Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

rzeczywiÂście soczysta czerwieĂą :shock: nigdy Brydzi w niej nie widziaÂłem.w taaaakiej czeerwieni wiele prezenterek juÂż 'chodziÂło'.Kalcza,Tadla,Ania Jot.,hm Sakowska? :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Brygida specjalistkÂą od spraw tureckich 8)

..pocztówka z podró¿y :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Widzia³am jej materia³ z Turcji bodaj¿e wczoraj we Faktach. Brygida wykona³a dobry kawa³ek roboty, rzetelny, ciekawy materia³ i na koniec bardzo ³adne podsumowanie w jej wykonaniu. Jak ju¿ dojdzie do tej pielgrzymki Benedykta 16 to mo¿emy siê spodziewaÌ chyba wiêcej relacji w g³ównym wydaniu Faktów i nie tylko tam w jej wykonaniu :D .

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 11:43 am ]
Brygida od wczoraj ma dy¿ur w pó¿no wieczornych serwisach, idealnie siê sprawdza na prowadzenie tak trudnych tematów jakim jest jest tragedia w Rudzie Œl¹skiej, Wyczuwa siê od niej empatiê wobec ludzi, którzy stracili bliskich w swojej kopalni i jednoczeœnie prowadzi w bardzo wywa¿ony i zarazem profesjonalny sposób serwis od A do Zet. Mo¿e dla niektórych porównanie bêdzie zbyt mocne, ale dla mnie Brygida jest takim "Miecugowem w spódnicy"- mam tu na mysli prowadzenie w³asnie takich trudnych tematów jak œmierÌ. Pamiêtacie jak pan Grzegorz prowadzi³ specjalne wydania programowe gdy zmar³ Jan Pawe³ II, emanowa³ od niego spokój i w³asnie taki niebywa³y sposób wp³ywania koj¹co na widza i dawanie wyrazów zrozumienia i wspó³czucia w nienatrêtny sposób. To samo odczuwam od Brygidy, gdy prowadzi te swoje wieczorne serwisy od dwóch dni. Chociaz jak sobie przypomnê to w podobny sposób ona zdawa³a relacje z Wadowic spod domu Jana Paw³¹ II, gdy on umiera³ i chyba ju¿ wówczas TVN24 i widzowie nabrali do niej takiego przekonania, ¿e "wspania³a Brygida" jest najlpszym lekiem na ca³e z³o w takich w³aœnie trudnych relacjach.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..korespondentka-wysÂłanniczka :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..i jeden starszy caps :arrow:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

¯eby jakiœ Turek nie wykupi³ naszej Brydzi za kilka wielb³¹dów.Dziewczyna jest bladynk¹ a oni maj¹ œwira na punkcie bl¹dynek :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Filmik w MPG

Kod: Zaznacz cały

http://d01.megashares.com/?d01=09f8a69
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Âświetne capsy ZeTek :brawa:
..mam nadziejĂŞ Âże uda mi siĂŞ zaÂładowaĂŚ filmik :mhm:

..i coÂś od mnie :red:
..Brygida w Efezie :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Wczoraj Brydzia okazywaÂła oznaki zmeczenia pielgrzymkÂą do Turcji.Pewnie maÂło biedactwo Âśpi albo :uwaga: :plus:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

ZmĂŞczona :shock: ÂŻyczyĂŚ kaÂżdemu takiego zmĂŞczenia ;) W Raporcie popoÂłudniowym nadaÂła ponad dziesiĂŞciominutowÂą relacjĂŞ nieprzerywanÂą Âżadnymi wstawkami :spiewa:
No, jeÂśli takie relacje nadaje zmĂŞczona reporterka, to stacja TVN24 moÂże byĂŚ dumna, Âże takie twarde sztuki posiada w swoich kadrowych szeregach 8)
Przygotowana do omawiania tematu wyczerpujÂąco, z powierzonego zadania wywiÂązaÂła siĂŞ rewelacyjnie - przynajmniej wczoraj, bo jedynie wczorajsze relacje widziaÂłam, ale wierzĂŞ, Âże wczeÂśniej byÂło rĂłwnie dobrze :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

wspaniaÂła Brygida

Post autor: Memory »

ja u Brygidy prawde muwiac igdy nie widzia³am oznak zmeczenia zawsze muwi bardzo energicznie i :P ciekawie :P a oczywiscie faktem mo¿e byÌ, ¿e podró¿ do Turcji j¹ zmêczy³a ale ja tego nie zauwa¿y³am
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Brydzia widaĂŚ Âże jest specjalistkÂą od spraw religijnych.Zawsze jeÂśli chodzi o tematykĂŞ koÂścielnÂą ta czuje siĂŞ jak ryba w wodzie.Wielkie brawa dla Brydzi za relacje z Turcji
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Brydzia wymiata,jest nieÂźle "obryta" z tematu,ona jest pereÂłkÂą TVN24! :tanczy: 10 minut tzw."gadanego",to tak jak PaÂłasiĂąski.wiedzieli kogo wysÂłaĂŚ do Turcji!naprawdĂŞ rewelacja!profesjonalizm pierwsza klasa,jestem pod wraÂżeniem i trudno cokolwiek napisaĂŚ nie w superlatywach.PaÂłasiĂąski ma konkurencjĂŞ :devil:

Obrazek

;)

Obrazek

Brydzia jak widaĂŚ bardzo szczĂŞÂśliwa i speÂłniona zawodowo :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no pewnie przecierz to jej ÂżywioÂł! :P
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

OdnosiÂłem wrazenie Âże PaÂłasiĂąski jest wielkim mentorem Brydzi.
Jakby PaÂłasiĂąskiego zabrakÂło to Brydzia doskonale daÂła by sobie radĂŞ sama .KiedyÂś czytaÂłem Âże karierĂŞ dziennikarskÂą zaczynaÂła od spraw religijnych-zanim zaczeÂła pracowaĂŚ w tvn24
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

PaÂłasiĂąski - Master,Brydzia - Margarita :lol: PaÂłasiĂąski stojÂący obok Brydzi na zdj. ZeTeka rzeczywiÂście sprawia wraÂżenie wielkiego mentora-nauczyciela.

A Brydzia mam nadziejĂŞ,nie ograniczy siĂŞ tylko do specjalizowaniu siĂŞ sprawami religijnymi,choĂŚ to na pewno jej 'konik'.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości