[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

galantos pisze:
kamiiloo pisze:no i reprezentuje fell i wygra oczywiscie september :D
non stop robisz ten b³¹d!!! kiedy zauwa¿ysz, ¿e ten zespó³ nazywa siê Feel jak "czuÌ" po angielsku, a nie Fell! widzê, ¿e chyba nie jesteœ mocny z angielskiego (ten jêzyk to podstawa w dzisiejszym œwiecie :? )
a tak tak racja oficjalnie przepraszam w pisowni to ja mocny nie jestem :P czÂłowiek uczy sie caÂłe Âżycie feel
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Koncert fantastyczny! I mówiê to obiektywnie, gdyby kto¶ mia³ jakie¶ zastrze¿enia. W zupe³no¶ci zgadzam siê z Robertem Kozyr±. Co prawda M. Mo³ek troche siê posypa³a chyba po wystêpie Sophie, ale mo¿na jej to wybaczyæ. Podchodzi³em do¶æ sceptycznie do tegorocznego festiwalu. My¶la³em, ¿e bêdzie do¶æ kiepski, ale TVN mnie mile rozczarowa³. Denerwuj± mnie jedynie przerwy reklamowe. Publiczno¶æ jest ¶wietna. Widaæ, ¿e siê bawi!!! ¦wietna orgazizacja, ¿adnych (jak na razie) wpadek. Feel podczas drugiego wystêpu by³ ¶wietny! Scenografia, która niedawno jeszcze wydawa³a mi siê kiepska, jak piêknie rozb³ys³a wyda³a mi siê po prostu PIÊKNA. Dziupla co prawda jaka¶ taka nijaka jak wcze¶niej mówi³em. Oprawa muzyczna i graficzna równie¿ na pi±tkê! A szczególnie podoba³a mi siê ta prezentacja wykonawcó w formie jakiej¶ bazy komputerowej. A ta "gadanina" w pewnych momentach by³a do¶æ ciekawa. Wiem, ¿e to jest koncert, a nie jaka¶ debata! Mo¿e powinno jej byæ mniej...

Bezapelacyjnie wystawiam 5+, a nawet 6-!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony sobota 01 wrz 2007, 22:35 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Festival moÂże jest na wysokim poziomie, ale te przerwy reklamowe sÂą nie do zniesienia! Gdyby byÂło o 50% mniej reklam i gadania to byÂłoby super, a tak to oceniam dzisiejszy dzieĂą w skali ocen szkolnych na 3.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

koncert ok, wykonwaczy dzis na wysokim poziomie.
Jezeli chodzi o realizacje dzwieku to strasznie sie posypalo DD5.1 w pierwszej czesci koncertu (na TVN SD i HD). Tu Piotr Rubik byl w lepszej sytuacji, ze sluchal koncertu live ;-) Przerwy reklamowe tez mi nie pasuja i te rozmowki z jury tez czasami takie "krzywe".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

moje zdziwienie jest ogromne!!! nie sÂądziÂłem ze feel zdobĂŞdzie 2 nagrody! myslalem ze bursztynowy powĂŞdruje do september.!!!!!!!!!!!!!!!!1 :shock:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Poziom konkursu nie byl zly, natomiast te prezentacje w wykonaniu Stachurskiego - pretensjonalne i beznadziejne. Ale nagrody to kompletna zenada, przyznanie glownej nagrody dla kiepskiego zespolu, tylko dlatego, ze polski - wyraz kompleksow i zasciankowosci. W wykonaniu publicznosci jeszcze zrozumialy, ale w przypadku jury - ÂżenujÂący. Bardzo niemile zakonczenie calego dnia.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

mam mieszane wrazenia z powodu zdobycia przez Feel 2 nagrod. Ja rozumiem, ze to polski kawalek, polski festiwal itd. Feel tez mi sie podobal ale inne produkcje byly lepsze. No ale jest jak jest - generalnie dzisiejszy dzien byl swietny.,
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

zadra pisze:Poziom konkursu nie byl zly, natomiast te prezentacje w wykonaniu Stachurskiego - pretensjonalne i beznadziejne. Ale nagrody to kompletna zenada, przyznanie glownej nagrody dla kiepskiego zespolu, tylko dlatego, ze polski - wyraz kompleksow i zasciankowosci. W wykonaniu publicznosci jeszcze zrozumialy, ale w przypadku jury - ÂżenujÂący. Bardzo niemile zakonczenie calego dnia.
myœlisz ze jury przyznalo nagrode tylko dlatego ze to byl polski zespó³??? jesli tak by bylo to rok temu nagrody nie zdoby³ by mattafix!
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

LUDZIE... mam g³êbok¹ depresjê...

feel> co to w ogĂłle jest? Ja nie wytrzymam zaraz, nieeeeeee... poraÂżka na caÂłej linii .

Wiecie co, moÂże nie bĂŞdziemy urzÂądzaĂŚ gÂłosowania sms-wego, bo po co, wiadomo Âże ludzie i tak wybiorÂą Polaka, chociaÂżby byÂł to ktoÂś kto ze Âśpiewaniem nie ma nic wspĂłlnego.

ÂżaÂłosne to jest
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no fajnie fajnie feel miaÂł dobry kawaÂłek ale Âże aÂż 2 nagrody? dla mnie september powinna dostaĂŚ bursztyna, bo wiadome bylo ze feel dostanie publicznoÂści z racji Âże jest z polski. robi siĂŞ tendencja Âże jak z polski to sÂłowik publicznoÂści <w tamtym roku stachursky>

koncert bardzo udany bardzo przyjemnie sie oglÂądaÂło

[ Dodano: Sob Wrz 01, 2007 10:09 pm ]
r_r16 pisze:
zadra pisze:Poziom konkursu nie byl zly, natomiast te prezentacje w wykonaniu Stachurskiego - pretensjonalne i beznadziejne. Ale nagrody to kompletna zenada, przyznanie glownej nagrody dla kiepskiego zespolu, tylko dlatego, ze polski - wyraz kompleksow i zasciankowosci. W wykonaniu publicznosci jeszcze zrozumialy, ale w przypadku jury - ÂżenujÂący. Bardzo niemile zakonczenie calego dnia.
myœlisz ze jury przyznalo nagrode tylko dlatego ze to byl polski zespó³??? jesli tak by bylo to rok temu nagrody nie zdoby³ by mattafix!
w tamtym roku jury byÂło w innym skÂładzie
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:
no fajnie fajnie feel miaÂł dobry kawaÂłek ale Âże aÂż 2 nagrody? dla mnie september powinna dostaĂŚ bursztyna, bo wiadome bylo ze feel dostanie publicznoÂści z racji Âże jest z polski. robi siĂŞ tendencja Âże jak z polski to sÂłowik publicznoÂści <w tamtym roku stachursky>
koncert bardzo udany bardzo przyjemnie sie oglÂądaÂło

[ Dodano: Sob Wrz 01, 2007 10:09 pm ]
r_r16 pisze:
zadra pisze:Poziom konkursu nie byl zly, natomiast te prezentacje w wykonaniu Stachurskiego - pretensjonalne i beznadziejne. Ale nagrody to kompletna zenada, przyznanie glownej nagrody dla kiepskiego zespolu, tylko dlatego, ze polski - wyraz kompleksow i zasciankowosci. W wykonaniu publicznosci jeszcze zrozumialy, ale w przypadku jury - ÂżenujÂący. Bardzo niemile zakonczenie calego dnia.
myœlisz ze jury przyznalo nagrode tylko dlatego ze to byl polski zespó³??? jesli tak by bylo to rok temu nagrody nie zdoby³ by mattafix!
no prawie w innym... kozyra i metz zostali ci sami. ale mysle ze jury wybralo feel nie dlatego ze to zespol z polski czego nie mozna powiedziec o glosowaniu sms. to bylo do przywidzenia. dla mnie glowna nagrode powinna dostac september!!!!!!!!

w tamtym roku jury byÂło w innym skÂładzie
Ostatnio zmieniony sobota 01 wrz 2007, 23:13 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:
kamiiloo pisze:no fajnie fajnie feel miaÂł dobry kawaÂłek ale Âże aÂż 2 nagrody? dla mnie september powinna dostaĂŚ bursztyna, bo wiadome bylo ze feel dostanie publicznoÂści z racji Âże jest z polski. robi siĂŞ tendencja Âże jak z polski to sÂłowik publicznoÂści <w tamtym roku stachursky>
koncert bardzo udany bardzo przyjemnie sie oglÂądaÂło

[ Dodano: Sob Wrz 01, 2007 10:09 pm ]
r_r16 pisze:
zadra pisze:Poziom konkursu nie byl zly, natomiast te prezentacje w wykonaniu Stachurskiego - pretensjonalne i beznadziejne. Ale nagrody to kompletna zenada, przyznanie glownej nagrody dla kiepskiego zespolu, tylko dlatego, ze polski - wyraz kompleksow i zasciankowosci. W wykonaniu publicznosci jeszcze zrozumialy, ale w przypadku jury - ÂżenujÂący. Bardzo niemile zakonczenie calego dnia.
myœlisz ze jury przyznalo nagrode tylko dlatego ze to byl polski zespó³??? jesli tak by bylo to rok temu nagrody nie zdoby³ by mattafix!
no prawie w innym... kozyra i metz zostali ci sami. ale mysle ze jury wybralo feel nie dlatego ze to zespol z polski czego nie mozna powiedziec o glosowaniu sms. to bylo do przywidzenia. dla mnie glowna nagrode powinna dostac september!!!!!!!!

w tamtym roku jury byÂło w innym skÂładzie
no ja glosowaÂłem na september ale na nic to sie nie zdaÂło nie wiem dlaczego ale poÂłomski mnie denerwowaÂł w swoich wypowiedziech :|

konferansjerka moÂłkowej bardzo dobra
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Pe³no reklam (najbardziej zdenerwowa³a mnie reklama na pocz¹tku drugiej czêœci - by³o nieca³e 20 minut przerwy, kilka minut festiwalu i na nowo przerwa). I du¿o za du¿o rozmów. Pani Magda, która po ka¿dym wystêpie powtarza³a t¹ sam¹ formu³kê o tym kto przyznaje s³owiki. Naprawdê beznadziejne zapowiedzi w finale konkursu (po co tam by³ na litoœÌ bosk¹ Stachursky i g³os stylizowany na Grzegorz Kajdanowicz?). A na koniec idiotyczny werdykt. Mogliby zachowaÌ choÌby odrobinê dyplomacji i przyznaÌ Bursztynowego S³owika komuœ zza granicy. Bo kto z w³asnej woli przyjedzie na taki festiwal. G³osowanie publicznoœci te¿ jest Ÿle pomyœlane (pisa³em o tym ju¿ rok temu), bo prawie na pewno zawsze wygra Polak, nawet jeœli to jest Stachursky :? .
Jednak realizacja staÂła na bardzo wysokim poziomie, oprawa graficzna teÂż (chociaÂż momentami nudziÂła - ale to chyba od nadmiaru przerywaczy). Prowadzenie Magdy MoÂłek uszÂłoby. Doda natomiast zaprezentowaÂła siĂŞ ze swojej najgorszej strony, swojej strony... BÂłe.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

dla mnie koncert Âświetny. zwyciĂŞzcy moÂże nie ci, ale.....
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Dlaczego to forum zmienia sÂłowo Grzegorz Kajdanowicz na Grzegorz Kajdanowicz ? :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość