Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Z Faktu. 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Aro jest tak uprzejmy i codziennie robi skany. Powinien dostaĂŚ bukiet kwiatĂłw i caÂłusa od administratora. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż dostaÂł swego czasu: wymusiÂł na administracji zmianĂŞ rang i nawet szymcio siĂŞ za nim wstawiÂł, czego mu do dziÂś nie wybaczyÂłem. :D Na razie limit "buziakĂłw" wyczerpany, chyba, Âże zaÂłatwi to, o czym rozmawiaÂłem z nim na forum redakcyjnym. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

taa, od razu numerek a nie jakis tam :*

PS. Od wtorku mamy na macie praktykanta - na pewno gej. NieÂźle siĂŞ z niego brechtamy bo nie potrafi ukryĂŚ swoich upodoban - tylko raz wzial do tablicy dziewczyny, najczesciej chodze ja (jestem coraz bardziej przekonany o swojej urodzie, bo wszyscy za mna lataja :P no moze nie wszyscy :| ) i taki jeden gosc. A dzis perfidnie sie o mnie otarÂł!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

codziennie tam podajÂą wyniki :shock: ode mnie teÂż :* dla Aro ( jestem hetero :P ) :-) :P:P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzieki :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

W Fakcie nie pojawiajÂą sie codziennie wyniki. Brak ich w poniedziaÂłki i czwartki.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

He he i trzeba przyznaÌ, ¿e "Plebani" przesuniêcie na 18:30 (tu podali b³êdnie 19:00) bardzo s³u¿y bo pierwszy raz od dawien dawna jest na pozycji pierwszej. :D "Wiadomoœci" tym razem lepsze od "Teleexpressu" który wyraŸnie traci w ci¹gu ostatnich dni. "Samo ¯ycie" bardzo dobry wynik tak jak "Prosto w oczy" które nie musia³o konkurowaÌ z "M jak mi³oœÌ". Po zmianie godziny "Forum" ma duzo widzów. Pierwszy raz trafi³o do zestawienia odk¹d ja skanuje wyniki. "Sprawa dla reportera" równie¿ nieŸle chocia¿ i tak dziwie sie, ze ten program nie ma wiêcej.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Plebania o 19:00 ?
Samo Âżycie 19:05 ?
hm chyba coÂś im siĂŞ pomieszaÂło :P
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

No trzeba siê przyzwyczaiÌ do tego bo "Fakt" bardzo czêsto b³êdnie podaje godzine programu. Jak widaÌ nawet w takich danych w których wydawa³o by siê, ¿e nic nie mozna ju¿ zmieniÌ oni potrafi¹ coœ b³êdnie napisaÌ i robi¹ to notorycznie.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hehehe i Fakty znowu poniÂżej 3,90 milionĂłw. Podobno za tak sÂłabe wyniki odpowiadaÂł BoguÂś Rymanowski - teraz w studiu siedzi Justyna i jak widaĂŚ jest podobnie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

S³abe wyniki Faktów zapewne spowodowane s¹ powtórkami programu rozmowy w toku, ale ju¿ od poniedzia³ku, gdy rozpocznie siê seria nowych odcinków, Fakty powinny trochê odzyskaÌ widzów, chocia¿ nie bêdzie to takie ³atwe, bo zarówno Polsat(serial pierwsza mi³aœÌ...) jak i tvp1(klan) zgarniaj¹ w tym czasie spor¹ widowniê(potencjaln¹ widowniê RWT), tak wiêc ju¿ wkrótce siê przekonamy...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Twierdzisz, ¿e wyniki Faktów nakrêcane s¹ przez program z tani¹ sensacj¹ (typu zabia³am mê¿a pi³¹ tarczow¹) i tematami w stylu: "Zgwa³cona przez duchy?"
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Nie, Kamil po prostu twierdzi, ze jak sa powtorki Rozmow, to mniej ludzi je oglada. Premierowe odcinki bedzie zapewne ogladalo wiecej widzow i potem z rozpedu zostana przy Faktach, szczegolnie, ze po rozmowach nie ma reklamy.
KaMil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: niedziela 27 cze 2004, 19:01

Post autor: KaMil »

Co do tematów poruszanych w tym programie, to rzeczywiœcie niektóre s¹ doœÌ œmieszne, czy po prostu g³upie, ale na szczêœcie nie zawsze tak jest. Kiedyœ program ten ogl¹da³o œrednio 3 mln.(gdy emitowane s¹ premierowe odcinki), natomiast powtórki, ogl¹da niespe³no 2 mln. Lis twierdzi³, ¿e program informacyjny powinien byÌ poprzedzony audycj¹, która przci¹ga du¿o widzów (kolejny przyk³ad: serial pierwsza mi³aœÌ przed wydarzeniami i to m.in.dziêki temu wydarzenia zyskuja coraz wiêcej).Tak wiêc, czêœÌ osób ogl¹daj¹cych rozmowy w toku, ogl¹da nastêpnie fakty.
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

pablo_xl pisze:Plebania o 19:00 ?
Samo Âżycie 19:05 ?
hm chyba coÂś im siĂŞ pomieszaÂło :P
i to nie pierwszy raz im siĂŞ coÂś pomyliÂło :?
nieraz to pisali takie b³êdy, ¿e po prostu widaÌ, ¿e nie maj¹ pojêcia jakie programy leca na jakich kana³ach
np. raz pisali Samo ÂŻycie TVN :x
albo Fakty 18:59
takÂże widaĂŚ, ze oni cos tych wynikach krĂŞcÂą, skoro ciÂągle sÂą takie pomyÂłki :lol:

PS.: Ciekaw jestem wyników z pi¹tku, i jak¹ ogl¹dalnoœÌ mia³ TVN podczas gdy lecia³ "W³adca pierœcieni"
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości