[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Odcinek Âśredni :? Ani Czarek Pazura ani Natalia jakoÂś nie przekonali mnie do siebie tak jak w ubiegÂłym tygodniu p.Dykiel i Piasek :D

No i Rozmowy w TÂłoku teÂż Âśrednie...Jedynie Doda trzymaÂła swojÂą klasĂŞ :P A najbardziej denerwuje mnie u "Cimoszewicza" te jego odruchy, te "odgÂłosy puszczy" :D akurat dla mnie to jakieÂś dziwne jest :D

OgĂłlnie...tak sobie !! :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze: A najbardziej denerwuje mnie u "Cimoszewicza" te jego odruchy, te "odgÂłosy puszczy" :D akurat dla mnie to jakieÂś dziwne jest :D
To sa takie triki nerwowe szczerze mowiec nie wiem skad one sie wziely bo ich chyba Cimoszewicz nie ma :? Ale jednak one sa fajne i mi sie podobaja :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:Odcinek Âśredni :? Ani Czarek Pazura ani Natalia jakoÂś nie przekonali mnie do siebie tak jak w ubiegÂłym tygodniu p.Dykiel i Piasek :D
I tu Ciebie nie rozumiem. Po co majÂą CiĂŞ do siebie przekonywaĂŚ? ForumuÂła programu polega na przekonywaniu siĂŞ do zaproszonych goÂści?? O co Ci chodzi? :?
TVN_FAN pisze:No i Rozmowy w TÂłoku teÂż Âśrednie...Jedynie Doda trzymaÂła swojÂą klasĂŞ :P A najbardziej denerwuje mnie u "Cimoszewicza" te jego odruchy, te "odgÂłosy puszczy" :D akurat dla mnie to jakieÂś dziwne jest :D
Dziwne? Po to jest dziwne (chociaÂż ja tak nie uwaÂżam) Âżeby byÂło Âśmieszne. W takim razie to i Doda powinna Ci siĂŞ nie podobaĂŚ... bo to teÂż dziwne jak jÂą przedstawiajÂą... przesadzajÂą.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

:: Kamil pisze:Dziwne? Po to jest dziwne (chociaÂż ja tak nie uwaÂżam) Âżeby byÂło Âśmieszne. W takim razie to i Doda powinna Ci siĂŞ nie podobaĂŚ... bo to teÂż dziwne jak jÂą przedstawiajÂą... przesadzajÂą.

Mysle, ze cala koncepcja "RozmĂłw w tÂłoku" polega na bardziej badz mniej subtelnej przesadzie...i o to w tym chodzi....za pomoca przesady bowiem mozna wydobyĂŚ pewne cechy, ktorych ukazac w inny sposob sie nie da... :D :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Gag z wczorajszego odcinka ze skoÂśnookÂą pianistkÂą, ktĂłrej przeszkadzaÂła mucha. ÂŚwietne to byÂło-zwÂłaszcza jak chlapnĂŞÂła ozorem na koĂącu i tÂą muchĂŞ zjadÂła. :lol:
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

"Heca, heca, heca, kot sie zesraÂł koÂło pieca" - Cimoszewisz, jego wierszyk, odnosnie do wierszyka dody :D

normalnie..powalajÂące :D
....w świecie Faktów....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Przypomnial mi sie teks oczywiscie Kaziemiery Szczuki z pierwszego bodaj odcinka w ktorym wystepowala"Kto w bukiecie Sld jest zwiedÂłym badylem" :D :D :D :D :D ,a tekst byÂł chyba do cimoszewicza :twisted: :twisted: :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Mój pierwszy goœÌ. Cz³owiek - ¿ubr, cz³owiek prosto z puszczy - W³odzimierz Cimoszewicz.
(Szymon Majewski)

*

Seksapil SLD, pantera sejmowych korytarzy - Joanna Szynszyn.
(Szymon Majewski)

*

- Panie Szymonie, nie wiedziaÂłem Âże zaprosi pan dziÂś takie ciasteczko.
(Jerzy Urban)

- Aaaaa, dziĂŞĂŞĂŞkujĂŞ seeerdecznie panie Jerzy.
(Joanna Szynszyn)

- AleÂż bez obrazy. Pani Joasiu, powiedziaÂłem przecieÂż ciasteczko, nie suchar.
(Jerzy Ubran)

- Aaaaa.
(Joanna Synszyn)

*

- A no wÂłaÂśnie, panie prmierze, tutaj.
Powiadomienie... Miller... oklaski... oÂświadczenie podatkowe.

(Joanna Szynszyn)

- Pfy, pfy. A no tak, zaraz. Yyy dziêkujê. Proszê paùstwa, to by³ b³¹d (muuuyyy) który nikogo nie wprowadzi³ w b³¹d. Dziêkujê.
(WÂłodzimierz Cimoszewicz)

- Taa, jak z tym wilkiem co to miaÂł czerwony kapturek w pysku. Hahahaaaaa.
(Doda)

*

- No wÂłaÂśnie kochani, przepraszam bardzo. Pan marszaÂłek wrĂłciÂł. Co pana, co siĂŞ staÂło panie marszaÂłku?
(Szymon Majewski)

- (PÂłacz)
(WÂłodzimierz Cimoszewicz)

- Halo halo. OÂświadczenie majÂątkowe.
(Joanna Szynszyn)

- Panie Szymonie. Katarzyna miaÂła rĂłjkĂŞ...
(WÂłodzimierz Cimoszewicz)

- Ojej...
(Joanna Szynszyn)

- ...i zostaÂła zgwaÂłcona przez rozbuchanego, zboczonego, lepperowego (prr, yyy, prrrrr, prrrrrr) przepraszam... ordynarnego bizona (Âświst) przepraszam.
(WÂłodzimierz Cimoszewicz)

- Ojej.
(Joanna Szynszyn)

- No co Ty. A byÂłeÂś na policji?
(Doda)

- Ale kobieto, przecieÂż policja siĂŞ takimi rzeczami nie zajmuje. NaprawdĂŞ proszĂŞ paĂąstwa ja nie wiem (pÂłacz) co robiĂŚ. Jak - panie Szymonie - urodzÂą siĂŞ poprostu dzieci... co ja zrobiĂŞ wtedy?

- Nooo... bĂŞdzie pan musiaÂł je pokochaĂŚ. Ja swoje.
(Joanna Szynszyn)

- Albo poddaĂŚ do adopcji. Nie mogÂłeÂś jakoÂś powstrzymaĂŚ tego lepperowego bizona? Nie wiem. PolaĂŚ go wodÂą albo powiedzieĂŚ - nie wiem - Âże KaÂśka ma kaczÂą grypĂŞ.
(Doda)

...

- Jesdyne co mog³em zrobiÌ po tym wszystkim to wymieniÌ Kasi w obórce œció³kê.
(WÂłodzimierz Cimoszewicz)

- No i bardzo dobrze zrobi³eœ. To jest niehigieniczne jak tak w upapranej przez kogoœ œcó³ce spaÌ.
(Doda)

CDN.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a to nie byÂła joannna senyszyn a nie szynszyn??? :>
TVN innowacja i nowoczesność...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

"pan jest jak kwiat paproci, ktĂłry zakwita tylko raz w roku ale niestety nie w tej bajce. Jak pan myÂśli kto w bukiecie SLD jest zwiĂŞdÂłym badylem?!"
niesforna kazia ;)

"mi siĂŞ wydaje, Âże wtym barszczu jest ktoÂś jednak zbĂŞdnym grzybem. Szymonie, jak myÂślisz, kto powiniem odejÂśc i dlaczego WÂłodek?"

cd. kazi :)

oj teksty majÂą niesamowite a czy ktoÂś wie kto jepisze?
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przegladajac dodatek do "Gazety Wyborczej" - "Praca" zobaczylem na 34 stronie informacje ktora bardzo, bardzo mnie zdziwila :? :
Telewizja TVN oglasza casting na prowadzacego II edycje "Szymon Majewski Show". Casting odbedzie sie w siedzibie Telewizji TVN, ul. Augustowka 3 w sobote 5 listopada od godziny 11.00 do 18.00. Kobiety i mezczyzni. Doswiadczenie nie jest wymagane. Wszelikich informacji udzielamy pod numerem (022) 611 74 43.
Nie wiem czy to jakies zart czy to prawda. :? :? :?
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Jak moÂże byĂŚ inny prowadzÂący program pt SZYMON MAJEWSI Show ? :P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Przecie¿ wiadomo ¿e to ¿art. Forma i treœÌ tego og³oszenia pozostawia wiele do ¿yczenia.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

zart to jest na 120% - jak sadze to kolejny gag do SMS-a :P
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To napewno jest Âżart...ciekawe jakie pytania i ile osĂłb przyjdzie. Tego wszystkigo dowiemy siĂŞ w kolejnym SMS-sie.
Wróciłem!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości