[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj nie hehehhe ewcia tesh jest fakjna a nowa seria rozmow jest swietna widzialem kilka jush swietnych odcinkow podczas gdy w poprzedniej serii byly same nudne, teraz kady jest ciekawy, a dla kazi mozna zrobic jakis specjalny, nowy programik :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nowy programik mowisz? tylko jaki? rozmowy z politykami na koniec tygodnia? :D chociaz w sumie mogÂła by coÂś o kulturze prowadziĂŚ - film, ksiaÂżki, teatr, high life, wywiady z artystami. w tym by sie chyba sprawdziÂła :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no w kulturze niewatpliwie by sie odbnalazla, juz proiwadzila tego typu programy, tylko jest prblem ze wspolczesnie kultury nikt nie chce ogladac, dlugo wiec nie utrzymala by sie na antenie, proponuje jakis kontrowersyjny show o inttrygujacej formule, szkoda ze tvn ma jush kogos do rozmow z politykami, bo w tym kazia napewno swietnie by sie spradzaila :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

nie prawda ze nikt nie chce, ja bym chciaÂł na przykÂład, jezeli tylko potrafiÂłaby w ciekawy sposĂłb przekazaĂŚ, co ma do przekazania to na pewno bym oglÂądaÂł, no i byÂłaby szansa na pozbycie siĂŞ Multikina i Soltysika z wizji :wink: :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no tak ale chyba nie pozbywasz sie wrazenia ze to bylby program nishowy, jesli by ona go prowadzila ja tesh napewno bym go ogladal, ale nie wiem czy wiecej niz milion ludzi wyszlo by z tego przekonania :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jezeli program bylby niszowy, to pora tez mogÂłaby taka byĂŚ, np. po 23, albo w weekendy po poÂłudniu :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

moglo by tak byc hehehehe, ale jesli pora bylaby taka to oznaczalo by ze program jest drugoplanowy a kazia na taki nie zasluguje
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

o tym czy program jest pierwszo- czy drugoplanowy nie decyduje pora emisji tylko jego poziom, moÂżna siĂŞ spodziewac ze ona zapewniÂłaby bardzo wysoki wiĂŞc... :arrow:
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

szÂłyszaÂłam ze byÂł jakis wywiad z KaziÂą, w ktĂłrym mĂłwiÂła ze bedzie prowadziĂŚ program o ksiÂązkach w tvn. niewiecie nic na ten temat? to byÂłoby super gdyby to byla prawda :) :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale same ksi¹¿ki to chyba niewiele osób zainteresuj¹, jak ju¿ mówilem to powinien byÌ program o szeroko rozumianej kulturze, a czy faktycznie bedzie cos takiego prowadzila to juz nie wiem :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W tvn-nie ksi¹¿ki i kultura. :lol: :?: Ludzie przecie¿ oni tego unikaj¹ jak ognia i nie liczcie, ¿e raptem tvn stanie siê telewizj¹ dla inteligentów bo dla mnie jak na razie jest to telewizja dla kur domowych. Walter nie wie co to kultura i on takich s³ów nie ma w swoim s³owniku. :twisted: :twisted: :twisted:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

O moje uszy obiÂła siĂŞ informacja, Âże program o tzw. kulturze wysokiej ma pojawiĂŚ siĂŞ na antenie TVN24, co gdyby okazaÂło siĂŞ prawdÂą, byÂłoby naprawdĂŞ bardzo dobrÂą wiadomoÂściÂą.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale jakas weekendowa powtĂłrka w tvn tez by sie przydaÂła, a Kazimiera jest do takiego programu stworzona! :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A coÂś takiego mĂłwiÂł kiedyÂś Miecugow.(chyba kiedyÂś w jakimÂś wywiadzie)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

oj to byloby cudowne, i mysle ze swietnie sie sprawdzi, wiedzaiulem juz od dawna ze fenomen kazi szczuki niueskonczy sie wraz z zakonczeniem wemisji ogniwa, w tvn-ie napewno znajdzie sie cos dla niej, bo naprawde odkryta zostala nowa charyzmatyczna osobowosc wiec nie mozna tego zmarnowac
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości