Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Tak to ten mÂłody feminista, poeta, prozaik :) JadÂł z Ka obiad :) To straszne, ale Ona lubi szpinak ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i po "Maratonie uÂśmiechu". :D Bardzo fajny byÂł dzisiejszy odcinek Kazimiera nawet fajne miaÂła dowcipy szczegĂłlnie spodobaÂł mi siĂŞ ten z maÂłpÂą i z krokodylem. :evil2: :evil2: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimera szczuka

Post autor: salladyn »

AAAAAAAAAAA :!: :!: :!: :!: Ja nie oglÂądaÂłem :!: Kiedy bĂŞdzie powtĂłrka :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: kazimera szczuka

Post autor: pawell »

salladyn pisze:Kiedy bĂŞdzie powtĂłrka :?: :?: :?: :!: :!: :!:
Jutro o 7:45 :D Prawdopodobnie to dzisiejszy odcinek bo trwaÂł godzinĂŞ. :wink: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Kazia byÂła fajna, ale ja uwaÂżam, Âże w tak badziewnych programach jak "Maraton uÂśmiechu" nie powinna jednak braĂŚ udziaÂłu. Po co?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:ale ja uwaÂżam, Âże w tak badziewnych programach jak "Maraton uÂśmiechu" nie powinna jednak braĂŚ udziaÂłu. Po co?
No tak "Maraton uÂśmiechu" to bardzo badziewny program. No ale dlaczego nie powinna brac w takich programach udziaÂłu ?? Fani i fanki Kazi powinni byĂŚ zadowoleni Âże pojawia siĂŞ w rĂłznych programach. :D :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

zadra pisze:Kazia byÂła fajna, ale ja uwaÂżam, Âże w tak badziewnych programach jak "Maraton uÂśmiechu" nie powinna jednak braĂŚ udziaÂłu. Po co?
Po to Âżeby nie tworzyĂŚ wraÂżenia zatwardziaÂłej feministki ktĂłra zamyka siĂŞ w pewnym Âśrodowisku,i takiej ktĂłrej jedynym celem jest unicestwienie mĂŞÂżczyzn.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przypominam Âże jutro Kazia w "Szansie na sukces" na TVP2 o 15:00. :wink: :] Niech nikt nie zapomni. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

pawell pisze:Przypominam Âże jutro Kazia w "Szansie na sukces" na TVP2 o 15:00. :wink: :] Niech nikt nie zapomni. :D :D
A ja oglÂądaÂłam tylko fragment :/ Ale bardzo mi siĂŞ Kaz podobaÂła :))))
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Aleksandra pisze:A ja oglÂądaÂłam tylko fragment :/ Ale bardzo mi siĂŞ Kaz podobaÂła :))))
To jutro obejrzysz w caÂłoÂści :) Dziwne ale i mi postaĂŚ Kazimiery zaczyna siĂŞ podobaĂŚ ;)
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

pawell pisze:
zadra pisze:ale ja uwaÂżam, Âże w tak badziewnych programach jak "Maraton uÂśmiechu" nie powinna jednak braĂŚ udziaÂłu. Po co?
No tak "Maraton uÂśmiechu" to bardzo badziewny program. No ale dlaczego nie powinna brac w takich programach udziaÂłu ?? Fani i fanki Kazi powinni byĂŚ zadowoleni Âże pojawia siĂŞ w rĂłznych programach. :D :P
powinni, ale tylko dopĂłki trzyma Kazia pewien poziom. To sprawy pÂłynne, ale wg mnie wg mnie "Maraton uÂśmiechu" jest juÂż poniÂżej tego poziomu.
nie chodzi o zgrywanie waÂżniaczki, ale szacunek do siebie. Bo we pewnym momencie moÂżesz siĂŞ ockÂąc w "Ciao darwin" obok Mandaryny i Tadeusza Drozdy ;-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zadra pisze:
pawell pisze:
zadra pisze:ale ja uwaÂżam, Âże w tak badziewnych programach jak "Maraton uÂśmiechu" nie powinna jednak braĂŚ udziaÂłu. Po co?
No tak "Maraton uÂśmiechu" to bardzo badziewny program. No ale dlaczego nie powinna brac w takich programach udziaÂłu ?? Fani i fanki Kazi powinni byĂŚ zadowoleni Âże pojawia siĂŞ w rĂłznych programach. :D :P
powinni, ale tylko dopĂłki trzyma Kazia pewien poziom. To sprawy pÂłynne, ale wg mnie wg mnie "Maraton uÂśmiechu" jest juÂż poniÂżej tego poziomu.
nie chodzi o zgrywanie waÂżniaczki, ale szacunek do siebie. Bo we pewnym momencie moÂżesz siĂŞ ockÂąc w "Ciao darwin" obok Mandaryny i Tadeusza Drozdy ;-)
Bardzo czêsto myœlê tak samo, zadro.. Ale potem uœwiadamiam sobie, ze wierz¹c w si³ê intelektu Ka, absurdem jest mysleÌ w taki sposób..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
Aleksandra pisze:A ja oglÂądaÂłam tylko fragment :/ Ale bardzo mi siĂŞ Kaz podobaÂła :))))
To jutro obejrzysz w caÂłoÂści :)
ChĂŞtnie bym zobaczyÂł tÂą powtĂłrkĂŞ jutro, ale jest za wczeÂśnie... :/ :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Nie mam, gdzie tego napisaĂŚ, wiĂŞc napiszĂŞ tutaj :-) dziejsze "Rozmowy w tÂłoku" byÂły bardzo udane, ale parodia Kazi akurat nie wypadÂła tak fajnie jak za pierwszym razem. Najlepsze byÂły Janda, Beger, Marcinkiewicz.

polecam powtĂłrkĂŞ jutro o 16.00 :-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:Nie mam, gdzie tego napisaĂŚ, wiĂŞc napiszĂŞ tutaj :-) dziejsze "Rozmowy w tÂłoku" byÂły bardzo udane, ale parodia Kazi akurat nie wypadÂła tak fajnie jak za pierwszym razem. Najlepsze byÂły Janda, Beger, Marcinkiewicz.
No jak to gdzie w temacie o SMS :D >>> http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... &start=238
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 6 gości