Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

z krótkich dialogów mogliśmy dowiedzieć się m.in., że Daga ma siostrę i nie ma jeszcze kredytu we Frankach , bo psycholog to przecież nie tajemnica
Ale Dagmara pierwszy raz osobiście i oficjalnie przedstawiła się jako psycholog
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niestety, muszę Marcinowi częściowo przyznać rację - w rozmowie o pierwszych damach Ameryki i nowym filmie o Stauffenbergu czuć było atmosferę amatorskiego teatru :<
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Niestety, muszę Marcinowi częściowo przyznać rację - w rozmowie o pierwszych damach Ameryki i nowym filmie o Stauffenbergu czuć było atmosferę amatorskiego teatru
Obiektywnie: rzeczywiście widać było te lekko sztuczne (i niepotrzebnie przedłużane) dialogi, ale nie zapominajmy, że to jest ten charakterystyczny, stały element PiŚ - właśnie te dialogi przed materiałem, tylko brakowało im naturalności :xx: Ale jak pisałem wcześniej, debiut jak debiut... nie było źle, od strony merytorycznej, nie można się przyczepić :cicho:
A dialogi są jeszcze do podszlifowania :stop:
To takie moje odczucia "na gorąco" :spiewa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Bo Marcin i Dagmara są - przepraszam - z natury spięci i nie ma nagle co oczekiwać od nich potężnego luzu i wielkiej naturalności. :cicho: Ale też nie przesadzajmy z tą sztucznością, bo absolutnie nie było źle. :nie: Przypomniał mi się ''Puls Raport'' i dialogi Trzaskalskiej z Ziemcem. :rozglada: To dopiero było... :P
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Camilo pisze:Ale też nie przesadzajmy z tą sztucznością, bo absolutnie nie było źle.
Wiesz, hasłem tego wątku nie jest: "przekonajmy innych, że Dagmara jest najlepsza", więc na pewno nie przekonamy do siebie tych, co uważają inaczej - mają do tego prawo, a My wiemy swoje ;)
Proponuję zakończyć te spory :aniol: bo jak maxxx tu wpadnie to dopiero będzie w szoku :cicho:
Ustalmy jedną, wspólną wersję, że nie było źle, a będzie lepiej :spiewa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Nika »

No Dagmara zrobiła na mnie dziś bardzo dobre wrażenie! :spiewa:
Coś w tym jest, że kobiety w takich duecikach z mężczyznami sa bardziej pewne siebie, żywsze i uśmiechnięte bardziej niż zwykle.
Dla niektórych dialogi może były i sztuczne, a mi się skojarzyły z fajnymi wtrąceniami rodem z FOX News, gdzie prezenterzy też w parze niektóre serwisy prowadzą. Myślę, że dzięki PiŚ fani Dagmary i Marcina, dowiedzą się o nich dużo ciekawego.
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Nika pisze:No Dagmara zrobiła na mnie dziś bardzo dobre wrażenie!
Ilu użytkowników, tyle opinii, ale nie spodziewałem się, że z Twoich ust popłyną takie pozytywne słowa :tanczy:
Po przeczytaniu pierwszego wiersza, upewniłem się, kto jest autorem posta :hyh:
Nika pisze:Myślę, że dzięki PiŚ fani Dagmary i Marcina, dowiedzą się o nich dużo ciekawego.
A to z pewnością :D

Co do Marcina (Ż.) to byłem sceptycznie nastawiony do jego obecności w PiŚ, ale zrobił na mnie lepsze wrażenie, niż w DnŻ.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

A ja uważam, że nie ma powodu ani do nadzwyczajnego zachwytu, ani do przesadnej krytyki. Nikt chyba nie zaprzeczy, że te gierki słowne są pieczołowicie zaplanowane ['Ty pytasz, która pierwsza dama jest najładniejsza';'A Ty odpowiesz, że Twoja żona'' ] :lol2: Niektóre dialogi były faktycznie przydługawe i trochę na siłe.Muszą bardziej postawić na naturalność. Dagmarze według mnie lepiej pasuje rola wyważonej perfekcjonistki niż duszy towarzystwa (mówie oczywiście o wizerunku, bo osobiście Jej nie znam.)Kto lepiej wypadł ? Wydaje mi się, że należy ich oceniać jako team.Było poprawnie. Ale jak wzmocni się team spirit, to pochwały Dagmara ode mnie na pewno nie uniknie. ;) Poprzeczke mają wysoko postawioną, gdyż porównywani beda do żelaznego duetu.Ale jak się mierzyć, to z najlepszymi.Trzymam kciuki ! !

Don Matteo pisze:Co do Marcina (Ż.) to byłem sceptycznie nastawiony do jego obecności w PiŚ, ale zrobił na mnie lepsze wrażenie, niż w DnŻ.
Mój faworyt to na pewno nie jest. No, ale nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Podobnie jak skreślać go.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

:)

Wczoraj bardzo duze zaskoczenie :shock: (nie bylo mnie na Forum 2 dni i nie wiedzialem ze szykuje sie debiut Dagmary w PiS)
Bylo calkiem dobrze a to ze w telewizji praktycznie wszystko jest pod scenariusz to wiemy nie od dzis :spiewa:.... czy to dobra para :mhm: trzeba dac im szanse :lol2:
Mala zmiana ... od samego poczatku Ania rezem z Łukaszem prowadza ten program - od czasu do czasu moga miec weekend juz w piatek :)

Joasia w PiS... nie wiem... jak dla mnie to taka cicha myszka :)

epsztajnek jak mozesz wrzuc fragment z Dagmara z 22 stycznia z PzP....

Edit

Juz wiem Kasia Werner i Jarek Kuźniar w PiS :) Tu nie potrzebny scenariusz bo pracuja ze soba bardzo dobrze :lol2:

Ktos ZA :!:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman pisze:Bylo calkiem dobrze a to ze w telewizji praktycznie wszystko jest pod scenariusz to wiemy nie od dzis .... czy to dobra para trzeba dac im szanse
Nie ma co spekulować... trzeba poczekać i zobaczyć, co z tego teamu wyjdzie :cicho:
Herman pisze:Juz wiem Kasia Werner i Jarek Kuźniar w PiS Tu nie potrzebny scenariusz bo pracuja ze soba bardzo dobrze

Ktos ZA
To jest temat na inny wątek :stop:
maxxx pisze:Mój faworyt to na pewno nie jest. No, ale nie ma co się obrażać na rzeczywistość. Podobnie jak skreślać go.
Sorry za odejście od głównego tematu (mam nadzieję, że Nika mnie zrozumie ;) ), moim faworytem też nie jest, ale pisząc to miałem na myśli, że porównując jego pracę w DnŻ i PiŚ, to bardziej mi pasował w PiŚ (pewnie za sprawą Dagmary :lol2: ), lecz to nie oznacza, że było rewelacyjnie :rozglada: Koniec tematu :spiewa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Kiedy zobaczyłem dziś Żebrowskiego w DnŻ, przeczułem , kto będzie prowadził serwisy wieczorne :devil:
Bardzo ładny wygląd - koczek + długie kolczyki. :brawa: Czekamy na "całokształt" o 20:00
Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Czekamy na "całokształt" o 20:00
Wyszło, jak wyszło... zapowiedzi o 20 nie ma :twisted:
Dobrze, że serwisowanie nie pozostawia wątpliwości, że Daga zna się na dziennikarskim fachu :spiewa:
epsztajnek pisze:Bardzo ładny wygląd - koczek + długie kolczyki.
Wygląd jak zawsze: nienaganny :brawa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Pod koniec PD, jak sprawdzala "co dzieje się" (jak zwykle nic :lol2: ) w różnych miastach, gdzie zainstalowane są kamery rzekła:"A teraz czas na moje miasto, na Warszawę, o już jest".Tak chyba przypuszczaliśmy, ale teraz mamy pewność, że Dagmara jest warszawianką. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:A teraz czas na moje miasto, na Warszawę, o już jest"
A oglądając materiał o kradzieży Bentleya widziałem, jak Daga jechała samochodem (i nie była to tvn-owska skoda) na rejestracji z Grodziska Mazowieckiego :mhm: wiec nie jest to tak do końca pewne :grozi:
maxxx pisze:Tak chyba przypuszczaliśmy, ale teraz mamy pewność, że Dagmara jest warszawianką.
Chyba, że w związku ze swoją pracą przeniosła się na stałe do Warszawy :rozglada:
Pamiętasz przecież te słynne już zdjęcie z akademika :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Don Matteo pisze:A oglądając materiał o kradzieży Bentleya widziałem, jak Daga jechała samochodem (i nie była to tvn-owska skoda) na rejestracji z Grodziska Mazowieckiego wiec nie jest to tak do końca pewne
Myślisz, że po takich słowach zacytowanych powyżej mogła by spokojnie choć na chwilę udać się w hipotetyczne rodzinne strony. :lol2:
A tak już seryjnie: to nie sądze, by to był Jej samochód. Swoją drogą już by mogli zmienić te wysłużone Skodiczki. :stop:
Chyba, że w związku ze swoją pracą przeniosła się na stałe do Warszawy
Pamiętasz przecież te słynne już zdjęcie z akademika
No mowa. :lol2: Ale jedno drugiego nie wyklucza. Mogła chcieć się wyrwać z domu szybciej. :spiewa:

Ciekawe czy dziś się pojawi ? :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Ciekawe czy dziś się pojawi ?
I co, była ?
Nie oglądałem TVN24 i nie wiem, kto wczoraj dyżurował :rozglada:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości