[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: X FACTOR

Post autor: bartek09 »

Jest już pierwszy sneak peek. Co prawda tylko 30 sek., ale zawsze to coś.
http://xfactor.tvn.pl/wideo/1,1,piotr-k ... 98927.html
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Tak trochę smutno i nudno. Jak podłożą więcej muzyki i dołączą do tego komentarze jurorów podczas występów to może będzie bardziej ciekawie, ale teraz przypomina mi nudne Castingi do The Voice of Poland :/ Zobaczymy... już pojutrze wielka konferencja. WTEDY PONAD 6-MINUTOWY FRAGMENT JAK CO ROKU :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

Na bank, wg mnie Piotrek jest w finałowej co najmniej 15-tce. Autopromocję czas zacząć. Za chwilę Uwaga i teraz także w TTV - Uwaga ! Po Uwadze, z Kulisami Sławy Piotrka.
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

No ciekawe czy zrobią z niego drugiego Szpaka :) Wygląda na mądrzejszego i inteligentniejszego , niż Szpak , ale czy jego głos będzie równie dobry ?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:No ciekawe czy zrobią z niego drugiego Szpaka :) Wygląda na mądrzejszego i inteligentniejszego , niż Szpak , ale czy jego głos będzie równie dobry ?
Swoją drogą szkoda, że Szpak zamiast skupić się na wydaniu większej ilości muzyki skupia się na tym, na czym nie powinien. Mi od samego początku się nie podobało to, że TVN zbyt ingeruje w kreowanie gwiazd w X-Factor. W sumie to dobrze że Ania Kłys nie dostała się dalej. Tylko by się dziewczyna kazdemu znudziła tą autopromocją i na dodatek zmarnowała.
tvn - latem programowo najgorsza!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

To jest się właśnie wtedy, kiedy uczestnik ma 16 lat i jest się świeżo po gimnazjum.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Szpak miał akurat 21 lat , kiedy zgłosił się do X FACTOR'a :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

http://xfactor.tvn.pl/aktualnosci/34839 ... ele,0.html

Według newsów zobaczymy "nowy X-Factor:. Mnie zachęca sama reklamówka. Sama scena mimo niedopracowania graficznego wygląda ZNACZNIE lepiej. Gra światłem, muzyką. Oby tak było w realu ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

rzeczywiście , jakby taki inny :) Trochę bardziej pod Mam Talent mi teraz idzie , ale zobaczymy w marcu :P
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: X FACTOR

Post autor: felek »

Też to zauważyłem. Na pewno 2 edycja bedzie bliżej poziomu UK niz pierwsza. Fajny zwiastun !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

@adik1148 (nie mogę zacytować, bo pojawia się problem z formularzem ? WTF?)
"rzeczywiście , jakby taki inny Trochę bardziej pod Mam Talent mi teraz idzie , ale zobaczymy w marcu "

Eeee... absolutnie nie. Właśnie trochę odchodzi od formułki Wojtusia. Małymi kroczkami... do celu? Zapewne prędzej się XF wypali w UK niż zobaczymy taki XF w naszym nadwiślańskim kraju jaki chcemy zobaczyć, no ale... marzyć warto.
tvn - latem programowo najgorsza!
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: X FACTOR

Post autor: ktos »

szkoda że w sobotę niedziela była lepsza teraz tylko pytanie czy na żywo docinki nadal będą tylko po 1,5 godziny czy je wydłużą ;)

zwiastun bardzo fajny ciekawie się zapowiada
Ostatnio zmieniony czwartek 09 lut 2012, 12:54 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: X FACTOR

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:szkoda że w sobotę niedziela była lepsza teraz tylko pytanie czy na żywo docinki nadal będą tylko po 1,5 godziny czy je wydłużą ;)
pewnie że 1,5 godziny. Przecież to i tak za długo. Ja na miejscu Iwańkiego i Miszczaka robiłbym wszystko aby XF bez występów gwiazd uwinąć w niecałą godzinę. Tak do 20.45, aby zmieścić W11 bądź 100000000000000000 powtórkę filmu Mission Impossible czy Szklana Pułapka. Serio!
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

A może ci surowi ... są taką przeczekanką do odcinków live X FACTOR'a i tak na prawdę od kwietnia w niedzielę o 20.00 będą wyniki X ? :P Jeszcze nic straconego :)
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Re: X FACTOR

Post autor: sb »

adik1148 pisze:A może ci surowi ... są taką przeczekanką do odcinków live X FACTOR'a i tak na prawdę od kwietnia w niedzielę o 20.00 będą wyniki X ? :P Jeszcze nic straconego :)

Rzeczywiscie, to dopiero od live-ow moze byc podwojny program, wtedy sobota moze byc sobie 1.5 godziny a w niedziele godzina, i po sprawie - nie ma pospiechu. Inaczej dlaczego przeniesli na soboty, tylko po to by konkurowac z dwoma innymi show?

Watpie ze tak bedzie, ale bylaby to niezla nispodzianka w polownie sezonu!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 2 gości