Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Greg Haus pisze: :arrow: Kiedy polsat wyemituje 2 sezon serialu?
Prawa do drugiej serii Polsat zakupiÂł , ale nie jest znana data jej emisji. Jednak sukces, jaki odniosÂła pierwsza seria przejawi siĂŞ tym, Âże nie bĂŞdÂą chcieli robiĂŚ zbyt dÂługiej przerwy i druga seria pojawi siĂŞ juÂż jesieniÂą.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Greg Haus pisze:
:arrow: Wiem, ¿e na dvd nie bedzie odcinak "Behind the Walls" ( Zza murem) i w drugiej serii "The Road To Freedom" ( Droga do wolnoœci ). S¹ to tak zwane odcinki specjalne. Czemu sa one specjalne i czym ró¿ni¹ sie od pozosta³ych? Czy polsat bedzie je emitowa³ i czy bez tych odcinków da siê ogladac dalej serial?
"Behind The Walls" to odcinek specjalny dla pierwszego sezonu, powsta³ w trakcie krêcenia 6 i 7 odcinka pierwszej serii. W tym specjalnym odcinku jest pokazany skrót wszystkich poprzednich odcinków pocz¹wszy od Pilota i wypowiedzi aktorów graj¹cych g³ówne role w serialu, a tak¿e producentów Prison Break. Z kolei "The Road To Freedom" to odcinek specjalny nakrêcony podczas drugiego sezonu mniej wiêcej po 14 odcinku, i te¿ jest tam skrót wszystkich poprzednich odcinków drugiego sezonu, wypowiedzi aktorów i producentów serialu. Poza "Behind The Walls" i "The Road To Freedom" istniej¹ jeszcze dwa dodatkowe odcinki specjalne: "Beyond The Ink" (Poza atramentem) -15 minutowy odcinek, w którym mo¿emy siê dowiedzieÌ jak powstawa³ tatua¿ Scofielda, tutaj przede wszystkim wypowiada siê cz³owiek, który ca³y tatua¿ od A-Z rozrysowa³, du¿o ciekawostek, mo¿na zobaczyÌ jakie by³y wstêpne idee co do tatua¿u, a co powsta³o w efekcie koùcowym. I kolejny odcinek specjalny to "Making Of Prison Break" (Tworzenie Prison Break'a) -30 minutowy odcinek, w którym przede wszystkim wypowiada siê scenarzysta i re¿yser serialu, jak ca³y zamys³ na serial powsta³ w ich g³owach no i jak go krêcono, i oczywiœcie wypowiedzi odtwórców g³ównych ról. Obydwa te odcinki by³y nakrêcone w trakcie pierwszego sezonu. A na koniec dodam, ¿e ka¿dy z czterech odcinków jest warty obejrzenia :D
Greg Haus pisze: :arrow: Kiedy polsat wyemituje 2 sezon serialu?
Z tego co mi siê wydaje to jesieni¹, ale g³owy uci¹Ì sobie za to nie dam!
Greg Haus pisze: :arrow: Jakie dla filmu ma znaczenie ( prĂłcz komercyjnego ) filmiki pod nazwÂą: Proof of Innocence?
Praktycznie Âżadne, sÂą to krĂłkie 2 minutowe filmiki ukazujÂące pokrĂłtce spisek, ktĂłry doprowadziÂł do osadzenia Lincolna Burrows we wiĂŞzieniu, nie wystĂŞpuje w nich Âżaden z aktorĂłw z Prison Break. Wszystkie mobisodes Proof of Innocence mozna obejrzeĂŚ tutaj
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzieki za odpowiedzi :D

