[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Nie no bez jaj... W środę You Can Dance, w czwartek X Factor, a w weekend co? To musi być błąd.
monetowy_chlopak

Re: X FACTOR

Post autor: monetowy_chlopak »

Może Magda Gessler w niedziele o 20 :tanczy: 8)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Z Plejady usunęli fragment o 15 marca :) Może to był błąd? Oby !
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

Zresztą 15 marca - późno trochę jak na premierę II edycji, nie sądzicie? To już 3-ci czwartek miesiąca.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Może chodzi im o finał X FACTOR'a , który kolidowałby z meczami na EURO 2012 , a w czwartki ich o 20.00 pewnie by nie było :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: X FACTOR

Post autor: r_r16 »

No to wtedy jedynie finał można by było przenieść na inny dzień. Już tak kiedyś było w przypadku You Can Dance - programy w środę, finał w niedzielę.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: X FACTOR

Post autor: matik »

adik1148 pisze:Może chodzi im o finał X FACTOR'a , który kolidowałby z meczami na EURO 2012 , a w czwartki ich o 20.00 pewnie by nie było :)
Jakby program był normalnie w niedziele począwszy od 4 marca, to finał byłby przed rozpoczęciem Euro 2012
adik1148 pisze:Z Plejady usunęli fragment o 15 marca :) Może to był błąd? Oby !
Ja tam cały czas widzę fragment o 15 marca :spiewa:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Stacja telewizyjne zawsze układają ramówkę wiosenną pod Euro lub Mundial (co 2 lata jedno z nich). Euro rusza w piątek 8 czerwca, a więc do tego czasu stacje na pewno zakończą emisję premierowych programów, w tym seriali codziennych typu Na Wspólnej, Julia, Barwy szczęścia itp. Finał X-Factora najpewniej będzie wyemitowany w niedzielę 3 czerwca. PS w dniach 8-19 czerwca mecze będą emitowane co dziennie o 20.45 i w połowie z tego okresu także o 18.00 :) Czerwiec oglądalnościowo będzie należał do TVP1 i TVP2. Przypominam tylko, że rok temu cztery główne stacje zakończyły wiosenną ramówkę i wprowadziły wakacyjne powtórki 19 czerwca.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Szkoda , że tak szybko nie będzie czego oglądać , bo EURO 2012 nie będę oglądać , bo nie lubię piłki nożnej :/
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Czesławowi w X FACTOR'ze w Domach Jurorskich pomagać będzie Ewa Farna ! :)
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: X FACTOR

Post autor: Pavloo »

O miła informacja ! Szczerze mówiąc to chciałbym ją zobaczyć jako 4. jurora w tym przypadku jurorkę ;)
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: X FACTOR

Post autor: Amy »

Kiedy pierwszy raz przeczytałam notkę o Ewie Farnie, pomyślałam sobie "Tylko nie ona...", ale po zastanowieniu się, myślę, że może nie będzie tak źle. Ma być tylko w domu jurorskim, ma fanów w Polsce i dobry głos. Może się sprawdzić.

Co do jury, to uważam, że nie ma tam miejsca dla Farny, nie wiem co prawda jak się sprawdzi Okupnik, ale jeżeli miałby dołączyć do jury czwarty juror, to uważam, że powinna to być osoba z doświadczeniem wokalnym (albo aktorskim - jak Alicja Bachleda-Curuś) i dobrym podejściem do uczestników.
This is not the end, this is not the beginning.
voyagerck
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: sobota 11 cze 2011, 19:41

Re: X FACTOR

Post autor: voyagerck »

Moim zdaniem Okupnik sprawdzi się jako jurorka. Uważam, że ta edycja będzie dużo lepsza od pierwszej. Mam nadzieję, że pojawią się gwiazdy w odcinkach na żywo co dodatkowo wzbogaci program. Dzisiaj bootcamp'y i jestem ciekaw jak to wygląda dzisiaj... :)
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

voyagerck pisze:Dzisiaj bootcamp'y i jestem ciekaw jak to wygląda dzisiaj... :)
Bootcamp odbędzie się jutro i pojutrze.

Świetna wiadomość z Farną (oczywiście o ile to prawda) :D Trzeba przyznać, że to obecnie jedna z największych muzycznych gwiazd w Polsce, a jej kariera wciąż nabiera tempa. Myślę, że jej obecność dużo wniesie do programu i przyciągnie widzów.

A "X Factor" startuje oczywiście w pierwszy weekend marca, a nie jakiegoś 15 :lol:
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Scenografia bootcampów była bardzo podobna jeśli nie identyczna do scenografii castingów 1 edycji :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości