Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kamuii pisze:OczywiÂście hieny z tvn musiaÂły film poprzerywaĂŚ reklamami bo za maÂłe dochody z kin i dvd... zenada i wstyd !!!
O tym ze film bedzie przerywany reklamami to wiemy juz od jakiegos czasu :wink: I pewnie dlatego one byly aby dac dochody TVN-owi bo przeciez TVN nie dostal za darmo praw do tego filmu :> a dochody z kin i DVD to TVN chyba z tego nic nie bierze :roll: tylko korzystaja z tego kina, ITI itp :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Marcin dzieki za info :)
2.
Czemu zaraz hieny? MyÂślisz, Âże Adamczyk za darmo zagraÂł w tym filmie?
MyÂślĂŞ ze nie za pieniÂądze z tych blokĂłw reklamowych ;)
3.
O tym ze film bedzie przerywany reklamami to wiemy juz od jakiegos czasu I pewnie dlatego one byly aby dac dochody TVN-owi bo przeciez TVN nie dostal za darmo praw do tego filmu a dochody z kin i DVD to TVN chyba z tego nic nie bierze tylko korzystaja z tego kina, ITI itp
Ja tez o tym wiedziaÂłam ze bedzie ale po co o tym gadaĂŚ puki nie stanie siĂŞ faktem ? :)
Na pewno za darmo TVN nie dosta³ praw do filmu ale TVNepotyzm ma doœÌ kasy by wyemitowac go za darmo alebo dochód z reklam przekazac na jakiœ cel charytatywny. Pozaty szczerze w¹tpie by tvn nale¿¹cy wszak do koncernu ITI nie korzysta³ z pieniêdzy z DVD i kina :]

4. ÂŁukasz masz racjĂŞ ten ksiÂądz graÂł dobrze ;) reszta nie... ktoÂś dobrze porĂłwnaÂł to do gry dzieci z 3 klasy podstawĂłwki... ze szczegĂłlnym uwgzlĂŞdnieniem naszej narodowej gwiazdy SzapoÂłowskiej :twisted:
Ta caÂła Hania i inne osoby masakra... + dubbing.
Poza tym film jest nielogiczny miejscami.
Moja znajomoœÌ geografi œmien p. pow¹tpiewaÌ :D ¿e Hania wracaj¹c z Wadowic do Krakowa sz³a przez Czêstochowe... no ale siê moge myliÌ...

5. Mnie siê pasja podoba³a i zrobi³a na mnie ogromne wra¿enie. Nie z powodu okrucieùstwa bo na naszym spo³eczeùstwie ma³o co ju¿ robi wra¿enie. Ale film mia³ œwietn¹ muzykê doskona³¹ gre aktork¹ zdjêcia i re¿yserie.

PamiĂŞtam teÂż niesamowitÂą cisze podczas wyjÂścia z kina to robiÂło wraÂżenie
Android <3
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ja te¿ uwa¿am, ze taki SZCZEGÓLNY film ja ten nie powinien byæ przerywany reklamami. Rozumiem wszystko, komercja, telewizja komercyjna, która praw nie naby³a przecie¿ za darmo. Wszystko to OK !!
Ale to nie jest (bez obrazy dla fanĂłw) kolejny odcinek NO, SMS-a czy Teraz My. :?
No ale có¿...wcale siê TVNowi nie dziwiê. Reklama, o czym mo¿na siê przekonaÌ wizytuj¹c odpowiednie strony, kosztowa³a maj¹tek i wiadomo, ze ka¿dy chce zarobiÌ. I wyjœÌ na swoje !!

ReasumujÂąc...nie popieram reklam w takim wyjÂątkowym i szczegĂłlnym filmie(nie mĂłwiĂŞ o aktorach czy grze aktorskiej albo jeszcze czymÂś-chodzi mi o samÂą tematykĂŞ) ALE rozumiem TVN, Âże jak kaÂżdy chce zarobiĂŚ i chce sprawiĂŚ, Âżeby siĂŞ koszty zwrĂłciÂły, ktĂłre zostaÂły wydane na prawa do premierowego pokazywania w polskiej TV tego filmu.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dzis w "Faktach" A*tomat na koncu powiedzial ze film "Karol czlowiek ktory zostal papiezem" mial najwieksza ogladalnosc w historii TVN :? A mi sie wydawalo ze final 1 edycji Big Brothera mial ok 10 mln, nie wiem chyba mi sie cos pomylilo albo im sie pomylilo. :? :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

no ja o szczegolnosci filmu mowic nie bede bo wszyscy chyba o tym wiedza ;-) Natomiast poprzez przyzwyczajenie nie moge sobie wyobraziĂŚ 2h filmu bez reklam. Takie zboczenie ;-).
quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Nie wiem kiedy dokladnie to bylo, czy podczas pierwszej przerwy czy drugiej. Ogladam sobie film i nagle widze reklame filmu "wladca pierscieni". Troszke to glupio wygladalo.
Nie powinni przerywac tego filmu, choc raz mogli by zrobic wyjatek w tej kwestii. Chodz raz :!:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

MNie najbardziej jednak dobiÂło kiedy tuz po koklawe pokazali naszego papieÂża a na dole pojawiÂł siĂŞ napis "za chwilĂŞ debata prezydencka" :? bez komentarza
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo siĂŞ do reklam przyczepiliÂście.

Owszem jest to film religijny opowiadaj¹cy o ¿yciu Karola Wojty³y, póŸniejszego Papie¿a Jana Paw³a II, ale czy to jest powód, ¿eby taki film emitowaÌ na specjalnych zasadach, tzn. bez reklam?

Religia od lat jest czêœci¹ rynku konsumpcyjnego, wszystkie produkcje mniej lub bardziej religijne s¹ oferowane konsumentom za pieni¹dze, ksi¹¿ki, albumy... nawet pami¹tki na Jasnej Górze kosztuj¹.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tu chodzi o zwykÂły szacunek tak dla PapieÂża (aby na nim nie zarabiaĂŚ ) jak dla widza ktĂłry chce w spokoju obejrzeĂŚ i skupieniu film o najwiĂŞkszym polaku i to do tego papieÂżu bez reklam... kretyĂąskich sokĂłw golarek czy innego badziewia
Android <3
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jakby nie byÂło chĂŞtnych do wykupienia czasu reklamowego, to by reklam nie byÂło...

Uwierz mi, Papie¿ 100 razy bardziej wola³by, ¿eby szacunek oddawaÌ mu w inny sposób, a to, ¿e ludzie zarabiaj¹ na Papie¿u ,to czy nam siê to podoba czy nie, jest i bêdzie, nawet Pa³asiùski wyda³ ksi¹¿kê o Papie¿u i bynajmniej nie rozdaje jej za darmo.

Na koniec maÂła dygresja - Was bolÂą reklamy w trakcie filmu, a mnie to, Âże w kraju, w ktĂłrym ponad 90% spoÂłeczeĂąstwa okreÂśla siĂŞ mianem chrzeÂścijan zachowuje siĂŞ tak jak sie zachowuje...
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

Blisko 9 milionĂłw widzĂłw obejrzaÂło film o papieÂżu!!

20 paŸdziernika w TVN pad³ kolejny rekord ogl¹dalnoœci. Drug¹ czêœÌ filmu "Karol. Cz³owiek, który zosta³ papie¿em" obejrza³o 8.846.030 widzów. Daje to ogl¹dalnoœÌ na poziomie 24,7% przy udziale w rynku rzêdu 53,3%. Jest to najlepszy wynik TVN od pocz¹tku nadawania.

20 paÂździernika TVN odnotowaÂła rĂłwnieÂż najwyÂższy w historii caÂłodniowy udziaÂł stacji w rynku, wyniĂłsÂł on 27,50%.

:D MoÂżna ÂświĂŞtowaĂŚ !! !! !!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to pieknie 8) Myslalem ze bedzie tak samo jak I czesc a tu jeszcze wiecjej. Chyba TVN nawet sie nie spodziewal takiego wyniku :roll: Zreszta ja tez sie nie spodziewalem :jupi:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Reklam byÂło bardzo maÂło. Normalnie sÂą co 20 minut, a teraz byÂły co godzinĂŞ. Walterom musi siĂŞchociaÂż zwrĂłciĂŚ za licencjĂŞ, bo nie sÂądze, Âżeby przy tej iloÂści reklam jeszcze zarobili. A "WÂładca PierÂścieni" faktycznie trochĂŞ iepotrzebny byÂł, ale moÂże wiele osĂłb przyciÂągnaĂŚ dziÂś przed ekrany. ZaÂś w ogĂłle nie zbulwersowaÂł mnie pasek na dole, zapowiadajacy, ze za chwilĂŞ debata. Nie wydziwiajmy...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

No wÂłaÂśnie czemu zawsze siĂŞ czepacie reklam, przecieÂż to telewizja komercyjna a liczy siĂŞ inicjatywa Âże puÂścili film a nieliczba reklam, no nie.
A swojÂą drogÂą to teÂż jedynka powinna teÂż puÂściĂŚ "Karola...", przecieÂż niekaÂżdy ma TVN, a kaÂżdy powiniem go obejrzeĂŚ
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Mnie tylko ciekawi,jaka bêdzie ogl¹dalnoœÌ W³¹dcy Pierœcieni i innych programów które by³y reklamowane podczas tego filmu.Nie zdziwie sie,jesli to bedzie ponad 7 mln.
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości