[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

A któ¿ mia³by siê dziœ pojawiÌ w muszli koncertowej? No nie wiem nie wiem czy Magda dziœ bêdzie, bo po co? Ca³e show nale¿y dziœ do Kayah! No, chyba ¿e organizatorzy stwierdzili, ¿e Kayah sama nie mo¿e siebie zapowiedzieÌ, hehe, to mo¿e dadz¹ Magdê M. :)
//////////
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Magdy dziÂś nie powinno byĂŚ, bo w sumie po co jak Kayah ma dzisiaj rzÂądziĂŚ :D.
Co do wczorajszego dnia to poziom konkursu byÂł naprawdĂŞ bardzo wysoki. Szkoda tylko, Âże z zagranicznych wykonawcĂłw nikt nie dostaÂł nagrody np. September. Z Polskich to najgorzej wypadÂło Sumptuastic (SamPlastik :D). OczywiÂście najlepiej zaÂśpiewaÂła MaÂłgorzata Ostrowska, ale nie chcieli jej pewnie daĂŚ nagrody, bo to jest taki troche konkurs promujÂący mÂłodszych, a ona jest juÂż chyba 25 lat na scenie.
Dzisiejszy dzieĂą zapowiada siĂŞ dla mnie najlepiej. Super przeboje :D Napewno obejrzĂŞ.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na proÂśbĂŞ uÂżytkownikĂłw - ankieta, dotyczÂąca wczorajszego finaÂłu.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

O, na http://www.cgm.pl sÂą fotki z Sopotu! I okazuje siĂŞ Âże schody siĂŞ na coÂś przydadzÂą, gdyÂż zejdzie dziÂś nimi Kayah. Na tej stronie jest film z konferencji prasowej z niÂą.
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

magda bedzie na 100 chocia¿by po to zeby na koniec koncertu z muszli powiedziec "to ju¿ koniec festivalu, zapraszam za rok" czy cos w tym stylu, w kazdym razie tak by³o rok temu i chyba dzis tez tak bedzie, bo i w piatek i wczoraj koncerty konczyly sie z magda, wiec tradycji musi stac sie zadoœÌ:P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:O, na http://www.cgm.pl sÂą fotki z Sopotu! I okazuje siĂŞ Âże schody siĂŞ na coÂś przydadzÂą, gdyÂż zejdzie dziÂś nimi Kayah. Na tej stronie jest film z konferencji prasowej z niÂą.
to dobrze bo fajnie wyglÂądajÂą, ale po co by mialy staĂŚ, gdyby nikt ich nie uÂżywaÂł. do gorÂączki jeszcze 1.5 h....
SaoO Feng
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 21:17

Post autor: SaoO Feng »

Oto moja ocena drugiego dnia 44 MiĂŞdzynarodowego SOPOT FESTIVAL 2007 w TVN :

WYKONAWCY
POLSKA :
-> MaÂłgorzta Ostrowska : Dobrze, czyli tak jak miaÂła to wykonaĂŚ. Bez zaskoczeĂą.

-> Feel : Bardzo fajna piosenka. ÂŚwietne wykonanie. Racja Maryli Rodowicz - zimne spojrzenie

-> Sumptuastic : Tragiczne wykonanie. Piosenka nawet fajna, ale wykonanie beznadziejne. NajsÂłabsze wykonanie koncertu

-> Szymon Wydra & Carpe Diem : Bardzo dobrze. Bez zaskoczeĂą.

-> ÂŁukasz Zagrobelny : Fajna piosenka. Wykonanie dobre. WĂłgĂłle nie potrzebny chĂłrek.

ÂŚWIAT :

--> SEPTEMBER : Bardzo dobrze. Bez zaskoczeĂą.
--> MOIRE : PiĂŞkna piosenka. Bardzo dobre wykonanie. TU LICZYÂŁEM NA BURSZTYNOWY SÂŁOWIK
--> THIERY AMIEL : Dobrze.
--> THE CLOUD ROOM : Dobrze.
--> SOPHIE : Dobrze. Mi osobiscie ta piosenka siĂŞ nie podoba wiĂŞc nie liczyÂłem, Âże wygra.
--> MONROSE : Bardzo fajna piosenka. Wykonanie bardzo dobre.
Ocena 8/10

SCENA
MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże przekonaÂłem siĂŞ do sceny tegorocznego SOPOT FESTIVAL. Momentami byÂło naprawdĂŞ cudnie. Wszystkie efekty bardzo mi siĂŞ podobaÂły. PrzepiĂŞknie scena wyglÂądaÂła z tzw. dziupli :)
Ocena 10/10

MAGDA MOÂŁEK I DODA
Super prowadzenie Magdy i Dody. Magda zaskoczyÂła mnie bardzooo pozytywnie. Doda jak to Doda czyli extra ;) Kreacje Dody super, natomiast Magdy, niestety nie spasowaÂła mi...
9/10

REALIZACJA
Brawa dla TVN-u... Tutaj mogĂŞ powiedzieĂŚ tylko, Âże byÂło super. Najbardziej podobaÂły mi siĂŞ zapowiedzi Stachurskiego.
10/10

JURY I DZIUPLA
Bardzo przyjemna debata Jury. Jestem pod wraÂżeniem. Dziupla Âśrednia. ByÂły lepsze w poprzednich dwĂłch latach.
7/10

OgĂłlnie drugi dzieĂą zdecydowanie lepszy od pierwszego. Czekam na dzisiejszy, a zarazem ostatni. Jedyny minus wczorajszego dnia to reklamy. JednakÂże, w przerwach oglÂądaÂłem film na Jedynce ( super film ! )

OgĂłlna ocena : 8,8/10
NOWY "TANIEC Z GWIAZDAMI" OD 9 WRZEŚNIA !
Kork
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 09 cze 2007, 23:40

Post autor: Kork »

Teraz ja pozwolê sobie oceniÌ wczorajszy koncert. zacznê oczywiœcie od tego czego nie lubiê najbardziej, a wiêc reklam: by³o ich 55-60 minut a koncert ca³y trwa³ 215 minut - te 215 minut to czas od 19:30 do 23:05 wliczaj¹c wszystkie reklamy i przerwê miêdzy pierwsz¹, a drug¹ czêœci¹ koncertu. Napewno ma³o to nie jest, przedewszystkim denerwowa³y i wyprowadza³y z równowagi dwie przerwy: przerwa w tak przecie¿ krótkim pó³finale i to ju¿ chyba w 10 minucie transmisji, oraz druga: po tym jak wystapi³ Jacek S. i przeczytano werdykt jury.

Co do ca³ej reszty - tak g³oœno zapowiadana Doda by³a jak zwykle kontrowersyjna chocia¿ mo¿e jej zapowiedzi jakoœ ubarwi³y t¹ pierwsz¹ czêœÌ koncertu, ale zdecydowanie powinna coœ wiêcej zaœpiewaÌ - nie tylko ten promocyjny nowy kawa³ek, tylko coœ co wszyscy znaj¹ np. D¿age. Ogólnie tak jak Mattafix, Doda i Stachursky powinni byli zaœpiewaÌ po 2 kawa³ki, jak nie trzy.

Co do pierwszej czĂŞÂści, no przedewszystkim cale zÂło to ta reklama i przydÂługie gadki - to juÂż drugi rok sÂą problemy z szybkoÂściÂą przygotowania sceny dla artystĂłw wiĂŞc powinno siĂŞ coÂś wymyÂśliĂŚ - jakieÂś filmiki zajmujÂące czas itp.

Druga czêœÌ - filmiki wprowadzaj¹ce s¹ dobrym rozwi¹zaniem chocia¿ troche nie pasowa³y do ca³oœci konceru, bo by³y raczej zimne, szczególnie ten g³os. le, ¿e reklamy s¹ dla stacji wa¿niejsze ni¿ zasady fairplay - niektórzy w ogóle nie zostali ocenieni, powiedziano tylko ogólnie o tremie, œpiewaniu na ¿ywo itp. gdy inni zostali jakiejœ tam mocniejszej analizie i ocenie.

Wykonania: oceniam wszystkie - dla mnie wszystkie dobre, niektĂłrzy mieli tremĂŞ, ale wszyscy w normie, chociaÂż byÂło widaĂŚ komu ciĂŞÂżko byÂło ÂśpiewaĂŚ na Âżywo.

Stroje, scenografia - super, naprawde fajnie. MyÂślĂŞ, Âże ze scenografiÂą jest dylemat: czy ma byc piĂŞkna i niepowtarzalna, czy teÂż scena ma byĂŚ wielka ?? Na Toptrendy scena byÂła w tmy roku ogromna, aÂż weszli w Âławki - Âładna teÂż byÂła ta ich czerwona kurtyna itp, robiÂła klimacik, ale ogĂłlnie wĂŞÂże ze ÂświatÂłami od gĂłry do doÂłu itp, duÂża scena, Âładna, lecz nic nadzwyczajnego. Sceny na SF sÂą mniejsze, ale piĂŞknie zagospodarowane.


Prowadzenie - nigdy nie by³em wrogiem Magdy - Magda ma tutaj co roku takie rozmowy w toku, wiêc mo¿e powinna zamiast niej siedzieÌ tu Pani Ewa. Có¿ Magda mo¿e zrobiÌ nazwyczajnego, popracowa³a nad sob¹ nie powtarzaj¹c ci¹gle tych samych pytaù do ka¿dego, nawet ¿artem czasem coœ powiedzia³a, ale ci¹gle jej problem to zajêcie czasu, gdy dostaje info, ¿e scena jeszcze nie gotowa. Có¿ ja na jej miejscu wymysli³bym wczeœniej i zapisa³ tematy zastêpcze w stylu: co bêdzie jutro, jak by³o wczoraj na koncercie, jak siê g³osuje, kto jest autorem s³owika, kto jest twórc¹ festiwalu itp.
OgĂłlnie jednak oceniam jÂą dobrze.


PodsumowujÂąc: lepiej niÂż w tamtym roku, bo mniej wpadek, wiĂŞcej goÂści: Doda, Stachursky, Mattafix, lepsze prowadzenie. Daleko jednak do tego jak ja bym chciaÂł to zrobiĂŚ (pisze - chciaÂłbym a nie zrobiÂłbym, bo nie jestem reÂżyserem :D )

W skali 1-6: 4
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Kork pisze:
Co do ca³ej reszty - tak g³oœno zapowiadana Doda by³a jak zwykle kontrowersyjna chocia¿ mo¿e jej zapowiedzi jakoœ ubarwi³y t¹ pierwsz¹ czêœÌ koncertu, ale zdecydowanie powinna coœ wiêcej zaœpiewaÌ - nie tylko ten promocyjny nowy kawa³ek, tylko coœ co wszyscy znaj¹ np. D¿age. Ogólnie tak jak Mattafix, Doda i Stachursky powinni byli zaœpiewaÌ po 2 kawa³ki, jak nie trzy.
wlasnie zamiast tych reklam to powinien byĂŚ ich czas!!
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:
Kork pisze:
Co do ca³ej reszty - tak g³oœno zapowiadana Doda by³a jak zwykle kontrowersyjna chocia¿ mo¿e jej zapowiedzi jakoœ ubarwi³y t¹ pierwsz¹ czêœÌ koncertu, ale zdecydowanie powinna coœ wiêcej zaœpiewaÌ - nie tylko ten promocyjny nowy kawa³ek, tylko coœ co wszyscy znaj¹ np. D¿age. Ogólnie tak jak Mattafix, Doda i Stachursky powinni byli zaœpiewaÌ po 2 kawa³ki, jak nie trzy.
wlasnie zamiast tych reklam to powinien byĂŚ ich czas!!
zgadzam siĂŞ - zamiast reklam powinien to byĂŚ ich czas, ale jak ktoÂś tu podliczyÂł reklamy trwaÂły 60 min. Tylko nie wiem, czy to byÂło razem z reklamami pomiĂŞdzy 1. a 2. czĂŞÂściÂą. Ja bym festival podzieliÂł na 3 czĂŞÂści, zaprosiÂł kilku wokalistĂłw wiĂŞcej i zamiast 50 min reklam mogÂłobybyĂŚ jakiÂś 20 - i to juÂżbyÂłby sukces jeÂśli chodzi o bloki reklamowe na TVN. pamiĂŞtam koncerty na molo, gdzie 1. reklama w 2h koncercie miaÂła miejsce (dopiero) po 50 min.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No niestety dziÂś reklamy bĂŞdÂą nam chyba jeszcze bardziej doskwieraĂŚ, bo bĂŞdÂą co jakieÂś 40 minut, a dwie nawet w odstĂŞpie 28 minut. Jak na festiwal zbyt gĂŞsto. A jak dla mnie najgorsze sÂą dwa bloki przedzielone zwiastunami. grrr
//////////
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

wedÂług mnie, drugi dzieĂą festiwalu byÂł znacznie lepszy od pierwszego....
podzielam opiniĂŞ jury, Âże Sopot festival jest lepiej przygotowany niÂż eurovisja.
ciekawy jestem dzisiejszej gorÂączki ... :)
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

qmate pisze:No niestety dziÂś reklamy bĂŞdÂą nam chyba jeszcze bardziej doskwieraĂŚ, bo bĂŞdÂą co jakieÂś 40 minut, a dwie nawet w odstĂŞpie 28 minut. Jak na festiwal zbyt gĂŞsto. A jak dla mnie najgorsze sÂą dwa bloki przedzielone zwiastunami. grrr
no niestety. Ale ja uzbrojê siê w cierpliwoœÌ i bez wzglêdu na to bêdê ogl¹da³ Sopot. Obawiam siê niestety, ¿e zwykli widzowie nie bêd¹ tacy wyrozumiali i po 1., góra po 2. przerwie prze³¹cz¹ siê na coœ innego. Na przyk³ad na Hity na czasie - najwiêksze zagro¿enie dzisiejszego SF2007.

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 7:13 pm ]
Pierwsza czêœÌ za nami. Kayah troche dziwnie prowadzi ten koncert. Pogubi³a siê na pocz¹tku, ¿e jej tam niby ktoœ gada coœ... Ale podobaj¹ mi siê te zapowiedzi. "Gdy ten ta piosenka by³a przebojem, my w Polsce..." itp. Fajny nawet ten przewodnik disco czy coœ takiego. Lepsze to ni¿ reklamy a scenê trzeba przecie¿ przygotowaÌ. Ludzie ze wsi porwali sopock¹ publicznoœÌ! Dla mnie jest ok, tylko na pocz¹tku coœ strasznie puszcza³o, to siê chyba sprzê¿enie nazywa, czy coœ tego typu. :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

dla mnie kayah sie nie prawdza w konferansjerce wykonawcy super jak narazie, cos na poczatku problem z mikrofonem
TVN innowacja i nowoczesność...
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

nie jest tak Âżle, ale przyznam dodzia byÂła lepsza :) przebieraÂła siĂŞ co wejÂście...
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość