Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Szczerze mĂłwiÂąc spodziewaÂłem siĂŞ lepszego wyniku "OdwrĂłconych" po tak nachalnej promocji... byÂła ona dobrze prowadzona, migawki i wszystkie inne zajawki byÂły bardziej dopracowane niÂż te Polsatowskie do seriali "Skazany na ÂśmierĂŚ" oraz "CSI: Miami", ale to jednak Polsat miaÂł lepszy debiut - odpowiednio 7 mln i 5 mln. A 3,9 mln to naprawdĂŞ chyba nie jest szczyt marzeĂą twĂłrcĂłw. Zobaczymy jak to siĂŞ rozwinie... byĂŚ moÂże Polakom znudziÂły siĂŞ polskie seriale kryminalne?

Jednak trzymam kciuki za "OdwrĂłconych", bo - choĂŚ ich nie oglÂądam - to jednak mam wraÂżenie, Âże sÂą robieni w miarĂŞ profesjonalnie, a i w koĂącu TVN pokusiÂł siĂŞ na ciekawe reklamĂłwki swojej produkcji, a nie jak dotÂąd: tim-tu-tim, Magda M. - nowe odcinki! - jutro o 21:30 w TVN. Tak powinno byĂŚ w kaÂżdym przypadku. Fajnie, Âże wybrali taki sposĂłb promocji, liczĂŞ na kolejne... niby taki duperel, a mnie cieszy ;] Seriale amerykaĂąskie - jak chociaÂżby "Nie z tego Âświata" czy "Krok od domu" - teÂż miaÂły takie zapowiedzi i to-byÂło-dobre.

Myœle, ¿e na wynik "Odwróconych" skutecznie wp³yn¹³ te¿ Polsat, który sobie puœci³ hitowy film w pi¹tkowy wieczór.

"Skazany na ÂśmierĂŚ" ciut w gĂłrĂŞ, trochĂŞ paskĂłw informujÂących o nowym odcinku siĂŞ przewinĂŞÂło na Polsacie, szkoda, Âże najwiĂŞcej ich byÂło w niedzielĂŞ podczas "13 posterunku", a nie wczeÂśniej. Mam nadziejĂŞ, Âże za tydzieĂą bĂŞdzie co najmniej 5 milionĂłw. ;]

Dwójka w dó³, ciekawe jak to bêdzie, kiedy skoùczy siê "M jak mi³oœÌ"... a to podobno ju¿ w przysz³ym roku! Ojej ;P

No i brawa dla Kuby WojewĂłdzkiego, za Âświetny odcinek i dobry wynik.

=====

Na koniec Interia.pl i dane OBOP:
Najnowsze badania TNS OBOP pokazujÂą, Âże polscy widzowie zdecydowanie bardziej wolÂą obejrzeĂŚ swĂłj ulubiony serial, niÂż mocno promowane show typu "Taniec z gwiazdami" czy "Jak Oni ÂśpiewajÂą".

Dane z ostatniego tygodnia pokazuj¹, i¿ œcis³a czo³ówka najbardziej popularnych propozycji programowych sk³ada siê z seriali. Jedynym przebijaj¹cym siê nieserialowym akcentem s¹ skoki narciarskie w Holmenkollen, które przyci¹gnê³y przed telewizory 7409,5 tysiêcy widzów i by³y hitem Jedynki.

Wœród seriali królowa³a "M jak Mi³oœÌ" z 8905,43 tysi¹cami widzów. Na trzecim miejscu (po "M jak Mi³oœÌ" i skokach) znalaz³o siê "Ranczo" (debiut drugiej serii) z 7184,33 tysi¹cami widzów podaje TNS OBOP.


Sporo widzĂłw zgromadziÂło takÂże "Na dobre i na zÂłe" (6296,29 tysiÂące widzĂłw) oraz polsatowy "Skazany na ÂśmierĂŚ" (3961,68 tysiĂŞcy widzĂłw), ktĂłry w tym tygodniu pokonaÂł "Jak Oni ÂśpiewajÂą".

Niedzielne wydanie specjalne programu "Jaka to melodia" (TVP1) z udziaÂłem Maryli Rodowicz oglÂądalnoÂściÂą przebiÂło show Polsatu i TVN (4383,12 tys. widzĂłw).

Natomiast wedÂług danych TNS OBOP "Jak Oni ÂśpiewajÂą" wypadÂło w tym tygodniu prawie tak jak "Taniec z gwiazdami" - odpowiednio 3909,47 tysiĂŞcy widzĂłw i 3852,52 tysiĂŞcy.

W porównaniu z zesz³ym tygodniem "Taniec... " minimalnie poprawi³ ogl¹dalnoœÌ (3818,78 tys. widzów), natomiast "Jak Oni œpiewaj¹" straci³o (w zesz³ym tygodniu 4093,16 tys. widzów).

Serial "Plebania" rĂłwnieÂż cieszyÂł siĂŞ powodzeniem (4253,05 tys. widzĂłw). NieÂźle poradzili sobie rĂłwnieÂż "Kiepscy". Serial zgromadziÂł 3655,87 tysiĂŞcy widzĂłw i byÂł trzecim najlepiej oglÂądanym programem Polsatu w zeszÂłym tygodniu.

Oczywiœcie programy informacyjne równie¿ gromadz¹ ogromn¹ publicznoœÌ - "Teleexpress" - 6397,25 tys. widzów, niedzielne wydanie Sportu po "Wiadomoœciach" - 6057,44 tys. widzów, same "Wiadomoœci" - 5977,47 tys. widzów, "Fakty" (TVN) z 15 marca - 3742,05 tys. widzów.
:)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Kuba musi siĂŞ staraĂŚ o takich goÂści jak wczoraj to zawsze bĂŞdzie miaÂł 4 miliony :D. Dobry wynik OdwrĂłconych choĂŚ zapewne byÂłby zdecydowanie wiĂŞkszy gdyby nie ÂŚwiadek Koronny. Wielu ludzi obejrzaÂło ten film, inni zrazili siĂŞ nim, bo nie byÂł za dobry i stÂąd taki a nie inny wynik tego serialu. Ranczo trzyma swoje 7 milionĂłw (na bank sporo zabiera TVN'owi). JakoÂś dziwnie dÂługo Polsat jest przed TVN'em. Mam nadzieje, Âże to siĂŞ zmieni :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ptr15 pisze:Ranczo trzyma swoje 7 milionĂłw (na bank sporo zabiera TVN'owi).
Teraz by³o 7 mln, a tydzien przed "tylko" 6,3 :roll: wiêc ogl¹dalnoœÌ wiêksza. :rozglada: I wraz z rosn¹cymi wynikami roœnie moje zdziwnienie, ¿e ktoœ to ogl¹da. No i nie tylko zabiera TVN-owi Polsat pewnie te¿ sporo traci.
POpieram pisze:
pawell pisze:A TVN zbliÂża siĂŞ do Polsatu, jest blisko, bardzo blisko. :roll:
I tak jest juÂż co najmniej czwarty tydzieĂą z rzĂŞdu. :?
Ptr15 pisze:JakoÂś dziwnie dÂługo Polsat jest przed TVN'em. Mam nadzieje, Âże to siĂŞ zmieni :devil:
TeÂż mam nadziejĂŞ, Âże sie zmieni, bo przewaga coraz mniejsza. :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Wystarczy, Âże na antenĂŞ TVN wrĂłci 'Magda M.' i wszystko powinno wrĂłciĂŚ do normy. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

I wraz z rosnÂącymi wynikami roÂśnie moje zdziwnienie, Âże ktoÂś to oglÂąda.
A ja siĂŞ dziwiĂŞ Âże tak duÂżo ludzi oglada Taniec, w ktĂłrym gwiazdy sÂą tylko w nazwie :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wyniki oglÂądalnoÂści za ubiegÂły tydzieĂą:
Rynek telewizyjny:
Obrazek
TVN:
Obrazek
tabele - Medialink
TVN niestety znĂłw na 4 miejscu, zaliczyÂł teÂż najwiĂŞkszy spadek, a DwĂłjka wrĂłciÂła na drugie miejsce. :roll: Natomiast Polsat dzielnie trzyma siĂŞ nad 17 procentowÂą kreskÂą.

"Taniec z gwiazdami" jak widaÌ ma mniej-wiêcej sta³¹ widowniê - ok. 5,1 mln, "Fakty" troszkê zyska³y (dziêki taœmom Oleksego?), "Odwróceni" niestety ostro w dó³ z 3,9 mln (tydzieù temu) do 3,2 mln (w ubieg³y pi¹tek). Poza tym film z "Superkina" - "Peacemaker" strasznie kiepsko - 2,3 mln (brak premier filmowych hitów to i wyniki kiepskie), II czêœÌ filmu "Karol. Cz³owiek który zosta³ papie¿em" - 3,1 mln, "Kryminalni" - 3,1 mln, powtórka "Magdy M." - 2,7 mln (ciekawe jak¹ widowniê zgromadzi jutrzejszy koncert :mhm: ), parominutowy "Serwis informacyjny TVN24" dla "Dzieù Dobry TVN" - 2,5 mln, "Rozmowy w toku" - 2,3 mln i "Superwizjer" - 2,2 mln. :roll:

I na koniec wynik dwĂłch polsatowskich programĂłw, ktĂłre chyba sa najbardziej interesujÂące: "Jak oni ÂśpiewajÂą" - 4,6 mln, "Skazany na ÂśmierĂŚ" - 4,2 mln.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Straszny spadek OdwrĂłconych, ale tego siĂŞ niestety spodziewaÂłem. Szkoda, Âże nie ma Âżadnego filmowego hitu w pierwszej 10.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

no no, MM ma 2,7 mln ? Moim zdaniem to bardzo dobrze jak na powtĂłrke :)
Dzisiaj koncert moze nie zbierze strasznie duÂżo ludzi, ale za tydzieĂą myÂśle Âże okoÂło 4 mln moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wyniki za zes¿³y tydzieù:
Obrazek

TzG juÂż "tylko" 4,7. Szkoda :( . Ale najbardziej siĂŞ cieszĂŞ ze wzrostu oglÂądalnoÂści SMS (juÂż 3,7 mln.)

I jeszcze udziaÂły:
TVP1 22.70 %
TVP2 18,16%
TVN 17,98%
Polsat 16,69%

WkoĂącu wskoczyli na 3 miejsce:D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

CiepÂło siĂŞ robi, jasno siĂŞ robi, wiĂŞc widownia "TaĂąca z gwiazdami" woli posiedzieĂŚ na Âławce przed blokiem XD Szkoda, Âże wczorajszy Kuba WojewĂłdzki nie zmieÂściÂł siĂŞ w Top10, Âświetny odcinek.

A TVN Siedem juÂż tylko 1,2 proc. - jak tak dalej pĂłjdzie to spadnÂą poniÂżej progu jednego procenta.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i TVN tak przybli¿a³ siê do Polsatu a¿ w koùcu go wyprzedzi³ i ma du¿¹ przewagê. :D Nie spodziewa³em siê tego... :roll:

A czy tylko widownia "TaĂąca z gwiazdami" woli w te cieplejsze wieczory posiedzieĂŚ na Âławce przed blokiem? WyglÂąda na to, Âże nie, bo widownia "Jak Oni ÂśpiewajÂą" i "Skazanego na ÂśmierĂŚ" teÂż wybiera ÂławeczkĂŞ. :] I pozycja TVN ma wiĂŞcej niÂż dwie wyÂżej wymienione pozycje Polsatu. "Skazany..." juÂż ledwo nad 4 milionowym progiem.

Zmiany na dworku te¿ s¹ odczuwalne przy ogl¹dalnoœci "Faktów" - du¿y spadek, nie dziwiê siê, bo teraz o 19 jest jasno i przyjemnie. 8) "Szymon Majewski Show" na przyzwoitym poziomie, Wiœnie przyci¹gnê³y widzów. :D A "Odwróceni" dalej w dó³ - szkoda, bo jest coraz ciekawiej. :mhm:

A TVN Siedem - szkoda gadaĂŚ, tej stacji chyba nic nie pomoÂże oprĂłcz gruntownej zmiany i duÂżych inwestycji w program. Marzenia... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

No i nareszcie tvn wyprzedziÂł polsat :)
A czy juÂż sÂą wyniki oglÂądalnoÂści poszczegĂłlnych programĂłw? bo z chĂŞciÂą bym zobaczyÂła ile MM 'Piosenki nie tylko o miÂłoÂści' uzbieraÂło :)
A dzisiaj mam nadzieje moÂżemy siĂŞ spodziewaĂŚ duÂżej oglÂądalnoÂści :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marysia pisze:A czy juÂż sÂą wyniki oglÂądalnoÂści poszczegĂłlnych programĂłw? bo z chĂŞciÂą bym zobaczyÂła ile MM 'Piosenki nie tylko o miÂłoÂści' uzbieraÂło :)
SÂą w tabelce na poprzedniej stronie jest 10 programĂłw TVN i nie ma tam "Magdy M. - piosenek nie tylko o miÂłoÂści", czyli musi mieĂŚ mniej niÂż 3,1 mln. :roll: A na tvn.pl gdzie wynikĂłw jest wiĂŞcej zaktualizowali tylko diagram, ale tabel juÂż niestety nie... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Jestem bardzo ciekawy jaki wynik bĂŞdzie miaÂł dzisiejszy odcinek Magdy M. Mam nadziejĂŞ ,Âże przekroczy 2,5 miliona . :)
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

2,5 miliona to przekroczy spokojnie. StawiaÂłbym raczej na 3,5 mln. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości