[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, có¿ za z³oœliwoœÌ ze strony Kamila :twisted: . Ale z drugiej strony mo¿e ju¿ nie by³o czasu na takie rozmowy, wczeœniej rozgada³ siê reklamuj¹c program Moniki Olejnik.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

tylko dlaczego WiadomoÂści sÂą takie krĂłtkie? :? :arrow:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Bo "czas to pieniÂądz". :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

tylko dlaczego WiadomoÂści sÂą takie krĂłtkie?
bo praktykanci musza mieĂŚ krĂłtszy zdien pracy niÂż profesjonalisci a tych zostaÂł osobnik w liczbie 1 ...

Aro genialny podpis w emblemacie z DanusiÂą ale czemu "byÂłaÂś najlepsza" ? Chyba "jesteÂś najlepsza...zawsze..."

Wywiad z PieĂąkowskÂą extra nareszcie mĂłwi prawdĂŞ... moÂże kiedyÂś powie prawde o piÂździe Warakomskiej...
OczywiÂście KraÂśko sam nie pojedzie do USA - razem z nim do samolotu zapakuje siĂŞ Warakomska. JuÂż od wrzeÂśnia Dorotka przygotowuje programy o USA - 11 wrzeÂśnia, terroryzmie, wiĂŞzieniu w Guantanamo, wczoraj o wyborach. Jestem pewien, Âże juÂż siĂŞspakowala i czeka z biletem.
mam nadzieje Âże po sprawdzeniu jej odciski palcĂłw podpasujÂą do kogoÂś z Guantanamo i jÂą tam troche potzrymaja nasi bracia Amerykanie ... :)
Ktos tam coœ jeszcze mówi³, ¿e Warakomska byÌ mo¿e chce zwolniÌ Maxa. Podobno siê nienawidz¹. Kiedy siê dublowali w latch 1997-2001 na pewno czasami siê spotykali. Kolonko zawsze nadawa³ relacje ju¿ od wielu do Panoramy (g³ównie luŸniejsze), Warakomska do TVP1. Kiedy pomys³em na oszczêdoœci w TVP by³o wycofanie ze Stanów Warakomskiej, ulokowanie jej w Panoramie i postawienie w USA na Maxa, Max ju¿ prawie nigdy nie mia³ swoich relacji w tym programie. Mo¿e nie potrafi³a wybaczuyc, ¿e to on ja zastapi³. Doniesienia z USA w Panoramie by³y tylko agencyjne, opracowywane przez dziennikarza lub poprzez jakiegoœ radiowego korespondenta. Chyba tylko 11 wrzeœnia siê wy³amali.

Wakakomska przebÂąkiwaÂła o zmianie korespondenta w USA (na PienkowskÂą), wiĂŞc moÂże faktycznie juÂż go nie bĂŞdzie. Lecz jak na razie do WiadomoÂści (nawet juÂż tych nowych) caÂły czas nadawaÂł.
ja mówi³am bo tak wed³óg mnie pachnie ten wywiad z pressa... Usunie z pola widzenia wszystkich którzy s¹ lepsi od niej czyli wszystkich... :) Sama pewnie chce go zastapiÌ... Niech pakuje te swoje walizki i spada na syberie...
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Kamuii byÂła najlepsza w "WiadomoÂściach". StÂąd to zdjĂŞcie z ostatniego dyzuru. Wszyscy wiemy, ze nadal jest najlepsza, ale juÂż nie w gÂłownym wydaniu. Nie wiem wÂłasciwie czy w ogole jakiekolwiek prowadzi bo innych nie oglÂądam w ogole.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:zmieniÂłem tytuÂł tematu na WIADOMOÂŚCI TVP1.
ZÂły pomysÂł. PrzyzwyczaiÂłem siĂŞ do starego tematu.


Wywiad z PieĂąkowskÂą bardzo ciekawy. OdwaÂżnie wszystko podsumowaÂła i jeÂżeli jest w tym prawda, a nie ubarwianie rzeczywiÂśtoÂści w ramach wyrzycania z siebie goryczy, to dobrze, Âże juÂż nie pracuje w tym kotle. Ale chciaÂłbym jÂą jeszcze kiedyÂś zobaczyĂŚ na antenie :)
ArO pisze:Nie wiem wÂłasciwie czy w ogole jakiekolwiek prowadzi bo innych nie oglÂądam w ogole.
No w³aœnie na razie nic nie prowadzi. Durczok chyba nikogo nie zapowiedzia³ na wieczorne, które ziœ trochê póŸno, bo o 0:15. Ja ci¹gle siê ³udzê, ¿e ca³y czas pracuje.


A te rozmowy z prowadzÂącym Sport i PogodĂŞ sÂą daremne i mogli by juÂż tego nie odstawiaĂŚ. KiedyÂś jak jeszcze nie byÂło sportu przedzielonego reklamami po prostu byÂło przekazywanie paÂłeczki (mam w gÂłowie SzelewickÂą "WiadomoÂści Sportowe Artur Szulc") bez zbĂŞdnego mizdrzenia siĂŞ, a tak jak teraz to jest zbĂŞdne.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tamten tytuÂł tematu byÂł o wiele lepszy.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

kamuii pisze: moÂże kiedyÂś powie prawde o piÂździe Warakomskiej...
oj kamuii, gdzie twoja kobieca subtelnoœÌ? :lol: :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

poszÂła siĂŞ pasaĂŚ razem z DankÂą... i jej profesjonalizmem ;)
zresztÂą ci co znajÂą moje posty to wiedzÂą Âże temacie Warakomska i Walter DÂżunior dochodzi do uÂśpienia mojej kobiecej subtelnosci a jej miejsce zajmujÂą dzikie rzÂądze zemsty :)
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Prezent dla kamuii:

Obrazek

PowyÂższe zdjĂŞcie oraz wczeÂśniejsze Kozaka i Holeckiej pochodzÂą ze stron intranetowych TVP. ZnalazÂłem sposĂłb, Âżeby ich tam poglÂądaĂŚ. :wink:

Ostatnio piszÂą o wymianie identyfikatorĂłw TVP, akcji szczepienia pracownikĂłw oraz do darmowych zaproszeniach do Filharmonii, ktĂłre moÂżna gdzieÂś tam odbieraĂŚ. Strony redaguje WydziaÂł ds. Komunikacji WewnĂŞtrznej.

Pracownicy majÂą tam wszystkie informacje co siĂŞ dzieje w firmie - o zmianach we wÂładzach, aktualne wydarzenia, patronaty, nowe programy. SÂą takÂże prezentacje pracownikĂłw i rozmowy z nimi (Kozak, Holecka, Sommer).

Oprócz tego ksi¹¿ka telefoniczna pracowników

Obrazek

dostĂŞp do poczty przez www

Obrazek,

archiwum wszystkich programów informacyjnych, baza danych o innych programach w ogóle, forum internetowe pracowników, wszelkiego rodzaju formularze wniosków itd. - po prostu kopalnia wiedzy. Ale do tego ju¿ maj¹ wy³¹cznie dostêp w sieci TVP. :(
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy to jest tzw. INTRANET TVP - bo je¿eli tak, to mi kiedyœ te¿ uda³o siê tam wejœc. Czasami mo¿na dojœÌ do ciekawego dzia³u, czasami strona blokuje siê od zaraz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Prezent dla kamuii:
thnx w³asnie nie mia³am sobie czego powieœciÌ na œcianê... Myœla³am co prawda o powieszeniu sobie zdjêcia Danki (bardzo ³adnie wygl¹da³o by ko³o zdjêcia Waldka Milewicza które powiesi³a moja wspó³lokatorka) ale po co jak powiesze zdjêcie Dody to przynajmniej bede mia³a do czego rzutkami porzucaÌ bo zdjêcie Busha troche siê ju¿ potarga³o... :lol:
PowyÂższe zdjĂŞcie oraz wczeÂśniejsze Kozaka i Holeckiej pochodzÂą ze stron intranetowych TVP. ZnalazÂłem sposĂłb, Âżeby ich tam poglÂądaĂŚ.
o co biega ? jakie strony intaranetowe ???? jaki jest adres ?
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Czy to jest tzw. INTRANET TVP - bo je¿eli tak, to mi kiedyœ te¿ uda³o siê tam wejœc. Czasami mo¿na dojœÌ do ciekawego dzia³u, czasami strona blokuje siê od zaraz.
Tak, Intranet TVP. Blokuje siĂŞ od razu. WejÂście po adresie nigdy mi siĂŞ nie udaÂło.

kamuii pisze: o co biega ? jakie strony intaranetowe ???? jaki jest adres ?
Intranetowe czyli wewnĂŞtrzny serwis TVP, dostĂŞpny teoretycznie tylko dla pracownikĂłw. ZastanawiaÂłem siĂŞ czy napisaĂŚ tu jak podglÂądaĂŚ, Âżeby tego nie zablokowali istniejÂącej jak widaĂŚ luki, ale co tam - moÂże nas tu nie znajdÂą ;)

Ogl¹dam to mianowicie przez kopiê Googla. Naciœniêcie prawdziwego linka w wyszukiwarce lub na kopii intranetowej strony od razu wyrzuca na stronê g³ówn¹ TVP. S¹ jednak wyj¹tki :!: Nie dotyczy to zdjêÌ i obrazków w artyku³ach - dostêpne s¹ wszystkie.

Jak interesuje nas coÂś konkretnego, to trzeba po prostu zawĂŞziĂŚ zakres poszukiwaĂą sÂłowami, ktĂłre widzimy, Âże tam wystĂŞpujÂą.

Wywiad z DanutÂą HoleckÂą
Wywiad z Grzegorzem Kozakiem
Wywiad z ElÂżbietÂą Sommer


Wszystkich zachowanych stron intranetowych jest ok. 200:
:arrow: 192 strony
:arrow: 56 stron

MoÂżliwe, Âże niektĂłre siĂŞ dublujÂą i sÂą w obu przedziaÂłach.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wielkie dzieki :) wiedziaÂłes do kogo linka podaĂŚ ;) hehe wywiad z HoleckÂą sooper ;)
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=16786468

Polecam ten wÂątek o prezenterach Dziennika Telewizyjnego. Bardzo duÂżo informacji, bardzo duÂżo nazwisk (takÂże znanych) i no wpadki, ciekawostki itp. WÂątek niedawno rozpoczĂŞty i caÂły czas sÂą dopisywane nowe informacje.

Ja Dziennika TV nie pamiêtam prawie wcale. Po Dobranocce kazali mi ju¿ zaraz iœÌ spaÌ, wiêc dobrze kojarzy³em w³aœciwie tylko czo³ówkê - zreszt¹ teraz to ju¿ ka¿dy kojarzy dziêki wiadomo czemu. Pamiêtam, ¿e zawsze mnie zastanawia³o dlaczego oni nie potrafi¹ dok³adnie zmazaÌ tych czarnych plam na pasiastym tle (kiedy z konturów Polski przechodzili na Europy, a nastêpnie ca³ego œwiata - lub odwrotnie). No ale mia³o siê wtedy tê jedn¹ cyfrê latek :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości