Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Aœka jest ob³udna, (...) na taplanie jêzorem to zawsze wygospodaruje pare minut, (...) wiêkszoœÌ dnia spêdza sie na pozorowaniu pracy, (...) Aœka ju¿ Ciebie leserze ¿a³owaÌ nie bêdziemy, (...) Aœka po studio lata i zaczepia przeci¹¿one kole¿anki, (...) nie ma co robiÌ nudzi sie jej to zanudza znajomych
Panowie, co wy wyprawiacie! Co za bzdury wypisujecie! Jak moÂżecie pisaĂŚ takie straszne rzeczy o naszym kwiatuszku, sÂłoneczku, o naszej kochanej Joasi... JeÂśli czyta to forum, a ja wierzĂŞ, Âże czyta, to musi byĂŚ Jej strasznie przykro. Oj nie uÂłatwiacie Joasi zadania, nie uÂłatwiacie. A potem jĂŞczycie, Âże siĂŞ nie uÂśmiecha!
Signum + Militie + Templi + Joanni
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jest przecieÂż wiele piĂŞknoÂści w tvn
DokÂładnie. Joasiu, nie jesteÂś jednÂą jedynÂą :spiewa: :spiewa:
Joasiu ale jak sie zdenerwujÂą i Ciebie pogoniÂą to my bĂŞdziemy to widzieli -bo niektĂłrzy to chcÂą pracowaĂŚ
Pracowici zostanÂą wynagrodzeni, a lenie bĂŞdÂą siĂŞ w piekle smarzyĂŚ :devil:
Ale AÂśka to w przyszÂłym tygodniu siĂŞ weÂźmie do roboty :rydzyk: :rydzyk:
a nie czasem mysz polna ??
Nie znam siĂŞ aÂż tak dobrze na myszach :spiewa: :rozglada:
Pewnie siĂŞ jej nie uda bo przed chwilÂą zabraÂła torbĂŞ i poszÂła ............. nawet nie wiem gdzie poszÂła
MoÂże do sejmu poszÂła :rydzyk: :rydzyk: :klamca:
Co za bzdury wypisujecie!
PrzecieÂż to sama prawda byÂła :shock:
JeÂśli czyta to forum, a ja wierzĂŞ, Âże czyta, to musi byĂŚ Jej strasznie przykro.
Ona siĂŞ tym nie przejmuje :nie: Bo ona jest taka zdystansowana 8)
Nigdy na maile nie odpisuje- nie przejmuje siĂŞ fanami ;( ;( ;(
A potem jĂŞczycie, Âże siĂŞ nie uÂśmiecha!
Ona siê ju¿ od wielu tygodni nie uœmiecha, wiêc mi to nie robi ró¿nicy :nie:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

WidzĂŞ,Âże atmosfera gĂŞstnieje wiĂŞc ja siĂŞ narazie wycofuje :stop:
WrĂłce tu po PzP-zobaczymy jak to dziÂś bedzie wygladaĂŚ :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

maxxx pisze:WidzĂŞ,Âże atmosfera gĂŞstnieje wiĂŞc ja siĂŞ narazie wycofuje :stop:
WrĂłce tu po PzP-zobaczymy jak to dziÂś bedzie wygladaĂŚ :aniol:
My tu mamy powaÂżny problem z JoasiÂą a Maxxx chowa gÂłowĂŞ w piasek ;(
Ale AÂśka to w przyszÂłym tygodniu siĂŞ weÂźmie do roboty :rydzyk: :rydzyk:
No nie wiem jak ktoÂś siĂŞ rozleniwi to juÂż tak zostaje :ech:
MoÂże do sejmu poszÂła :rydzyk: :rydzyk: :klamca:
prĂŞdzej na kawĂŞ i papierocha :devil:
Panowie, co wy wyprawiacie! Co za bzdury wypisujecie! Jak moÂżecie pisaĂŚ takie straszne rzeczy o naszym kwiatuszku, sÂłoneczku, o naszej kochanej Joasi...
dla Ciebie byÂła miÂła to jÂą bronisz :xx:
JeÂśli czyta to forum, a ja wierzĂŞ, Âże czyta, to musi byĂŚ Jej strasznie przykro.
Mamy nadziejĂŞ Âże tak jest :racja: Jak ona zadawaÂła nam bĂłl to byÂło fajnie :cicho: -a my to juÂż nie moÂżemy????
-nie ma tak :nie:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale nam na samym poczÂątku PzP dali popatrzeĂŚ na profil Joasi :tanczy:
Prawie ca³¹ zapowiedŸ Joasia patrzy³a nie do tej kamery co trzeba :devil:

I jak Âładnie dziÂś ubrana :jupi:

Obrazek Obrazek


W³asciwie to nie rozumiem po co co chwile puszczaj¹ te autoreklamy tvn24, to kompletny bezsens- ani za to pieniêdzy nie dostaj¹ a opóŸniaj¹ program :neutral:
Ostatnio zmieniony czwartek 23 sie 2007, 17:26 przez arczi, łącznie zmieniany 2 razy.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Przetrzymali reklamami do granic wytrzymaÂłoÂści, ale jest :tanczy:
W rybaczkach i chrum-chrum...
Na poczÂątku zamiast na czynnÂą kamerĂŞ z boku patrzyÂła na wprost :lol:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:Ale nam na samym poczÂątku PzP dali popatrzeĂŚ na profil Joasi :tanczy:
Prawie ca³¹ zapowiedŸ Joasia patrzy³a nie do tej kamery co trzeba :devil:

I jak Âładnie dziÂś ubrana :jupi:
niektĂłrzy prezenterzy to panikujÂą w takiej sytuacji A Joasia nic -ani drgnĂŞÂła :brawa: :brawa: :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw Sie 23, 2007 6:39 pm ]
I jeszcze w ramach "prywatnego œledztwa" ( :devil: :devil: ) zbli¿enie na "ów tajemniczy kr¹¿ek" na lewej d³oni Joanny. Niestety, jak widaÌ, w dalszym ci¹gu wygl¹da "to" niejednoznacznie :>
Obrazek Obrazek
Obrazek
Sejmitar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 23 sie 2007, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sejmitar »

Moim zdaniem to co widaÌ na lewej d³oni Joanny to nie jest obr¹czka œlubna. Pó³tora tygodnia temu podczas jednej z rozmów z goœciem w serwisie informacyjnym,by³o du¿e zbli¿enie. Jeœli dobrze widzia³em,to jest na tym kr¹¿ku spore wybrzuszenie,a obr¹czki œlubne s¹ raczej p³askie.
Poza tym z moich obserwacji wynika,Âże okoÂło 80% procent osĂłb bĂŞdÂących po Âślubie nosi obrÂączki na prawej dÂłoni. Z tego co wiem to wÂłaÂśnie tak jest poprawnie. Nie sÂądze,Âżeby Joasia o tym nie wiedziaÂła.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

zbli¿enie na "ów tajemniczy kr¹¿ek" na lewej d³oni Joanny.
Ja nie mam pojĂŞcia co to jest :spiewa: MoÂże to zwykÂły pierÂścionek czy coÂś- kobiety takie noszÂą po prostu :rozglada:
Moim zdaniem to co widaÌ na lewej d³oni Joanny to nie jest obr¹czka œlubna. Pó³tora tygodnia temu podczas jednej z rozmów z goœciem w serwisie informacyjnym,by³o du¿e zbli¿enie. Jeœli dobrze widzia³em,to jest na tym kr¹¿ku spore wybrzuszenie,a obr¹czki œlubne s¹ raczej p³askie.
Poza tym z moich obserwacji wynika,Âże okoÂło 80% procent osĂłb bĂŞdÂących po Âślubie nosi obrÂączki na prawej dÂłoni. Z tego co wiem to wÂłaÂśnie tak jest poprawnie. Nie sÂądze,Âżeby Joasia o tym nie wiedziaÂła.
To bÂłagam, powiedzcie, Âże siĂŞ mylĂŞ :rydzyk: :rydzyk: Bo ja na prawej dÂłoni teÂż coÂś widzĂŞ... i to wyglÂąda na pÂłaskÂą obrÂączkĂŞ :devil:
Sejmitar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 23 sie 2007, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sejmitar »

Na prawej dÂłoni jest na 100% pierÂścionek,bodajÂże z brylantem. Nosi go nieprzerwanie co najmniej od wiosny. Co ciekawe w ubiegÂłym roku teÂż go nosiÂła,a potem na jakiÂś czas przestaÂła. WidaĂŚ to na tym filmiku z 20 lutego,w ktĂłrym Âśpiewa o bara,bara. Tam prawa dÂłoĂą jest caÂłkowicie wolna.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Arczi, Sejmitar ma racjĂŞ - na paluszku prawej dÂłoni Joasia nosi pierÂścionek. WidaĂŚ to byÂło wyraÂźnie podczas reportaÂży ze strajku piĂŞlĂŞgniarek. Dlatego prawa dÂłoĂą nie jest przedmiotem mojego Âśledztwa :lol2:
Sejmitar , co do twojej drugiej tezy, Âże obrÂączkĂŞ nosi siĂŞ na prawej dÂłoni, weÂź pod uwagĂŞ, Âże Joasia jest leworĂŞczna :rozglada:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Arczi, Sejmitar ma racjĂŞ - na paluszku prawej dÂłoni Joasia nosi pierÂścionek. WidaĂŚ to byÂło wyraÂźnie podczas reportaÂży ze strajku piĂŞlĂŞgniarek. Dlatego prawa dÂłoĂą nie jest przedmiotem mojego Âśledztwa
Aaa, to nie zrozumiaÂłem... pomyliÂła mi siĂŞ prawa z lewÂą :devil:

No ale i na lewej i na prawej coÂś ma. Wy jesteÂście specjalistami, wiĂŞc wam pozostawiam decyzje co jest czym :spiewa: :spiewa:
Sejmitar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 23 sie 2007, 19:15
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sejmitar »

epsztajnek pisze:weÂź pod uwagĂŞ, Âże Joasia jest leworĂŞczna :rozglada:
Mnie od dziecka uczono,Âże na lewej dÂłoni nosi siĂŞ obrÂączkĂŞ/pierÂścionek przed Âślubem,kiedy jest siĂŞ zarĂŞczonym,a po Âślubie na prawej. Bycie maĂąkutem nie ma tu nic do rzeczy.
Poza tym powtarzam,widzia³em ten kr¹¿ek i nie wygl¹da³ mi on na obr¹czkê œlubn¹.
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Pierwszy caps epsztajnka, ten na ktĂłrym widaĂŚ JoasiĂŞ w caÂłej okazaÂłoÂści, jest chyba najlepszym jaki ten wÂątek widziaÂł.

Joasia wyglÂąda na nim jak... natchnienie.

A odnoœnie dyskusji o obr¹czkach, to jaka to róznica, czy mê¿czyzna którego kocha jest jej mê¿em czy nie. A ¿e jest taki, mówi nam o tym na filmie sprzed KPRM. Wiem jak wszystkim nam trudno siê z tym pogodziÌ, ale có¿... amor vincit omnia ;)
Signum + Militie + Templi + Joanni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia i 22 gości