Duety

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Duety

Post autor: podmark »

Dzisiaj w "Co za tydzieĂą" pokazywano nagrywanie nowego programu muzycznego "Duety". Jak sam tytuÂł wskazuje bĂŞdÂą w nim braÂły udziaÂł duety, ktĂłre "nigdy by siĂŞ nie spotkaÂły na scenie". Wiadomo, Âże wystÂąpi m.in. Doda, Brodka, Irena Santor. Zbigniew Wodecki. BĂŞdÂą teÂż wspomnienia o dawnej muzyce. Program poprowadzi Magda MoÂłek.

Lektor mĂłwiÂł, Âże emisja jest planowana na Wielkanoc, jednak na stronach Biura reklamy nic na ten temat nie widaĂŚ... MoÂże to jest ten nowy program, ktĂłry bĂŞdzie po skoĂączeniu "TaĂąca z Gwiazdami" ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Trochê mnie zaskoczyli t¹ informacj¹, bo na pierwszy rzut oka myœla³em, ¿e to bêdzie coœ zwi¹zane z koncertem "Piosenki Magdy M. nie tylko o mi³oœci", a to przez to samo studio. :roll: No i do tej pory cicho by³o o tym programie. :roll: W¹tpiê ¿eby by³ to program, który w maju mia³by wejœÌ za "Taniec z gwiazdami", a to dlatego, ¿e chyba troszkê za wczeœnie na nagrywanie? :roll: Myœlê, ¿e lektor nie myli siê (w koùcu by³oby to dziwne gdyby tak powiedzia³ i okaza³oby siê to nieprawd¹) i ten program zostanie nadany w któryœ Wielkanocny dzieù, ale w który? Mo¿e w niedzielê zamiast "Taùca..." - tak wyj¹tkowo? :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

pawell pisze:MyÂślĂŞ, Âże lektor nie myli siĂŞ (w koĂącu byÂłoby to dziwne gdyby tak powiedziaÂł i okazaÂłoby siĂŞ to nieprawdÂą) i ten program zostanie nadany w ktĂłryÂś Wielkanocny dzieĂą, ale w ktĂłry? MoÂże w niedzielĂŞ zamiast "TaĂąca..." - tak wyjÂątkowo? :mhm:
Twoja idea Pawle z³¹ nie jest, bowiem mo¿na ju¿ dziœ podejrzewaÌ, ¿e w wielkanocn¹ niedzielê "Taniec.." hitem :lol: nie bêdzie, "tylko" telewizyjna "Jedynka" zaplanowa³a emisjê kolejnego z czterech odcinków produkcji "Jan Pawe³ II" z Johnem Voight'em w roli tytu³owej. Wystarczy przy tej okazji przytoczyÌ dane z ubieg³ego roku - œwi¹teczny epizod trzeciej wówczas REKORDOWEJ edycji œledzi³o 5,4 mln osób (co wiêcej by³ to najs³abszy wynik wiosennej serii 2006) :!: W chwili obecnej to tak¹ widowni¹ rozrywkowy przebój TVN mo¿e "pochwaliÌ siê" i to nie od œwiêta w³aœnie, pytanie - ile osób zainteresuje 8 kwietnia? 3-4 mln?

Tak czy siak "Duety" nie sÂą/nie bĂŞdÂą programem cyklicznym (przynajmniej na razie), a "Taniec z gwiazdami", wielkanocny i z pewnoÂściÂą przeciĂŞtny wynik na swoim koncie zapisze. Co wiĂŞcej - dodam, Âże ta pierwsza audycja - prawdopodobnie pod tytuÂłem "Zakochajmy siĂŞ jeszcze raz" przez stacjĂŞ Waltera pokazana zostanie.. w niedzielĂŞ, 8 kwietnia, czyli w WIELKANOC jednak ("Co za tydzieĂą"! :)) ale o 17:15. PowtĂłrka w sobotĂŞ, 14.04 - godz. 11:30.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

MyÂśle ze fajnie bĂŞdzie ale dlaczego ta MoÂłek musi to prowadziĂŚ nie mogÂła Kinga albo przynajmniej kto inny tylko nie MoÂłek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ÂŚwietny pomysÂł. :D Teraz na pewno juÂż zawsze podobne programy bĂŞdÂą siĂŞ pojawiaÂły w kaÂżde ÂświĂŞta Wielkanocne i BoÂżo Narodzeniowe. A co za tym idzie - takÂże Sylwester. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Teraz na pewno juÂż zawsze podobne programy bĂŞdÂą siĂŞ pojawiaÂły w kaÂżde ÂświĂŞta Wielkanocne i BoÂżo Narodzeniowe. A co za tym idzie - takÂże Sylwester. :D
Ja nie byÂłbym tego taki pewny. :> Pewnie to bĂŞdzie zaleÂżeĂŚ od wynikĂłw jaki osiÂągnie w ÂświĂŞta wielkanocne ten program. MoÂże wtedy TVN postara siĂŞ zaciekawiĂŚ widzĂłw w te wyjÂątkowe dni - chĂŞtnie bym zobaczyÂł jak TVN walczy, a nie olewa swoich widzĂłw. :) Jednak nie moÂżna byĂŚ niczego pewnym jak sÂą to tylko przypuszczenia. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Koncert byÂł fenomenalny. :D DuÂżo lepszy i ciekawszy od koncertu Rubika emitowanego w tym samym czasie na antenie Polsatu.
SzczegĂłlnie podobaÂł mi siĂŞ wystĂŞp Kasi Cerekwickiej i Dody. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A ja nie widziaÂłem caÂłego, ale to co widziaÂłem byÂło dla mnie beznadziejne...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja teÂż nie widziaÂłem caÂłoÂści, a to co zobaczyÂłem nie byÂło dla mnie bardzo interesujÂące. Ten program byÂł raczej dla starszej publiki, aby powspominaĂŚ stare czasy, piosenki. :roll:

I muszĂŞ skrytykowaĂŚ TVN za pomyÂłki z godzinami emisji. Wiadomo wczeÂśniej ona ulegÂła zmianie - przenieÂśli z 17:15 na 17:45. Jednak osoby, ktĂłre korzystajÂą z telestrony TVN mogÂły zobaczyĂŚ inne godziny i tak na 302 stronie "Zakochajmy siĂŞ jeszcze raz" o 15:00 (pominĂŞli film "K-9"), a w czasie tego filmu na 333 stronie koncert wpisany byÂł na 17:05. :? Ten kto nie widziaÂł reklamy gdzie byÂła prawidÂłowa godzina mĂłgÂł byĂŚ trochĂŞ zakÂłopotany... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

a mi siĂŞ koncert bardzo podobaÂł , bardzo fajny... napewno lepszy niÂż powtĂłrki sopotu choc mogli wymyÂśleĂŚ cos bardziej ciekawszego...napewno lepszy niÂż Rubik na polsacie :)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości