[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Jak sie wam nie podoba to nie pwrocila nazwa Wszystko o WiadomoÂściach TVP1
****************************************************
mam pytanie nie do tematu: Kiedys w Âłapu-capu bylo archiwalne nagranie "Poranku z Polsatem" wykozystywano blue-box, i prezenterka pokazywala plecak z nagrodami , plecaka nie bylo widac ale ona (monika Jastrzab) wÂłozyla do ni go reke i ta znikneÂła o co chodzi??? (dlaczego nie bylo widac plecaka)
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ten plecak musiaÂł mieĂŚ podobny kolor do blue - box'a - np ten sam odcieĂą niebieskiego. W studiu wirtualnym nie widaĂŚ wĂłwczas takich przedmiotĂłw - np gdyby Durczok zaÂłoÂżyÂł w starym, wirtualnym studiu WiadomoÂści niebieski krawat, to wĂłwczas w miejscu tegoÂż krawat zobaczylibyÂśmy fragment newsroomu wyÂświetlanego przy pomocy blue - box'a.
Ostatnio zmieniony wtorek 19 paź 2004, 21:02 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

przeszukaÂłam linki w tym caÂłym intranecie i co prawda do bazy danych e - maili za cholere sie nie da dostaĂŚ ale jan.kowalski@waw.tvp.pl tak niby powinny wyglÂądac maile do prezenterĂłw wiadmoÂści tylko u niektĂłrych niestety ten paten nie dziaÂła... wrrrr
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

CZy kto¶ogl±da³ wczorajsze wieczor. wyd. Wiadomo¶ci. Nie¿le siê wkrêci³a ta nowa Wysocka. Tyle B£ÊDÓW. I to TVP siê nazywa?

Takie postacie jak Anna JĂŞdrzejowska czy teraz Pani Wysocka powinny pozostaĂŚ tam Gdzie siĂŞ wychowaÂły albo Tam Gdzie byÂły najlepsze. Rozumiem Âże chora ambicja ale niech nie psujÂą marki [ czyt. TVN24] a tymbardziej w sensie Telewizyji ktĂłra ma siĂŞ pUblicznÂą nazywaĂŚ.


I ten wczorajszy podskok Durczoka na widok czy zapowiedÂż Monik O.? Oleju siĂŞ najadÂł czy co??????
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kamuii pisze:jan.kowalski@waw.tvp.pl tak niby powinny wyglÂądac maile do prezenterĂłw wiadmoÂści tylko u niektĂłrych niestety ten paten nie dziaÂła... wrrrr
Holecka wedÂług prezentowanej zasady powinna mieĂŚ danuta.dunin@ oraz danuta.dunin-holecka@. Inne to juÂż wedÂług jej uznania chociaÂż danuta.holecka@ w sumie teÂż by mogÂło istnieĂŚ, bo w koĂącu przedstawia siĂŞ tylko tym nazwiskiem, a oba nazwiska prezenetowane sÂą (byÂły) tylko na koniec programu, w stenogramach oraz tak jÂą zapowiadaÂła Beata Kolis.
tobi pisze:CZy kto¶ogl±da³ wczorajsze wieczor. wyd. Wiadomo¶ci. Nie¿le siê wkrêci³a ta nowa Wysocka. Tyle B£ÊDÓW. I to TVP siê nazywa?
Widzia³em i zdania nie zmieniam - okropnoœÌ wizualna i warsztatowa.

EDYCJA
Gawryluk najprawdopodobniej przeszÂła do TVP i bĂŞdzie prowadziĂŚ odmienione Forum.
http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2347178.html

W Gazecie tak¿e przedruk wywiadu z Przegl¹du i da³¹czono sondê - czy brakuje Ci Joli w Wiadomoœciach?
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 47627.html
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tobi, o poziomie Doroty Wysockiej kiedyÂś tutaj coÂś mĂłwiÂłem i nie chce mi siĂŞ do tego wracaĂŚ. Temat uwaÂżam praktycznie za zamkniĂŞty, mam tylko nadziejĂŞ, Âże Warakomska Âślepa nie jest i sama siĂŞ jej pozbĂŞdzie w najbliÂższym czasie, nie zwaÂżajÂąc na proÂśby Moniki Olejnik i Agnieszki Kublik (ta ostatnia jest chyba gÂłonym sprawcÂą obecnoÂści Wysockiej w WiadomoÂściach). Ale nie zmienia to oczywiÂście faktu, Âże Wysocka Âświetnym korespondentem sejmowym jest.

A teraz z innej beczki.
JadaÌ dzisiaj na zajêcia po raz pierwszy us³ysza³em reklamê radiow¹ Wiadomoœci - najpierw w pierwszym programie Polskiego Radia (bardzo dobra, skierowana do wykszta³conego s³uchacza, fajnie brzmi + zapowiedŸ Durczoka na dzisiejsze g³ówne wydanie). W drodzê powrotnej inny kierowca s³ucha³ RMF FM i tam tez by³ reklam Wiadomoœci - tym razem krótka, nastawiona na m³odego widza, bez zbêdnego gadania.

Piszê o tym, poniewa¿ pierwszy raz uda³o mi siê us³yszeÌ takie reklamówki. Pamiêtam, ¿e ok 10 paŸdziernika codziennie reklamowali Wydarzenia w RMF FM. W porównaniu z reklamami Wydarzeù te Wiadomoœci wypadaj¹ lepiej - zw³aszcza w PR1 - opieraj¹ siê na oprawie muzycznej programu i po prostu dobrze zachêcaj¹ do w³¹czenia Jedynki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1.
CZy kto¶ogl±da³ wczorajsze wieczor. wyd. Wiadomo¶ci. Nie¿le siê wkrêci³a ta nowa Wysocka. Tyle B£ÊDÓW. I to TVP siê nazywa?

Takie postacie jak Anna JĂŞdrzejowska czy teraz Pani Wysocka powinny pozostaĂŚ tam Gdzie siĂŞ wychowaÂły albo Tam Gdzie byÂły najlepsze. Rozumiem Âże chora ambicja ale niech nie psujÂą marki [ czyt. TVN24] a tymbardziej w sensie Telewizyji ktĂłra ma siĂŞ pUblicznÂą nazywaĂŚ.


I ten wczorajszy podskok Durczoka na widok czy zapowiedÂż Monik O.? Oleju siĂŞ najadÂł czy co??????
co prawda nie widziaÂłam ale nie szkodszi i tak siĂŞ wypowiem szkoda mi jej bo pewnie stremowana i wogĂłle ale z 2 giej strony po cholere siĂŞ tam pchaÂła ??? nikt jej tam oprĂłcz Warakomskiej nie zapraszaÂł widzowie przynajmniej na pewno...

O co chodzi z Durczokiem ??? (Sorki ale mam na chcie zepsuty Tivi wiĂŞc troche przez tydzien was pomĂŞcze pytaniami :))

2.
Tobi, o poziomie Doroty Wysockiej kiedyÂś tutaj coÂś mĂłwiÂłem i nie chce mi siĂŞ do tego wracaĂŚ. Temat uwaÂżam praktycznie za zamkniĂŞty, mam tylko nadziejĂŞ, Âże Warakomska Âślepa nie jest i sama siĂŞ jej pozbĂŞdzie w najbliÂższym czasie,
faustus warakomska juÂż chyba udowodniÂła Âże nie o poziom jej chodzi jak moÂże chodziĂŚ o poziom komuÂś kto na miejsce gwiazd i profesjonalnych dziennikarzy (Danka Jola Gosia)daje praktykantĂłw jak to Black okreÂśliÂł ? Sorry dla mnie jedynie Ziemiec prezentuje tam jakiÂś poziom.Wysocka i Adamczyk to raczej nie ta liga.
3.Przeczyta³am nareszcie ten wywiad z Jol¹ P w Przegl¹dzie. I szczerze mówi¹c z jednej strony oczywiœcie jak ka¿dego myœl¹cego cz³owieka szlag mnie ma³o nie trafi³ na to co oni tam wyprawiaj¹... A z drugiej strony to opad³y emocje zwi¹zane z wywaleniem Joli Gosi i Danki.Przesta³o mi ich byc a¿ tak bardzo ¿al... Poprostu wydaje mi siê ¿e Warakomska niechc¹cy wyœwiadczy³a im przys³ugê... Jak d³ugo mo¿na pracowaÌ w œród takich skurwy....ów ? Przecie¿ w³aœciwie dobrze siê sta³o ze wylecia³y na pewno zyska³y pare lat ¿ycia (co zreszt¹ Pieùkowska potwierdza) Jeszcze d³ugo nam widzom bêdzie ich brakowa³o i bed¹ naszymi idolami, i pewnie im równie¿ jeszcze d³ugo trudno bêdzie siê odnaleŸÌ w nowej roli, ale trzeba patrzec na to jakie to bêdzie mia³o d³ugoterminowe skutki.Prace jak¹œ na pewno znajda bêd¹ mia³y wiêcej czasu dla dzieci w wieku 40 lat nie bêd¹ zgorzknia³ymi dziennikarkami wygl¹daj¹cymi na 50...szkoda tylko ze ta praca wi¹rze siê z takim stresem i okupiona jest prawie brakiem ¿ycia rodzinnego... (polecam wywiad w galii z Olejnik) Szkoda te¿ ¿e ludzie tak trwale wpisani w nasza pamiêc i kartê historii dziennikarstwa a takze profesjonalni zostali zapomniani przez media w ci¹gu zaledwie paru dni.PamiêÌ ludzka jest ulotna a koledzy z tvp zadbaj¹ o to by nam zbyt czesto naszych ulubieùców nie pokazywac ( chocia¿by zajawki z 1 nowych "WARAMOŒCI" gdzie nie pokazali Danki ani Gosi - pokazali Leesa choc nigdy nie prowadzi³ g³ównego wydania)... Tylko w jednym momencie tego artykó³u zrobi³o mi siê ich na powrót ¿al
ZnĂłw zaczynajÂą siĂŞ toczyĂŚ gry personalne, ludzie, ktĂłrzy spĂŞdzili w tej instytucji Âładnych kilka, kilkanaÂście lat, znowu sÂą stawiani w sytuacji, Âże za chwilĂŞ na Âścianie pÂłaczu zawisnÂą grafiki i nie wiadomo, czy oni tam bĂŞdÂą, czy nie. Nikt tak naprawdĂŞ z nikim nie rozmawia. ByÂłam chyba jednÂą z niewielu osĂłb, z ktĂłrymi dyr. Grzywaczewski prowadziÂł rozmowy. WiĂŞc moi koledzy komentowali: „O, ty jesteÂś w szczegĂłlnej sytuacji, „oni” z tobÂą rozmawiajÂą...”.
ÂŚciana pÂłaczu to taka Âściana, na ktĂłrej wisi grafik, na ktĂłrym jest napisane, kto kiedy prowadzi program, kto jest wydawcÂą etc.?
– Tak. I chyba od zawsze istniaÂł w tej firmie mechanizm, Âże dziennikarze podchodzili do tych grafikĂłw, ukÂładanych w zaciszu gabinetĂłw, szukali swoich nazwisk i jeÂśli ich nie widzieli, to czarna dziura. Nikt im nie skÂładaÂł Âżadnych propozycji, nagle zostawali z pensjÂą kilkaset zÂłotych brutto, mieli po 30, 40 lat, nigdy w Âżyciu nie pracowali poza tÂą firmÂą... ÂŚciana pÂłaczu.
nie muszê chyba tego komentowaÌ... Nie ma co TVP tp solidna firma... Jacy ludzie i jaka firma potrafi swoim pracownikom /przyjacio³om zrobiÌ takie œwinstwo ??? Skoro Gosai i Jola dost¹pi³y zaszczytu po¿egniania z wizdami to mo¿na mniemaÌ ze tylko Danka poprostu przsz³a do pracy i nie znalaz³a siê w grafiku... Nawet nie chce myœlec jak siê w tedy czó³a... ale jak mówi³am moze dobrze siê sta³o czas poka¿e .Teraz nale¿y tylko tym m³odym ¿yczyÌ aby z nimi nikt tak sie nie obszed³ i nie zabi³ w nich pasji dziennikarstwa...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kamuii pisze: O co chodzi z Durczokiem ??? (Sorki ale mam na chcie zepsuty Tivi wiĂŞc troche przez tydzien was pomĂŞcze pytaniami :))
Nie wiem o co chodziÂło Tobiemu - nie zauwaÂżyÂłem niczego dziwnego w zachowaniu Durczoka. Ba. Nawet zadziwÂł mnie (i chyba Olejnik takÂże) precyzjÂą i bogactwem swojego jĂŞzyka. WychwalajÂąc program Olejnikowej udowodniÂł, Âże nie tylko ma klasĂŞ ale i wielki talent. Z powodzeniem mĂłgÂłby zajmowaĂŚ siĂŞ reklamÂą lub jakims PR. Ale mniejsza z tym.

Kamuii masz wiele racji w tym co piszesz o œrodowisku dziennikarskim. Oczywiœcie tak samo jest w TVN - przyk³ad Anity, która nie pasowa³a do nowego studia, wylecia³a do ma³o presti¿owych wydaù, ale np nie mog³a powiedzieÌ widzom, ¿e po raz ostatni prowadzi g³ówne wydanie Faktów. Jolak powiedzia³a o tym g³oœno. Praktycznie nigdzie nie licz¹ siê umiejêtnoœci. Wylatuj¹ jedni, a zaostaj¹ automaty lub kole¿anki Agnieszki Kublik z Gazety Wyborczej. A przecie¿ mo¿a zrobiÌmiejsce m³odym w inny, bardziej kulturalny i cywilizowany sposób, np jestem prezenterem, ale szykujê ju¿ innych, potem po woli wycofuje isê w cieù, zostaje wydawc¹, producentem, szefem, idê na emeryturê. I w³aœnie tak powinna wygl¹daÌ praca w mediach - nikt nie kopa³by wówczas pod nikim do³ków etc.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

faustus a pamiĂŞtasz to ????
Kamuii -byle by ci mÂłodzi nie wygryzli naszych ulubieĂącĂłw
Faustus -Kamuii Nie obawiaj siĂŞ nikt nie wygryzie naszych idoli - prezenterzy ze skrĂłtĂłw dopiero zaczynajÂą swojÂą wielkÂą przygodĂŞ z dziennikarstwem.
No comments.... :cry: :cry: :cry:

DokÂładnie profesjonalsa Anitka nie pasowaÂła za to genialnie pasowaÂł A*tomat w soomie racja studio zautomatyzowane to i A*tomat pasuje
Danusia Jola i Gosia nie pasowaÂły za to pasuje Adamczyk...
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Podczas wejÂścia w WiadomoÂściach Olejnik caÂły czas ma jednÂą i tĂŞ samÂą pozĂŞ, tzn. leÂży przygarbiona z wyciÂągniĂŞtymi rĂŞkami na stole i z obciÂągniĂŞtymi na dÂłonie rĂŞkawami bluzki. Po prostu jak zawstydzona maÂłolata. Bardzo Âźle to wyglÂąda.

Z kolei Durczok po g³upawych rozmowach z prezenterami Sportu i Pogody jest tak ju¿ podniecony, ¿e ¿egnaj¹c siê nie mo¿e spokojnie usiedzieÌ tylko zbiera kartki, uk³ada w pion i wyrównuje z trzaskiem o stó³. Zabieg ten zdarza³ mu siê CZASEM ju¿ w poprzednim studiu, ale teraz mia³ 3 spotkania i trzy razy to zrobi³.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

CĂłz Kamuii nie miaÂłem racji :oops:
Micha³, a pamiêtasz jak kiedyœ w poprzednim studiu Durczok pod koniec programu zawsze patrzy³ gdzieœ w górê? Oczywiœcie spogl¹da³w stronê re¿yserki i wydawcy, ale niektórym mog³o siê to kojarzyÌ z jak¹œ modlitw¹. Innym z kolei razem wstawa³ od biurka jeszcze przed zejœciem z anteny - na literach koùcowych - i podawa³ rêkê operatorowi kamery. A np Jola Pieùkowska ci¹gle siedzia³a na jednym miejscu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek

niestety pomyliliÂśmy siĂŞ wszyscy nie tylko wygryÂźli naszych ulubieĂącĂłw ale jeszcze probuja ich nieudolnie nasladowac Ziemiec "ÂżyczĂŞ miÂłego i spokojnego wieczoru"... litoÂści naprawde byÂło go stac tylko na tyle inwencji twĂłrczej Âże dodaÂł ÂżyczĂŞ do tego co mĂłwiÂła zawsze Danusia ????...

A jak tam kamil w nowym studiu bo jeszcze nie widziaÂłam ????
A np Jola PieĂąkowska ciÂągle siedziaÂła na jednym miejscu.
A Holecka zawsze na koniec ³adnie siê usmiechne³a potem opuszcza³a g³owê patrz¹c w prawo i zbiera³a spokojnie kartki wy³¹cza³a laptopa a¿ skoùczy³a siê czo³ówka wogóle zawsze taka spokojna i opanowana by³a a ci nowi to jak by ich ktoœ z "Bushu" wypuœci³ :) widac i kamilowi siê udzieli³o...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kamil dobrze - jak zawsze trzyma klasê. Ziemiec te¿ sobie radzi - zw³aszcza podczas po³¹czeù na ¿ywo. Zawsze mówi³em, ¿e to jeden z najlpeszych prezenterów TVN24. Praca w radiu jest naprawdê dobrym przygotowaniem do dalszej kariery w telewizji. Cieszê sie, ¿e przeszed³ do Wiadomoœci, ale jeszcze bardziej cieszy³bym siê, gdyb z powodu nowych twrzy nie zwolniono Danki i Ma³gosi. Admaczyk te¿ mo¿e byÌ - zreszt¹ on czêsciej pracuje jako reporter. Je¿eli siê nie mylê od 14 pa¿dziernika pojawi³ siê zaledwie raz w g³ownym wydaniu. oStatnio Ziemiec pe³ni³ wszytkie dy¿ury. W którymœ z wywiadów mówi³, ¿e woli robiÌ newsy, ni¿ czytaÌ zapowiedzi. Mam tylko nadziejê, ¿e Wysocka ju¿ na sta³e zagoœci w Sejmie. Dzisiaj widzia³em Wiadomoœci o 8.00 i muszê powiedzieÌ, ¿e z bólem wytrzyam³em do koùca. Ta pani ma jeszcze dalek¹ drogê przed sob¹.
PS nie dostrzegam w niej piêna i kobiecej delikatnoœci..... A podobno w³aœnie te cechy mia³a wnieœÌ do programu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

CieszĂŞ sie, Âże przeszedÂł do WiadomoÂści, ale jeszcze bardziej cieszyÂłbym siĂŞ, gdyb z powodu nowych twrzy nie zwolniono Danki i MaÂłgosi.
i nie doprowadzono do zwolnienia Joli... i w³snie z tego powodu nie moge powiedieÌ ze siê cieszê na widok którego kolwiek z prezenterów... I tak zakoùczy³a siê moja mi³oœÌ do Krzysia i po co mu by³o Danusiê zastêpowac ????
Dzisiaj widziaÂłem WiadomoÂści o 8.00 i muszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże z bĂłlem wytrzyamÂłem do koĂąca. Ta pani ma jeszcze dalekÂą drogĂŞ przed sobÂą.
PS nie dostrzegam w niej piêna i kobiecej delikatnoœci..... A podobno w³aœnie te cechy mia³a wnieœÌ do programu.
To ona teraz o 8.00 te¿ straszy ? ja myœla³am ze Werner...Jak Adamczyk czesciej reporterke odwala "Doda_2" jest w sejmie i siê do g³ównego nie nadaje, to co Kamil z Ziemcem bêd¹ tylko prowadziÌ ? I po cholere by³o zwalniac stara kadre ? Ju¿ siê chyba Wrakomska przekona³a ¿e to nie byl dobry pomys³...

Co do piekna i subtelnoÂści kobiecej to ja tam moÂże siĂŞ nie znam bo w koĂącu dziewczynÂą jestem i mogÂła bym wam powiedziec ktĂłry prezenter jest najprzystojniejszy i najbardziej mĂŞski... Ale dla mnie nie ma bardziej kobiecej i delikatnej prezenterki niÂż Holecka (szczegolnie jak siĂŞ uÂśmiechnie :)) nawet w SE pisali o jej uÂśmiechu bo rzeczywiÂście pomimo iÂż w jej ozcach czĂŞsto byÂł jakiÂś taki nieokreÂślony ogromny smutek to najczesciej teÂż na jej twarzy goÂściÂł uÂśmiech...Powiedzenie ze jest zastÂąpiona WyscokÂą bo jest bardziej kobieca to obraza...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dorota Wyscoka tylko raz pojawia³ sie w g³ównym wydaniu, potem te¿ raz w jednym wieczornym, a dzisiaj ma dy¿ur w wydaniach o 8.00, 12.00 i 15.00. Osboy odpowiadaj¹ce za skrót - tj. K. Werner i A. Dzikowska bêd¹ chyba mia³y wydania w soboty i niedziele o 8.00 i 13.00. Reszta ekipy bêdzie mia³a roptacyjne dy¿ury - jednego dnia w g³ónym, drugiego w zwyk³ych. Wyj¹tek stanowi Durczok - on ma tylko g³ówne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości