Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Komenty w dzisiejszych FAKTACH, tak jak i wczoraj, to miaÂła rewelacujne :!: :!: :!: :brawo: SzczegĂłlnie dzis na koniec mi siĂŞ podobaÂło :!: :D CoÂś w stylu: "...zdobyÂły zÂłoto dwa razy pod rzÂąd - najwiĂŞksze marzenie wszystkich politykĂłw..." czy jakoÂś tak...
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Tak tenm komentarz byÂł Âświetny!!
Wróciłem!!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

witam, jestem tu nowy i jestem fanem Justynki i tylko Justynki !! :D

a wiec na poczatek powiem coÂś na temat innych prowadzÂących :

- Romanowski - fajny goœÌ, fakty z nim poogladam
- Marciniak - rĂłwnieÂż ale za duzo chÂłopa w tvn Âźle wiec jestem przy JustyĂące
- Kajdanowicz - nie oglÂądam faktĂłw ( reporter z niego OK ale prezenter dno :/ )
- Werner - jakoÂś jej nie lubiĂŞ, brakuje jej czegoÂś ... nie lubie jej na antenie
- Redo - hmm ... wolĂŞ jÂą od anity ale nie ogladam jej czesto, nie mam okazji ...

poza tym nie mam tvn 24 z przykroÂściÂą stwierdzĂŞ :(

pozdrawiam :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze: - Marciniak - rĂłwnieÂż ale za duzo chÂłopa w tvn Âźle wiec jestem przy JustyĂące
Coo ?? za duzo wlasnie za malo pojawia sie 2 razy na 2 tygodnie a ty mowisz ze za duzo :? :? :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

nie chodzi mi o to ¿e Marciniak jest za czêsto ale ¿e w wieczornych faktach mamy 3 facetów i Justyna, moim zdaniem powinni np. zmieniÌ Kajdanowicza i daÌ jak¹œ pani¹, mo¿e Anitê? a czemu nie
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

pochanke - fan pisze:nie chodzi mi o to ¿e Marciniak jest za czêsto ale ¿e w wieczornych faktach mamy 3 facetów i Justyna, moim zdaniem powinni np. zmieniÌ Kajdanowicza i daÌ jak¹œ pani¹, mo¿e Anitê? a czemu nie
nie mamy wieczornych faktow tylko glowne wydanie wieczorne to moglyby byc o 23:xx lub wczesniej :) ale zgadzam sie z toba ze w faktach jest za duzo facetow i by sie przydala zmiana Kajdanowicza na Anite Werner czemu nie ale tak to by znikla z faktow popoludniowych wiec do wydania o 16:45 moglby przejsc jakis pan z TVN24 ale pewnie tak sie nie stanie :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no anita mogÂła by prowadziĂŚ weekendowe "Fakty" to by byÂła miÂła odmiana od facetĂłw.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zgadzam siĂŞ. Werner zamiast Kajdanowicza i wymiennie z Marciniakiem. Tylko ten plan nie ma szans urzeczywistnienia, bo podobno musi byĂŚ zachowana choĂŚby minimalna rĂłwnowaga miĂŞdzy ekipÂą FaktĂłw a TVN 24(mam na myÂśli jeszcze ten podziaÂł za czasĂłw Lisa, ktĂłry niby oficjalnie juÂż nie istnieje, ale wiadomo jak jest).
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ostatni dzieù z Justyn¹ w Faktach !! ZwyczajnoœÌ i prawid³owo pojêta rutyna jak zwykle na wysokie "C" !!
Jutro jest na to szansa, Âże byĂŚ moÂże pojawi siĂŞ za to w M24H - w koĂącu Rymanowski jest chyba od poniedziaÂłku :) Pewnie siĂŞ zmĂŞczyÂł :)
ZIMA
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

przeczytane na http://www.press.pl
Karolina Korwin Piotrowska napisaÂła:

Ogl¹dam g³ównie newsy. Pozytywnie zaskakuj¹ mnie coraz dynamiczniejsze "Wydarzenia" Polsatu. Bardzo lubiê materia³y Ma³gorzaty Ziêtkiewicz. Coraz lepsze s¹ te¿ prowadz¹ce, wyrastaj¹ca na wyraŸn¹ osobowoœÌ (choÌ uwaga na stylistê i fryzjera!) Hanna Smoktunowicz i jej godna zmienniczka Iwona Kutyna. Ale dlaczego ta ostatnia nosi na oku cieù w ró¿owym majtkowym kolorze w powa¿nym programie informacyjnym? Ró¿owy jest passÊ. Podobnie jak kobiety mówi¹ce barytonem, a te zagoœci³y w "Wiadomoœciach" TVP 1. W ramach budowania osobowoœci telewizyjnej prezenterkom przyciemnia siê w³osy i obni¿a g³os. Czekam, kiedy zaczn¹ mówiÌ basem, zapuszcz¹ brody i za³o¿¹ czapki kominiarki. Jeden Kamil Durczok nie mo¿e poprowadziÌ wszystkiego. Niestety. A by³oby to idealne rozwi¹zanie. Brody nie nosi, w¹sów nie zapuszcza, ró¿owego cienia do oczu nie u¿ywa... Tych problemów nie maj¹ w "Faktach" TVN-u. Tam króluje Justyna Pochanke :tak: :brawo: , daj¹c dowód na to, ¿e kobiety gór¹, bo koledzy, z wyj¹tkiem £ukasza Grassa, nie dorastaj¹ jej do piêt. A ju¿ poranek w TVN 24 to sen wariata o poranku! Widok Jakuba Porady karmi¹cego ³ab¹dki na pomoœcie do dziœ napawa mnie groz¹.


w wywiadzie z 20 maja 2005 Stysia powiedziaÂła:
Potrzebujê newsów. I nie wynika to z pracoholizmu, ale zwyk³ej ciekawoœci œwiata. Dziennikarstwo to taki zawód, którego nie da siê wykonywaÌ na pó³ etatu.
"Na stres gwi¿d¿ê jak czajnik" :lol: i tak trzymaÌ ! :spoko:

mam pytanko, znacie linki z wywiadĂłw z JustynkÂą ?
znalazÂłem ten:
rozmowy.onet.pl/artykul.html?ITEM=1113757&OS=54109 i
czat.gazeta.pl/czat/1,48880,1258663.html oraz
z http://www.psy.pl pt. Wataha ze wsi (dostep do caÂłej rozmowy z JustynÂą jest pÂłatny, mam go caÂły, jak ktoÂś chce to wyÂślĂŞ)

macie inne?

... w studiu TVN24 :mrgreen: - Stysia lubi falbanki? a fee :wink:

Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

hej, jest tu kto ?, sÂą tu fani Stysi?? ... kiepsko coÂś. Kurcze, obserwuje temat dot. Anity i co widzĂŞ ...? ponad 200 stron ... tandetne fotomontarze ale fani jej nie spiÂą ! a my ? fani Justynki ?? ... Âśpimy.

Albo ... nie zniÂżamy sie do poziomu fanĂłw (zimnej)- chociaÂż zapewne fajnej Anitki ...
zaczynam temat, pewno znane linki i sie b³a¼nie ... ale kurde no kto¶ mógby co¶ daæ od siebie, cos kto¶ wie, co¶ s³ysza³ ... odzywacie sie jak Stysia na antenie by³a i ja oceniacie, a miedzyczasie cisza ... :? , prawdziwi FANI JUSTYNKI POKA¯CIE SIÊ !

jestem jej maniakiem, gdybym miaÂł tvn24 zasypywalbym was newsami, zdjeciami ... a ze nie mam to coz poczne ... ? myÂślalem ze wspomozecie, ale potraficie tylko oceniaĂŚ JÂĄ - jak wygladaÂła, co powiedziala czy wyspana byÂła czy nie ... CZEMU nie jesteÂście z nia na codzieĂą?

ale sie rozgadaÂłem :wink: , ale caÂłkiem serio ...
P.S. ... mam 26 lat ... Justynka jest strasza ode mnie, ale niesamowicie mi imponuje... Anita ile ma? pewnie w tym samym wieku albo mlodsza ode mnie ... wiec jeszcze mlodzieÂż, wolĂŞ dojÂżalsze kobiety :)
ciekawe jaki jest wiek fanĂłw Anitki?, oj napewno przed 26 rokiem, a my fani Stysi, zaÂłoÂże sie ze jesteÂśmy starsi i nie bawimy sie w gÂłupie fotomontarze Stysi na desce czy jako pilot odrzutowaca ... hehe ;)
pozdrawiam :)

--------------------------
wierny fan Stysi :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Niezabardzo chciaÂłbym Âżeby ten temat byÂł podobny do tematu "Anita Werner-wÂątek najwiĂŞkszego fana" bo tam za najmniejsze skrytykowanie Anity lub kogokolwiek najchĂŞtniej by ciĂŞ zciĂŞli :wink: Co do Justynki,myÂślĂŞ Âże wszyscy przyzwyczaili siĂŞ juÂż do szalenie profesjonalnych FaktĂłw czy Magazynu 24h z JustynÂą Pochanke w roli prowadzÂącej :D ,wiĂŞc nie ma sensu komentowaĂŚ to w sposĂłb na przytkÂład taki:

P.S. DziÂś Fakty z AnitÂą

P.S.2 Capsy wieczorem.

Wierni Fani Justyny nie zasypiajÂą nigdy tak naprawdĂŞ. :) Pozdrawiam.

Wierny fan Justyny Pochanke.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Monika888
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: niedziela 29 maja 2005, 15:01
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Monika888 »

Witaj !

Ja mam lat 17...
WiĂŞc chyba mieszczĂŞ siĂŞ w Âśredniej wiekowej oceniajÂącej,podziwiajÂącej StyÂśkĂŞ... ?

P.S A tak na marginesie rzeczywiÂście nie moÂżemy usypiaĂŚ...
WeÂźmy sie do roboty...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

salladyn pisze: Co do Justynki,myÂślĂŞ Âże wszyscy przyzwyczaili siĂŞ juÂż do szalenie profesjonalnych FaktĂłw czy Magazynu 24h z JustynÂą Pochanke w roli prowadzÂącej :D
Nie Âśpimy, ale co tu duÂżo pisaĂŚ... nasza Justyna jest poprostu na szczycie i trzeba tylko pilnowaĂŚ, Âżeby z niego nie spadÂła :evil2:
Ale zgadzam siĂŞ, Âże nie moÂżna siĂŞ zapomnieĂŚ i wÂątek trzeba regularnie odÂświeÂżaĂŚ.
a fotomontaÂże zawsze mile widziane (moÂże mÂłodzi siĂŞ tym zajmÂą?) :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:D Nie Âśpimy, nie Âśpimy...Wiadomo Justyna ma swojÂą klasĂŞ, ktĂłra dla wszystkich jest niedoÂścigniona no i niektĂłzy tego zrozumieĂŚ nie mogÂą :wink: Ale to ich problem !!
WracajÂąc do Stysi !! WÂątek bĂŞdzie napewno siĂŞ powiĂŞkszaÂł ale mam nadziejĂŞ, Âże nie stanie siĂŞ takim jak ten o p.Werner.
Justyna jest jedyna i wyjÂątkowa i ten wÂątek musi byĂŚ jedyny w swoim rodzaju !!

No i na koniec - dziÂś w Faktach Rymanowski czyli czyÂżby w Magazynie Justyna ?? TAK !! Jak podali na http://www.tvn24.pl

24 godziny 21:00
Podsumowanie wydarzeù dnia. GoœÌmi magazynu bêd¹ m.in. Jaros³aw Kurski, publicysta "Gazety Wyborczej", Jacek Kurski z PiS oraz Krzysztof Ho³owczyc, ks. Marian Midura, krajowy duszpasterz kierowców i nadkom. Janusz Staniszewski z KWP w Gdaùsku. Zaprasza Justyna Pochanke.


Tylko to zdjĂŞcie :
Obrazek

moÂżna juÂż byÂłoby zmieniĂŚ :D To taka sugestia dla twĂłrcĂłw strony tvn24. CaÂły czas to samo zdjĂŞcie - a przecieÂż Justyna jest tak wyjÂątkowa, Âże przy kaÂżdym wejÂściu moÂżna zrobiĂŚ jej setki, tysiÂące zdjĂŞĂŚ !!
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości