[TVP1] Teleexpress

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Ciekawe dlaczego Kolenda odmĂłwiÂła? MoÂże miaÂła za duÂżo pracy w WiadomoÂściach? A moÂże...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A moze nie chcia³a siê tym babraÌ. Co w tym dziwnego. Z drugiej strony film nie by³ jak¹œ propagand¹ - ot Miler opowiada o sobie etc. Podobne wywiady z Milerem robi³ Lis w TVN.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Kobu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 02 sty 2005, 12:34

Post autor: Kobu »

Doktorze - kaÂżdy kij ma dwa koĂące. MoÂże rzeczywiÂście byÂł to zupeÂłny przypadek, Âże po, w trakcie czy przed robieniem filmu o Leszku i paniach z SLD awansowaÂła. Tyle, Âże takiego filmiku o premierze nie robi siĂŞ tak ze siĂŞ wchodzi do kancelarii czy domu z kamerÂą tylko poprzedzajÂą go pewne ustalenia, ktĂłre takÂże trwajÂą. Ponadto w tamtychczasach mam wraÂżenie, pewnych rzeczy nie robiÂł nikt przypadkowy. O sympatiach i towarzyskich kontaktach Ăłwczesnego przyjaciela naszej bohaterki nie wspomnĂŞ.
Nie zmiania to faktu co podkreœlam ¿e kole¿anka wyró¿nia siê na tle szarych myszek prowadz¹cych Panoramê.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ten program, o którym mówicie nazywa³ siê "100 dni Millera", czyli zapewne mia³ emisjê ko³o stycznia 2002. Racewicz g³ówn¹ Panoramê zaczê³a prowadziÌ znacznie póŸniej jakoœ w wakacje 2002 - zastêpowa³a Warakomsk¹ podczas urlopu. Generalnie Turski mia³ od œrody do niedzieli, a Warakomska od niedzieli do wtorku. Pod koniec 2002 Racewicz dosta³a na sta³e weekendy.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

100 dni Millera by³o w TVN i chyba Sekieslki to prowadzi³ W TVP1 by³o coœ póŸniej - wydaje mi siê, ¿e na wiosnê, oko³o kwietnia. A moze to by³o z okazji 6miesi¹ca? Sam nie wiem, trzeba sprawdziÌ w necie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

100Dni Millera. ProwadziÂł Tomasz Sekielski w porze Kropki nad i... na TVN. OglÂądaÂłem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Dobra, coÂś mi chodziÂło po gÂłowie, ale siĂŞ pomyliÂłem. Przepraszam. Tego programu Sekielskiego nie oglÂądaÂłem. PoszukaÂłem :arrow: program siĂŞ nazywaÂł "Siedem dni premiera" i byÂł emitowany na jesieni. Racewicz faktycznie byÂła po debiucie w gÂłownej Panoramie, ale w charakterze zastĂŞpczyni. Wynika z tego, Âże bezpoÂśrednio po reportaÂżu trafiÂła na staÂłe.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:100Dni Millera. ProwadziÂł Tomasz Sekielski w porze Kropki nad i... na TVN. OglÂądaÂłem.
Program siĂŞ nazywaÂł troszkĂŞ inaczej: "100 dni premiera", a byÂł nadany pod koniec stycznia 2002. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Czy Adriana prowadziaÂła Teleexpress od debiutu w Nowym Roku? jakoÂś nie trafiam. ZnalazÂłem jej zdjĂŞcie z jeszcze wtedy mĂŞÂżem - MichaÂłem Rejem.

Obrazek

Podobno rozwodzili siê ju¿ po dwóch miesi¹cach ma³¿eùstwa, a do œlubu dosz³o, poniewa¿ by³ warunkiem zak³adu z kolegami, ¿e Ada bêdzie jego. Wszystko po to aby rodzinna firma Dagomed sta³a siê jeszcze bardziej rozpoznawalna. Niecko chcia³a zwi¹zek ratowaÌ, ale jego uganianie siê za kandydatkami do Miss Polski w Tajlandii przela³o czarê goryczy. Ma z nim dziecko??

I jeszcze takie zdjÂątko Beaty Chmielowskiej-Olech:

Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Niegrzeczna Beatka kliknij
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A co z t¹ Niecko? Czy ona pojawi³¹ siê tam tylko jeden raz? Nie mam mnie w domu w okolicach 17.00 i zazwyczaj Teleexpres moge ogl¹daÌ tylko w weekendy.

A oto M. OrÂłoÂś, zdobywca Telekamery w kategorii Informacja
Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

Robie capsy codziennie od 1 stycznia z Teleexpressu (prezenterom) i moge Ci powiedzieĂŚ, ze Ada byÂła 1, 7, 14 i 22 (z tego dnia caps) stycznia :)


Obrazek

Oto wszysycy ktĂłrzy byli w styczniu (w miniaturce)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przedyskutowaliœmy to na gg, ale dochodzê do wniosku, ¿e lepiej pokazywac siê np dwa razy pod rz¹d ni¿ raz w tygodniu. Tylko w taki sposób mo¿na liczyÌ na to, ¿e widzowie zaczn¹ kojarzyÌ dan¹ twarz z programem. Ja trafi³êm w tym roku na Niecko tylko jedne raz.
Fajny pomysÂł z tymi capsami. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A oto Beatka z dziÂś. Caps maÂło udany. :D

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości