[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wyj¹tek stanowi Durczok - on ma tylko g³ówne.
a w ktĂłre dni ???
Dorota Wyscoka tylko raz pojawia³ sie w g³ównym wydaniu, potem te¿ raz w jednym wieczornym, a dzisiaj ma dy¿ur w wydaniach o 8.00, 12.00 i 15.00.
niech mi wiêc ktoœ wyjasni po cholerê by³o wywalac Jole i Danusiê skoro de facto potzrebowali zastêpstwa tylko za Prokopiuk ? na pewno by siê zreszt¹ z Gosi¹ podzieli³y wydaniami i tyle. Przecie¿ ta Wiedzma musia³a ju¿ podczas prób kamerowych widzieÌ ¿e Wysocka siê nie nadaje do g³ównych...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Durczok na pewno bĂŞdzie we wtorki i Âśrody. W tym tygodniu miaÂł takÂże dyÂżur w poniedziaÂłek. Natomisat w czwartki nie bĂŞdzie go na 100% - ma wĂłczas swojÂą DebatĂŞ i to wÂłaÂśnie jej poÂświĂŞca wĂłwczas najwiĂŞcej uwagii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

PS owszem wolaÂłbym kogoÂś innego niÂż D. W., ale ona dba o swĂłj wizerunek i gÂłupstw raczej nie robi.
jestes tego dalej pewien ???

Obrazek
Obrazek
Obrazek

kobieta prawdziwa wed³óg Warakomskiej

:arrow: Obrazek

a tu "prawdziw kobieta" i jej rĂłwnie prawdziwa szefowa istna wiedzma...
Obrazek doda_2 a Âż ze strachu przygryza paznokietki -mysli " o rany !!! czy i ja nie znajde siĂŞ jutro w grafiku ? muszĂŞ zadzwoniĂŚ do mojich koleÂżankek ktĂłre wygryzÂłam i spytac jakie to uczucie, albo lepiej od razu do Moniki Olejnik Âżeby mnie bardziej ustawiÂła"


http://www.wirtualnemedia.pl/index1.php ... kulu=16810
moÂże to ona jednak poprowadzi wiadomosci skoro "prawdziwa kobieta" siĂŞ nie sprawdziÂła :) [/img][/list]
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

i co w koĂącu z DanutÂą? uchowaÂła siĂŞ jakos w porannych wydaniach czy zrobili jej out? :arrow:
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

kamuii pisze:
P

a tu "prawdziw kobieta" i jej rĂłwnie prawdziwa szefowa istna wiedzma...
Obrazek doda_2 a Âż ze strachu przygryza paznokietki -mysli " o rany !!! czy i ja nie znajde siĂŞ jutro w grafiku ? muszĂŞ zadzwoniĂŚ do mojich koleÂżankek ktĂłre wygryzÂłam i spytac jakie to uczucie, albo lepiej od razu do Moniki Olejnik Âżeby mnie bardziej ustawiÂła"
obrazilas mnie Kamuii poprostu przesadzasz!!!!
Żartowałem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ludzie, wyluzujcie! 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

nie do tematu ale .. dzis w forum o 17:50 Dorota gawryluk byÂła... co wy na to??
Żartowałem.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Co juÂż :?: :shock: Kiedy to powtarzajÂą :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Gawryluk w Forum :D normalnie pĂŞkam ze Âśmiechu, ona sobie nie daje rady z politykami, momentami wyglÂąda jak nauczycielka w szkole :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ÂŚwiat chodzi na psy. :twisted: :twisted: :twisted: Jeszcze tej tu brakowaÂło :twisted: :twisted: :twisted:
A co w ogĂłle teraz bĂŞdzie robiĂŚ Holecka jak definitywnie wyrzucili jÂą z "WiadomoÂści". :?: :?: :?:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jeny, a chciaÂłem zobaczyc :(

DziÂś na TV Polonia o 22:45, 04:35 i 12:45. Obejrze pewnie ostatniÂą powtĂłrke czyli dopiero jutro. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Powtórka bêdzie jutro na TVP Poloni (je¿eli sie nie mylê). Có¿ to jej pierwszy raz i mogê jeszcze zaakceptowaÌ te wpadki i styl rozmowy przypominaj¹cy szko³ê podstawow¹. Zreszt¹ z niektórymi polskimi politykami trudno siê rozmawia. Ale mam nadziejê, ¿e w przysz³ym tygodniu pójdzie jej ju¿ lepiej. Sam program ma natomisat zyskaÌ now¹ formu³ê, w któej byÌ mo¿e gawryluk siê odnajdzie.

Kamuii, mĂłwiÂąc, Âże Warakomska dba o swĂłj wizerunek miaÂł coÂś innego na myÂśli. SÂądzĂŞ, Âże D. W. nie pozwoli aby WiadomoÂści staÂły siĂŞ tubÂą jakiejÂś partji politycznej, a sprawy personalne to juÂż zupeÂłnie inna sprawa.

Z Holeck¹ nic nie wiadomo - ju¿ od tygodnia nie ma jej na ekranie. Ale nie znaczy to, ¿e wywalili j¹ z TVP - mo¿e po prostu sata³a siê tak zwan¹ martw¹ dusz¹ bez dy¿urów z podstawowym wynagrodzeniem. A mo¿e szuka ju¿ pracy w radiu lub jakims magazynie z górnej pó³ki.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

czw 14 paŸdziernika - g³ówne Wysocka, wieczorne Adamczyk

pi¹ 15 paŸdziernika - skróty Werner, 8-15 Ziemiec, g³ówne Adamczyk wieczorne Wysocka

sob i niedz 16 i 17 paŸdziernika - 8-13 Werner, g³ówne Ziemiec

pon, wt, œr - 18-20 paŸdziernika - skróty Dzikowska, 8-15 Ziemiec, g³ówne Durczok, wieczorne Wysocka

czw - 21 paÂździernika - skrĂłty Dzikowska, 8-15 Wysocka, ...
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wracam do Gawryluk, ona jest beznadziejna :!: strzela gÂłupie miny co chwila, nie radzi sobie i w ogĂłle powinna prowadziĂŚ co najwyÂżej Cafe Serio :!: :evil: :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

BoÂże kto to jest Dzikowska :?: Pierwszy raz sÂłyszĂŞ o takim nazwisku w tv :?: Pewnie kolejny potwĂłr :twisted: :twisted: :twisted: :?: :?: :?:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości