Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Owe 190 tyœ mo¿e byÌ b³êdem statystycznym.
2) Nie widziaÂłem programĂłw "Najlepszy z najlepszych" oraz "Miasto marzeĂą". Wiem natomiast, Âże wszystkie telenowele dokumentalne TVP w jakimÂś sensie odniosÂły sukces - tj ludzie mĂłwili o nich na ulicach. Mam na myÂśli "Serce z wĂŞgla", "Przedszkolandie" oraz "BalladĂŞ o erotycznym zabarwieniu". PrzecieÂż ten caÂły MoĂączyk staÂł siĂŞ po tym filmie w "sÂławny". Natomiast "Miasto marzeĂą" dopiero ruszyÂło - poczekaj z takimi opiniami. ZresztÂą sÂądzĂŞ, Âże w tym przypadku o wiele waÂżniejsze bĂŞdÂą skutki tego programu - czy Lesko oraz Czaplinek zacznÂą siĂŞ rozwijaĂŚ i wykorzystywaĂŚ swe atuty. (AÂż uwierzyĂŚ nie mogÂłem, Âże w Czaplinku majÂą problemy - woda czysta, w jeziorach raki, Âładne lasy - no ale widaĂŚ nie wszyscy muszÂą znaĂŚ siĂŞ na turystyce i ÂściÂąganiu turystĂłw.) WiĂŞc powstrzymaj siĂŞ ze sÂłowami "kompromitacja", bo jak na razie kompromituje siĂŞ TVN ze swojÂą ramĂłwkÂą.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:1) Owe 190 tyœ mo¿e byÌ b³êdem statystycznym.
Nieprawda. B³¹d statystyczny wynosi chyba 0,3%. WeŸ do rêki kalkulator. B³¹d statystyczny powinien wynosiÌ ok. ~13000 osób, aczkolwiek mo¿e byÌ wiêkszy, jednak z pewnoœci¹ nie mo¿e wynieœÌ prawie 200000! A nawet gdyby to by³ b³¹d statystyczny, to okazuje siê, ¿e tak naprawdê Fakty mog³y przegoniÌ Familiadê, choÌ w praktyce w to nie wierzê.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Fakty mogÂły... Fakty przegoniÂły - jak narazie nic nie mogÂły i niczego nie przegoniÂły. SpĂłjrz na wyniki z 3 maraca 2005r.
Teraz pewnie bĂŞdziecie psy na AGB wieszaĂŚ i oskarÂżaĂŚ tĂŞ pracownie o ciche sprzyjanie TVP. :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czytanie ze zrozumieniem. SpĂłjrz na moje ostatnie zdanie. NapisaÂłem, Âże w praktyce w to nie wierzĂŞ, a wczeÂśniejsze rozwaÂżania to tylko byÂła teoria i podkreÂśliÂłem to.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Akurat w Twoim ostatnim zdaniu logiki nie ma - jedna czêœÌ wyklucza drug¹.....
Do tej pory mo¿na by³o czytaÌ tutaj peany pochwalne na czêœÌ AGB. Ostatnio jakoœ umilk³y. Kto wie, mo¿e nied³ugo pojawi¹ siê filipiki o AGB?
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

E tam, caly ten ranking jest tendencyjny! Niby co? Polacy nic tylko ÂślĂŞczÂą przed telewizorem i ogladaja telexxpress, wiadomosci, na dobre i na zle, familiade, itd? No coz, juz szczerze mowiac to nie wiem, czy pozoim familiady jest wyzszy od ciao darvin. Widac od razu, ze oszukuja, niemozliwe, ze ludzie ogladaja tylko tvp. Zreszta co to? Teleexpress o 20? To moze wcale nie jest teleexpress, tylko cos kompletnie innego. Wiadomosci o 19:29? No wtedy to chyba jeszcze jest reklama, wiec co tu porownywac...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dziêkuje Arturze - jak zawsze mogê na was liczyÌ. Przy okazji gratulujê - napisa³eœ 1000 posta w tym w¹tku. £ukasz ( :* , który da³ mi bana na gg) powinien daÌ Ci buzi i wys³aÌ bukiet kwiatów. Wszak z³otymi g³oskami zapisa³eœ siê na kartach historii tego forum. :D Có¿ - ja mogê rozpocz¹Ì tylko drugi tysi¹c. :D

Ale wracaj¹c do sprawy. Owszem Familiada swym poziomem mo¿e konkurowaÌ z Ciao Darwin, ale z tego co wiem takie wyniki utrzymuje od dawna. Podobnie z innymi programami TVP - tj Teleexpresem (b³¹d w godzinie) oraz Wiadomoœciami (godzina poprawna - o 19.29 z sekundami widaÌ studio i zegar odmierzaj¹cy czas do pocz¹tku programu).
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:(godzina poprawna - o 19.29 z sekundami widaĂŚ studio i zegar odmierzajÂący czas do poczÂątku programu).
W³aœnie! Program zaczyna siê o 19:30. O 19:29 jest tylko studio i zegar. To tym samym pocz¹tek Faktów powinni ustaliÌ na 19:58, bo wtedy podczas RwT jest zegarm chwilê póŸniej widok na studio...
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) WiadomoÂści dajÂą widok studia na caÂły ekran, natomiast Fakty dzielÂą ekran z Rozmowami w toku, potem pojawiajÂą siĂŞ plansze sponsorskie. I zazwyczaj dopiero po nich ruszajÂą Fakty. W tym przypadku chyba trudno powiedziec co jeszcze jest Rzt a co juÂż Faktami.
FaktĂłw powinni ustaliĂŚ na 19:58
DziĂŞkujĂŞ za info - od dzisiaj zwaszĂŞ bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł Fakty od 19.58

2) Z drugiej strony 19:29 moÂże byĂŚ rĂłwnieÂż 19:29:58.
Dzia³¹jace w Polsce pracownie, zajmuj¹ce siê badaniem ogl¹dalnoœci programów telwizyjnych chwal¹ siê, ¿e podaj¹ wyniki co do sekundy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ChodziÂło mi oczywiÂście o 18:58. :D :D :D
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

No no Wydarzenia goniÂą Fakty
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Obrazek

WÂłaÂściwie zaczynam wÂątpiĂŚ w to czy ten temat jest potrzebny. Od kilku dni odpowiadam sam sobie, a to jest maÂło zabawne...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

No co tu komentowaĂŚ. Spada WiadomoÂściom z kaÂżdym dniem coraz bardziej. I dobrze. Oby tak dalej, juÂż majÂą prawie cztery mln z tych dawnych oÂśmiu. :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja tu widze bardziej 5 i pó³ ni¿ 4. W ogole lepiej zobacz, co siê z "Faktami" dzieje. Wszyscy wiedz¹, ¿e przyjdzie taki czas kiedy je "Wydarzenia" pokonaj¹.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości