[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi - ju¿ od dawna w niedziele o 12.00 najpierw daj± Anio³ pan¶ki, potem jaki¶ program religijny i nie s±dzê, aby zaryzykowali i starali siê zmieniæ przyzwyczajenie widzów. Ka¿dy wie, ¿e niektóre zmianyw ramówce s± niemo¿liwe - przyk³ad program dla rolników TYDZIEÑ - PSL wci±¿ u w³adzy, niektórym widaæ siê rano wstawaæ nie chcia³o. Mo¿e TVN24 powinnien dopasowaæ siê do ¯akowskiego - to zawzyczaj s³abszy ulega silniejszemu. :D

A teraz kilka s³ów o zagranicznych korespondentach TVP. W Wiadomoœciach o 13.00 o papie¿u mówi³a Agnieszka Gawerska - Jab³onowska. W g³ównym ten sam temat realizowa³ Kraœko i moim zdnaiem trochê przesadzi³ mówi¹Ì o tej eucharystii etc. Chyba da³o siê to zrobiÌ bez tak du¿ej dawki katolicyzmu? Ale mniejsza z tym - w listopadzie Kraœko jedzie do USA obserwowaÌ wybory prezydenckie.
Natomiast ze Szwecji do Polski wrĂłciÂła Monika Sieradzka, ktĂłra dzisiaj wspĂłlnie z MagdÂą Tadeusiak (PARYÂŻ) przygotowaÂła materiaÂł o tzw. wlepkach - nowym sposobie wyraÂżania swoich poglÂądĂłw przez mÂłodych - gniewnych. Ciekawe, czy wrĂłciÂła juÂż na staÂłe.
Martwi³em siê co z Kozakiem i proszê - dzisiejszy wieczó przyniós³ rozwi¹zanie. Grzegorz Kozak (chyba schud³) wróci³ do Polski i zaj¹³ siê przygotowywaniem programów publicystycznych o wyborach na Wschodzie. Dzisiaj rozmawia³ o wyborach na Bia³orusi, za dwa tygodnie ma rozmawiaÌ o wyborach prezydenckich na Ukrainie. Ciekawi mnie te¿ jak przyj¹³ wiadomoœÌ o rezygnacji Pieùkowskiej. Z tego co wiem ta dwójka zawsze trzyma³a siê razem i ostro krytykowa³a by³ego szefa Wiadomoœci - P. S³awiùskiego.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Doktorku wybory w USA juÂż 2 listopada i niech KraÂśko siĂŞ spieszy bo niezdÂąrzy choĂŚ jak bĂŞdzie powtĂłrka z rozrywki to wybory mogÂą trwaĂŚ kilka tygodni. Wszyscy pamiĂŞtamy porzednie wybory i afere z liczeniam gÂłosĂłw. :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Michos - tym razem afery nie bĂŞdzie - grono elektĂłrĂłw ustawione przez tausia Busha juÂż wie, na kogo gÂłosowaĂŚ w imieniu narodu. StoÂłki rozdane a Kerry i tak przegra. SÂądzĂŞ, Âże nawet demokraci nie traktujÂą jego kandydatury powaÂżnie.
OczywiÂście KraÂśko sam nie pojedzie do USA - razem z nim do samolotu zapakuje siĂŞ Warakomska. JuÂż od wrzeÂśnia Dorotka przygotowuje programy o USA - 11 wrzeÂśnia, terroryzmie, wiĂŞzieniu w Guantanamo, wczoraj o wyborach. Jestem pewien, Âże juÂż siĂŞspakowala i czeka z biletem.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ktos tam coœ jeszcze mówi³, ¿e Warakomska byÌ mo¿e chce zwolniÌ Maxa. Podobno siê nienawidz¹. Kiedy siê dublowali w latch 1997-2001 na pewno czasami siê spotykali. Kolonko zawsze nadawa³ relacje ju¿ od wielu do Panoramy (g³ównie luŸniejsze), Warakomska do TVP1. Kiedy pomys³em na oszczêdoœci w TVP by³o wycofanie ze Stanów Warakomskiej, ulokowanie jej w Panoramie i postawienie w USA na Maxa, Max ju¿ prawie nigdy nie mia³ swoich relacji w tym programie. Mo¿e nie potrafi³a wybaczuyc, ¿e to on ja zastapi³. Doniesienia z USA w Panoramie by³y tylko agencyjne, opracowywane przez dziennikarza lub poprzez jakiegoœ radiowego korespondenta. Chyba tylko 11 wrzeœnia siê wy³amali.

Wakakomska przebÂąkiwaÂła o zmianie korespondenta w USA (na PienkowskÂą), wiĂŞc moÂże faktycznie juÂż go nie bĂŞdzie. Lecz jak na razie do WiadomoÂści (nawet juÂż tych nowych) caÂły czas nadawaÂł.

___________

Kiedy byÂła przez nas omawiana sonda na temat programĂłw informacyjnych, dodane zostaÂło do informacji zdjĂŞcie Danuty Holeckiej - maÂłe i niezbyt dobrej jakoÂści. To oryginaÂł.

Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: MoÂże TVN24 powinnien dopasowaĂŚ siĂŞ do ÂŻakowskiego - to zawzyczaj sÂłabszy ulega silniejszemu. :D
SÂłabsze pod wzglĂŞdem zasiĂŞgu i przez to dostĂŞpnoÂści do TVN24.
Bo o poziomie i jakoÂści to chyba nie bĂŞdziesz ze mnÂą dyskutowaÂł.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michal pisze: A moim zdaniem bardzo Âźle siĂŞ staÂło, Âże upubliczniÂłeÂś list Pochanke... Teraz juÂż nikomu moÂże nie odpowiedzieĂŚ, a ona raczej zawsze to robiÂła.
Czy Âźle, czy dobrze zrobiÂłem historia oceni :lol: :!:
A czy bêdzie Wam odpisywa³a, czy te¿ nie, có¿ to za ró¿nica? Ja ¿a³ujê, ¿e do niej pisa³em, jej mydl¹ca odpowiedŸ, mówi¹c delikatnie, mnie nie usatysfakcjonowa³a, nie przynios³a mi ukojenia!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

ArO pisze:I jak tu podsumowaÌ dzia³alnoœÌ forum kiedy okazuje siê, ¿e na stronie o TVN najpopularniejszym w¹tkiem jest ten o... Wiadomoœciach TVP [/b]
Bo FAKTY dziœ to nie to co przed rokiem. Przewidywa³êm ich powolny upadek wraz z odejœciem Lisa i kilku ludzi z ekipy.Wielu ludzi-w tym ja- widz¹c sytuacjê, która próbuj¹ ratowaÌ gwiazdami TVN24 odwróci³o siêod Tego programu. I bardzo dobrze. Ja te¿ czêœciej wybieram Wiadomoœci i od niedawna jak jestem w domu to Wydarzenia.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

michal pisze: A moim zdaniem bardzo Âźle siĂŞ staÂło, Âże upubliczniÂłeÂś list Pochanke... Teraz juÂż nikomu moÂże nie odpowiedzieĂŚ, a ona raczej zawsze to robiÂła.
A gdzie moÂżna Go przeczytaĂŚ, bo mam problemy z odnalezieniem jego treÂści.W tym temacie?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

W dzisiejszym "Fakcie" przeczytaĂŚ moÂżna kilka zdan o Kamilu Durczoku.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A gdzie moÂżna Go przeczytaĂŚ, bo mam problemy z odnalezieniem jego treÂści.W tym temacie?
http://www.forum.tvn.personal.pl/viewto ... &start=900

RzeczywiÂście nie ma tam nic. Puste frazesy. :twisted: :twisted: :twisted:
W dzisiejszym "Fakcie" przeczytaĂŚ moÂżna kilka zdan o Kamilu Durczoku.
Fakt niczego nowego nie odkryÂł tylko powtĂłrzyÂł to co juÂż od dawna wiemy. To juÂż nie pierwszy raz kiedy fakt pisze juÂż o znanych dawno faktach.
Jak ktoÂś jest zainteresowany to w najnowszej viva uroda jest wywiad i zdjĂŞcia z IwonÂą RadziszewskÂą.
Zauwa¿y³em te¿, ¿e "gala" zawsze przeprowadza wywiady z gwiazdami które s¹ w ci¹¿y czyli jak któraœ z gwiazd chce koniecznie mieÌ wywiad w gali to musi spodziewac siê dziecka. W ostatnim numerze jest z Racewicz a niedawno by³ z Richardson, Prokopiuk i wieloma innymi gwiazdami mamusiami. W ogóle ca³y poziom tej gazety jest bardzo niski.(chocia¿ to jest fakt powszechnie znany. :twisted:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tobi pisze: SÂłabsze pod wzglĂŞdem zasiĂŞgu i przez to dostĂŞpnoÂści do TVN24.
Bo o poziomie i jakoÂści to chyba nie bĂŞdziesz ze mnÂą dyskutowaÂł.
Tobi s¹dzê, ¿e trudno porównywaÌ oba programy. W jednym wystêpuj¹ tylko dziennikarze - jednak czasmi poziom ich dyskusji siega dna. Potrafi¹ k³óciÌ siê i pyskowaÌ jak zawodowi politycy. Natomiast u ¯akowskiego grono goœci jest troszeczkê bardziej zró¿nicowane - jakiœ dziennikarz, polityk, publicyta, prokurator, pracownica Biedronki etc. Jednak o ¯akowskim nie da sie powiedzieÌ jeszcze czegoœ bardziej konkretnego. Lo¿a prasowa jest od pocz¹tku TVN24, Suma zdarzen od miesi¹ca.

Oto link do wywiadu z Pieùkowsk¹ - kilka ciekawych spostrze¿eù. Moim zdaniem poœrednio oplua³ Grzywaczewskiego i Warakomsk¹. Na starej ekipie nie zostawi³¹ suchej nitki.
Wywiad z JolÂą
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ten wywiad jest super, a ten fragment:
– KoÂścioÂła rzeczywiÂście jest duÂżo. ZdarzyÂło mi siĂŞ, Âże dzwoniÂłam do wydawcy „WiadomoÂści” i woÂłaÂłam: „Na gÂłowĂŞ upadÂłeÂś? Na osiem tematĂłw dajesz cztery o KoÂściele? To przecieÂż szkodzisz KoÂścioÂłowi!”. I co usÂłyszaÂłam? WestchniĂŞcie: „No, wiesz...”. W ostatniÂą niedzielĂŞ byÂły obchody Dnia Papieskiego. W³¹czyÂłam telewizor. W Jedynce – obchody i prymas, w DwĂłjce – obchody, w TrĂłjce – msza, na Polonii – obchody. A w TVN 24 Borowski live z pierwszej konwencji SdPl. ZadzwoniÂłam do wydawcy: widzisz, to jest znak czasu. To przykre, ale ja wiem, Âże moim ÂźrĂłdÂłem informacji jest TVN 24, program oglÂądany przez kilkadziesiÂąt tysiĂŞcy osĂłb, a nie ktĂłryÂś z kana³ów telewizji publicznej. „WiadomoÂści” – to powinien byĂŚ program, ktĂłry jest najwaÂżniejszym ÂźrĂłdÂłem informacji, ktĂłry przyciÂąga najlepszych dziennikarzy w kraju. A czĂŞsto trafiajÂą tam spady. Tak siĂŞ teraz mĂłwi – Âże ten, kto nie Âłapie siĂŞ w TVN i Polsacie, idzie do publicznej.

to poprostu rewelacja :D :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

zmieniÂłem tytuÂł tematu na WIADOMOÂŚCI TVP1.

PS. Ten cytat jest naprawde niezÂły
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z KoÂścioÂłem miaÂła racje. Ale juÂż z Borowskim nie, tym bardzie z TVN24 - patrz :arrow: ostatnia wypowiedÂź Krzytofa Ziemca, komentujÂącego swoje przejÂście do TVP.

Dzisiaj po kilkunastomiesiĂŞcznej pracy korespondenta w Moskiwe Grzegorz Kozak znowu pojawiÂł siĂŞ w funkcji redaktora wydania.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a dzisiaj Durczok nie daÂł nic powiedzieĂŚ Trzaskalskiej chociaz ona juz prawie usta otwieraÂła jak jÂą zapowiedziaÂł, chyba potem dyskutowali o tym w trakcie "listy pÂłac" :D :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości