest tam..tam..no tam :tanczy:
Cicho bÂądÂź, nie rĂłb reklamy :devil:
Agatce wolno, ale nie Tobie :lol:
..to drugi weekend pod rzÂąd - ale wziĂŞli AgatkĂŞ w obroty :spiewa:
No rzeczywiÂście :D WÂłaÂśnie byÂła druga relacja :D Ta juÂż bez Âżadnych ''kwiatkĂłw'' :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..chyba nie chciaÂłbyÂś bukiecikĂłw - niech bĂŞdzie lepiej bez zarzutu :lol:

..a mnie ciekawi czy ten uÂśmiech to tak apopo tego 'starego browaru' :?: :lol2:

..urocza :P
:arrow: Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..aaaa Black - miÂłego opalania :lol2:

..ot.. DÂżastina czy ty nagrywasz moÂże Hi-Q Recorderem - Âświetny programik i chyba dziĂŞki tobie go odkryÂłem :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Jak tu wesoÂło? :lol: Nastroje wszystkim z rana dopisujÂą? :lol:
Zaraz do³¹czê do grona nieszkodliwych przeœmiewców i wy³apywaczy odlotowych lapsusów s³ownych u przepiêknych reporterek :lol: Niech no tylko trochê rozgrzeje mi siê sprzêt, a zw³aszcza szare komórki :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..a czemu ma nie byĂŚ wesoÂło :?: :lol2:

..jest Agatka :lol2:
..nastrĂłj ma wyÂśmienity :lol2:
..a to ogromny powĂłd do radoÂści :lol2:

:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

.i juÂż 'stary bazar' :lol2:
:arrow:
http://www.savefile.com/files/594974

..ale tam Âżywo :lol2:
..ludzie siê krêc¹ przed kamer¹ i w³a¿¹ w kadr :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..a czemu ma nie byĂŚ wesoÂło :?: :lol2:

..jest Agatka :lol2:
..nastrĂłj ma wyÂśmienity :lol2:
..a to ogromny powĂłd do radoÂści :lol2:
Racja :D Tak rozpromienionej jak dziœ Agatty chyba jeszcze nie widzieliœmy? :) Bardzo zwinnie obróci³a w ¿art ca³e zajœcie z ''bazarowiczaninami'' uwijaj¹cymi siê jak mrówki w mrowisku :lol2: Nie zapanuje nad nimi Agatta, ale jak pisa³em, s³own¹ si³¹ rozprawi³a siê z nimi przednio :P
Black Jack '62 pisze:SÂłyszeliÂście moÂże relacjĂŞ Agatki z SÂłubic, z odbudowywanego bazaru :> :D
Nie na Âżywo, ale sÂłyszeĂŚ sÂłyszaÂłem :lol: Agatta wydawaĂŚ siĂŞ mi wydaje, teÂż zorientowaÂła siĂŞ w swej pomyÂłce, poniewaÂż po paru sekundach juÂż bazar wydedukowaÂła ;)
CaÂłe zajÂście arcyÂśmieszne :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Racja Tak rozpromienionej jak dziÂś Agatty chyba jeszcze nie widzieliÂśmy?
..tez do takiego wÂłaÂśnie wniosku doszedÂłem i jakoÂś tak mi radoÂśniej od razu :lol2:
Bardzo zwinnie obróci³a w ¿art ca³e zajœcie z ''bazarowiczaninami'' uwijaj¹cymi siê jak mrówki w mrowisku Nie zapanuje nad nimi Agatta, ale jak pisa³em, s³own¹ si³¹ rozprawi³a siê z nimi przednio
..jest jak na prawdziwym bazarze :lol:
Nie na Âżywo, ale sÂłyszeĂŚ sÂłyszaÂłem Agatta wydawaĂŚ siĂŞ mi wydaje, teÂż zorientowaÂła siĂŞ w swej pomyÂłce, poniewaÂż po paru sekundach juÂż bazar wydedukowaÂła
CaÂłe zajÂście arcyÂśmieszne
..no to jeszcze moÂżesz 'nie na Âżywo' posÂłuchaĂŚ tej drugiej relacji juÂż z 'dnia na Âżywo'
:arrow: http://www.savefile.com/files/595005

..bo zapomniaÂłem zapodaĂŚ przy capsach
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Bardzo zwinnie obróci³a w ¿art ca³e zajœcie z ''bazarowiczaninami'' uwijaj¹cymi siê jak mrówki w mrowisku :) Nie zapanuje nad nimi Agatta, ale jak pisa³em, s³own¹ si³¹ rozprawi³a siê z nimi przednio :P
Luzik totalny 8) WÂłaÂśnie takÂą AgatkĂŞ lubiĂŞ najbardziej :lol2: Ciekawi mnie tylko, czy to ten bazarowy frywolny klimat wprowadziÂł jÂą w ten dobry nastrĂłj? Ta piĂŞkna pogoda? Czy moÂże coÂś jeszcze innego? :D Mam nadziejĂŞ, Âże browar to tam sprzedajÂą peÂłnoletnim :> ÂŻeby nam siĂŞ Agatka przypadkiem na miejscu nie podchmieliÂła :lol: Bo pewnie teÂż tam moÂżna gdzieÂś browarek zakupiĂŚ? :D
http://www.savefile.com/files/595005

..bo zapomniaÂłem zapodaĂŚ przy capsach :hmm:
Lepiej póŸno, ni¿ wcale :D Delektujmy siê dŸwiêkiem - ja s¹cz¹c browar :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

Wszystkie prezenterki sÂą super nie tylko Agatka.MoÂże niedÂługo bĂŞdzie prowadziĂŚ serwisy. :mhm: :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

elfika pisze:Wszystkie prezenterki sÂą super nie tylko Agatka.
:> A czy ktoÂś tu z nas twierdzi, Âże nie sÂą? :D
elfika pisze:MoÂże niedÂługo bĂŞdzie prowadziĂŚ serwisy. :mhm: :devil:
¯yczysz jej tego? :D Bo ja to chyba raczej nie :roll: Zreszt¹ ... sam nie wiem :roll: Tak w ogóle, to ma³o mam w tej kwestii do powiedzenia :devil: ale Agatka prezenterk¹ :o Jakoœ tak ³agodniej mogli by to rozplanowaÌ, to mo¿e jakoœ to zniós³bym :lol2: Czyli przy uk³adzie pó³ na pó³ :lol2: Bo przecie¿ ten ¿ywio³ ''zdusiÌ'' ca³kowicie za sto³em prezenterskim, to by³by skandal ;)

Ale pĂłki co Agatka jest naszÂą radoÂściÂą jako reporterka i tego myÂślĂŞ siĂŞ trzymajmy :D Tak teÂż jest piĂŞknie :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
elfika pisze:Wszystkie prezenterki sÂą super nie tylko Agatka.
:> A czy ktoÂś tu z nas twierdzi, Âże nie sÂą? :D
..wiele lubimy :lol2:
..moÂże tak tego nie okazujemy jak wzglĂŞdem Agatki ale lubimy teÂż inne panie z tvn24 :tanczy:
elfika pisze:MoÂże niedÂługo bĂŞdzie prowadziĂŚ serwisy. :mhm: :devil:
..mi tam jest wszystko jedno :lol2:
..byle tylko Agatka byÂła jak najczĂŞÂściej na wizji :lol2:
Ale pĂłki co Agatka jest naszÂą radoÂściÂą jako reporterka i tego myÂślĂŞ siĂŞ trzymajmy :D Tak teÂż jest piĂŞknie :lol2:
..a z tym byciem na wizji to dzis kiepsko wyszÂło :/
..konferencji byÂło co niemiara :hyh:
..no i te relacje z przedpoÂłudnia to wszystko na dzis ;(
..a tak piĂŞknie siĂŞ zapowiadaÂło :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

ChciaÂłem coÂś radosnego napisaĂŚ, ale nie wiem...
Nie wiem, oj nie wiem, czy dobrze wyczuwam, ale chyba ktoœ z nas tutaj zbyt szybko z³o¿y³ broù :rozglada: Chcia³bym siê tym razem (w swojej nieomylnoœci) myliÌ :rydzyk: Po Faktach, czyli dok³adniej minut 3 po wpó³ do ósmej, wrzucam Tvn24 i kogo widzê? :o Agattê!!! A gdzie¿ by³a? Nie, to by³ Stary Browar, a przestrzeù, zdecydowanie wolna przestrzeù, jakieœ zbiorowisko, impreza masowa i chyba religijna? ;)

Poczekam ze swoimi na Wasze ewentualne wraÂżenia - Âżeby ewentualnie nie robiĂŚ Wam przykroÂści :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 23 gości