[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Tak, zgadzam siê, w Fan Clubie ju¿ pisa³am, ¿e dzisiejszy odcinek by³ duuu¿o lepszy. No ale tutaj mogê siê troszeczkê rozwin¹Ì :devil:
Pewne jest to, ¿e Kazia siê naprawdê rozkrêci³a. "Twoja wolno¶æ to jest w czasie reklam", "Kto nie umie dyskutowaæ (czy jako¶ tak;]) mo¿e ³askawie wstaæ od sto³u'", "Co tu siê dzieje, JA TU RZ¡DZÊ!!!!" - to by³o boskie! :P :P :D
No wÂłaÂśnie, teÂż zauwaÂżyÂłam, Âże nie byÂło Âżadnego goÂścia na mĂłwnicy. W sumie szkoda, jeszcze bardziej urozmaiciÂłoby to dyskusjĂŞ w tych interesujÂących kwestiach..
Krzysiu...jakiÂś niezbyt wojujÂący wszechpolak. TrochĂŞ potulny, przez to ÂŻywe Srebro nie mogÂło do koĂąca wystawiĂŚ pazurkĂłw :lol:
Nawet to uci¹¿liwe w zesz³ym tygodniu logo Dwururki nie pojawia³o siê a¿ tak czêsto :)
Trzeba przyznaĂŚ, Âże gruba dwurura nabiera rozpĂŞdu. AÂż siĂŞ bojĂŞ:P myÂśleĂŚ jak wystrzeli za tydzieĂą!!! :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:Tak, zgadzam siê, w Fan Clubie ju¿ pisa³am, ¿e dzisiejszy odcinek by³ duuu¿o lepszy. No ale tutaj mogê siê troszeczkê rozwin¹Ì :devil:
Pewne jest to, ¿e Kazia siê naprawdê rozkrêci³a. "Twoja wolno¶æ to jest w czasie reklam", "Kto nie umie dyskutowaæ (czy jako¶ tak;]) mo¿e ³askawie wstaæ od sto³u'", "Co tu siê dzieje, JA TU RZ¡DZÊ!!!!" - to by³o boskie! :P :P :D
No wÂłaÂśnie, teÂż zauwaÂżyÂłam, Âże nie byÂło Âżadnego goÂścia na mĂłwnicy. W sumie szkoda, jeszcze bardziej urozmaiciÂłoby to dyskusjĂŞ w tych interesujÂących kwestiach..
Krzysiu...jakiÂś niezbyt wojujÂący wszechpolak. TrochĂŞ potulny, przez to ÂŻywe Srebro nie mogÂło do koĂąca wystawiĂŚ pazurkĂłw :lol:
Nawet to uci¹¿liwe w zesz³ym tygodniu logo Dwururki nie pojawia³o siê a¿ tak czêsto :)
Trzeba przyznaĂŚ, Âże gruba dwurura nabiera rozpĂŞdu. AÂż siĂŞ bojĂŞ:P myÂśleĂŚ jak wystrzeli za tydzieĂą!!! :D
Oj bĂŞdzie siĂŞ dziaÂło za tydzieĂą :devil: Dudziak uwielbiam,wiĂŞc mi siĂŞ ogromnie podobaÂła, a MaleĂączuk tzn: Pan MaleĂączuk teÂż fantastycznie wypadÂł, bardzo go lubiĂŞ. Kazia wyglÂądaÂła cudnie i te korale :brawa: Wojtek teÂż wypadÂł lepiej niÂż ostatnio :brawa: TrochĂŞ mnie denerwowaÂł ten z brĂłdkÂą, a ten mÂłody z LPR jest na KaziĂŞ niestety zacienki :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Pierwszy raz DwururkĂŞ obejrzaÂłem dopiero dzisiaj (sÂądzÂąc po wypowiedziach nic nie straciÂłem nie oglÂądajÂąc poprzedniago odcinka). Program bardzo dobry, fajny dowcip, super prowadzÂący i Âświetni goÂście :D. Czekam do przyszÂłej soboty :D

P.S. Dlaczego nigdzie nie podawali ile oglÂądalnoÂści miaÂł odcinek z przed tygodnia? ByÂła tak sÂłaba widownia czy poprostu trzymali to w tajemnicy??
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Ptr15 pisze:Pierwszy raz DwururkĂŞ obejrzaÂłem dopiero dzisiaj (sÂądzÂąc po wypowiedziach nic nie straciÂłem nie oglÂądajÂąc poprzedniago odcinka)
Nie no, tak mĂłwiĂŚ chyba nie moÂżna:
1. Nie staÂły siĂŞ Twoim udziaÂłem uczucia i emocje, towarzyszÂące zwykle premierze programu dÂługo wyczekiwanego i w zamiarze ekscytujÂącego :P
2. Straci³eœ mo¿liwoœÌ ujrzenia na wizji niepowtarzalnego widoku Kazi w w¹sach :lol:
Nie moÂżna powiedzieĂŚ, Âże wczeÂśniejszy odcinek byÂł zupeÂłnie bezwartoÂściowy....

Tak, tak, AniaÂłek, korale byÂły naprawdĂŞ cudowne :D A zresztÂą powiedz, w czym Kazia wyglÂąda Âżle :P
Nie ogl¹da³am "Faktów" ;( PóŸniej ani w Wiadomoœciach ani w Panoramie Kazi nie pokazali. W Wiadomoœciach s³ysza³am tylko w tle jej krzyki :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

wierna fanka... pisze:
Ptr15 pisze:Pierwszy raz DwururkĂŞ obejrzaÂłem dopiero dzisiaj (sÂądzÂąc po wypowiedziach nic nie straciÂłem nie oglÂądajÂąc poprzedniago odcinka)
Nie no, tak mĂłwiĂŚ chyba nie moÂżna:
1. Nie staÂły siĂŞ Twoim udziaÂłem uczucia i emocje, towarzyszÂące zwykle premierze programu dÂługo wyczekiwanego i w zamiarze ekscytujÂącego :P
2. Straci³eœ mo¿liwoœÌ ujrzenia na wizji niepowtarzalnego widoku Kazi w w¹sach :lol:
Nie moÂżna powiedzieĂŚ, Âże wczeÂśniejszy odcinek byÂł zupeÂłnie bezwartoÂściowy....

Tak, tak, AniaÂłek, korale byÂły naprawdĂŞ cudowne :D A zresztÂą powiedz, w czym Kazia wyglÂąda Âżle :P
Nie ogl¹da³am "Faktów" ;( PóŸniej ani w Wiadomoœciach ani w Panoramie Kazi nie pokazali. W Wiadomoœciach s³ysza³am tylko w tle jej krzyki :D
WidaĂŚ, Âże Kazia robi siĂŞ bardziej kobieca, ja kocham ÂświecideÂłka, wiĂŞc korale Kazi teÂż pokochaÂłam :devil: DuÂże dostrzegam zmiany w ubiorze naszego sreberka-piĂŞknie to brzmi "nasze sreberko" Ach gdyby Kazia wiedziaÂła, jak my tu o niej piszemy?
:D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba nie powiesz, ¿e nagle ogl¹dalnoœÌ spadnie do 3 mln? Ja w to nie wierzê. Nawet jeœli ogl¹dalnoœÌ nieznacznie spadnie to bêdzie to hit. Popatrz na Familiadê, ile lat ju¿ goœci na antenie i jakie ma wyniki ogl¹dalnoœci. Nikt o zdrowych zmys³ach nie zrezygnuje z takiego programu, dopóki rzeczywiœcie nie bêdzie Ÿle. Na razie nic nie zapowiada spadku popularnoœci.
jkl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 lis 2006, 09:31

Post autor: jkl »

Witam, ma ktoÂś moÂże link do przerobionej reklamy LPRu, ktĂłra byÂła emitowana wczoraj? Bardzo by mi zalezaÂło. POzdrawiam
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Rzeczywiœcie, niez³¹ bekê mia³em z tej przeróby :lol: i du¿o w niej prawdy, bo ta trójka naprawdê robi wielki zamêt w rz¹dzie. 8)
TVN-programowo najlepszy:D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Marcin pisze:Chyba nie powiesz, ¿e nagle ogl¹dalnoœÌ spadnie do 3 mln? Ja w to nie wierzê. Nawet jeœli ogl¹dalnoœÌ nieznacznie spadnie to bêdzie to hit. Popatrz na Familiadê, ile lat ju¿ goœci na antenie i jakie ma wyniki ogl¹dalnoœci. Nikt o zdrowych zmys³ach nie zrezygnuje z takiego programu, dopóki rzeczywiœcie nie bêdzie Ÿle. Na razie nic nie zapowiada spadku popularnoœci.
"Dwururka" to hicior i widaĂŚ, Âże program siĂŞ rozkrĂŞca :D :brawa: Oj nie zniknie ci on z anteny w tym roku :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A skÂąd to siĂŞ tu wziĂŞÂło? :uhh: To miaÂło byĂŚ o TaĂącu z gwiazdami. :shock:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Marcin pisze:A skÂąd to siĂŞ tu wziĂŞÂło? :uhh: To miaÂło byĂŚ o TaĂącu z gwiazdami. :shock:
Bo to do wielu programĂłw moÂżna dopasowaĂŚ nie sadzisz :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

nie wiem czy Wojtek & Kazia czytajÂą nasze wypociny. jakby nie patrzeĂŚ jednak, natychmiastowy feedback jest tylko na tej stronie 8) moÂże zaczniemy podrzucaĂŚ jakieÂś pomysÂły? przeca gÂłos gawiedzi jest decydujÂący :P

jeœli chodzi o 2gi odcinek - widzê poprawê jakoœci w stosunku do poprzedniego, to by³ najzwyczajniej dobry show. o tendencji zwy¿kowej chyba jednak na razie za wczeœnie mówiÌ. te filmiki, rekwizyty typu kocia ³apa czy wykorzystywanie wielorakich znaczeù s³ów to chyba stygmat 'szymonizmów' które najwyraŸniej mocno inspiruj¹ twórców shows made in TVN. nie potêpiam tego, wszak sama pasjami ogl¹dam 'Rozmowy w T³oku'.

jeÂśli chodzi o sam format - 'Dwururka' ma z pewnoÂściÂą coÂś oryginalnego do zaoferowania. mam tu na myÂśli udziaÂł publicznoÂści; jeÂśli nikt z widzĂłw nie jest w stanie samodzielnie dorzuciĂŚ wÂłasnych 3 groszy, niech chociaÂż sprawiajÂą takie wraÂżenie. producenci 'Dwururki' nie powinni zarzucaĂŚ tego pomysÂłu, on ma niezÂły potencjaÂł moim zdaniem. jeÂśli chodzi o rekwizyty - rozumiem Âże te dwa mÂłotki na podorĂŞdziu prowadzÂących majÂą za zadanie przywoÂływaĂŚ do porzadku. szkopuÂł w tym, Âże na razie chyba nie ma specjalnie kogo do tego porzÂądku przywoÂływaĂŚ. moÂże warto uwypukliĂŚ charakterki prowadzÂących? nie mam tu na myÂśli skakania sobie teatralnie do gardeÂł, jednak moÂżnaby nadaĂŚ ich stylowi prowadzenia nieco dynamizmu, jaj i... wÂłaÂśnie moÂże warto zrobiĂŚ to z jajem. kaÂżdy 'normalny' facet ucieszy siĂŞ najzwyczajniej na widok Wojtka poskramiajÂącego, jakby nie byÂło, PierwszÂą FeministkĂŞ NajjaÂśniejszej Rzeczypospolitej; z kolei niejedna przedstawicielka pÂłci piĂŞknej poczuje siĂŞ dumna z zadziornej rzeczniczki Âświata kobiet. pomijam tu, rzecz jasna, problemy z akceptacjÂą takiego binarnego ukÂładu przez Âśrodowiska akademickie - program jest jednak w zaÂłoÂżeniu dla wszystkich (?) i nie da siĂŞ feminizmu akademickiego niczym ziaren rzuciĂŚ na taki asfalt by zakieÂłkowaÂły. asfalt trzeba najpierw rozmiĂŞkczyĂŚ :roll:

co do Bosaka - co Wy od niego chcecie? chÂłopak mÂłody, niezaprawiony w bojach, poradziÂł sobie caÂłkiem nieÂźle. nie traciÂł rezonu i dzielnie wojowaÂł z burakiem wdzierajÂącym sie na twarz. faktycznie poniÂżej pasa (Kaziu, to nie jest juÂż 'NajsÂłabsze Ogniwo') byÂły doczepki do jego nazwiska. na Boga, jeÂśli chcecie kogoÂś przydeptaĂŚ na wizji, przeskanujcie jego/jej Âżyciorys w poszukiwaniu rys.

MaleĂączuk fascynuje mnie swojÂą mÂądroÂściÂą ÂżyciowÂą, to gwarant szczerych dyskusji.

Pani Dudziak nie zachwyciÂła zupeÂłnie, frazowanie jazzowe wychodzi jej nieporĂłwnywalnie zrĂŞczniej.

Pan dyrektor (przepraszam, umknĂŞÂło mi nazwisko) faktycznie zachowywaÂł siĂŞ jak Pan Dyrektor. to musi byĂŚ mĂŞczÂące tak caÂły czas staĂŚ na katedrze i wykÂładaĂŚ tÂłuszczy Âświat ex cathedra.


PodsumowujÂąc na sposĂłb kulinarny - czujĂŞ niezÂły sos, czekam zatem na miĂŞso. :D
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

WeeBastard pisze:nie wiem czy Wojtek & Kazia czytajÂą nasze wypociny. jakby nie patrzeĂŚ jednak, natychmiastowy feedback jest tylko na tej stronie 8) moÂże zaczniemy podrzucaĂŚ jakieÂś pomysÂły? przeca gÂłos gawiedzi jest decydujÂący :P

jeœli chodzi o 2gi odcinek - widzê poprawê jakoœci w stosunku do poprzedniego, to by³ najzwyczajniej dobry show. o tendencji zwy¿kowej chyba jednak na razie za wczeœnie mówiÌ. te filmiki, rekwizyty typu kocia ³apa czy wykorzystywanie wielorakich znaczeù s³ów to chyba stygmat 'szymonizmów' które najwyraŸniej mocno inspiruj¹ twórców shows made in TVN. nie potêpiam tego, wszak sama pasjami ogl¹dam 'Rozmowy w T³oku'.

jeÂśli chodzi o sam format - 'Dwururka' ma z pewnoÂściÂą coÂś oryginalnego do zaoferowania. mam tu na myÂśli udziaÂł publicznoÂści; jeÂśli nikt z widzĂłw nie jest w stanie samodzielnie dorzuciĂŚ wÂłasnych 3 groszy, niech chociaÂż sprawiajÂą takie wraÂżenie. producenci 'Dwururki' nie powinni zarzucaĂŚ tego pomysÂłu, on ma niezÂły potencjaÂł moim zdaniem. jeÂśli chodzi o rekwizyty - rozumiem Âże te dwa mÂłotki na podorĂŞdziu prowadzÂących majÂą za zadanie przywoÂływaĂŚ do porzadku. szkopuÂł w tym, Âże na razie chyba nie ma specjalnie kogo do tego porzÂądku przywoÂływaĂŚ. moÂże warto uwypukliĂŚ charakterki prowadzÂących? nie mam tu na myÂśli skakania sobie teatralnie do gardeÂł, jednak moÂżnaby nadaĂŚ ich stylowi prowadzenia nieco dynamizmu, jaj i... wÂłaÂśnie moÂże warto zrobiĂŚ to z jajem. kaÂżdy 'normalny' facet ucieszy siĂŞ najzwyczajniej na widok Wojtka poskramiajÂącego, jakby nie byÂło, PierwszÂą FeministkĂŞ NajjaÂśniejszej Rzeczypospolitej; z kolei niejedna przedstawicielka pÂłci piĂŞknej poczuje siĂŞ dumna z zadziornej rzeczniczki Âświata kobiet. pomijam tu, rzecz jasna, problemy z akceptacjÂą takiego binarnego ukÂładu przez Âśrodowiska akademickie - program jest jednak w zaÂłoÂżeniu dla wszystkich (?) i nie da siĂŞ feminizmu akademickiego niczym ziaren rzuciĂŚ na taki asfalt by zakieÂłkowaÂły. asfalt trzeba najpierw rozmiĂŞkczyĂŚ :roll:

co do Bosaka - co Wy od niego chcecie? chÂłopak mÂłody, niezaprawiony w bojach, poradziÂł sobie caÂłkiem nieÂźle. nie traciÂł rezonu i dzielnie wojowaÂł z burakiem wdzierajÂącym sie na twarz. faktycznie poniÂżej pasa (Kaziu, to nie jest juÂż 'NajsÂłabsze Ogniwo') byÂły doczepki do jego nazwiska. na Boga, jeÂśli chcecie kogoÂś przydeptaĂŚ na wizji, przeskanujcie jego/jej Âżyciorys w poszukiwaniu rys.

MaleĂączuk fascynuje mnie swojÂą mÂądroÂściÂą ÂżyciowÂą, to gwarant szczerych dyskusji.

Pani Dudziak nie zachwyciÂła zupeÂłnie, frazowanie jazzowe wychodzi jej nieporĂłwnywalnie zrĂŞczniej.

Pan dyrektor (przepraszam, umknĂŞÂło mi nazwisko) faktycznie zachowywaÂł siĂŞ jak Pan Dyrektor. to musi byĂŚ mĂŞczÂące tak caÂły czas staĂŚ na katedrze i wykÂładaĂŚ tÂłuszczy Âświat ex cathedra.


PodsumowujÂąc na sposĂłb kulinarny - czujĂŞ niezÂły sos, czekam zatem na miĂŞso. :D
Dudziak zawsze dobrze wypada i zachwyca- proszê swoj¹ wypowied¿ o niej sprostowaÌ :devil: Dyrektor, nazwiska te¿ nie pamiêtam zachowywa³ siê , jak sztywniacha trochê i przypomina³ mi dawne czasy (mojej szko³y), taki strasznie by³ zasadniczy. Maleùczuk gadkê mia³ dobr¹, nawija³ wporzo, bo goœÌ ma gadane, celnie strzela³ wypowiedziami, ciete mia³ riposty i o to chodzi. Bosak m³ody niedoœwiadczony jeszcze, mo¿e rzeczywiœcie czepiamy siê do niego. Ogólnie program siê rozwin¹³, Kazia i Wojtek w ³ó¿ku, ten skecz by³ genijalny (kocia ³apa) Ile ja znam osób co ¿yj¹ na koci¹ ³apê, dzieci maja i to ju¿ nawet doros³e :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Taaak....Jak zobaczy³am Kaziê i Wojtka razem w £Ó¯KU, to naprawdê o ma³o siê nie pop³aka³am ze ¶miechu :lol: :lol: :lol:
WeeBastard pisze:moÂże warto uwypukliĂŚ charakterki prowadzÂących? nie mam tu na myÂśli skakania sobie teatralnie do gardeÂł, jednak moÂżnaby nadaĂŚ ich stylowi prowadzenia nieco dynamizmu, jaj i... wÂłaÂśnie moÂże warto zrobiĂŚ to z jajem.
MyÂślĂŞ, Âże nie potrzeba tu odgĂłrnych dziaÂłaĂą, charakterki raczej z czasem same siĂŞ uwypuklÂą :P Oni obydwoje sÂą przeoryginalni, zatem chyba nie bĂŞdÂą potrzebowali zachĂŞty:) WkrĂłtce to siĂŞ zacznie, mĂłwiĂŞ wam. ÂŻeby siĂŞ wzajemnie spektakularnie poskramiaĂŚ, muszÂą sie lepiej znaĂŚ => po paru odcinkach naprawdĂŞ moÂże byĂŚ niezÂła heca :lol:
WeeBastard pisze:faktycznie poniÂżej pasa (Kaziu, to nie jest juÂż 'NajsÂłabsze Ogniwo') byÂły doczepki do jego nazwiska. na Boga, jeÂśli chcecie kogoÂś przydeptaĂŚ na wizji, przeskanujcie jego/jej Âżyciorys w poszukiwaniu rys.
Zgadzam siĂŞ w stu procentach. To rzeczywiÂście wyglÂądaÂło jak scena z NajsÂłabszego Ogniwa. ZaplÂątaÂło siĂŞ nasze Sreberko:)
A szanowny dyrektor nie wczuÂł siĂŞ wcale w klimat Dwururki. ByÂł taki sztywny i oficjalny.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Urszula Dudziak i Maleùczuk s¹ super,naprawdê fajnie,¿e zostali zaproszeni do programu.niesamowite postaci 8) byli najbardziej szczerzy i podnosili poziom programu.Ten dyrektor po³kn¹³ kij od szczotki,nie wiem co on tam w³aœciwie robi³ :hmm: Szczuka ³adnie rozbroi³a Bosaka,jego hipokryzjê na temat ¿ycia na koci¹ ³apê.
niestety oglÂądaÂłem ok 15 min.DwururkĂŞ,wiĂŞc moÂże odniosÂłem mylne wraÂżenie..,ale zaobserwowaÂłem,Âże wieje chÂłodem od Szczuki,a Jagiel jakby robiÂł dobra minĂŞ do zÂłej gry.chwilami robiÂł wraÂżenie pajaca w porĂłwnaniu do zachowania powaÂżnej Szczuki.w jej sÂłowach,nie pamiĂŞtam dokÂładnie,kontekst byÂł taki,Âże zapraszaÂła na kolejny program:ha ha ha - to siĂŞ poÂśmiejemy...Sam nie wiem jak to odebraĂŚ :shock: Nie wiem co jest miĂŞdzy Jagielem a SzczukÂą,ale po tych 15 min.zauwaÂżyÂłem,Âże siĂŞ nie lubiÂą... :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość