Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie na takie niespodzianki nie ma co liczyĂŚ wszak nie po to pÂłacili A*tomatowi za to aby Âłaskawie powrĂłciÂł do zespoÂłu zeby teraz montowaÂł materiaÂły... albo robiÂł za standuppera
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

co za Âświetna rozmowa przed chwilÂą siĂŞ skoĂączyÂą Piotra z senator MariÂą SzyszkowskÂą, ktĂłra byÂła i nadal jest kandydatkÂą na prezydenta w MAGAZYNIE 24GODZINY.
CiĂŞty jĂŞzyk, topicy z ukrytÂą zÂłoÂśliwoÂścia obustronne, do ostatnije chwili byÂło napiĂŞcie, aÂż u Marciniaka pojawiÂło siĂŞ yyyyyy po podziĂŞkowaniu za rozmowe. Polecam powtĂłrke o 23.35 zapewne bÂądÂż 23.05 albo jutro 10.10 lub 10.40.
Szkoda Âże nie ma szans Ona, nawet nie jest uwzglĂŞdniania, bo czegoÂś tam nie zarejestrowaÂła czy jakoÂś tam.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Piotr Marciniak

Post autor: salladyn »

tobi nie martw siĂŞ,przyjdzie z odsieczÂą razem z Lepperem :evil2:,bo powiedziaÂła Âże najbliÂżej jej wÂłaÂśnie do jego programu.SwojÂą drogÂą to nie sÂądziÂłem Âże ty jÂą popierasz.Jak moÂżna popieraĂŚ kogoÂś kto mĂłwi Âże najbliÂżej mu do Leppera :?:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

tobi pisze:co za Âświetna rozmowa przed chwilÂą siĂŞ skoĂączyÂą Piotra z senator MariÂą SzyszkowskÂą, ktĂłra byÂła i nadal jest kandydatkÂą na prezydenta w MAGAZYNIE 24GODZINY.
CiĂŞty jĂŞzyk, topicy z ukrytÂą zÂłoÂśliwoÂścia obustronne, do ostatnije chwili byÂło napiĂŞcie, aÂż u Marciniaka pojawiÂło siĂŞ yyyyyy po podziĂŞkowaniu za rozmowe. Polecam powtĂłrke o 23.35 zapewne bÂądÂż 23.05 albo jutro 10.10 lub 10.40.
Szkoda Âże nie ma szans Ona, nawet nie jest uwzglĂŞdniania, bo czegoÂś tam nie zarejestrowaÂła czy jakoÂś tam.
To nie Piotr Marciniak sprawiÂł, Âże profesor Maria Szyszkowska baÂła siĂŞ co kolwiek powiedzieĂŚ. Ona juÂż taka jest. Nie nadaje siĂŞ na prezydenta, gdyÂż zdaje mi siĂŞ, Âże boi siĂŞ wystÂąpieĂą publicznych i nie umie siĂŞ wysÂłowiĂŚ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tobi, nie sÂłuchaÂłeÂś wywiadu uwaÂżnie. Babcia Marysia juz nie jest kandydatkÂą na urzÂąd Prezydenta RP bo zabrakÂło jej okoÂło 3 tysiĂŞcy z wymaganych 100tys. do zarejestrowania kandydatury w PKW.

A Marciniak jak zwykle wysokich lotĂłw przez caÂły Magazyn -->
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wÂłoch pisze: Nie nadaje siĂŞ na prezydenta, gdyÂż zdaje mi siĂŞ, Âże boi siĂŞ wystÂąpieĂą publicznych i nie umie siĂŞ wysÂłowiĂŚ.
wiesz...nie chce siĂŞ chwaliĂŚ ale poznaÂłem osobiÂście PaniÂą Marie i twierdze inaczej