[ Dodano: Nie Maj 06, 2007 1:27 pm ]
Bêd¹c w Chorwacji - widzia³em dvd z serialem Prison Break. Wydawany jest tak jak w Polsce - po cztery odcinki. Jednak prócz filmu znajduje siê tam ma³a ksi¹¿ka - cos na kszta³t filmów wydawanych przez gazete wyborcz¹. Bardzo podoba mi siê chorwacka nazwa serialu : Zakon BraÌe :lol:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Dzisiaj na Polsacie lecia³ mój ulubiony odcinek PB (ep.16) "Brother's Keeper", ukazuj¹cy seriê retrospekcji sprzed 3 lat. Michael, który ma ¿al do Lincolna o jego zbyt "lekkie" i ryzykowne podejœcie do ¿ycia, dowiaduje siê, ¿e pieni¹dze za, które móg³ op³acic swoje studia dosta³ nie z ubezpieczenia matki, ale w³aœnie od swojego starszego brata, który specjalnie z tego wzglêdu zapo¿yczy³ siê u jakiÌ ciemnych typów, byle by zapewnic m³odszemu bratu lepsz¹ przysz³oœÌ. To w³aœnie, ta braterska mi³oœc, zawa¿a na decyzji Scofielda, by za wszelk¹ cenê wydostaÌ brata z wieziênia. Fajnie s¹ w tym odcinku ukazane ró¿ne etapy planowania i dopracowywania szczegó³ów ucieczki, no i ju¿ wiemy sk¹d pomys³ z tatua¿em na ciele (inspiracja tatua¿em donosicielki pizzy) Poza histori¹ braci, przedstawiono te¿ historiê Sucre (ciekawa scena, jak Lincoln uciekaj¹c z podziemnego gara¿u, potr¹ci³ w³aœnie jego ramieniem), którego uderza strza³a amora na widok Maricruz, no i jego poœwiêcenie za wszelk¹ cenê, wbrew prawu byle by tylko móc jej zaimponowaÌ i spêdziÌ z ni¹ czas. "Brother's Keeper" to jest te¿ odcinek, od którego przyznam siê, ¿e zaczê³am bardziej sympati¹ darzyÌ T-Bag'a, biedak naprawdê siê zakocha³ i chcia³ zmieniÌ siê na dobre pod wp³ywem uczucia, ale niestety jego wybranka przypadkiem zobaczy³a jego twarz w programie 'Most Wanted...' i wyda³a go w³adzom. Jeszcze pokazany jest C-Note niesprawiedliwie wyrzucony karnie z armii i Dr. Tancredi uzale¿niona od morfiny.
Pomimo, Âże widziaÂłam ten epizod juÂż chyba z 5 razy to dziÂś nie mogÂłam sie oprzeĂŚ , by go nie obejrzeĂŚ na Polsacie po raz 6-sty, co prawda lektor wrrr denerwujÂący, ale co tam :D
Dla tych co nie widzieli, ze wzgledu na przê³¹czony odbiornik na fina³ TzG, wrzucam parê capsów z tego odcinka 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no i pani w tatuaÂżach, ktĂłra dostarczyÂła Scofieldowi nie tylko pizzĂŞ, ale i pomysÂł na umieszczenie planĂłw wiĂŞzienia na ciele, zamiast w gÂłowie ( no i dobrze, bo jak byÂło widaĂŚ, uczenie siĂŞ na pamiĂŞĂŚ caÂłego planu nie za bardzo mu wychodziÂło :D
ObrazekObrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

OOOO wczorajszy odcinek juÂż tylko 2,8 mln. Wszyscy juÂż pewnie sÂą do przodu :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:OOOO wczorajszy odcinek juÂż tylko 2,8 mln. Wszyscy juÂż pewnie sÂą do przodu :D
Ja wczoraj widziaÂłem tylko kawaÂłek odcinka ze wzgledu na finaÂł TzG :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wyglÂąda to kiepsko pamiĂŞtajÂąc o wynikach jakie byÂły na poczÂątku - ok. 7 mln. :roll: Ciekawe jak bĂŞdzie w niedzielĂŞ - "TaĂąca z gwiazdami" juÂż nie ma, a dadzÂą powtĂłrki powtĂłrek filmĂłw. :roll:
Ptr15 pisze:Wszyscy juÂż pewnie sÂą do przodu :D
:rozglada: Ja oglÂądam tylko w Polsacie... :rozglada: :D
Greg Haus pisze:Ja wczoraj widziaÂłem tylko kawaÂłek odcinka ze wzgledu na finaÂł TzG :P
ChciaÂłeÂś chyba powiedzieĂŚ ze wzglĂŞdu na "najpiĂŞkniejsze taĂące", bo finaÂł byÂł tydzieĂą wczeÂśniej. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No szkoda, ¿e tak ma³o ludzi ogl¹da, bo wczoraj (jak zwykle!:) ) by³ fajny odcinek. Scofieldowi spali³ siê fragment tatua¿u, zamknêli go w izolatce, w tym czasie Sucre i reszta ekipy zaczêli z przymusu w koùcu g³ówkowaÌ sami co nie¿le im wychodzi, no i genialny pomys³ Scofielda na "zdobycie" utraconej czêœci tatua¿u, specjalnie sobie roztrzaska³ d³où o mur i zacz¹³ udawaÌ, ¿e nie reaguje na ¿adne bodzce, a¿ go zamkneli w skrzydle psychiatrycznym. W tym samym, w którym siedzi Patoshik, schizofrenik, który dok³adnie pamiêta ka¿dy szczegó³ z tatua¿u Scofielda :D
A swojÂą drogÂą to jestem "do przodu", a pomimo to nie odpuszczam jak tylko mogĂŞ odcinkĂłw na Polsacie.
Obrazek
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Teraz juÂż TzG nie zakÂłuci serialu. A swojÂą drogÂą 3 sezon Priosn Breaka pojawi siĂŞ w USA we wrzeÂśniu? I czy ktos wie czy to ostatni - bo np. twĂłrcy lost podpisali kontrakt na 6 sezonĂłw cos koÂło 140 odcinkĂłw razem.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Greg Haus pisze:A swojÂą drogÂą 3 sezon Priosn Breaka pojawi siĂŞ w USA we wrzeÂśniu?

Pierwszy odcinek 3 sezonu PB pojawi siĂŞ 27 sierpnia w telewizji Fox.
Greg Haus pisze:I czy ktos wie czy to ostatni - bo np. twĂłrcy lost podpisali kontrakt na 6 sezonĂłw cos koÂło 140 odcinkĂłw razem.
Nie wiadomo czy ostatni, jeszcze na poczÂątku roku nie byÂło wiadomo czy bĂŞdzie 3 sezon, a co tu dopiero prorokowaĂŚ czy bĂŞdzie 4-ty. W kaÂżdym bÂądz razie Âżadnych takich oficjalnych informacji jak narazie nigdzie dotÂąd nie podano.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

[quote"wp.pl"]Trzygodzinny finaÂł Skazanego na ÂśmierĂŚ!

WyjÂątkowo - na zakoĂączenie pierwszej serii – ostanie trzy odcinki serialu "Prison break: Skazany na ÂśmierĂŚ" zostanÂą wyemitowane w poniedziaÂłkowym paÂśmie filmowym MEGA HIT. 4 czerwca o godz. 21:00 Telewizja Polsat pokaÂże zatem zakoĂączenie pierwszej serii serialu w iÂście filmowym stylu.

Hit serialowy w Ameryce. Najpopularniejszy dramat telewizyjny i faworyt krytykĂłw – zdobywca nagrĂłd: PublicznoÂści (People’s Choice Awards) i Emmy (nagroda Emmy dla kompozytora Ramina Djawadi w kategorii Najlepszy temat muzyczny) oraz dwukrotnie nominowany do ZÂłotego Globu 2006 (w tym dla najlepszego serialu i dla Wentwortha Millera w kategorii Najlepszy aktor w roli pierwszoplanowej) to tylko niektĂłre z wyró¿nieĂą, jakie otrzymaÂła produkcja, ktĂłra obecnie przygotowuje siĂŞ do sierpniowej premiery 3 serii w USA.

Polscy widzowie jako jedyni bêd¹ mogli zobaczyÌ zakoùczenie pierwszego sezonu serialu w prawdziwie wielkim stylu. Nie jeden, nie dwa, lecz a¿ trzy po³¹czone ostatnie odcinki tej serii w najbli¿szy poniedzia³ek poka¿e Telewizja Polsat. Wszystko w ramach cyklu Mega Hit.

Jak zakoĂączy siĂŞ pierwszy rozdziaÂł opowieÂści promowany hasÂłem "Zaplanuj swojÂą ucieczkĂŞ"? Czy skazaĂącom uda siĂŞ uciec? Wielki finaÂł juÂż 4 czerwca!

Sierotka zdradzi³ Bellickowi, ¿e Michael Scofield i jego brygada remontowa planuj¹ ucieczkê. Stra¿nik odkrywa wykop w œwietlicy, Lincoln wci¹¿ pozostaje pod ca³odobowym nadzorem. Czy Michael zdo³a go wydostaÌ z izolatki? Wiceprezydent Reynolds dowiaduje siê, ¿e wbrew jej staraniom Prezydent nie zawetuje ustawy o Ÿród³ach energii, co eliminuje j¹ z gry. Veronica odkrywa prawdê o posiad³oœci w Blackfoot... Przygotujcie siê na trzy godziny mocnych wra¿eù :)

PamiĂŞtajcie jednak, Âże serial powrĂłci na antenĂŞ Polsatu juÂż we wrzeÂśniu. Dla wszystkich pragnÂących nadrobiĂŚ zalegÂłoÂści i zakupiĂŚ pierwszy sezon mamy dobrÂą informacjĂŞ. JuÂż niedÂługo poza osobnymi pÂłytami z poszczegĂłlnymi odcinkami na naszym rynku pojawi siĂŞ specjalny pakiet "Prison break" - kompletny sezon pierwszy (wydanie 6 dyskowe). [/quote]
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

ZastanawiaÂłem sie co skÂłonilo Polsat do wyemitowania 3 ostatnich odcinkĂłw serialu "Prison Break" pod rzÂąd. I znalazÂłem odpowiedÂż:

Z poratlu Wirtualnemedia:
WieczĂłr z „Prison Break” rozpocznie siĂŞ o godzinie 21.00, finaÂłowy epizod zakoĂączy siĂŞ wiĂŞc tuÂż przed pó³nocÂą. DecyzjĂŞ o nietypowym rozplanowaniu emisji koĂącowych odcinkĂłw hitu wymusiÂły sportowe zobowiÂązania kanaÂłu. Przez caÂły czerwiec w ramĂłwce kanaÂłu muszÂą byĂŚ obecne mecze Ligi ÂŚwiatowej oraz transmisje z torĂłw FormuÂły1. Zajmowane obecnie przez serial pasmo bĂŞdzie niedostĂŞpne.

Pierwsze dwa odcinki „Skazanego na ÂśmierĂŚ” dziĂŞki intensywnej promocji obejrzaÂło w Polsacie blisko 7 milionĂłw widzĂłw. PóŸniej widownia produkcji systematycznie spadaÂła. Obecnie wedÂług danych AGB NMR serial Âśledzi okoÂło 3 mln osĂłb. Wiadomo, Âże jesieniÂą kanaÂł wyemituje drugÂą seriĂŞ opowieÂści.
Juz wszystko jasne.
Polsat po pierwsze zakupi³ tyle transmiji ¿e jest zobowi¹zany tak ,¿e nawet tak rewelacyjy serial musia³ sie przenieœÌ do Mega Hitu przez Ligê Œwiatow¹. Czy to dobry pomys³ na zakoùczenie . Zobaczymy!
A po drugie chyba chyba chcÂą aby oglÂądalnoÂśc tych ostatnich odcinkĂłw byÂła znacznie lepsza niz wyniki ktĂłre sÂą ostatnio na poziomie 3 mln.
Chyba juÂż wszyscy zaintersowani pierwszymi odcinkami I serii ( 7 mln) juz dawno ÂściÂągnĂŞÂła nie tylko tÂą serie ale i II seriĂŞ.

Ja juz czekam na 3 pod koniec sierpnia !!!
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Faktomaniak pisze:tak rewelacyjy serial musia³ sie przenieœÌ do Mega Hitu przez Ligê Œwiatow¹. Czy to dobry pomys³ na zakoùczenie . Zobaczymy!
Chyba nikt nie bĂŞdzie siĂŞ gniewaÂł, Âże tak Polsat zrobiÂł wrĂŞcz przeciwnie. :lol2: Mi bardzo pasuje, Âże bĂŞdÂą 3 odcinki pod rzÂąd. :P Szkoda tylko, Âże to poniedziaÂłek. :roll: No ale dobrze, Âże sÂą powtĂłrki programĂłw z TVN... :D Jestem zadowolony z tej decyzji Polsatu. :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie wyobraÂżam sobie oglÂądaĂŚ finaÂłowych odcinkĂłw po jednym na tydzieĂą. Na bank wiele ludzi jest z tego zadowolona :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Do³¹czê sie do powy¿szych pochwa³- tak, to bardzo dobry pomys³ z tymi 3 odcinkami pod rz¹d, ale obawiam siê, ¿e po ostatnim odcinku widownia krzyknie: "Jeeszczee!" :D
W poniedziaÂłek zobaczycie dlaczego... :cicho:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości