Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
Nachmurzona. co :lol2: ?? Czy¿by Poznaù nie przyj¹³ Agatki z otwartymi ramionami :uhh:
A moÂże Agata tak siĂŞ odurzyÂła WarszawÂą, Âże PoznaĂą jej chwilowo przestaÂł smakowaĂŚ :?: :devil:
:lol: stawiam raczej na mojÂą opcjĂŞ :uhh: ChoĂŚ nie wykluczam , Âże Warszawa wydaÂła siĂŞ Agatce takim ogromnym krĂłlestwem , ktĂłre pokochaÂła , iÂż teraz uznaÂła , Âże PoznaĂą to taka prowincja , ktĂłra nawet na jej uÂśmiech nie zasÂługuje ;) ??

Miejmy nadziejĂŞ , Âże to przejÂściowe :D !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..o jasny gwint :hmm:

..a ja myÂślaÂłem Âże Agatka odpoczywa i teÂżsobie urzÂądziÂłem odpoczynek od telewizji ;( ;(

..a o czym dokÂładnie opowiadaÂła :>

..czyÂżby o czymÂś przykrym :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Prezent, jakby ktoÂś jeszcze chciaÂł :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieÂżyÂświat pisze:..a o czym dokÂładnie opowiadaÂła :>

..czyÂżby o czymÂś przykrym :mhm:
To zaleÂży, jakie masz poglÂądy polityczne :D I czy one decydujÂą o dobrym lub zÂłym nastroju :D
MoÂżna relacji posÂłuchaĂŚ :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Prezent, jakby ktoÂś jeszcze chciaÂł :lol2:
..a pewnie Âże chcemy :lol2:

..dokopaÂłaÂś marcinkowskiemu tak Âże pewnie na ksiĂŞÂżyc doleci :lol2:
not that kind pisze:To zaleÂży, jakie masz poglÂądy polityczne :D I czy one decydujÂą o dobrym lub zÂłym nastroju :D
MoÂżna relacji posÂłuchaĂŚ :D
..a juÂż zaczynaÂłem tĂŞskniĂŚ a Twoimi empetrĂłjeczkami :lol2: :jupi:

..dziĂŞki Âże zjawiasz siĂŞ w takim momencie ratujÂącym mĂłj podÂły nastrĂłj :*

..a wiĂŞc moÂżna przypuszczaĂŚ Âże w ten a nie inny nastĂłj wprowadziÂł AgatkĂŞ temat relacji :lol2:

..oby :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:Prezent, jakby ktoÂś jeszcze chciaÂł :lol2:
..a pewnie Âże chcemy :lol2:

..dokopaÂłaÂś marcinkowskiemu tak Âże pewnie na ksiĂŞÂżyc doleci :lol2:
Nawet nie zd¹¿y³em sp³on¹Ì w atmosferze :lol2: !! O jakoœci capsów -Ty nad poziomy wylatuj :tanczy: !! Dziêki notka :*
obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:To zaleÂży, jakie masz poglÂądy polityczne :D I czy one decydujÂą o dobrym lub zÂłym nastroju :D
MoÂżna relacji posÂłuchaĂŚ :D
..a juÂż zaczynaÂłem tĂŞskniĂŚ a Twoimi empetrĂłjeczkami :lol2: :jupi:

..dziĂŞki Âże zjawiasz siĂŞ w takim momencie ratujÂącym mĂłj podÂły nastrĂłj :*

..a wiĂŞc moÂżna przypuszczaĂŚ Âże w ten a nie inny nastĂłj wprowadziÂł AgatkĂŞ temat relacji :lol2:

..oby :D
Bardzo mi przykro obi , i¿ nie mog³eœ braÌ w tym wydarzeniu udzia³u na bie¿¹co :lol2: !! Ale to by³a jazda :lol2: Po prawie dwóch tygodniach znów móc ujrzeÌ Agatkê Poznaniankê bez ogródek :tanczy: No ale ciesz siê , ¿e mamy notkê to sobie mo¿esz próbowaÌ wytworzyÌ ten nastrój :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: Bardzo mi przykro obi , i¿ nie mog³eœ braÌ w tym wydarzeniu udzia³u na bie¿¹co :lol2: !! Ale to by³a jazda :lol2: Po prawie dwóch tygodniach znów móc ujrzeÌ Agatkê Poznaniankê bez ogródek :tanczy: No ale ciesz siê , ¿e mamy notkê to sobie mo¿esz próbowaÌ wytworzyÌ ten nastrój :lol2: !!
..no wÂłaÂśnie czujĂŞ jak ci przykro z mojego powodu :x

..ale tak jak piszesz - notka amortyzuje stratĂŞ :*

..w³aœnie po³¹czyli siê z jak¹œ policjantk¹ Edyt¹ Tomaszewsk¹ .. :szalony:

..chyba nie muszĂŞ mĂłwiĂŚ o kim w pierwszej kolejnoÂści pomyÂślaÂłem :szalony:
..niestety - nie tym razem ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
Nachmurzona. co :lol2: ?? Czy¿by Poznaù nie przyj¹³ Agatki z otwartymi ramionami :uhh:
A moÂże Agata tak siĂŞ odurzyÂła WarszawÂą, Âże PoznaĂą jej chwilowo przestaÂł smakowaĂŚ :?: :devil:
:lol: stawiam raczej na mojÂą opcjĂŞ :uhh: ChoĂŚ nie wykluczam , Âże Warszawa wydaÂła siĂŞ Agatce takim ogromnym krĂłlestwem , ktĂłre pokochaÂła , iÂż teraz uznaÂła , Âże PoznaĂą to taka prowincja , ktĂłra nawet na jej uÂśmiech nie zasÂługuje ;) ??

Miejmy nadziejĂŞ , Âże to przejÂściowe :D !!
Uuuuu :spiewa: Tu mi wyglÂąda na to, Âże z AgatkÂą raczej na pewno coÂś niedobrego siĂŞ dziaÂło :spiewa: Obym siĂŞ myliÂła :rydzyk: :D A ostatnio czĂŞsto siĂŞ mylĂŞ :devil:
Tak sobie myÂślĂŞ...... moÂże rodzina, znajomi, ktoÂś jeszcze bliÂższy, kaÂżdy z osobna, bÂądÂź wszyscy naraz powiedzieli: wiĂŞcej razy na tak dÂługo nie pozwolimy Ci nas opuÂściĂŚ i basta! :ban: :lol2:

MoÂże nawet kazali wybieraĂŚ: albo my, albo oni! :lol2:

:lol2: No, a tak poza tym, to nie mogÂłam oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże Agata dzisiaj czuÂła (i to byÂło po niej widaĂŚ i w jej relacji sÂłychaĂŚ), Âże reporterowanie, to w porĂłwnaniu z prezenterowaniem to buÂłka z masÂłem :spiewa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Uuuuu :spiewa: Tu mi wyglÂąda na to, Âże z AgatkÂą raczej na pewno coÂś niedobrego siĂŞ dziaÂło :spiewa: Obym siĂŞ myliÂła :rydzyk: :D A ostatnio czĂŞsto siĂŞ mylĂŞ :devil:
Tak sobie myÂślĂŞ...... moÂże rodzina, znajomi, ktoÂś jeszcze bliÂższy, kaÂżdy z osobna, bÂądÂź wszyscy naraz powiedzieli: wiĂŞcej razy na tak dÂługo nie pozwolimy Ci nas opuÂściĂŚ i basta! :ban: :lol2:

MoÂże nawet kazali wybieraĂŚ: albo my, albo oni! :lol2:
..có¿ za zaborczoœÌ :?:
..to nawet my tacy nie jesteÂśmy :o

..no ale my nie mieliÂśmy przyjemnoÂści poznaĂŚ Agatki osobiÂście ;(
..to nie wiemy ile c ibliscy tracili przez te dni kiedy Agatka byÂła w Warszawie :rozglada:
:lol2: No, a tak poza tym, to nie mogÂłam oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże Agata dzisiaj czuÂła (i to byÂło po niej widaĂŚ i w jej relacji sÂłychaĂŚ), Âże reporterowanie, to w porĂłwnaniu z prezenterowaniem to buÂłka z masÂłem :spiewa:
..no nie wiem - trudno mi jednak mimo wszystko wywnioskowaĂŚ to co Ty :lol2:
..ale nie mogĂŞ teÂż siĂŞ z TobÂą nie zgodziĂŚ :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
Nachmurzona. co :lol2: ?? Czy¿by Poznaù nie przyj¹³ Agatki z otwartymi ramionami :uhh:
A moÂże Agata tak siĂŞ odurzyÂła WarszawÂą, Âże PoznaĂą jej chwilowo przestaÂł smakowaĂŚ :?: :devil:
:lol: stawiam raczej na mojÂą opcjĂŞ :uhh: ChoĂŚ nie wykluczam , Âże Warszawa wydaÂła siĂŞ Agatce takim ogromnym krĂłlestwem , ktĂłre pokochaÂła , iÂż teraz uznaÂła , Âże PoznaĂą to taka prowincja , ktĂłra nawet na jej uÂśmiech nie zasÂługuje ;) ??

Miejmy nadziejĂŞ , Âże to przejÂściowe :D !!
Uuuuu :spiewa: Tu mi wyglÂąda na to, Âże z AgatkÂą raczej na pewno coÂś niedobrego siĂŞ dziaÂło :spiewa: Obym siĂŞ myliÂła :rydzyk: :D A ostatnio czĂŞsto siĂŞ mylĂŞ :devil:
Tak sobie myÂślĂŞ...... moÂże rodzina, znajomi, ktoÂś jeszcze bliÂższy, kaÂżdy z osobna, bÂądÂź wszyscy naraz powiedzieli: wiĂŞcej razy na tak dÂługo nie pozwolimy Ci nas opuÂściĂŚ i basta! :ban: :lol2:

MoÂże nawet kazali wybieraĂŚ: albo my, albo oni! :lol2:
A na transparentach powitalnych sta³o: ''Witaj w domu, z którego nigdy nie pozwolimy Ci ju¿ odejœÌ!''? :lol2:
Och, zaborczoœÌ, to zbyt ma³o powiedziane o takiej postawie :>
Pan BĂłg wszak przykazaÂł siĂŞ dzieliĂŚ :D A im wiĂŞcej zda siĂŞ, tym wiĂŞksza nagroda czeka w niebie :lol2: Niech w koĂącu, jeÂśli jest taka potrzeba, wszystkie zaborcze umysÂły to zrozumiejÂą! :lol2:
:lol2: No, a tak poza tym, to nie mogÂłam oprzeĂŚ siĂŞ wraÂżeniu, Âże Agata dzisiaj czuÂła (i to byÂło po niej widaĂŚ i w jej relacji sÂłychaĂŚ), Âże reporterowanie, to w porĂłwnaniu z prezenterowaniem to buÂłka z masÂłem :spiewa:
PowrĂłt do korzeni :lol2: PowrĂłt do uczesania :lol2: Temat zawiÂły lokalny, polityczny - przedstawiony jasno, z kompetencjÂą i z lekkoÂściÂą i relaksacyjnÂą swobodÂą :) :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:A na transparentach powitalnych sta³o: ''Witaj w domu, z którego nigdy nie pozwolimy Ci ju¿ odejœÌ!''? :lol2:
Och, zaborczoœÌ, to zbyt ma³o powiedziane o takiej postawie :>
Pan BĂłg wszak przykazaÂł siĂŞ dzieliĂŚ :D A im wiĂŞcej zda siĂŞ, tym wiĂŞksza nagroda czeka w niebie :lol2: Niech w koĂącu, jeÂśli jest taka potrzeba, wszystkie zaborcze umysÂły to zrozumiejÂą! :lol2:
..bomba :lol:
..a kto czytaÂł ten trÂąba :devil:
..nie Âżartujcie sobie z powaÂżnej sytuacji :uwaga:
..ja siĂŞ powaÂżnie zastanawiam skÂąd u Agatki taki nastrĂłj nietĂŞgi :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Agatka znowu w Poznaniu :jupi: Cudownie :jupi:

Ale dziÂś wiĂŞcej nic o niej nie napiszĂŞ :nie:

ZaraziÂłem siĂŞ od niej jej ''powÂściÂągliwoÂściÂą'' :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:Agatka znowu w Poznaniu :jupi: Cudownie :jupi:
..kto jak kto ale Ty masz powody do ogromnej radoÂści z tego powodu :lol:
Black Jack '62 pisze:Ale dziÂś wiĂŞcej nic o niej nie napiszĂŞ :nie:

ZaraziÂłem siĂŞ od niej jej ''powÂściÂągliwoÂściÂą'' :]
..a czemu akurat dzisiaj :?: :lol:

..przecieÂż wiadomo Âże nie od dzis Agatka jest bardzo powÂściÂągliwa :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack '62 pisze:ZaraziÂłem siĂŞ od niej jej ''powÂściÂągliwoÂściÂą'' :]
..a czemu akurat dzisiaj :?: :lol:

..przecieÂż wiadomo Âże nie od dzis Agatka jest bardzo powÂściÂągliwa :spiewa:
Bo siĂŞ dzisiaj dowiedziaÂłem, Âże nic nam o sobie nie powie :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:Bo siĂŞ dzisiaj dowiedziaÂłem, Âże nic nam o sobie nie powie :]
..nie chrzaĂą :?: :shock:

..odpisaÂła Ci Âże nic nam ze swojego Âżyciorysu nie zdradzi :?: :shock:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:..odpisaÂła Ci Âże nic nam ze swojego Âżyciorysu nie zdradzi :?: :shock:
Tak zrozumiaÂłem :devil:

WiĂŞc musi nam chyba zatem wystarczyĂŚ to, co wyczytujemy z jej nieziemsko piĂŞknych brÂązowych oczu :spiewa:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości