[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Co do s³owika publicznoœci dla Dody by³em tego pewien jak zobaczy³em materia³ w "Faktach":) Tam sa sprawdzone informacje. Mia³em przeczucie, ¿e bursztyn pujdzie do Piaska:( I mia³em racjê:(
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Virgin dosta³ s³owika zas³u¿enie piasek nie dlaczego nie flinta ona bardzo fajnie i ³adnie zaœpiewa³a :!: :!:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:Virgin dosta³ s³owika zas³u¿enie piasek nie dlaczego nie flinta ona bardzo fajnie i ³adnie zaœpiewa³a :!: :!:
Niezgadzam siê z tob¹ to Piasek dosta³ zas³u¿enie a Virgin nie, szkoda ¿e Ewelina niedosta³a, co do drugiego miejsca to pewnie Woœniewski namĂłwi³ ca³l¹ rodzinkê ale ups niestarczy³o
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja t³umacze sobie drugie miejsce Mandaryny tym, ¿e ludzie z litoœci posy³ali na nia sms-y!! Dlatego mia³a wysokie miejsce.
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Bardzo mnie ucieszy³ S³owik publicznoœci dla Dody i Virgin. akurat kiedy by³ wrêczany by³em w pracy i na jednym z piêter by³ w³¹czony telewizor z transmisj¹ z Sopotu. Jak us³yszelismy spiew Dody to a¿ nam siê wszystkim milej zrobi³o i praca od razu lepiej sz³a :D -->
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Chyba ju¿ ten temat mo¿na zamkn¹æ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a w sobotê po dzieñ dobry tVN bêdzie powtĂłrka konkursu o bursztynowego s³owika a 15 min po pĂłlnocy :lol: :lol: koncert powtĂłrkowy z SF jakiegos zespo³u nie pamiêtam jakiego :D :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

fajnie, a 15 min. po pĂł³nocy bêdzie Koncert zespo³u The Scorpions http://tvn.pl/2005-09-09,,80,program.html
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Sopot Festival 2007

Post autor: qmate »

Na stronie internetowej Sopotu widaĂŚ juÂż daty SF2007: od 31 sierpnia do 2 wrzeÂśnia 2007. ZdziwiÂł mnie brak konkurencyjnego Festiwalu Jedynki: nigdzie go nie widzĂŞ.

Powoli chyba trzeba myÂśleĂŚ kto wystÂąpi na deskach Opery LeÂśnej... W tym temacie moÂżemy dawaĂŚ wÂłasne propozycje i sugestie. 6 wykonawcĂłw Polskich, 6 zagranicznych i 3 gwiazdy zagraniczne na koncert galowy.

Moje propozycje:

PL:
1. Gosia Andrzejewicz "TrochĂŞ ciepÂła"
2. Kasia Kowalska "Dlaczego nie"
3. Mezo&Tabb&Kasia Wilk "Sacrum"
4. Rubik "Psalm dla Ciebie"
5. Brodka "MiaÂł byĂŚ Âślub"
6. Wilki "Na zawsze i na wiecznoœÌ"

ZAGRANICZNI WYKONAWCY:
1. September "It doesn't matter"
2. Nelly Furtado "All good things"
3. Pink "U & UR Hand"
4. Tatu "Loves me not"
5. Mika "Relax, Take It Easy"
6. Cascada "Truly Madly Deeply"

GWIAZDY NA KONCERT GALOWY
1. U2
2. Celine Dion
3. Rod Steward

A wy co sÂądzicie?? :mhm:
//////////
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Nelly i Pink juÂż to widze :lol: jak siĂŞ same zgÂłoszÂą to wtedy mogÂą byĂŚ ale takich artystĂłw to w konkursie nie bedzie 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A dlaczego nie? Fergie przyjeÂżdÂża do Polski, do "Jak oni ÂśpiewajÂą", P!nk ostatnio teÂż ÂśpiewaÂła w kolorowym niemieckim programie "Top of the Pops", a np. 50 Cent, ktĂłry miaÂłbyĂŚ gwiazdÂą pierwszego Sopotu organizowanego przez TVN Âśpiewa na rosysjkich galach rozdania nagrĂłd w stylu Eska Music Awards.

Myœlê, ¿e je¿eli TVN by siê postara³ to te gwiazdy mog³yby przyjechaÌ, chocia¿ niekoniecznie do konkursu, a do normalnego koncertu. Pierwszy dzieù powinien byÌ po prostu m³odzie¿owy w ca³oœci, tak jak za pierwszym razem - dzieù MTV. Mniej gadania, konkurs po³¹czony z normalnymi wystêpami polskich i zagranicznych popularnych wykonawców wy³¹czaj¹c oczywiœcie gwiazdy z Niemiec, te z inicja³ami T.H. ;P

Wydaje mi siê, ¿e trochê za wczeœnie na typowanie samych piosenek, bo konkurs odbywa siê za pó³ roku, utwory by siê za bardzo zestarza³y (podobnie by³o przed rokiem).

I mam nadziejĂŞ, Âże w Sopocie nie bĂŞdzie pana Rubika...
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A nie moÂżnaby kontynuowaĂŚ tego tematu w juÂż istniejÂącym wÂątku o Sopot Festival? Tu juÂż pisaliÂśmy o 2 edycjach SF w TVN. :) >>> viewtopic.php?t=955&start=810
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

yy no ci artysci to chyba za ambitnie jak na tvn za duzo starsow hehehee oni musza jeszcze na tym zarobic :P
TVN innowacja i nowoczesność...
mariusz1154
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 14 cze 2007, 10:13

Post autor: mariusz1154 »

gdzie kupie bilet na sopot festiwal?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak bĂŞdÂą to na pewno tutaj >>> http://www.ticketonline.pl/portal/start ... 0,81&co=PL ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość