[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Jeszcze wyjdzie Âże SoÂłtysika dadzÂą :?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

TrochĂŞ dziwne ale TVN zawsze kontakty podpisuje za piĂŞĂŚ dwunasta wiĂŞc nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ


a kto nie wiem Prokop? :mhm:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

No strasznie to poprostu wysz³o. Najbardziej siê obawiam, ¿eby nie wp³ynê³o to na jakoœÌ i ogl¹dalnoœÌ TzG. W tej chwili równie¿ nie widze nikogo kto by nadawa³ siê na prowadzenie.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Szukanie w ostatniej chwili osoby do prowadzenia - jak zapowaidajÂą wÂłodarze stacji
"najlepszej i najbardziej widowiskowej edycji TzG" moÂże sie odbiĂŚ bardzo niekorzystnnie na caÂłym projekcie jakim jest Tzg.

Szczególnie , kiedy Hubert " by³" ikon¹ tego programu i jego obecoœÌ w TzG by³a wrêcz nie powtarzalna.

Dla mnie jest 3 w historii TVN-u chybiona, spektakularna i niedoĂąca przemyÂślana decyzja szefĂłw z Wiertniczej - Po zwolnieniu Lisa i ÂściÂągniĂŞciu FaktĂłw popoÂłudniowych.

AÂż bojĂŞ sie pomyÂśleĂŚ o kolejnych prezentach na 10-lecie stacji ?!
NOWA ERA W TVN
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ktos pisze:Jeszcze wyjdzie Âże SoÂłtysika dadzÂą :?
JuÂż tak byÂło: w programie "Jestem jaki jestem" - Hubert zrezygnowaÂł i na jego miejsce wpadÂł SoÂłtysik.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

r_r16 pisze:
ktos pisze:Jeszcze wyjdzie Âże SoÂłtysika dadzÂą :?
JuÂż tak byÂło: w programie "Jestem jaki jestem" - Hubert zrezygnowaÂł i na jego miejsce wpadÂł SoÂłtysik.
SoÂłtysik ma prowadziĂŚ DDT z MoÂłkowÂą w niedzielĂŞ wieĂŚ nie moÂże jednoczeÂśnie robic prĂłby do TzG. A wÂątpiĂŞ by zaklejali jednÂą dziurĂŞ tworzÂąc drugÂą.

A swoj¹ droga - myslicie, ¿e tvn siê nie spodziewa³ tego - skoro tak póŸno mieli podpisac kontrakt z Urbaùskim to musia³o cos tam nie grac juz przynajmniej od tygodnia. Wiêc pewnie jakaœ alternatywa jest...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Albo ku naszemu zdziwieniu dadzÂą drugÂą prowadzÂącÂą, np. MoÂłek :devil:
ChociaÂż wÂątpiĂŞ, Âżeby tak byÂło, bo jakby one schodziÂły po schodach, gdzie zazwyczaj byÂła wykonywana jakas krĂłtka figura taneczna w parze?!
Ja mam jeszcze cichÂą nadziejĂŞ, Âże to siĂŞ da jakos odwrĂłciĂŚ, i Hubert bĂŞdzie w niedzielĂŞ w TzG. Ale to jest chyba niestety pÂłonna nadzieja, bo klamka juz zapadÂła ztego co wyczytaÂłam. No szkoda, szkoda. Ale nie ma co pÂłakaĂŚ nad rozlanym mlekiem, tylko dobrze siĂŞ nastawiĂŚ i czekaĂŚ na rozwĂłj wydarzeĂą. W kaÂżdym bÂądÂż razie obojĂŞtnie kto by to nie byÂł, dajĂŞ mu kredyt zaufania!
P.S. UwaÂżajcie jak Hubert poprowadzi Jak Oni ÂŚpiewajÂą :devil: , nie no to byÂłby cios.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

MoÂże niech dadzÂą KingĂŞ :lol:


Kinga gĂłrÂą :tanczy:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MoÂłek na pewno nie bo jak sama powiedziaÂła "to nie jest program dla niej" czy jakoÂś tak. Dwie kobiety nie pasujĂŞ, zresztÂą muszÂą siĂŞ trzymaĂŚ formuÂły - przecieÂż program jest na licencji BBC. SoÂłtysik mĂłgÂłby prowadziĂŚ TzG. PrzecieÂż Kinga Rusin teÂż taĂączyÂła w TzG a mimo to prowadziÂła DDTVN. MoÂże to nie to samo, ale wkoĂącu ddtvn koĂączy siĂŞo 11:00 wiĂŞc zaraz potem SoÂłtysik mĂłgÂłby jechaĂŚ na prĂłby. Ale on tak chyba nie pasuje. Nikt tam nie pasuje oprĂłcz UrbaĂąskiego. Ale zgadzam siĂŞz NikÂą, TVn musiaÂł miĂŞc coÂś w zanadrzu spĂłr musiaÂł trwaÂł trochĂŞ na pewno...

[ Dodano: PiÂą Wrz 07, 2007 2:30 pm ]
piotrek888 pisze:MoÂże niech dadzÂą KingĂŞ :lol:


Kinga gĂłrÂą :tanczy:
Tak, tylko Kinga prowadzi DDTVN i You can dance...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W wielu krajach "Taniec..." ma tylko jednego prowadzÂącego lub prowadzÂącÂą - tak np. jest w Hiszpanii. Jednak wÂątpiĂŞ, by polski "Tzg" poprowadziÂła tylko Skrzynecka... UrbaĂąskiego zastÂąpi pewnie Janiak...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tylko trudno by byÂło, aby Skrzynecka byÂła jednoczeÂśnie w studio i w green romie. Musieliby z czegoÂś zrezygnowaĂŚ.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A moÂże ktĂłryÂś z tancerzy, ktĂłrzy nie taĂączÂą w tej edycji?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Greg Haus pisze:A moÂże ktĂłryÂś z tancerzy, ktĂłrzy nie taĂączÂą w tej edycji?
Na przykÂład???
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Hmm... albo Jagielski - na pewno by siĂŞ sprawdziÂł, ma Âświetne poczucie humoru.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ale wiecie co tak sobie teraz dywagujĂŞ w zaciszu mego domu i doszÂłam do wniosku, Âże z osĂłb, ktĂłre mi przychodza do gÂłowy, to chciaÂłabym na miejscu Huberta ujrzeĂŚ Marcina Mellera.
Ma poczucie humoru, potrafi Âładnie szybko zripostowaĂŚ, no i ma charyzmĂŞ. Z taĂącem u niego pewnie gorzej, ale te parĂŞ krokĂłw na wejÂście to, by siĂŞ chyba poduczyÂł.
A podchodzÂąc bardziej realistycznie to pewnie bĂŞdzie to SoiÂłtysik, albo Janiak. Za dwa dni siĂŞ okaÂże.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość