Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Krusin

Post autor: Krusin »

No duzo duzo, Kinga byla z ta torebka rowniez na rozdaniu nagrod cosmopolitan

A tak w ogole to mam pytanie. Niby wszyscy jestemy fanami Kingi, ale czy wiemy kiedy sie dokladnie urodzila? Ja na przyklad nie wiem, wiem tylko w ktorym roku. A kto wie?
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

dzieki bardzo za strony i blogi o Kindze :D
a co do dokÂładnej daty jej urodzenia to nigdzie nie znalazÂłam niestety, jak wiadomo jest to rok 1971, wiem ze jest spod znaku ryb wiec co do miesiaca to pewnie coÂś koÂło marca, tak mi sie wydaje
Krusin

Post autor: Krusin »

Ja tez wiem ze urodzila sie w 1971r, i podejrzewam (ale na pewno tak jest) ze pomiedzy 20.02 - 20.03 bo w koncu jej zodiak to ryby
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Na pewno jest to marzec 1971 roku.
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

nono kinia dala czadu z ta dorebka..szczerze nie dalabym z nia tyle nawet gdybym miala :) caly miesiac zlitujcie sie buuu :hmm: :nie: :nie:
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak torebka kosztowaÂła duÂżo ale Kinga napewno zarabia duÂżo wiĂŞcej niÂż 2500zÂł ÂłaczÂąc zarobki w firmir i telewizji...

a blog jak blog dla mnie zwyczajny :?

ma ktoÂś capsy ?? z tego weekendu albo tylko z nidzieli bo z soboty PaÂłka wÂżuciÂła dziĂŞkuje bardzo<chyba>
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

2500 tys?? kinga to tyle zarobi w pare dni :D a napewno zarabia kolo 40 tys jak nie wiecej !! taka Anna Mucha zarabia 80 tys;/:/: :xx:

[ Dodano: Pon Gru 04, 2006 4:28 pm ]
jak sie zarabia tyle pieniedzy to na wszytko sobie mozna pozwolic:) wiec sie nie dziwcie Âże znane osoby maja porzadne domy wille i torebki :D hehe
anne claire
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 16:13
Lokalizacja: Płock

Post autor: anne claire »

a taka anka to za co tyle kasy bierze :/ no kinga to pewnie ma pelno kasy a podobniez lis kupil sobie chte za 3mil zl!!!!ostro ja bym zwariowala jak bym miala tyle kasy
nie ma takiej drógiej wspaniałej kobiety jak Kinga Rusin !!:)
Krusin

Post autor: Krusin »

mucha zapewne zarabia na tej swojej wycieczce, a ta torebka Kinga to pewnie dla niej male piwo, pewnie zarobila tyle kasy za tzg, za te wsyztskie artykuly na jej temat, sesje zdjeciowe itp itp no i oczywiscie ddtvn i inne program w ktorych wystapila, takze takie torebki to moze sobie co miesiac kupowac. Zwykly smiertelnik, ktory zeby zobaczyc jak musi isc pod lustro moze sadzic ze to starsznie duzo.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

nie wiem za co mucha aÂż tyle bierze ale ja teÂż bym mogÂła mieĂŚ tyle a prawde mĂłwiÂąc dla Kingi taka torebka to wsumie nie duÂży wydatek :P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

no w³¹snie tak jest Kinga bierze na miesiac 40 tys minimalnie wiem jak to jest bo moja kuzynka studiuje dziennikarstwo :D wiec mniejwiecej wiem ile zarabiaja s³awni ludzie :D a jak sie jeszcze w jakis programch wystepuje zdjecia do gazet robi ma sie firme to sie bierze bardzooooooooo du¿o :D Kinga taka torebke mog³a by kupowaÌ codzieù:) :D i tak dla niej to nic :D a co do muchy to ona naprawde bierze 80 tys. Za jeden dzien na planie filmowym do m jak Mi³oœÌ ona bierze 6 tys z³otych :xx: niezle nie? tyle kasy jak bym mial to bym zwariowal hehe:D:P ale cu¿ jak sie jest madrym inteligentnym i ma sie w zyciu jakis cel to sie osiagnie sukces i sie bedzie duzo zarabialo :D przyklad?! np: Monika Brodka ona juz w wieku 15.17 lat mia³a tyle pieniedzy ze sie w g³owie nie miesci!! ale chciala cos osiagnac i osiagne³a:) ale nasza Kinga i tak jest naj naj najlepsza :D :D :D :D :D !!
Krusin

Post autor: Krusin »

A w ogole to prezciez jest temat dla fanow Kingi Rusin a nie zarzadzania jej majatkiem. Przeciez nie mozemy jej tak komentowac cokolwiek sobie kupi. Przeciez pewnie kazdy jej ciuch jest jescze drozszy, a my nie owimy ,,ej ta bluska to ilestam zlotych kosztawala", ,,taa a je spodnie to lojojoj". Jak bedzie chciala to bedzie sobie kupowala a nam nic do tego, bo w koncu lubimy ja a nie jej pieniadze czy rzeczy, prawda?
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

Krusin masz racje troche przesadzilismy sory ja przesadzilem z tymi pieniedzmi!! masz racje to jest forum o Kindze i cieszmy sie nia a nie jej pieniedzmi sory za to :D uznajmy ten temat Âże go nie byÂło :D !!!
Krusin

Post autor: Krusin »

przeciez ja ci nic nie zarzucam, tylko mowie ze jak bedziemy sie tak jej pieniedzmi podniecac to bedzie forum jakies ekonomiczne. Uznajmy ze tej torebki nie bylo :lol: :lol: chociaz tak na marginesie to mi sie podoba...torebka i no Kinga
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

hehe torebka moze byc :D Âładna jest :D ale Kinga jest najpiĂŞkniejsza... :D Ma dziewczyna (kobieta) urode :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości