[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tak tak tak jestem absolutnie na tak 3 sÂłowiki w 3 kategoriach bo to nie ma sensu patriotyzm patriotyzmem ale sÂą chyba jakies granice smaku?
TVN innowacja i nowoczesność...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Szymik: WystÂąpiĂŞ w obronie FEEL

Post autor: Kuba »

Nie demonizujmy - Feel mia³o bardzo dobr¹ pop-rockow¹ piosenkê, porwa³o publicznoœÌ i zaœpiewa³o bardzo poprawnie. September wokalnie zaprezentowa³a bardzo ma³o, Thierry Amiel w ogóle przeszed³ bez echa. Monrose jeszcze w miarê, ale chyba jury nie o to chodzi³o. The Cloud Room mimo mojego ogromnego optymizmu i genialnej piosenki na ¿ywo wypad³o blado, pan Moire (?) by³ bezapelacyjnie najlepszy, póŸniej Sophie, któr¹ uwielbiam do granic mo¿liwoœci zaprezentowa³a siê równie dobrze, ale Sopotu to nie porwa³o... By³ ktoœ jeszcze? Czujê, ¿e o kimœ zapomnia³em, no ale niewa¿ne. Na koùcu Feel, które wygra³o w g³osowaniu SMS, bo Polacy bêd¹ g³osowali na swoich, chocia¿by jakiekolwiek "tango milonga" (uk³ony w stronê Agnieszki Chyliùskiej :wink: ) ktokolwiek z zagranicy nagra³. Bursztynowy - to coœ innego. Tutaj komisja wybiera najlepszego i moim zdaniem werdykt nie by³ z³ym. Nie by³, choÌ móg³ byÌ lepszy, by³em zadowolony, bo zespó³ zaprezentowa³ siê bardzo dobrze.

Pochwale teÂż magdomoÂłkowe prowadzenie festiwalu - byÂło miÂło, Magda byÂła przygotowana do prowadzenia, trzeba powiedzieĂŚ, Âże w porĂłwnaniu do zeszÂłego roku jest jak miĂŞdzy niebem i ziemiÂą. Ona potrafi ÂżartowaĂŚ! Nie wiedziaÂłem. Dotychczas myÂślaÂłem, Âże mieszka w zamku z lodu. WyglÂądaÂła gorzej niÂż wczoraj, to jest bezapelacyjne, ale nie o to, nie o to... Doda - dobrze, Âże byÂło jej tak maÂło. Jak odbieraÂła pÂłytĂŞ to udaÂło jej siĂŞ byĂŚ zabawnÂą, niektĂłre Âżarty podczas prowadzenia teÂż byÂły trafione.

JeÂśli dzisiaj byÂło tak dobrze, choĂŚ siĂŞ nie spodziewaÂłem, to jutro... nie chcĂŞ nawet myÂśleĂŚ co siĂŞ bĂŞdzie dziaÂło.

Pozdrawiam malkontentĂłw, ktĂłrzy wszĂŞdzie znajdÂą ukÂład i coÂś im nie pasuje.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kamiiloo pisze:tak tak tak jestem absolutnie na tak 3 sÂłowiki w 3 kategoriach bo to nie ma sensu patriotyzm patriotyzmem ale sÂą chyba jakies granice smaku?
jak widac nie ma :x
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Idê spaÌ, chocia¿ chyba nie zasnê, serio ja to tak prze¿ywam ¿e nie wie co.. Chyba muszê zacz¹Ì uczyÌ siê szwedzkiego... mo¿e tam jest bardziej sprawiedliwie...
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

daj spokoj ja to juz przeÂżywam od miesiÂąca ten caly festiwal kalenarzyk zwolniony a wszyscy chcieli sie akurat spotykac w ten weekend, aj mowie nie nie to sÂą moje dni wolnego hahah jutro gorÂączka niedzielnej nocy :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ale takie pytanie: po co te schody, Âżeby fajnie wyglÂądaÂło? chyba tak, bo moÂże coÂś przegapilem (jesli tak to sorry) ale nie widzialem by ktokolwiek po nich schodzil.....
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No wÂłaÂśnie teÂż to zauwaÂżyÂłem. ChociaÂż nie, Doda zapowiadaÂła z nich wykonawcĂłw.

I jeszcze jedno, dlaczego Jury wypowiedziaÂło siĂŞ na temat tylko dwĂłch pierwszych finalistĂłw. Oceniali September i Thiery Amiela, a juÂż na temat reszty wykonawcĂłw siĂŞ nie wypowiadali, a kiedy nastĂŞpny konkursowicz przygotowywaÂł siĂŞ na scenie oni zamiast oceniaĂŚ poprzedniego mĂłwili o czymÂś innym. Co jest? CzyÂżby scenarzysta coÂś nie dopracowaÂł, albo Magda zapomniaÂła?
Ostatnio zmieniony niedziela 02 wrz 2007, 11:23 przez qmate, łącznie zmieniany 1 raz.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:No wÂłaÂśnie teÂż to zauwaÂżyÂłem.

I jeszcze jedno, dlaczego Jury wypowiedziaÂło siĂŞ na temat tylko dwĂłch pierwszych finalistĂłw. Oceniali September i Thiery Amiela, a juÂż na temat reszty wykonawcĂłw siĂŞ nie wypowiadali, a kiedy nastĂŞpny konkursowicz przygotowywaÂł siĂŞ na scenie oni zamiast oceniaĂŚ poprzedniego mĂłwili o czymÂś innym. Co jest? CzyÂżby scenarzysta coÂś nie dopracowaÂł, albo Magda zapomniaÂła?
Magda raczej nie zapomniaÂła - nawet jeÂśli to ktoÂś zaraz by jej przypomniaÂł na ucho.
Raczej nie dopracowanie scenariusza, albo po prostu tak miaÂło byĂŚ - tylko po co?
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

OgĂłlnie 2 dni festiwalu, ktĂłre sÂą za nami wypadÂły bardzo dobrze, kilka Âżeby przyciagnĂŞÂło mojÂą uwagĂŞ, a mianowicie:

* scenografia [znakomita scena i wizualizacje],
* prowadzÂąca Magda MoÂłek, ktĂłra nie odnotowaÂła takich wpadek jak w tamtym roku [co do Dody to teÂż nie byÂło tak Âźle, taki jest jej styl i kaÂżdy kto angaÂżuje ja jako konferansjerkĂŞ napewno wie jaki bĂŞdzie efekt]
* No i teraz minus, a mianowicie to, Âże zagraniczni wykonawcy byli zaproszeni jako chwyt reklamowy, a nagrody zgarnĂŞÂła jedna [sezonowa] gwiazda

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 10:31 am ]
r_r16 pisze:
qmate pisze:No wÂłaÂśnie teÂż to zauwaÂżyÂłem.

I jeszcze jedno, dlaczego Jury wypowiedziaÂło siĂŞ na temat tylko dwĂłch pierwszych finalistĂłw. Oceniali September i Thiery Amiela, a juÂż na temat reszty wykonawcĂłw siĂŞ nie wypowiadali, a kiedy nastĂŞpny konkursowicz przygotowywaÂł siĂŞ na scenie oni zamiast oceniaĂŚ poprzedniego mĂłwili o czymÂś innym. Co jest? CzyÂżby scenarzysta coÂś nie dopracowaÂł, albo Magda zapomniaÂła?
Magda raczej nie zapomniaÂła - nawet jeÂśli to ktoÂś zaraz by jej przypomniaÂł na ucho.
Raczej nie dopracowanie scenariusza, albo po prostu tak miaÂło byĂŚ - tylko po co?
Magda powiedzia³a w pewnym momencie, ze nie bêdzie ju¿ mêczyÌ Jury, mo¿e ze wzglêdu na opóŸnienia, ale uwazam, ¿e powinna pytaÌ po max. 2 cz³onków Jury ale po ka¿dym wystêpie, przecie¿ fajnie jest znaÌ opinie Jury
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

myÂślicie Âże rozrzucenie kartek dody byÂło zapanowane? mnie sie wydaje ze to doda zrobila niespodziankĂŞ scenarzyÂście, no niestety to byÂła jakaÂś pomyÂłka razem ze stylizacjami dody
TVN innowacja i nowoczesność...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Nie bÂądÂź naiwny.. to oczywiste, Âże zostaÂło to wyrezyserowane.Konferansjerka Dody byÂła jednÂą wielkÂą pomyÂłkÂą
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Wydaje mi siĂŞ zaplanowane. PrzecieÂż byÂłoby idiotyczne, gdyby swoje jednozdaniowe zapowiedzi czytaÂła z kartki.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mo¿e dali jej te takrtki ¿eby by³a spójnoœc mniedzy obiema prowadz¹cymi mo³kow¹ i dod¹, nie wiem po swojej piosence/czy przed doda doœÌ ironicznie podziekowa³a tvnowi/ czyby dosta³a opr? :P
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

kamiiloo pisze:myÂślicie Âże rozrzucenie kartek dody byÂło zapanowane? mnie sie wydaje ze to doda zrobila niespodziankĂŞ scenarzyÂście, no niestety to byÂła jakaÂś pomyÂłka razem ze stylizacjami dody
widziaÂłem gdzieÂś filmik z prĂłb, chyba nawet w dzisiejszym DDtvn, tak Magda MoÂłek mĂłwiÂła Âże jest godz 15 (wczoraj) roÂśnie trema i w ogĂłle, i byÂł prĂłbny wystĂŞp Dody, Âławki byÂły puste i Doda tez wyrzuciÂła kartki, a wiĂŞc wystĂŞp zaplanowany
//////////
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Ciekawe czy Magda MoÂłek bĂŞdzie dziÂś na koncercie na oficjalnej stronie pisze Âże Magda bĂŞdzie nam towarzyszyc podczas wszystkich koncertĂłw.WiĂŞc mam nadzieje Âże dziÂś teÂż bĂŞdzie.Pewnie bĂŞdzie rozmawiac z artystami w muszli koncertowej
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości