Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

tym razem w czwartkowych faktach bardzo podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł Katarzyny SÂławiĂąskiej o nagraniach podczas ostatniego lotu jednego z samolotĂłw 11 wrzeÂśnia,
wielkie brawa dla S³awiùskiej bo mateira³ mnie "wci¹gn¹³", ogl¹da³o sie go jakby siê by³o tam na miejscu
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No to koniec...widzieliœcie materia³ w Faktach "koniec ¿artów" :) No có¿...materia³ Jana B³aszkowskiego bardzo dobrze zrobiony, szczególnie na koniec by³o fajne t³o :devil: ale có¿...rada dla niektórych userów :hyh: uwa¿ajcie co piszecie, albo jakie zdjêcia dajecie bo jak pokazano w tym materiale teraz jak siê komuœ coœ niespodoba to albo Wy albo Wasi rodzice mog¹ mieÌ problemy :? I jak widaÌ to ju¿ faktycznie nie s¹ ¿arty...
ZIMA
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A na jaki temat byÂł ten materiaÂł? :arrow:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

arrow pisze:A na jaki temat byÂł ten materiaÂł? :arrow:
To by³ materia³ o pewnym cz³owieku, który ws³awi³ siê szukaniem pedofilów w sieci. A teraz poniewa¿ jak siê wyrazi³ m.in. "Kaczynski to prezydent wybrany przez naród" postanowi³ szukaÌ tych co maj¹ odwagê szydziÌ...mo¿e nie... ale napewno tych którzy pokazuj¹ w innym œwietle braci Kaczyùskich. No i wypowiada³ tam siê tak¿e jeden cz³owiek, który rozsy³a³ do znajomych takie ró¿ne fotki Kaczyùskich i o którego siê ca³a sprawa rozgrywa³a.
ZIMA
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Dziœ Fakty ca³kiem interesuj¹ce. Na pocz¹tku wiadomoœci z Sejmu i doœÌ d³ugie ³¹czenie z Katarzyn¹ Kolend¹-Zalesk¹. Drug¹ wiadomoœci¹ przedstawion¹ w dzisiejszych Faktach, by³a informacja o zatrzymaniu Adama G., podejrzanego o zabójstwo Belga. Trzeci materia³, przygotowany przez Paw³a Abramowicza by³ emitowany jako trzeci, ale wg mnie nie by³ zbyt ciekawy. Na koniec programu bardzo fajny materia³ Macieja Paw³a Mazura o drugich imionach :tanczy: .
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Fakty prowadzone przez Grzegorza Kajdanowicza s¹ wg. mnie nudne i zbyt krótkie. Nie inaczej by³o dzisiaj. Jedynie dwa pierwsze tematy by³y ciekawe. Resztê zrobiono pod publikê. Kiedyœ by³o inaczej. Fakty zawiera³y wiêcej materia³ów dotycz¹cych "powa¿nych spraw". Teraz to odzwierciedlaj¹ ¿ycie polityczne w naszym kraju. :nie:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mandi pisze:i zbyt krĂłtkie
DziÂś - co mnie zaskoczyÂło - trwaÂły niemal 28 minut... zaskoczyÂło mnie teÂż Âże materiaÂł o tematyce nieco powaÂżniejszej emitowany byÂł w okolicach 19:20 - 19:22 bo zwykle o tej godzinie sÂą juÂż materiaÂły luÂźniejsze.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeden z poniedzia³kowych materia³ów "Faktów" zosta³ przez PiS zaskar¿ony do KRRiT:
Wirtualne Media pisze:Szef klubu parlamentarnego PiS PrzemysÂław Gosiewski poskarÂżyÂł siĂŞ do KRRiT na "Fakty" telewizji TVN.

Gosiewski chce by Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji dokonaÂła rzetelnoÂści i obiektywizmu materiaÂłu o orzeczeniu TrybunaÂłu Konstytucyjnego w sprawie korporacji prawniczych, ktĂłry "Fakty" nadaÂły w poniedziaÂłek - podaÂł "Dziennik".

Gosiewski uwaÂża, Âże sonda uliczna wÂśrĂłd studentĂłw byÂła przeprowadzona stronniczo, wypowiedzi wyraÂźnie sprzyjaÂły korporacjom prawniczym.

Adam PieczyĂąski, szef TVN 24, odpiera zarzuty.

- Nie moÂżemy wpÂływaĂŚ na opinie studentĂłw. Takie nam przedstawili, a my je pokazaliÂśmy - mĂłwi dla "Dziennika".

Eh... zawsze ten z PiS coÂś znajdzie co mu nie pasuje. :x ChciaÂłby, Âżeby kaÂżdy mĂłwiÂł to co on tylko chce naszczeÂście tak nigdy nie bĂŞdzie... Mam nadziejĂŞ, ze to sie nie skoĂączy karÂą dla TVN. :neutral: ChoĂŚ wkoĂącu wszystko jest moÂżliwe. :x :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nie wiem gdzie o tym napisaĂŚ wiĂŞc wybieram ten temat.
DziÂś (chyba) premierĂŞ miaÂła zapowiedÂź FaktĂłw Durczoka... na poczÂątku Kamil siedzi w autobusie i powtarza nowe powitanie, potem robi to samo gdy idzie do pracy (przed MBC) a na koĂącu wszyscy tworzÂący Fakty (rĂłwnieÂż reporterzy bo Nowickiego widziaÂłem) stojÂą jak przed ostrzaÂłem tam gdzie prezenter pogody i Durczok coÂś tam mĂłwi... Bardzo mi siĂŞ podobaÂło.
Ostatnio zmieniony piątek 28 kwie 2006, 18:17 przez :: Kamil, łącznie zmieniany 1 raz.
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

Jeszcze tego nie widziaÂłe, ale po Twojej recenzji wyglÂąda na to, Âże ciekawa reklama.
Ale niespodziewaÂłem siĂŞ aÂż tak bĂŞdÂą promowali prowadzenie FaktĂłw przez Durczoka :roll:
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

PragnĂŞ zwrĂłciĂŚ na wyemitowany dzisiaj reportraÂż Cezarego Grochoty z BoÂśni - Âświetnie skontrastowaÂł to co dzieje siĂŞ obecnie w tym kraju z tym co moÂże siĂŞ dziaĂŚ po tym jak ta gĂłra naprawde okaÂże siĂŞ byc piramidÂą...
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Tak wczorajszy materiaÂł Cezarego Grochota z BoÂśni byÂł bardzo ciekawy . Jestem ciekawy jak ta sytuacja sie rozwinie . Dobry materiaÂł zrobiÂła teÂż Olga KuÂźniak - co zrobiĂŚ podczas zÂłapania kleszcza .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Poraz kolejny (niestety) "Fakty" zawaliÂły.Kiedy odnaleziono martwÂą dzieczynĂŞ w Krakowie, ktĂłrej szukaÂł caÂły KrakĂłw i czym ÂżyÂł caÂły KrakĂłw, "Fakty" nawet nie pisnĂŞÂły o tym.Dzisiaj zmarÂł o. ÂŻelazek a we "Faktach" cisza.

Ja nie wiem czy tylko Justyna Pochanke wie co siĂŞ powinno wyemitowaĂŚ we "Faktach" :?: Tylko kiedy ona przygotowywuje "Fakty" to naprawdĂŞ czujĂŞ Âże oglÂądam najlepszy program informacyjny w Polsce :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

salladyn pisze:Poraz kolejny (niestety) "Fakty" zawaliÂły.Kiedy odnaleziono martwÂą dzieczynĂŞ w Krakowie ktĂłrej szukaÂł caÂły KrakĂłw wÂłaÂśnie i czym ÂżyÂł caÂły KrakĂłw, "Fakty" nawet nie pisnĂŞÂły o tym.Dzisiaj zmarÂł o.ÂŻelazek a we "Faktach" cisza.

Oj Justyna wracaj bo chyba tylko ty siĂŞ znasz na tym co jest naprawdĂŞ waÂżne :cry:
Co do pierwszej czĂŞÂści Twojej wypowiedzi siĂŞ zgadzam-szczegĂłlnie zdziwiÂło mnie to, Âże dziÂś powiedzieli o zasztyletowanym 17 latku z Warszawy a o tej dziewczynie z Krakowa, gdzie prawie w kaÂżdym miejscu Krakowa byÂła informacja o jej zaginiĂŞciu i ktĂłra zginĂŞÂła rĂłwnieÂż w tak bezsensowny sposĂłb :( cisza... . Nie wierzĂŞ, Âżeby reporterzy krakowscy FaktĂłw o tym nie wiedzieli :?

Jednak co do Justyny...to chyba jednak nie bardzo - w wydaniach prowadzonych przez JustynĂŞ czasem teÂż zdarzaÂły siĂŞ wpadki.
ZIMA
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

MoÂże rzeczywiÂście Justyna miaÂła wpadki :roll: Ja nie pamiĂŞtam ale sprzeczaĂŚ siĂŞ nie bĂŞdĂŞ bo nie mĂłwiĂŞ Âże nie masz racji.

ByÂłem taki zÂły na "Fakty" Âże znaleÂźli miejsce dziÂś na reportaÂż o pracy polakĂłw za granicÂą (ktĂłry moÂżna wemitowaĂŚ dziÂś, jutro, za tydzieĂą) a nie znaleÂźli czasu na chociaÂż krĂłtkÂą wzmiankĂŞ o o. ÂŻelazku. No a pominiĂŞcie informacji o morderstwie tej dziewczyny ktĂłrej zdjĂŞciami byÂł chyba oklejony kaÂżdy zakÂątek Krakowa to jest juÂż po prostu szczyt wszystkiego.Tak siĂŞ skÂłada Âże to jest koleÂżanka mojej koleÂżanki.Ja chodzĂŞ do Liceum ktĂłre jest poÂłoÂżone o okoÂło 800-1000 metrĂłw od miejsca jej porwania.ChciaÂłbym Âżeby "Fakty" jednak mĂłwiÂły o tym co jest waÂżne a nie o tym co jest waÂżne dla Pana Kajdanowicza czy innych przygotowywujÂących program. :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości