Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Była, była, w fioletowej koszuli ( str 66 )
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Masz może jakieś capsy :?:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

Don Matteo pisze:Masz może jakieś capsy :?:
ObrazekObrazekObrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Odkąd Dagmara ujawniła się jako miłośniczka Francji, przeczuwałem , że ten temat kiedyś jej się trafi: hmmm... hmmm... miłość francuska :red: :P
Ale w tym materiale chodziło o intymne życie prezydenta Sarkozy'ego . Sama Dagmara nie pokazała się ani razu na ekranie :devil:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman, dzięki za capsy :D
epsztajnek pisze:Sama Dagmara nie pokazała się ani razu na ekranie
Ciekawe dlaczego :> :lol2: ale dała kolejną lekcję francuskiego :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: maxxx »

Ja tak tylko doniose, że Dagmara ani myśli przestać. :D Dziś (wczoraj :shock: ) w roli niestrudzonej reporterki na konferencji szeroko pojętej władzy. Czy była słyszalna? Retoryczne pytanie. :spiewa: Nawet pozwoliła sobie na lekkie przedrzeźnianie Tuska. :uhh: Na Jej pytanie odnośnie Marcinkiewicza(i jego ewentualnej fuzji z PO) w końcowej wypowiedzi zawarł wiadomy wątek słowami ("ja też czytam prase"). Po chwili przy lekkiej wymianie zdań Dagma ripostnęła "no, ja tez czytam prase". 8)
A potem na dworze(tak to się mówi u Was)przed KPRMem zdała mega obfitą relację z całej konferencji. Jedno ale: była bez szalika. :xx: Bo merytorycznie rewelka. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze: Dziś (wczoraj ) w roli niestrudzonej reporterki na konferencji szeroko pojętej władzy.
Od jakiegoś czasu nie mogę trafić na Dagmarę - reporterkę i Jej "śpiewające lajfy", a ostatno to coraz trudniejsze :hmm:
maxxx pisze:Po chwili przy lekkiej wymianie zdań Dagma ripostnęła "no, ja tez czytam prase".
No proszę, do Premiera :spiewa:, Dagmara wyrosła na postrach politycznych konferencji prasowych :lol2:
Pewnie wszędzie już Ją znają :lol2:
maxxx pisze:Jedno ale: była bez szalika.
Ale to można wybaczyć :grozi:
maxxx pisze:Bo merytorycznie rewelka.
I taką Dagmarę lubię :spiewa: , nie: czytanie z promptera w weekend :rozglada:, tylko: perfekcyjne relacje z konferencji, niekonwencjonalne materiały w PiŚie, dociekliwe pytania i rozmowy z gośćmi w studio :tanczy:, o czymś zapomniałem :> :?:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

Dagmara dzis w PzP.... widzialem ostatnia minute materialu... duzo bylo Pani Redaktor na poczatku ?? :mhm:
Moze bedzie powtorka w weekend :uhh:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

maxxx pisze:Dagmara ani myśli przestać.
Nie zwalnia tempa :D Dzisiaj już w PzP; Dagmara zajmowała się sprawą przedszkola, tym razem temat nie był taki wstydliwy :xx: i Daga pokazała się, na dodatek w okularach :tanczy: , fajne ujęcia "w całości": płaszczyk + kazaczki :aniol: :spiewa:
Herman pisze:duzo bylo Pani Redaktor na poczatku ??
Taj jak napisałem wyżej, kilka ujęć z daleka, w całości i jedno z profilu :spiewa:
Herman pisze:Moze bedzie powtorka w weekend
Zobaczymy, czy epsztajnek ma capsy :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Jeżeli było coś ciekawego w PzP, to dziś późnym wieczorem będziesz o tym wiedział ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Co ona nosi w tej torbie :hyh:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

epsztajnek pisze:Co ona nosi w tej torbie
Ale przyznaj, że ładna torebka :spiewa: Już wiem, co ma... prase :lol2:, musi ją kiedyś przeczytać :P i potem błysnąć znajomością artykułu na konferencji :xx:
Mam takie ujęcia - capsy, na których widać Dage (od niewłaściwej strony kamery) jak trzyma mikrofon, na ramieniu torebka, a w drugiej ręce kartki (ale w sumie, to na swój sposób normalne zjawisko w dziennikarstwie) i jeszcze zadaje pytanie :lol2: , fajnie to wygląda. Tak to jest w tym zawodzie ,a potem się zastanawiamy, czy Dagmara interesuje się polityką z przyjemności, czy z obowiązku. Musi być na bierząco 8)
Czy mi się zdaje, czy kolor włosów Dagusi wrócił do "normy", czy to tylko światło :mhm:
Dzięki za capsy :aniol:
Herman
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 186
Rejestracja: niedziela 19 sie 2007, 00:34

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Herman »

epsztajnek pisze:Co ona nosi w tej torbie :hyh:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:hyh:

Wiele nie stracilem :lol2: Dzieki za capsy....

Ciekawe czy jutro w PiS tez bedzie w duecie.... w sumie to nie wiadomo o ktorej Daga pojawi sie w okienku bo to ze codziennie to juz od dluzszego czasu norma :hyh:

Nie wiem czemu ale wydawalo mi sie ze Daga jest nizsza :mhm:

A co w torebce.... :mhm: .... stawiam na netbook i prasa w pdf :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: epsztajnek »

Czy mi się zdaje, czy kolor włosów Dagusi wrócił do "normy", czy to tylko światło
I tak i nie :D - co to znaczy w tym przypadku "norma" ? :lol2:
Otóż Dagamara rzeczywiście zmieniła kolor po raz drugi - jaśniejszy niż pierwsze farbowanie, ale jednak ciemniejszy od "pierwowzoru" .

P.S. Miałem wczoraj wrażenie ( do wieczora mam nadzieje , że mylne ), że Kalcza zapowiedziała na dzisiejszy wieczór samą siebie :mhm:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dagmara Kaczmarek

Post autor: Don Matteo »

Herman pisze:Ciekawe czy jutro w PiS tez bedzie w duecie....
Pewnie tak, chociaż Ania Kalczyńska zawahała się przy zapowiedzi na dzisiaj i w konsekwencji nie powiedziała kto bedzie gospodarzem piątkowego PiŚu :rozglada: Miejmy nadzieję, że Daga będzie, lecz z drugiej strony w tym samym momencie gramy z Chorwacją, a ten mecz warto obejrzeć :xx:
Herman pisze:Nie wiem czemu ale wydawalo mi sie ze Daga jest nizsza
Było już swego czasu kilka ujęć Pani Redaktor w całej okazałości :lol2:
epsztajnek pisze: co to znaczy w tym przypadku "norma" ?
Definicja :arrow:
Kolor "początkowy" - ten, który mogliśmy widzieć przed farbowaniem (przed listopadem - 54 str.)
Norma - kolor zbliżony do początkowego :lol2:
epsztajnek pisze:Otóż Dagamara rzeczywiście zmieniła kolor po raz drugi - jaśniejszy niż pierwsze farbowanie, ale jednak ciemniejszy od "pierwowzoru" .
Mówiąc krótko: kolorystyczny kompromis :spiewa:
epsztajnek pisze:P.S. Miałem wczoraj wrażenie ( do wieczora mam nadzieje , że mylne ), że Kalcza zapowiedziała na dzisiejszy wieczór samą siebie
Zobaczyłem w ostatnim momencie Twoją wypowiedź, czyli coś jest na rzeczy, też to zauważyłem :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 19 gości