POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Post autor: madziulka »

im się chyba pomyliło to miała być chyba Grażyna Wolszczak
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Nic się nie pomyliło - Wolszczak wystąpi w "Gwiazdy w cyrku", Szapołowska w "Jak Oni śpiewają".
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

W końcu dobra nazwa - "Gwiazdy w cyrku" (czyt. "Gwiazdy w Polsacie"). xD
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

nie taka zła ta wiosna w Polsacie.. format jest ciekawy, na pewno będe oglądać.. a program ze śpiewającymi dziećmi to troche tendencja taka, ale skoro 'Mini sznasa' ma 4mln widzów to dlaczego nie spróbować..

oprócz tego wiosną w Polsacie "Jerycho" "Cane" "Skorumpowani"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Media Link pisze:ATM Grupa wyprodukuje dla telewizji Polsat teleturniej "Power of 10".

Informację na ten temat podaną przez Presserwis potwierdza Tomasz Kurzewski, prezes ATM Grupy, który przyznaje, że spółka ma w swoich planach produkcję teleturnieju "Power of 10" dla Polsatu.

- Najprawdopodobniej program będzie emitowany na antenie dwa razy w tygodniu - w soboty i w niedziele - tłumaczy nam Tomasz Kurzewski, ale nie zdradza, kiedy teleturniej pojawi się na antenie Polsatu.

Jak informuje Presserwis, uczestnicy teleturnieju "Power of 10" muszą odgadnąć, jaki procent osób badanych na potrzeby programu udzielił danej odpowiedzi.
Ostatnio ten program widziałem na Rosyjskiej stacji ORT1. :roll:

Szkoda tylko, że to taki teleturniej, który nie wymaga od gracza żadnej wiedzy. Uczestnik tylko strzela w jakiś procent i tyle. To podobnie jak z tymi walizkami w "Grasz czy nie grasz".

Najprawdopodobniej w sobotę i niedzielę? :roll: Czyżby walka z "Milionerami"?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Takie coś nie ma szans z Milionerami, o ile chodzi tu tylko o zgadywanie durnych numerków.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Ten program powstał w sierpniu w amerykańskiej stacji CBS i muszę przyznać , że studio jest jeszce lepsze od milionerów . w tym programie najpierw graja dwie osoby. odpowiadają na 5 pytań i ta która będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi za pytanie otrzymuje 1punkt. do fianału przechodzi jedna osoba i jest 5 pytań. za każde pytanie jest określona suma pieniędzy.Przykładowo w polsce mogłoby być tak że za pierwsze pytanie -100zł 2- 1000. 3- 10000 . 4-100 000 . 5-1 000 000 zł
Na pierwsze cztery pytania odpowiadając można się pomylić o kilka procent gdyż jest dopuszczalny przedział w jakim można się pomylić w zależności od pytania. Ostatnie pytanie jest takie same jak czwarte , tylko że z dziesięcio procentowej skali trzeba wybrać dokładnie prawidłową odpowiedż.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

adner pisze:Takie coś nie ma szans z Milionerami
To samo mĂłwiono o "Ĺťyciowej szansie". :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

http://film.wp.pl/id,84534,title,Milion ... 547186.557

Czarek Pazura prowadzącym teleturniej... już marnie to widzę, przypominam sobie kiepską konferansjerkę na którymś z pierwszych TOPtrendów...
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Polsat kupił świetny format, i myśle, ze nawet czasami irytujący Pazura nie jest w stanie go popsuć. Jeżeli nagrodą głowną będzie 10mln złotych, a to możliwe, to program na pewno ściągnie ciekawych przed telewizory.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Polsat

Post autor: Greg Haus »

W sumie Power of 10 jest ciekawym formatem, ale nie wiem czy pobije milionerów. Milionerzy to znana marka, w której trzeba wykazać się wiedzą, umiejętnością myślenia i szcześciem w PO10 wystarczy szczęście... Cezary Pazura - nie wiem czy się sprawdzi , ale podejrzewam, że tak. Wygrana 10 milionów może przyciądnąć widzów. Zawsze może pojawić się hasło Polsatu, że w power of ten można wygrać 10 razy więcej niż w tvn. Tylko nie zwrócą uwagi, że prawdopodobieństwo wygrania 10 milionów jest jak 1 do 10 i najpierw trzeba odpowiedzieć na inne procentowe pytania, no i wiadomym jest, że nikt nie zna odpowiedzi... A milionerach nawet jak się nie zna odpowiedzi to prawdopodobieństwo jest 25% a z 50/50 - 50% . No ale cóż poczekamy zobaczymy. Jeśli Pazura spyta jaki będzie procentowy udział w rynku podczas emisji jego programu jeżeli w tym czasie będą nadawani milionerzy obstawie 0%-10% :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Polsat

Post autor: kamiiloo »

polsat zapowiada sie ciekawie, dla mnie gwiazdy w cyrku będa smieszne :P w sumie bez rewelacji ale beda walczyć
http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... Polsat.htm
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

Może zobaczę nowy teleturniej. A programów tanecznych i widowisk z gwiazdami mam już dosyć.
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Polsat

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:Podobne widowisko Polsat przygotował dla dzieci - w programie "Przebojowe dzieci" zawodnicy w wieku od trzech do jedenastu lat zaśpiewają wybrane przez siebie przeboje z repertuaru popularnych polskich artystów. Zwycięzca programu będzie wybierany za pomocą urządzenia do odczytywania poziomu aplauzu, a widowisko poprowadzą: Maciek Rock i Edyta Herbuś.
Bardzo podobne do "Od przedszkola do Opola". :> Bo tam chyba też w taki sposób był wybierany zwycięzca? :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Mam odczucie, że Polsat pozazdrościł TVNowi tego, że jest najbardziej roztańczoną telewizją (Taniec z gwiazdami, You Can Dance i wkrótce nowe show Ivony Pawlovicz). Polsat pewnie chce teraz być najbardziej rozśpiewaną telewizją poprzez 3 edycję Jak Oni śpiewają, Przebojowe dzieci i Star Academy... I co do Przebojowych dzieci to uważam, że format na programy tego typu już się skończył i będzie to nudne. TVP2 z ''Mini Szansą'' nie wyszło chyba za dobrze, więc nie rozumiem czemu Polsat chce wpuścić taki program... Chyba właśnie dlatego, żeby być najbardziej rozśpiewaną telewizją? :/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość