[TVN/TVN24] Wydanie II Poprawione

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:OczywiÂście, Âże program Âświetny. Jakich maÂło.
Sporo nas ogl¹da, ale zapomnieliœmy o tym forum ;( Trzeba tu pisaÌ na bie¿¹co! :D
No to musimy to nadrobiÂś heh :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Tak. Nadrabiajmy :D
Tylko na razie to tu sÂą same pustosÂłowia, niech nastĂŞpny post bĂŞdzie juÂż do rzeczy. A zatem - po kolejnych programach wrzucamy tu swoje opinie. Teraz to wyglÂąda tak, jakby wystarczyÂło obejrzeĂŚ Wydanie raz czy dwa, Âżeby popatrzeĂŚ sobie na Gucia i KaziĂŞ (skÂądinÂąd miÂły widok :P ), a potem to juÂż nikomu nie chce siĂŞ dyskutowaĂŚ o literaturze, bo temat za nudny albo za trudny.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:Tak. Nadrabiajmy :D
Tylko na razie to tu sÂą same pustosÂłowia, niech nastĂŞpny post bĂŞdzie juÂż do rzeczy. A zatem - po kolejnych programach wrzucamy tu swoje opinie. Teraz to wyglÂąda tak, jakby wystarczyÂło obejrzeĂŚ Wydanie raz czy dwa, Âżeby popatrzeĂŚ sobie na Gucia i KaziĂŞ (skÂądinÂąd miÂły widok :P ), a potem to juÂż nikomu nie chce siĂŞ dyskutowaĂŚ o literaturze, bo temat za nudny albo za trudny.
Jakos nie mogê sobie przypomnieÌ tytu³ów ksi¹¿êk, omawianych wczoraj przez Kaziê i Gucia :mhm: Nawet nie pamiêtam w jakiej gazecie czyta³am o pierwszej pozycji :mhm: KOMPLETNA PUSTKA :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

heh, to zupeÂłnie jak ja w zeszÂłym tygodniu :D
Szkoda, ¿e nie pamiêtasz. Nie wiem jakim cudem zapomnia³am, jaki jest dzieù i ¿e program ogl¹dn¹Ì nale¿y ;( A zobaczenie Wydania by³oby jeszcze z korzyœci¹ dla mnie, bo od mniej wiêcej miesi¹ca ¿yjê niczym innym jak w³aœnie literatur¹. I wszystkim, co tylko z ni¹ zwi¹zane. :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Dziœ "Wydanie" czekam z utêsknieniem na nie :D Trzeba siê trochê odchamiÌ, bo literatura m¹dra rzecz :devil: Ciekawe o jakich ksi¹¿kach dziœ bêdzie mowa :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Tak... :devil: w³aœnie wesz³am na to forum z nieodpart¹ chêci¹ przypomnienia (póki jest jeszcze trochê czasu :D ) wszystkim mi³oœnikom Kazi, Gucia :D oraz przede wszystkim LITERATURY (bo to wokó³ niej ma siê w tym¿e miejscu toczyÌ zasadnicza dyskusja) o dzisiejszym programie. Mam nadziejê, ¿e do 00.05 nie zasnê :cicho: :roll: ale jakby co, to ¿eby ka¿dy biedny œpioch móg³ znale¿Ì tu informacje!

Œwiêta prawda, literatura odchamia jak ma³o co :lol: ale je¿eli ¿yjesz ni¹ bez ustanku we dnie i w nocy, 24h na dobê przez co najmniej pó³tora miesi¹ca (i mo¿liwe, ¿e to jeszcze na tym nie koniec), bez przerwy wysilasz swój mózg na dog³êbne zrozumienie teorii i ma³o tego, na stworzenie w³asnego prawdziwego literackiego cacka, to zapewniam Ciê - jesteœ tak doszczêtnie odchamiona, ¿e tylko i wy³¹cznie œwiadomoœÌ ujrzenia w³aœnie Kazi z ksi¹¿k¹ jest w stanie utrzymaÌ Ciê na nogach do 00.05 ;(
Ale co tam, Âżycie jest piĂŞkne, literatura jest piĂŞkna...
Mo¿e jednak dotrwam do pó³nocy. A po programie wracaj¹ niekoùcz¹ce siê zmagania z w³asnymi s³aboœciami i czasem. Przede wszystkim z czasem.
Ech.......... ;( ;( ;( Koniec uÂżalania siĂŞ. Pora na normalnÂą pracĂŞ w peÂłnym tego sÂłowa znaczeniu i Wydanie drugie poprawione. :P
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Nagra³am sobie filmik na komórkê z TV, wiêc jak mi bêdzie smutno, to sobie w³¹cze. Podesz³am do telewizora i w³¹czy³am nagrywanie i mam :devil: Ale ten Filip £obodziùski posiwia³, a ja go pamiêtam z filmów "Przygoda Tolka Banana", czy "Podró¿ za jeden uœmiech" :devil: I Kazia tak czule do Krzysztofa mówi³a heh :devil: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Wbrew mojemu WÂŁASNEMU postanowieniu to bĂŞdzie niestety offtopic, bo bez zwiÂązku z literaturÂą, ale z programem jak najbardziej.
Bo jednego nie rozumiem:
Kazia na czacie (DzieùDobry tvn) powiedzia³a, ¿e tylko i wy³¹cznie nie wystêpuje w Dwururce w okularach, bo tam nie musi czytaÌ - czy¿by w Wydaniu tak¿e nie musia³a?? :shock:
Wybaczcie mi to moje g³upie zboczenie, ¿e siê tak wyra¿ê :lol:

No jeÂśli chodzi o ÂŁobodziĂąskiego, to pamiĂŞtam, jak przez jakiÂś okres czasu prowadziÂł "WiadomoÂści". ZmieniÂł siĂŞ trochĂŞ rzeczywiÂście, postarzaÂł siĂŞ. A Kazia oczywiÂście zawsze zwraca siĂŞ czule do profesora :P "No Guciu, chyba sam przyznasz, Âże..." :lol: :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kto oglÂądaÂł ostatnie "Wydanie", bo ja obudziÂłam siĂŞ dokÂładnie na koniec programu, tylko kawaÂłek Kazi widziaÂłam :P CzekaÂłam, czekaÂłam, aÂż zasnĂŞÂłam... :(
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Wydanie II poprawione

Post autor: zadra »

Czy ten program usunieto z ramĂłwki czy tylko zmieniono czas nadawania? zawsze byl emitowany w poniedzialek w okolicach polnocy, a dzis nie ma go w programie ;(
czy ktos coÂś wie w tej sprawie????
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości