TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ziom »

rogi pisze:
ziom pisze:Faktycznie TVN24 kiedyś dużo lepiej się oglądało.
Twój post niczego nie wnosi, wiesz? Skoro zacząłeś tą zabawę to się w nią pobawmy ;/
Weź Ty się ogarnij chłopaku.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
pleyada11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 lip 2011, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: pleyada11 »

Jasne, że są na urlopach, zapowiadali, każdy w swojej audycji. Na razie musimy się obejść tymi blokami, które nam zostawiono na wakacje...'Tak Jest'... 'C,D. N'> no i cały blok wieczorny od 'Fakty po Faktach' począwszy. .. 'Rozmowa bardzo polityczna'', Szkło.'..Reportaż Ewy Ewart..czy wieczorem 'Inny Punkt Widzenia'....czy 'Loża Prasowa"... :roll: Nie ma co narzekać...:)))))))))))))))))))))))
Pozdrowionka:))
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

Czyli w zasadzie dominuje POlityka, ukierunkowana głównie na krytyce opozycyjnej partii, przez co ma się nieodparte wrażenie, że TVN popiera obecną władzę. W zasadzie TVN24 mógłby zmienić nazwę na "Dziennik Telewizyjny 24", nawiązując do tego PRL'owskiego dziennika. Można jeszcze częściej pokazywać Urbana, wtedy ci co tęskną za PRLowską propagandą poczuliby się jakoś swojsko :)

Przypominam, że kiedyś w TVN24 można było obejrzeć Magazyn Zdrowie, Magazyn Styl, Progr@m, w którym zawsze coś ciekawego można było się dowiedzieć.
Debeet
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 309
Rejestracja: poniedziałek 06 gru 2010, 20:15

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Debeet »

Widać, że co niektórzy nadal myślami są w PRL-u.
Magazyn Zdrowie, Magazyn Styl, Progr@m
Ja natomiast przypominam, że TVN24 to stacja informacyjna a nie popularno-naukowa czy ukierunkowana na widzów płci żeńskiej - zapraszam na TVN Style albo Discovery Channel.
matik pisze:To co się dzieje w TVN24 to porażka. Non stop mówią to samo, co ileś minut się powtarzają.
Może i to dobrze. Niejednokrotnie w czasie ważnych wydarzeń nie wiedziałem co się dzieje, włączyłem TVN24 i po kilku minutach zostałem olśniony. Gdyby nie powtarzali tych informacji, niczego bym się nie dowiedział.
Mixer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: środa 10 lut 2010, 17:08

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Mixer »

piotrek888 pisze:O tego jest telewizja informacyjna. CNN, BBC czy Euro News - aktualnie robią to samo. Zasada 15 minut musi działać.
TVN24 lubi się przyczepiać jednej informacji i podawać ją w kółko przez kilka godzin lub dni. Rozumiem, jakieś ważne info, ale na całym świecie się wtedy nic nie dzieje?
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 25 lip 2011, 15:10
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: jarecki »

Ostatnio nie miałem TVN 24 bo byłem 2 tygodnie na wakacjach, mówię wam szczerze że docenia się stację jak jej zabraknie. To prawda że czasem w kółko maglują tą samą wiadomość ponieważ mniej jest osób które na okrągło śledzą TVN 24 i to z tego wynika. Ale jak sporadycznie klikniesz pilotem na tą stacje to masz pewność że w ciągu kilku minut przewiną się najważniejsze NEWSY dnia.
nowa praca? kreator CV - sprawdź
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: sybic »

TVN24 zanotował największy spadek widowni wynoszący 16.1%. Wzrost oglądalności zanotował natomiast Polsat News
Coś jest na rzeczy. Ja np. dziś uciekłem z Poranka TVN24 do TVP Info, no ale to ze względu na Agnieszkę Górniakowską.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ty ... ly-w-lipcu
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Podobno nawet sam premier ostatnio w swoim gabinecie TVN24 zamienił na TVN CNBC, bo stwierdził, że tylko w tym drugim kanale mówi się o tym, co naprawdę ważne.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: epsztajnek »

W tym dniu, tak uroczystym ... wszystkim Uroczym Paniom z TVN24 dziękuję za to, że dla ich obecności na ekranie, warto tę stację jeszcze oglądać :brawa: :brawa: :brawa:
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ziom »

Wypadek i znów wydanie specjalne. Pieprzenie w kółko o tym samym od 17. Nici z wywiadu z Krystianem Legierskim w Tak jest nici z debaty. Tylko mielenie cały czas o jednym.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

ziom pisze:Wypadek i znów wydanie specjalne. Pieprzenie w kółko o tym samym od 17. Nici z wywiadu z Krystianem Legierskim w Tak jest nici z debaty. Tylko mielenie cały czas o jednym.

Od tego jest telewizja informacyjna. I nie wiem czy ludzką śmierć można sprowadzać do słowa "pieprzenie"...
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ziom »

Sami strażacy mówili dzisiaj na antenie TVN24 żeby im nie zawracać głowy. Ludzka śmierć to zawsze tragedia tylko że TVN24 zawsze jak wydarzy się coś złego wałkuje to bez opamiętania. Są inne ważne tematy. TVN24 zawsze przy takich wydarzeniach o innych tematach milczy. Kilka dni temu ojciec zamordował dzieci i żonę. Ten facet był skazany za przemoc wobec nich i miał prawny zakaz zbliżania się do swojej rodziny którą krzywdził. Tego tematu nie wałkują to jest skandal dopiero jak dojdzie do śmierci to się tym interesują. Może gdyby zajmowali się problem przemocy w rodzinie ludzie nie byli by głusi na to co się dzieje za ścianą. Niestety Polacy cały czas tolerują przemoc jak wynika z badań. Taką mamy telewizję informacyjną jakie społeczeństwo.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: piotrek888 »

Pokaż badania na które się powołujesz - bardzo proszę.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: ziom »

piotrek888 pisze:Pokaż badania na które się powołujesz - bardzo proszę.
http://ftp.livebrand.pl/lifestyle/5053/ ... eci/3.html
To pokazuje poziom naszego społeczeństwa. Przyzwolenie społeczne na bicie dzieci cały czas jest w naszym kraju.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: r_r16 »

I w tym momencie widać jak potrzebna była TVN Warszawa. Poranek TVN24 - cały czas o zalanej trasie toruńskiej w Warszawie, zółta belka i temat dnia. A co mnie - mieszkańca Małopolski - to interesuje?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości