RAMOWKA : LATO

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I pomyliÂłeÂś nazwĂŞ, bo to byÂł "GorÂący patrol". :D Co do programu to tez mam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdzie to podobne do "GP". :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja zawsze mylĂŞ nazwy. :D
No i wakacje w TVN nie zapowiadaj¹ siê tak Ÿle, jak myœla³em jeszcze miesi¹c temu. Premierowe odcinki œwietnych amerykaùskich seriali, powrót bajek, Wielki Mecz no i jeszcze "Projekt pla¿a", którego bêd¹ dwie wersje: jedna zwyk³a, dla wszystkich i druga "Projekt pla¿a - noc", która bêdzie emitowana we wtorek póŸnym wieczorem. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

POpieram pisze:WidzieliÂście reklamĂŞ meczu, jak Rymanowski rozmawia z Durczokiem? :D MĂłgÂłby to ktoÂś nagraĂŚ i wrzuciĂŚ na YouTube? ;)
Wszystkie spoty sÂą juÂż na http://www.wielkimecz.onet.pl :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Ten program "Projekt PlaÂża" maja prowadziĂŚ: Omenaa Mensah, Karolina Malinowska, Oliwier Janiak, Kuba WesoÂłowski.

http://film.onet.pl/0,0,1558777,wiadomosci.html
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zmiany w ramĂłwce TVN od 30 lipca:

Obrazek

"SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" - "Rozmowy w toku" oraz Sport - Pogoda zamieniÂły sie swoimi miejscami. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Co do zamiany WesoÂłowskiej z DrzyzgÂą, to szczerze mogÂłoby tak zostaĂŚ. Nie wiem czemu, ale program Drzyzgi wydaje mi siĂŞ juÂż wyczerpany.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Bardzo dobre posuniĂŞcie ze zmianÂą Pogody ze Sportem. MyÂślĂŞ, Âże wiĂŞcej ludzi (zwÂłaszcza w lecie) bardziej interesuje pogoda. Mam nadziejĂŞ, Âże tak pozostanie na zawsze.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi to bez ró¿nicy czy sport bêdzie przed pogod¹ czy odwrotnie. ;)

Co do popo³udniowych audycji to te¿ jestem za tym, aby zosta³o tak na sta³e. "Sêdzia Anna Maria Weso³owska" nawet w starej porze ma lepsze wyniki ni¿ talk - show Drzyzgi (choÌ to powtórki). Myœlê, ¿e na jesieni "Sêdzia..." mia³aby wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ "Rozmowy w toku" w godzinie 17:20 - 18:30. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

A mi siĂŞ wydaje, Âże jeÂżeli od wrzeÂśnia SAMW zostanie o 17:20 to moÂże straciĂŚ kosztem Klanu na TVP. Teraz jest ok bo na publicznej chyba tasiemiec idzie a SAMW to powtĂłrki.
Ale od wrzeÂśnia jak zacznÂą siĂŞ odcinki nowe wszystkich programĂłw i seriali to niestety nie jestem do koĂąca pewny co ludzie wybiorÂą.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nikt nie jest pewny co ludzie wybiorÂą. Ale myÂślĂŞ, Âże moÂżna by zaryzykowaĂŚ. Bez ryzyka nie ma sukcesu i zyskĂłw. :D W koĂącu jesieniÂą dni sÂą krĂłtsze, wczeÂśniej robi siĂŞ ciemno, a co za tym idzie ludzie siedzÂą w domach. Poza tym jak sprawdziÂłem w wynikach na http://www.tvn.pl jesieniÂą 2006 "SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska" wielokrotnie miaÂła lepsze wyniki niÂż "Rozmowy w toku" ( proszĂŞ spojrzeĂŚ na tydzieĂą 44/2006 i kolejne ). I jeszcze jeden argument - "Klan" jest juÂż nudnawy i wÂątpiĂŞ, aby go wybierali mÂłodsi widzowie (tu chodzi o najatrakcyjniejszÂą grupĂŞ dla reklamodawcĂłw 16 - 49 lat ). :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości