Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kubs pisze:Sam oglÂądam czasem Ciao Darwin ale z jednego powodu: to jest baaaaardzo dobrze zrealizowana produkcja od strony technicznej- producent ma pomysÂły, realizator wizji nie Âśpi a operatorzy kamer majÂą fantazje. :arrow:
Nie, w³aœnie w Polsce ca³kowicie ten program zepsuli. Oryginalna wersja, we w³oskiej telewizji (Canale5) jest o wiele lepsza. Zrealizowana z olbrzymim rozmachem, w trzy razy wiêkszym studiu, z lepszym oœwietleniem, z wiêksz¹ publicznoœci¹, z ciekawszymi i bardziej ró¿norodnymi pomys³ami. Tego polskiego w ogóle nie mo¿na porównywaÌ do w³osiej edycji. Ciasne, ciemne studio, wci¹¿ te same pomys³y... Akurat w tym wypadku wiem, co mówiê, bo co roku dwumiesiêczne wakacje spêdzam we W³oszech i "Ciao Darwin" to jedyny program który tam zawsze ogl¹dam, bo rozumiem go bez dobrej znajomoœci w³oskiego. "Milionerów" TVN zrobi³ w dobrze, "Najs³absze ogniwo", ale "Ciao Darwin" to mimo wszystko pora¿ka.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

WeÂż pod uwagĂŞ temperament WÂłochĂłw. Poza tym skad wziĂŞÂło sie okreÂślenie "show we wÂłoskim stylu". Nie widziaÂłem wÂłoskiej edycji (a zarazem pierwowzoru) i w sumie jestem w stanie uwierzyĂŚ, Âże bije polska na Âłeb na szyjĂŞ. Ale tam prezenterzy majÂą temperament, publika to samo, wiĂŞc polskie CD jest zrealizowane najlepiej na nasze moÂżliwoÂści. I mam na myÂśli nie tylko moÂżliwoÂści techniczne. Niestety, Polacy nei majÂą tyle ekspresji co WÂłosi. SwojÂą drogÂą ciekawy jestem jak wyglÂądaÂłoby Ciao Darwin w dÂżentelmeĂąskiej Wielkiej Brytanii 8) 8) 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no wlaœnie, a w poniedzialki zawsze by³a ni¿sza ogl¹dalnoœÌ, wiêc w tygodniu z Justyœ bêdzie spokojnie ponad 4 miliony :arrow:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

To byÂło do przewidzenia. JuÂż w poniedziaÂłek "Fakty" miaÂły najlepszy wynik od dwĂłch tygodni. Justyna Pochanke robi swoje, mam nadziejĂŞ, Âże w ciÂągu tygodnia uda siĂŞ uzyskac ten wynik z '4' na poczÂątku :)

A mi dzisiaj wÂłaÂśnie p. Pochanke odpisaÂła na maila i bardzo spodobaÂło mi siĂŞ zakoĂączenie jej krĂłtkiego listu:
"Pozdro, Pochanke"
(-:
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:A mi dzisiaj wÂłaÂśnie p. Pochanke odpisaÂła na maila i bardzo spodobaÂło mi siĂŞ zakoĂączenie jej krĂłtkiego listu:
"Pozdro, Pochanke" (-:
JuÂż siĂŞ tak nie chwal. WziĂŞÂła CiĂŞ za skejta. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

NIzsza ogl¹dalnoœÌ moze byc spowodowana tym, ze Fakty wyd³u¿ono ostatnio z 23-24 minut do 26-27. Faktycznie Fakty mo¿e ogl¹daÌ podobna liczba osób co przedtem, ale skoro podana wyniki to œrednia dla ca³ego programu to s³aby start, czy s³abe pierwsze 8-10 minut mo¿e spowodowaÌ, ¿e ogólna ogl¹dalnosÌ jest ni¿sza, bo przelicznik(iloœÌ minut programu) jest wiêkszy. Jeœli mielibyœmy dostêp do "minutówek" czyli ogl¹dalnosci w ka¿dej minucie okaza³oby sie, ¿e program mo¿e startowaÌ od 3 milionów i rosn¹c nawet do 4,5 miliona pod koniec, a œrednia i tak poka¿e jakieœ 3,8mln. Ja jestem spokojny, Fakty rzeczywiscie nie trac¹ popularnoœci i trzymaj¹ siê mocno.
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A czytaÂł ktoÂś to : >>kliknij<<
Ostatnio zmieniony środa 23 lut 2005, 23:05 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Pijarowski zabieg. Jakby "Wydarzenia" mia³yby wiekszy udzia³ w grupie 60+ te¿ by sie pochwalili, ze pokona³y Fakty. Zreszt¹ z tego co pamiêtam ju¿ kiedyœ pojawi³ siê taki tekst, wiêc ile bêdize tych pierwszych razów :?: :?: :?: Poza tym to nie jest sta³a tendencja, która œmiem twierdziÌ, ¿e bêdzie powoli ale konsekwentnie d¹¿y³a do umocnienia pozycji Faktów. Wydazenia to jednak nie najwy¿szych lotów produkt i prêdzej czy póŸniej oszczêdnoœci dadz¹ o sobie znaÌ. Wszystko co nowe przyciaga, ale czas i tak weryfikuje wszystko.

"Wydarzenia" wiele razy daÂły po garach: mi utkwiy w pamiĂŞci dwie sytuacje: kompletnie nie przygotowany MachaÂła na livie sprzed Kliniki Gemelli, ktĂłry chyba zdziwiÂłby siĂŞ co powiedziaÂł jakby obejrzaÂł swĂłj wystĂŞp i live MachaÂły ze Starachowic (a faktycznie staÂł na tle sÂądu w Kielcach). To raczej nie wpadka tylko przejaw nierzetelnosci. :arrow:
MAKEPOVERTYHISTORY
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Justyna Pochanke pisze:Pozdro, Pochanke.
Ale numer. :D :D :D Pozdro, Pochanke. :D :D :D
PatrzĂŞ dziÂś w Faktach:
Cze Ziomy, StyÂśka Pochanke, joÂł!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Teraz siê mówi "ema" to skrót od siema, tak jak cze od czeœÌ, elo od hello, jo³ od... hmmm... jo³ jo³ jo³? :D :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Cze Wam Ziomki! Tu StyÂśka, zaczynamy Fakty! JoÂł.
W dzisiejszych Faktach to juÂż all, kolejne jak zwykle o 16:45. nara!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PS. WyobraÂżacie sobiĂŞ StyÂśkĂŞ w jakichÂś mÂłodzieÂżowych wiadomoÂściach i ze skejciarskim przywitaniem :?: Ja nie. :D :D :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Ale ona pasowaÂłaby do jakiego mÂłodzieÂżowego programu. WyobraÂźcie sobie- szerokie spodnie, sportowe buty, top, kaÂżdy wÂłos w innÂą stronĂŞ i StyÂśka mĂłwi:

Jo³ ziomale, zapodam wam full wypasionych newsów, normalnie mia¿d¿¹, a¿ siê stracham opowiedzieÌ wam o jednym gachu co zdj¹³ sim- locka nastce w Sosnowcu 8) 8) 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

to teraz wyobraÂź sobie Rymana:

-Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus, jest 19.00 zapraszam na poniedziaÂłkowe Fakty

-a w poniedziaÂłkowych Faktach objawimy paĂąstwu jeszcze...

-to wszystko w poniedziaÂłkowych Faktach, niech BĂłg ma Was w opiece a Duch ÂŚwiety zapewni Wam spokojny wieczĂłr, zapraszam na wtorkowe Fakty jak zwykle o 19, z Bogiem! amen

:lol: :lol: :lol: :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

- W imiê Ojca i Syna i Ducha Œwiêtego Amen. SzczêœÌ Bo¿e, Bogdan Rymanowski, zapraszam na wtorkowe Fakty.

:D :D :D
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

BĂłg daÂł, Âże minĂŞÂła 19, niech bĂŞdzie pochwalony .. i .. zawsze Dziewica, brat Bogdan, zapraszam przed odbiorniki telewizyjne do obejrzenia FaktĂłw
:arrow:

JeÂśli taka wola Boga, w dalszej czĂŞÂści FaktĂłw zobaczymy jeszcze.... :arrow:

Bóg zap³aÌ za wspólnie spêdzone 26 minut, jeœli dane nam bêdzie do¿yÌ jutrzejszego wieczora zapraszam na kolejne spotkanie ze mn¹. Tymczasem dobranoc- dwa anio³ki na noc, szczeœÌ bo¿e ( i w ty³ówce numery kont, na które mo¿na wp³acaÌ dary serca:D:D:D:D)
MAKEPOVERTYHISTORY
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość