Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:> W wÂątku Anity pisaÂłam, Âże nie ma tematĂłw dla Agaty dzisiaj, ale sÂą - bardzo gorÂące ;)
Tzn. rano, w Poradku informawali o poÂżarze marketu w ChodzieÂży (woj. wielkopolskie) a teraz na pasku przewija siĂŞ informacja o najwyÂższym stopniu zagroÂżenia poÂżarowego w woj. lubuskim :]
No w sumie to nie ma siê z czego cieszyÌ, ale bior¹c pod uwagê to, czym jest w stanie zainteresowaÌ siê TVN24, mo¿na liczyÌ na jak¹œ relacjê z poznaùskiego studia :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jak to mĂłwiÂą w wielkim wirtualnym Âświecie ... wÂątek leÂży odÂłogiem, co mniej wiĂŞcej oznacza tyle, Âże sytuacja wyglÂąda tak, iÂż sÂłoĂące chyli siĂŞ ku zachodowi, a stacja zdecydowaÂła dziÂś, Âże czyste, naturalne piĂŞkno Agaty nie ujrzy ani ÂświatÂła dziennego, ani zapewne szaroÂści nocy na antenie tvn24 :( Nie dali nam okazji ku temu, abyÂśmy mogli celebrowaĂŚ Agaty naturalne piĂŞkno :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Mam pomys³ :o: ju¿ abstrachuj¹c od pomys³u stwoerzeni tvn24 Poznaù ;) wieczorem ka¿da redakcja powinna zdawaÌ szczegó³ow¹ relacjê z tego jak min¹³ dzieù w regionie
:D No dobra wszystkich regionach a przynajmnej tych, w ktĂłrych sÂą oÂśrodki tvn24 :tanczy:

A juÂż calkiem serio .. Blacku typuj :rydzyk: :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Masz racjê Krzysiu, takie informacje przyda³yby siê i to nawet bardzo :D TVN24 zbyt ma³o czasu poœwieca wydarzeniom regionalnym, co z tego, ¿e jest stacj¹ ogólnopolsk¹, kiedy wokó³ nas dzieje siê tyle ciekawych rzeczy, nie sam¹ Warszawk¹ ¿yje cz³owiek :)
No a juÂż w Poznaniu ....... PoznaĂą codziennie tĂŞtni Âżyciem ...... zwÂłaszcza kulturalnym :D
StarczyÂłoby tematĂłw zarĂłwno dla Joanny, Artura jak i Agaty, a kto wie moÂże i dla Blacka coÂś by siĂŞ znalazÂło? :devil: :lol2:
A juÂż calkiem serio .. Blacku typuj :rydzyk: :rydzyk:
Black - oczyœÌ umys³ ze z³ych myœli, usi¹dŸ wygodnie, rozluŸnij siê, skoncentruj siê ....... :lol:

No i co :> BĂŞdzie jutro Agata? :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja obstajĂŞ przy Twoim poprzednim pomyÂśle, czyli tvn24 PoznaĂą :lol2:

W kwestii proroctw ... :> Nie naciskajcie tak, bo potwornie siĂŞ stresujĂŞ i nic z moich proroctw nie wyniknie :lol2:
Myœlicie, ¿e to takie proste odgadn¹Ì, kiedy bêdzie Agata :> Mylicie siê, to bardzo trudne zadanie :szalony:
Ja potrzebujĂŞ inspiracji ... :roll: ...jakiegoÂś punktu odniesienia ...
A tu w poznaĂąskiej redakcji cisza :/ Agata ostatni raz byÂła 5 dni temu :(
TĂŞsknota zagÂłusza moje wizje ... :szalony:

... no dobra, jutro musi Agata ju¿ byÌ :x i to czêsto!!! Bo jeœli bêdzie inaczej, to ja siê na tvn24 obra¿ê :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black moze zbierzmy siÂły i pĂłjdzmy tropem innych miast i zorganizujmy jakÂąs demonstracje przeciw Giertychowi, wÂłaÂściwe to obojetnie przeciwko komu, byle by byÂła demonstracja i byleby Agatka mogÂła o czym mĂłwiĂŚ, aha i jeszcze trzeba by byÂło jakis taniec szamaĂąski odprawiĂŚ, Âżeby Komolka w ten dzieĂą nie miaÂła dyzuru. :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I co :> WyprorokowaÂłem niejakiego Sidorkiewicza na granicy :? Nie zdradzĂŞ Âżadnej wielkiej tajemnicy jak powiem, Âże nie ucieszyÂł mnie jego widok w miejscu, ktĂłre do koĂąca Âżycia bĂŞdĂŞ kojarzyÂł z AgatÂą :?
zorganizujmy jakÂąs demonstracje przeciw Giertychowi,
Ja myÂślĂŞ, Âże te manifestacje przeciwko Giertychowi tak spowszedniaÂły, Âże stacja siĂŞ juÂż nimi nie zainteresuje tak na wiĂŞkszÂą skalĂŞ :devil:
:mhm: Mo¿e gdybyœmy tak¹ promanifestacjê zorganizowali, to mo¿e, mo¿e ... :devil: Ale kto na taki uk³ad pójdzie? Nie znalaz³bym odpowiedniej liczby sprzymierzeùców -wspó³promanifestantów :uhh:
jakis taniec szamaĂąski odprawiĂŚ,
Niestety, to nie moja dziaÂłka ... :devil: A czy na Ciebie w tej kwestii moÂżna liczyĂŚ? :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Agata jest super! :P
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

krytyczny pisze:Agata jest super! :P
:o naprawdĂŞ? :lol2:

Tak jest super i jest w tivi :tanczy: A czym siĂŞ dziÂś zajmuje, procesem policjantĂłw, ktĂłrzy postrzelili na ul. BaÂłtyckiej 2 lata temu dwĂłch chÂłopakĂłw.
Temat powaÂżny, Agata piĂŞknie, rzeczowo i obrazowo wszystko widzom wyjaÂśniÂła :D

:mhm: Tylko dlaczego nie stoi pod s¹dem? Tak na marginesie w Posen dziœ 30 stopni Celcjusza :lol2: To niechaj Agata lepiej ju¿ zostanie w studio, a niechaj giermki dostarczaj¹ jej najœwie¿sze doniesienia z s¹du, które ona bêdzie nam póŸniej relacjonowa³a :lol2:

PS Czy mi siĂŞ wydaje, czy Agata ''zrobiÂła'' coÂś z wÂłosami :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Na takÂą spiekotĂŞ, kiedy Âżar leje siĂŞ z nieba, chyba nie wyszÂłaby panna Agata tak szczelnie odziana? :lol:
PS Czy mi siĂŞ wydaje, czy Agata ''zrobiÂła'' coÂś z wÂłosami :>
CoÂś zrobiÂła, na pewno :D Tylko nie wiem, czy to byÂł do koĂąca dobry pomysÂł ....... :lol2:
:hmm:
auuu, auuu, aÂłaaaa :devil:
Dobra, dobra :lol2: wam i tak na pewno siĂŞ podoba :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Czy siĂŞ podoba :>
A czy mogÂłoby byĂŚ inaczej ? :lol2:
Tylko nie podoba siê to ¿e by³o tylko jedno ³¹czenie =((

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No ale powiedzcie :D chyba nie ma fryzury, w ktĂłrej Agata wyglÂądaÂłaby niekorzystnie? :P
W spiĂŞtych wÂłosach wyglÂąda bardzo niewinnie i mÂłodo ... jak nastolatka, zaÂś w tej dzisiejszej troszkĂŞ powaÂżniej :P

No i jeszcze apel do tvn24: wiêcej Agaty relacji na przysz³oœÌ!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:No ale powiedzcie :D chyba nie ma fryzury, w ktĂłrej Agata wyglÂądaÂłaby niekorzystnie? :P
W spiĂŞtych wÂłosach wyglÂąda bardzo niewinnie i mÂłodo ... jak nastolatka, zaÂś w tej dzisiejszej troszkĂŞ powaÂżniej :P
Ja nazwaÂłabym sprawy po imieniu :> Ale nie nazwĂŞ :lol2: NapiszĂŞ tylko, Âże wydaje mi siĂŞ, iÂż tamte fryzurki byÂły jednak lepsze ;)

WidaĂŚ Agata chyba odwiedziÂła dzisiaj fryzjera-stylistĂŞ :D Ja mam niestety przykre doÂświadczenia zwiÂązane z fryzjerami-stylistami :uhh:
No i jeszcze apel do tvn24: wiêcej Agaty relacji na przysz³oœÌ!
UwaÂżaj z apelami, bo ciĂŞ jeszcze ktoÂś wysÂłucha :devil: Ale determinacji nigdy za wiele :neutral: [/quote]
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

WidaĂŚ Agata chyba odwiedziÂła dzisiaj fryzjera-stylistĂŞ :D Ja mam niestety przykre doÂświadczenia zwiÂązane z fryzjerami-stylistami :uhh:
I Ty porĂłwnujesz to, z czym wyszÂłaÂś od tego stylisty, do tej fryzury, ktĂłrÂą Agata zaprezentowaÂła wczoraj :uhh: ... :hahaha:

Pisz sobie co chcesz :x Mnie Agata podoba siĂŞ w kaÂżdej fryzurze :P
UwaÂżaj z apelami, bo ciĂŞ jeszcze ktoÂś wysÂłucha :devil: Ale determinacji nigdy za wiele :neutral:
Nikt mnie nie wysÂłuchuje :( :(
Bo dzisiaj tyle razy pokazywano poznaĂąski rynek ... :) Niestety tylko w prognozie pogody i jest to widok z okna, ale bez Agaty :( :(
I Komolka wrĂłciÂła :( :( Jest w ÂŚwiecku Obrazek

Ustawiliby chociaÂż AgatĂŞ z kamerÂą pod jakim koÂścioÂłem ... :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Wywiad nawet fajny. A teraz przejdÂźmy do komentowania.
Anita Werner pisze:Ostatnio, niezaleÂżnie od pory roku, czĂŞsto narty.
Czy¿by wiêc ta opalenizna kilka tygodni temu to by³a pozosta³oœÌ po nartach??
Anita Werner pisze:Dama Pik jest programem, ktĂłry potrzebuje ogromnego zaangaÂżowania logistycznego, organizacyjnego, PR-owego i postprodukcyjnego. To nie jest relaksacyjna wycieczka. To jest ciĂŞÂżka praca od umĂłwienia i zaplanowania, przez realizacjĂŞ zdjĂŞĂŚ, po napisanie scenariusza i montaÂż. I nie zawsze wszystko dzieje siĂŞ tak, jak byÂło zaplanowane.
Mo¿na odnieœÌ wra¿enie, ¿e Anita sama ten program produkuje, skoro zapytana o jej rzadsze pojawianie siê na wizji odpowiada, ¿e DP to czasoch³onna robota.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości