[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczorajszy odcinek rĂłwnieÂż bardzo dobry. Fajnie wymyÂślili z tymi przedmiotami na licytacjĂŞ. A mam pytanie czy Kuba z Borysem siĂŞ pocaÂłowali bo wydawaÂło mi siĂŞ Âże jednak tak?
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Nie. Wiem bo byÂłem na nagraniu.
TVN-programowo najlepszy:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Oj siĂŞ poseÂł Wierzejski wezmie za Kube i Borysa... :lol: Mlodziez wszechpolska ich zniszczy.

Troche mnie wczoraj drazniÂło to ponizanie Borysa. Ile mozna draznic temat alkoholu - juz to byÂło nudne - a Szyc juz nie wiedziaÂł jak ma odpowiadac na to samo pytanie poraz setny.

Ale ogĂłlnie program fajny :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

mnie teÂż irytowaÂło,Âże Woj.ciÂągle siĂŞ przyczepiaÂł o ten alkohol do Szyca.facet siĂŞ przyznaÂł,a ten sobie jaja z tego robi i waÂłkuje i waÂłkuje.Âżenada i nudy.
Koterski byÂł nudny,pomysÂł dobry z nagrodÂą Nike i firmÂą Nike,ale w praniu wyszÂło fatalnie.
Woj.ola³ na maxa Aniê D¹browsk¹ - rozmawia³ o wiele d³u¿ej z Szycem,jej wypowiedŸ przerwa³ swoim ulubieùcem 'Miœkiem K.' i tyle Anki.fajnie,¿e pokazali jej teledysk,ale jej malutko.szkoda,mia³em nadziejê,¿e poznam bardziej jej osobowoœÌ w rozmowie z Kub¹,by³em naiwny... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

czesto tak jest i by³o 9 nawet podczas polsatowskich programów ) ¿e czasami jeden goœÌ udziela³ sie b. ma³o w programie nie wiem od czego to jest zale¿ne ... ale moim zdaniem na miejscu tego goœcia czu³abym sie jakos nieswojo po co mnie w takim razie w ogóle zaprasza³ jak nie nawiaza³ zadnej konkretnej powa¿nej rozmoy równie dobrze móg³ w ogóle nie zapraszaÌ i zrobiÌ jednoosobowy show
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jest juÂż info o nastĂŞpnym odcinku:
A w najbliÂższym odcinku „Kuby WojewĂłdzkiego” w studiu pojawiÂą siĂŞ dwie niezwykÂłe kobiety: popularna prezenterka i spikerka telewizyjna, zdobywczyni trzech Telekamer (w kategorii informacja) Krystyna CzubĂłwna oraz Maria Wiktoria Wa³êsa – wÂłaÂścicielka historycznego nazwiska, siedmiorga rodzeĂąstwa oraz licznych talentĂłw. W tym tanecznych.
W programie nie zabraknie teÂż muzyki – tym razem w wykonaniu zespoÂłu „Apteka”.
Wa³êsówna spoko, nadaje siê do tego programu, ale Czubówna chyba jest za powa¿na.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Pewnie z CzubĂłwnÂą bĂŞdzie rozmowa o zwierzÂątkach lub telekomunikacji. :devil:
I ciekawe kto bĂŞdzie nowym wÂłaÂścicilem sukni A. M. :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Anna Maria Wiktoria!YES YES YES!! :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: w niedzielĂŞ oglÂądam juÂż tylko WojewĂłdzkiego,zero taĂąca z gwiazdami od czasu,gdy odpadÂła Anna Maria,ale teraz gĂłra przyszÂła do Mahometa i zobaczĂŞ jÂą w niedzielĂŞ,ale tym razem rozgadanÂą,a nie taĂączÂącÂą.uwielbiam z jakÂą manierÂą i gracjÂą mĂłwi Maria Wiktoria :szalony: a CzubĂłwna jest Âświetna!czy jest powaÂżna i nadaje siĂŞ do Kuby,zobaczymy.zapowiada siĂŞ uczta kinomana :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wiedzia³em, ¿e ta wiadomoœÌ Ciê ucieszy :D
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

W najbli¿szym czasie na aukcji u Kuby, bêd¹ wystawione: zdjêcie tatua¿u M. W. Wa³êsy oraz nagrany g³os K. Czubówny jako automatyczna sekretarka na telefon. :D Pi³kê Miœka Koterskiego, kupi³ nijaki pan Marcin za trochê ponad 1000 z³. :)
TVN-programowo najlepszy:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Pewnie sukienka poszÂła droÂżej :)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tak dokÂładnie to piÂłka poszÂła za 1 725 zÂł, a sukiena za nieco ponad 6 tys
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

aveo pisze:Anna Maria Wiktoria!YES YES YES!! :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: w niedzielĂŞ oglÂądam juÂż tylko WojewĂłdzkiego,zero taĂąca z gwiazdami od czasu,gdy odpadÂła Anna Maria,:
ZazdroszczĂŞ Ci , nie musisz teraz rezygnowaĂŚ z innych ciekawych programĂłw na rzecz "TaĂąca..", a ja siĂŞ tak uzaleÂżniÂłam od TaĂąca (reszta rodziny teÂż), Âże przegapiam Âświetny serial "Oficerowie" , chociaÂż ponoc za 5 zÂł mozna kaÂżdy odcinek od niedawna w sieci obejrzeĂŚ :hyh:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Sorki za pomyÂłke, piÂłka poszÂła za 1 575zÂł a nie jak wczeÂśniej podawaÂłem za 1725zÂł
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ptr15 pisze:Wiedzia³em, ¿e ta wiadomoœÌ Ciê ucieszy :D
:D
nika pisze:ZazdroszczĂŞ Ci , nie musisz teraz rezygnowaĂŚ z innych ciekawych programĂłw na rzecz "TaĂąca..", a ja siĂŞ tak uzaleÂżniÂłam od TaĂąca (reszta rodziny teÂż), Âże przegapiam Âświetny serial "Oficerowie"
Dok³adnie tak by³o.2 godziny oczekiwania na jeden taniec,ignoruj¹c ca³kowicie 'oficerów',a kiedy ju¿ na nich prze³¹czy³em to taniec M.W. by³ ju¿ w po³owie.teraz nie zaniedbam oficerów,chocia¿ pierwszy odcinek by³ s³aby moim zdaniem :/ zawiod³em siê...
Moja rodzinqa ku mojemu zdziwienia oglÂąda 'oficerĂłw' :shock:
Maciejj pisze:W najbli¿szym czasie na aukcji u Kuby, bêd¹ wystawione: zdjêcie tatua¿u M. W. Wa³êsy oraz nagrany g³os K. Czubówny jako automatyczna sekretarka na telefon. :D
e tam zdjêcie.bardziej praktyczn¹ i w ogóle fun rzecz¹ jest g³os Czubówny.ona ma niesamowity g³os!wyraŸny,poprawny fonetycznie - magnifikat 8) na razie nikt z dziennikarzy wg mnie takiego nie ma.du¿¹ szansê ma Krynia,jeœli nad nim popracuje :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości