Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no ja za 50 zÂł ale z tego co wiem to w trakcie trwania programu moÂżna byÂło dawaĂŚ ile siĂŞchce a ja pojechaÂłam po programie i kupiÂłam go na chmielnej :neutral:

ale troche na inny temat <bo tu tylko o mskach :P >
jak patrze na ró¿ne zdiêcia Kingi to wcale na dobr¹ sprawe wcale nie jest drobna i malutka reszt¹ chyba wcale nie jest niska np jak sta³a ko³o Stefano to tak podobnie wygl¹dali<oczywiœcie nie mam na mysli wygl¹du> ale jak mam zdiêcia i stoi ko³o Mellera to wydaje siê taka malutka jaby by³a bez butów to siêga mu do ramienia i wogle wyglada na taka maltka dziewczyke heheh fajnie to wygl¹ taka malutka :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

wejdzcie na tÂą stronke: http://foto.akpa.pl/imprezy.php?id=0
tu jest b.duzo zdjec Kinii i w ogole ze wszystkich gÂłoÂśnych imprez na ktorych bywaja "gwiazdy" :D
p.s. Âżycze milego ogladania!! :D
Krusin

Post autor: Krusin »

no sliczne sa te fotki, ale szkoda ze nie da sie ich powiekszyc bez zalogowania :( zawsze jak jest cos fajne, to nieosiagalne
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

masz racje Krusin, am chyba trzeba sie zarejestrowac ale watpie czy moga to zrobic takie prywatne osoby jak my i czy za to sie nie placi ;( tak wiec pozostaje nam nacieszyc oczy malymi wersjami :) wazne ze w ogole sÂą prawda?! :D
Krusin

Post autor: Krusin »

nom, chociaz nie wiem czy wolalabym je widziec czy nie teraz mam za to wielka ochote je miec, a co do oplat w tym serwisie czytalam w regulaminie costam jest wspomniane, takze lepiej sie nie rejestrowac, pozniej przyjdzie jakis rachuneczek albo cos.

A tak w ogole wszytskiego najlepszego z okazji Mikolajek!! Ciekawe co Kinga dostala od corek albo od kogos bliskiego...A Kindze tez zycze wszytskego najlepszego, aco, moze tu wjedzie(chociaz watpie)
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

tapeta, podejÂście numer dwa :P :

http://img238.imageshack.us/img238/8918 ... anona8.jpg

a co do tych misiĂłw, to niesprawiedliwe, Âże to tylko w Warszawie moÂżna kupiĂŚ... to dyskryminacja innych (wszystkich prawie!) miast Polski! :evil:

teÂż bym chciaÂła takiego misia...
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Krusin

Post autor: Krusin »

Bardzo fajna tapeta, naprawde mi sie podoba, fajiejsza od tamtej :)
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

a no wÂłaÂśnie! WesoÂłych MikoÂłajek!! ktore wlasciwie sie juz koncza ;(
zgadzam sie ze to niesprawiedliwe jesli chodzi o misie, ja nie moge ich kupic a bardzo bym chciaÂła, no bo przeciez nie pojade z poznania do warszawy czy innego miasta kupic misia ;(
super tapeta!! :brawa:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

misie mozna kupiĂŚ jeszcze w innych miastach nie tylko w w arszawie ale moÂże by daÂło siĂŞ zaÂłatwiĂŚ kojoÂś to pocztÂą i wam przesÂłaĂŚ 8) .....??co wy na to
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Przestaùcie tu dyskutowaÌ o miœkach fundacji TVN, bo to jest w¹tek o Kindze Rusin, który wszyscy nieustannie zaœmiecacie! Tak naprawdê wszystkie posty o miœkach winny zostaÌ skasowane. I to równie¿ nie jest miejsce do sk³adani miko³ajkowych ¿yczeù. Czas, ¿eby zacz¹Ì merytoryczn¹ dyskusjê, ale nie o dupie Maryni, tylko o Kindze Rusin! :evil: Radzê przystopowaÌ i czasem zastanowiÌ siê przed klikniêciem na "Wyœlij".
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

Marcin moderator w sumie masz racje Âże troche o miskach jest za duzo i z tym sie zgadzam ze na forum nie powinno tego byc ale czemu zyczen mikolajkowych nie wolno skladac????
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo to nie ma nic wspĂłlnego z KingÂą Rusin. :] Koniec, kropka.
Marcin_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 13 lis 2006, 08:12
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: Marcin_Bochnia »

ok :D http://new.sports.pl/index.php?show=1&s ... 696f55e748 zobaczcie jak Kinga kibicowaÂła siatkarzom :D :D
KasiaM1986
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 19 lis 2006, 15:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: KasiaM1986 »

ale Kinia ma super mine!! i ta poza taka bojowa!! :lol: wyglada swietnie :D

[ Dodano: Czw Gru 07, 2006 1:28 pm ]
sorry drogi moderatorze ;) , konczymy na temat misiow! :aniol:
Krusin

Post autor: Krusin »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości