[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Marcin »

DDTVN miało już trzy różne studia.
Chyba coś przeoczyłem. :lol2: Może eghm... wystroje studia?
ale gdyby mogli powiekszyc studio ddtvn...
Ciekawe jak? :twisted:

A tak już zupełnie poważnie, to studio Dzień Dobry TVN jest bardzo fajne i ma swój klimat.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: kamilkomentuje »

DJ Ice pisze:To ja w takim razie chcę, aby ''Dzień Dobry TVN'' było realizowane w studiu ''Tańca z Gwiazdami''. Powiedz - czy to jest logiczne? Nie muszą odpowiadać na ruchy konkurencji bo to co mają jest dobre i ludziom się najwidoczniej podoba. Wybacz, jednej osoby słuchać nie będą. Dwójka już dawno zaklepała sobie miejsce w nowym budynku TVP, wcześniej dokonano modyfikacji nie wiedząc jeszcze kiedy nowy obiekt zostanie oddany do całkowitego użytku. Także - takie propozycje nie mają sensu, piszmy o realizmach.
Sory, ale za każdym razem gdy zacznę coś mówić/pisać, odrazu zaczynasz mnie atakować. Chyba po to jest właśnie forum aby wyrażać swoje opinie. Więc wybacz ale umnie taka potrzeba nastała, i ją wyraziłem . A Ty/ Pan (niewiem jak się zwracać) od razu rozpoczynasz Pan) jadkę. Człowieku daj spokój. A jesli chcesz, aby program był realizowany w studio TZG, to proszę bardzo , taką opinię wyraź. A to, że jednek osoby słuchać niebędą, to doskonale wiem. Mało - na 100 osobach też zbytnio im nie zależy. Tak więc jest tak, jak mówię. Niestety , ale prawdopodobnie niezwrócą uwagi na moje i Twoje prośby co do miejsca realizacji/propozycji realizacji ich programu.

I dalej się będę upierał przy mojej propozycji, choć niepowiem - studio programu jest znakomite i ma swój klimat...

"ale gdyby mogli powiekszyc studio ddtvn... "
"Ciekawe jak? " - w stronę okien tzn. przy stole Kawy na ławę i na lewo... do końca... tak myślę...

Pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pan Jagielski zachowuje się ostatnio jakby pozjadał wszystkie rozumy. Jest bardzo arogancki wobec rozmówców, prowadzi jakby za karę, bez chęci. Strzela różne miny, nie ukrywa swoich sympatii i antypatii. Na dodatek udziela się to Pieńkowskiej, która wszystkich gości usiłuje poprawiać i wpaja widzom swoje poglądy. Takie zachowanie staje się ostatnio bardzo typowym, dla wszystkich, objawem gwiazdorstwa.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Pemol »

U pani Pieńkowskiej zauważyłem to bardzo dawno. Zamiast być bezstronną, wpaja swoje poglądy. W ogóle DD TVN nie oglądam od dawna, ponieważ autopromocja TVN mnie dobija.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A ja uwielbiam DDtvn jak i jego prowadzących. Ogólnie fajne zmiany w studio, mogliby powrócić do dawnych chodnikow które się łaczyły. Ale to na zimę. Super ze stoi ten stół sniadaniowy KnŁawę bo go lubię. Tylko powinni zza niego prowadzić program.
Mam taie pytanko:
A czy w wyd. weekeendowe pojawiają się sofy przed kuchnią (te skórzane)?
tvn - wiosną programowo najlepszy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: piotrek888 »

Przegląd prasy prowadziła dziś Hanna Lis. Czy to już początek kariery w TVN. Co prawda Lis też przeglądał prasę i pracy nie dostał, ale nigdy nic nie wiadomo.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: bartek09 »

Właśnie, też sie troche zdziwiłem jak ją dzis tam zobaczyłem. Ale muszę przyznać, że jej przegląd bardzo mi się podobał i fajnie by było jakby zagościła tam na stałe. :D
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Mysza »

Hanna Lis na szczęście lub niestety narazie nie zagości na dłużej w TVNie.
http://www.plejada.pl/3,23980,news,1,1, ... tykul.html
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mfdtv4 »

Nie mogę już patrzeć na wygłupy Prokopa przy nawet bardzo poważnych tematach... Trochę profesjonalizmu panie Marcinie nie zaszkodzi. Co do pary Pieńkowska i Jagielski... Nie podobali mi się oni od początku, jakoś wg mnie pasują razem do prowadzenia. Obejrzałem bodajże w tym tygodniu DDTVN w ich wykonaniu. Rzuciły mi się dwie istotne rzeczy i konkluzje: Pan Jagielski cały czas robił głupie miny, jakby strzelał focha a na gości patrzył wilczym wzrokiem. Pani Pieńkowska zawsze mu przerywa, gościom nie daje dokończyć wypowiedzi, do każdej opinii eksperta dorzuca swoje trzy grosze... Do tego jest arogancka i widać, że uważa się za mega gwiazdę...
Mysza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: wtorek 22 wrz 2009, 13:02

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Mysza »

Dla mnie para Wellman i Prokop wydaje się najlepsza, niesamowicie się uzupełniają, mimo, że jak każdemu zdarzają im się błędy ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Adrian ;P »

3 stycznia w niedzilę będzie wydanie extra programu o 10:55 - wywiad z Alicją Bachlędą-Curuś.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: Isadora »

Nie lubię wywiadów z Bachledą Curuś, jest manieryczna, brak jej luzu i naturalności, gwiazdorzy na amerykańską modłę, ale nie miałabym nic przeciwko, żeby zagrała w nowym filmie Pazury :P
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Niewiem czy było o tym wspomniane, ale co tam. Osoby/gwiazdy związane z ddTvn , nagrały wspólny świąteczny teledysk. Więcej na ddtvn.pl
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Dzień Dobry TVN

Post autor: mfdtv4 »

Piękny jest ten teledysk... :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 3 gości