salladyn pisze:tobi nie martw siĂŞ,przyjdzie z odsieczÂą razem z Lepperem :evil2:,bo powiedziaÂła Âże najbliÂżej jej wÂłaÂśnie do jego programu.SwojÂą drogÂą to nie sÂądziÂłem Âże ty jÂą popierasz.Jak moÂżna popieraĂŚ kogoÂś kto mĂłwi Âże najbliÂżej mu do Leppera :?:
o tym siĂŞ dowiedziaÂłem przed godzinÂą i wÂłosy stanĂŞÂły mi jeÂża.....choĂŚ ona podkreÂślaÂła Âże kwestie spoÂłeczne sÂą jej bliskie Jedynie. Sam Piotr o to siĂŞ 2 razy zapytaÂł bo wyraÂżnie byÂł zdumiony :!:
Popieram za wiaodmoe chyba kwestie a zatem zalegalizowanie zwiÂązkĂłw partnerskich i prawo kobiet do samostanowienia.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no i jutro w 2 festivalowe dni Piotr Marciniak :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

wreszcie Ten co powinien byæ czo³em FAKTÓW zaraz po wiadomo kim 8)
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Naszczescie jutro nie A*tomat tylko Piotr :D :D :D 8) :D :) 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Zastanawiam siê dlaczego tak rzadko Piotr prowadzi g³ówne Fakty :( ...

Wiem sÂą inni - ale przecieÂż taki program informacyjny jakim sÂą Fakty powinni prowadziĂŚ najlepsi...

Wiem to truizm ale ogl¹daj¹c dzisiejsze Fakty stwierdzi³em, ¿e naprawdê porównuj¹c klasê P.Marciniaka i G.Kajdanowicza...no có¿... .

Dzisiejsze Fakty z prowadzÂący Piotrem aÂż przyjemnie siĂŞ oglÂądaÂło, spokĂłj, klasa, zadnych jakichÂś durnych dopowiedzeĂą czy komentarzy po prostu klasa !! Piotr Marciniak wyrasta na klasowego prowadzÂącego bardzo podobnego stylem i nawykiem do Justyny Pochanke. Brawo dla Pana Piotra i prosimy o czĂŞstsze pokazywanie siĂŞ na antenie TVN i TVN24 po godzinie 19:00.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i jutro Piotr :D :D Ciekawe czy bedzie tylko ten jeden wyborczy dzien czy moze dadza mu tez poprowadzic fakty w poniedzialek.Mam taka nadzieje. :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Pewnie bedzie prowadzi³ w poniedzia³ek, bo Stysia z Bogusiem bêd¹ zmeczeni wieczorem wyborczym:P a kajdan...có¿ odby³ juz swoje:P. Tak wiêc mam nadzieje ze marciniak zawita nad³uzej w tym tygodniu. :D :D
....w świecie Faktów....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzis Marciniak a nie Kajdan, bo Kajdan jest przede wszystkim reporterem, a dziÂś reporterzy bĂŞdÂą mieĂŚ masĂŞ roboty w sztabach wyborczych, PKW, PaÂłacu prezydenckim itp. -->
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak wiĂŞc mam nadzieje ze marciniak zawita nadÂłuzej w tym tygodniu.
JA te¿ mam tak± nadziejê. :D Facet naprawdê siê wyrobi³ jest b. dobry w prowadzeniu FAKTÓW :!: :D :wink: Czasami jednak denerwuje mnie, ¿e tak g³upio podpiera siê rêk± :?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

mikasur pisze: JA te¿ mam tak± nadziejê. :D Facet naprawdê siê wyrobi³ jest b. dobry w prowadzeniu FAKTÓW :!: :D :wink:

On siĂŞ nie musiaÂł wyrabiaĂŚ, bo on Jest WYROBIONY :wink:
Dziœ chyba o 19,pewnie Stys³awa teraz znów musi odpocz¹Ì po wystêpie w tv
wkurza mnie ju¿ jej krzykactwo co wczoraj prezentowa³a, i wszêdzie gdzie siê nie pojawi stara siê( i to jej wychodzi) dominowaÌ, nie zaiuwa¿aj¹ c ¿e oprócz niej jest wspó³prowadz¹cy np. :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości