Koncert Red Hot Chili Peppers w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Koncert Red Hot Chili Peppers w TVN

Post autor: ktos »

20 lipca na antenie stacji TVN odbĂŞdzie siĂŞ retransmisja chorzowskiego koncertu Red Hot Chili Peppers. WystĂŞp odbyÂł siĂŞ 3 lipca na Stadionie ÂŚlÂąskim. 8)

http://muzyka.onet.pl/10174,1565863,newsy.html

Wiadomo juÂż o ktĂłrej godzinie ?? mam nadzieje Âże nie po 23 !! jak puszczÂą o normalnej porze o duzo osĂłb moÂże oglÂądac ;)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN jak zwykle okazuje swój wielki szacunek dla widzów. Relacja z tego koncertu w pi¹tek 20. lipca o godzinie... 01:05 !! Brak s³ów...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Super 8) Nie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł :P
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

I to jest œwietna wiadomoœÌ! Koncert by³ po prostu re-we-la-cyj-ny! Dopiero wczoraj wróci³am ze Œl¹ska, ale nie mogê doczekac siê juz tej retransmisji, mo¿e bêdzie widaÌ mnie:p, bo kamera mi czêsto lata³a nad g³ow¹ :D Mam nadziejê te¿, ¿e poza koncertem uda³o siê dziennikarzom z³apaÌ Papryczki na jakis krótki wywiad chocia¿, albo jakieœ zakulisowe przygotowania. Czekam te¿ na Co za tydzieù w ta niedziele- bo mo¿e coœ poka¿e nam Olivier, w koùcu to nie tylko by³o wydarzenie tygodnia ale wydarzenie roku, a dla mnie to nawet tej dekady!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

WedÂług programu TVN pierwsza emisja jest 15 lipca, w niedzielĂŞ, o godzinie 22:05 - dziwne, Âże onet tego nie wie i podaje dzieĂą emisji nocnej powtĂłrki.

EDIT:
Zasugerowany oburzeniem podmarka myÂślaÂłem, Âże faktycznie tego nie ma na onecie, ale teraz patrzĂŞ, Âże - Âłoojeee - jest. Nie wiem czy edytowali tego newsa, czy ktoÂś nie doczytaÂł, ale juÂż wszystko jasne. :rozglada:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ja siĂŞ nie sugerowaÂłem Âżadnym artykuÂłem na Onecie. Po prostu, takÂą datĂŞ podaje Biuro Reklamy TVN na swojej stronie (w dziale Oferta programowa)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Fajnie pomontowali ten koncert, jest tylko jedno ALE, a wÂłaÂściwie to dwa!
Za krĂłtko (jak dla mnie). I nie byÂło "The Power of Equality", a w reklamie koncertu wyraznie sÂłyszaÂłam, Âże byÂło. Ot na tyle zaÂżaleĂą, generalnie baardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże wogole tÂą retransmisjĂŞ TVN puÂściÂło!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości