Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Przeniesione z wÂątku Arka - informacja dla niewtajemniczonych ;)
Black Jack '62 pisze:
Lois Lane pisze:Czy Twoja br¹zowooka piêknoœÌ z Poznania jest dla Ciebie kimœ w rodzaju (teraz) ksiê¿niczki Leticii (kiedyœ) Ortiz Rocasolano? :devil: Co prawda ksiêciem Felipe nie jesteœ, ale coœ niecoœ Was ³¹czy :lol:
S³aboœÌ do kobiet ze szklanego ekranu? :D Chcia³bym jednak mieÌ z nim wiêcej wspólnego :lol2: MieÌ chocia¿ po³owê jego b³êkitnej krwi i maj¹tku :lol2: Reszta by przysz³a sama :lol2: A czy Agatka przypomina w czymœ Leticiê :mhm: Pewnie potrafi³aby równie dobrze po hiszpaùsku newsy przedstawiÌ :D
A wiĂŞc chcesz powiedzieĂŚ, Âże Agata wÂłada jĂŞzykiem fiesty, salsy, tanga i wspanialej gorÂącej kultury i gorÂącego temperamentu? :o
Kiedy pierwszy raz widziaÂłam AgatĂŞ, pomyÂślaÂłam sobie, Âże jest w w niej coÂś latynoskiego :D Nie pamiĂŞtam, kiedy to byÂło dokÂładnie, ale chyba w okolicy ÂŚwiÂąt Wielkiej Nocy (mogÂło tak byĂŚ? :mhm: ). SiedziaÂła, jak czĂŞsto ma to miejsce, w studio. Wtedy nie dawaÂłam jej zbyt wielkich szans na przetrwanie w stacji informacyjnej. WydawaÂła mi siĂŞ byĂŚ taka zlĂŞkniona (moÂże przez te duÂże oczy - jak mawiajÂą: strach ma wielkie oczy ;) ), nieÂśmiaÂła, w tej relacji, w ktĂłrej jÂą widziaÂłam, mĂłwiÂła krĂłtko (a ja lubiĂŞ, gdy mĂłwiÂą, mĂłwiÂą, mĂłwiÂą... :lol: ), Âładna buzia i tyle - pomyÂślaÂłam na poczÂątek. Nie pasowaÂł mi do niej, i delikatnej urody, jej gÂłos.
SkÂąd czas przeszÂły? Chyba juÂż przyzwyczaiÂłam siĂŞ do jej gÂłosu ;) Prawda jest taka, Âże jednym moÂże siĂŞ podobaĂŚ, innym nie, a ja nie jestem w grupie ani tych pierwszych, ani tych drugich. Sprytne ;) Co nie oznacza, Âże jest mi, czy moÂże innym byĂŚ obojĂŞtny. Nie. Bardzo oryginalny gÂłos.
Co dalej?
PóŸniej widywa³am j¹ rzadko, a¿ nagle nast¹pi³ jakiœ prze³om i praktycznie nie by³o dnia, w którym decydowa³am siê na ogl¹danie TVN24, ¿eby nie zobaczyÌ tego dnia Agaty w tzw. ''akcji'' :o Przeciera³am oczy ze zdumienia, kiedy widzia³am j¹ pod szpitalem w Ostrowie bodaj :o Tu by³a ju¿ (moim zdaniem dopiero tu) pewniejsza siebie, twardsza, energiczna i silniejsza, momentami wœcibska, wytrawna pani redaktor. PóŸniej by³y kolejne relacje specjalne, z l¹dowania tych wszystkich maszyn lataj¹cych, czy choÌby ostatnio z marszu równoœci, wszystkie bardzo dobre.
Taki oto przykÂład, Âżeby pochopnie nie oceniaĂŚ ludzi, zwÂłaszcza po wyglÂądzie. Okazuje siĂŞ, Âże moÂżna byĂŚ Âładnym i mieĂŚ coÂś mÂądrego do powiedzenia. Ale stereotyp :hyh: ZapĂŞtliÂłam siĂŞ... :> SprĂłbujĂŞ siĂŞ rozpĂŞtaĂŚ :devil: A skoro juÂż jestem przy wyglÂądzie, to uwaÂżam, Âże Agata ma bardzo witalnÂą urodĂŞ. Poza tym ma klasĂŞ, zawsze modnie siĂŞ ubiera, czesze (z grzywkÂą wyglÂąda jak pop gwiazda - tu teÂż nie wszyscy muszÂą sie ze mnÂą zgodziĂŚ). MyÂślĂŞ, Âże Âświetnie daÂłaby sobie radĂŞ takÂże w showbiznesie :) Ale mam nadziejĂŞ, Âże zostanie jednak przy dziennikarstwie ;) Dobra jest w tym co robi. Niech Âłowi wszelkie sensacje ;) No i niech Was cieszÂą efekty tej pracy :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Lois Lane pisze:Przeniesione z wÂątku Arka - informacja dla niewtajemniczonych ;)
Czyli m.in. dla mnie :) Ciekawe pola dyskusyjne rozpoÂścierajÂą nam siĂŞ :)
Lois Lane pisze:A wiĂŞc chcesz powiedzieĂŚ, Âże Agata wÂłada jĂŞzykiem fiesty, salsy, tanga i wspanialej gorÂącej kultury i gorÂącego temperamentu? :o
WÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie? TeÂż chciaÂłbym wiedzieĂŚ :D
Lois Lane pisze:Nie pasowaÂł mi do niej, i delikatnej urody, jej gÂłos.
wielu o tym pisaÂło juÂż... Dziwne, Âże ja nie miaÂłem i nie mam takich odczuĂŚ :mhm:
A skoro juÂż jestem przy wyglÂądzie, to uwaÂżam, Âże Agata ma bardzo witalnÂą urodĂŞ. Poza tym ma klasĂŞ, zawsze modnie siĂŞ ubiera, czesze (z grzywkÂą wyglÂąda jak pop gwiazda - tu teÂż nie wszyscy muszÂą sie ze mnÂą zgodziĂŚ). MyÂślĂŞ, Âże Âświetnie daÂłaby sobie radĂŞ takÂże w showbiznesie :)
A to bardzo ciekawe spostrzeÂżenie :D Ja sam juÂż kiedyÂś pisaÂłem, Âże gazety zapewne juÂż czekajÂą by to niczym nie podrasowane piĂŞkno zaprezentowaĂŚ na okÂładkach i sesjach zdjĂŞciowych w wewnĂŞtrznej zawartoÂści 8)
Ale mam nadziejĂŞ, Âże zostanie jednak przy dziennikarstwie ;) Dobra jest w tym co robi. Niech Âłowi wszelkie sensacje ;) No i niech Was cieszÂą efekty tej pracy :)
Œwiête s³owa :aniol: W nadziei takiej pozostajemy wszyscy, ale wiemy, ¿e jedno i drugie dziœ jest mo¿liwe do po³¹czenia ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
Lois Lane pisze:A wiĂŞc chcesz powiedzieĂŚ, Âże Agata wÂłada jĂŞzykiem fiesty, salsy, tanga i wspanialej gorÂącej kultury i gorÂącego temperamentu? :o
WÂłaÂśnie, wÂłaÂśnie? TeÂż chciaÂłbym wiedzieĂŚ :D
..fragment tego jedynego wywiadu z AgatkÂą moÂże posÂłuÂżyĂŚ za odpowiedzi na nurtujÂące nas pytania:
Co najbardziej lubi Pani czytaÌ? Jak¹ ksi¹¿kê przeczyta³a Pani ostatnio??

W ksi¹¿kach szukam przede wszystkim natchnienia, czasem oderwania od rzeczywistoœci, tak¿e szko³y. Uwielbiam czytaÌ po hiszpaùsku. Ostatni¹ dobr¹ ksi¹¿k¹, któr¹ poch³onê³am by³ "Cieù wiatru" Carlosa Ruiz Zafona.
..Latino tym razem Italiano cd. :arrow:
Podobno lubi Pani kuchniĂŞ wÂłoskÂą. Jakie jest Pani ulubione danie?

Akurat jeÂśli chodzi o dania wÂłoskie nie sposĂłb ograniczyĂŚ siĂŞ do jednego! SÂłowem kluczem w karcie sÂą jednak zazwyczaj brokuÂły.
..i latynoskie marzenia :arrow:
Gdyby mia³a Pani napisaÌ ksi¹¿kê, jaki by³by jej temat przewodni?

Jeden wymarzony - podró¿ po Ameryce Po³udniowej... Bo to przede wszystkim oznacza³oby koniecznoœÌ odbycia takiej wyprawy :) Trasa i koncepcja relacji w g³owie pisz¹ siê od lat...
..tylko ÂżyczyĂŚ raz jeszcze speÂłnienia marzeĂą :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Cholera :D Ten wywiad by³ robiony tak dawno temu, ¿e a¿ zapomnia³em na chwilê o latynoskich ''zapêdach'' Agatki :lol2: Ale znowu od razu mi siê przypomnia³o to, ¿e na kolejny wywiad siê nie zgodzi³a :x Nie zdo³aliœmy jej o wiele rzeczy dopytaÌ ;( W zwi¹zku z tym, co do tej znajomoœci jêzyka hiszpaùskiego, to mo¿emy siê jedynie domyœlaÌ, ¿e Agatka lubi czytaÌ po hiszpaùsku - w oryginale :D No, ale skoro planuje podró¿ do Ameryki P³d., to chyba przygotowuje siê do tego maxymalnie, np. poprzez naukê jêzyka, dziêki znajomoœci którego bêdzie w stanie o wiele szczegó³ów potrzebnych do napisania ksi¹¿ki zapytaÌ :lol2:
Ach :D Prywatnie to ona musi byĂŚ strasznie zagadkowa :D Tak, jak zawodowo chĂŞtnie opowiada o innych, o sobie raczej niechĂŞtnie, zdawkowo i niejednoznacznie :>
Lois Lane pisze:Nie pasowaÂł mi do niej, i delikatnej urody, jej gÂłos.
wielu o tym pisaÂło juÂż... Dziwne, Âże ja nie miaÂłem i nie mam takich odczuĂŚ :mhm:
Coœ w tym musi tkwiÌ :> Do mnie najpierw ''przemówi³'' jej g³os w³aœnie (wzi¹³em s³owo w cudzys³ów, bo chodzi mi o przenoœne znaczenie :lol2: ): wci¹gaj¹cy ... intryguj¹cy ... trudno nawet mi powiedzieÌ, czy mi siê podoba :D Po prostu szalejê, kiedy s³yszê jej g³os :szalony:
Lois Lane pisze: A skoro juÂż jestem przy wyglÂądzie, to uwaÂżam, Âże Agata ma bardzo witalnÂą urodĂŞ.
[/quote]
Lois, lepiej tego uj¹Ì nie mo¿na by³o :) Kobieta jednak potrafi lepiej od mê¿czyzn, jednym s³owem, wyraziÌ wszystko na temat drugiej kobiety :)
Dlatego teÂż nie ograniczaÂłbym siĂŞ do uÂżywania tego okreÂślenia tylko w przypadku urody :) Agatka powoduje swoim pojawieniem siĂŞ, Âże odzyskujemy peÂłniĂŞ energii, Âładujemy akumulatory.
Alchemik pisze:
Lois Lane pisze:Nie Poza tym ma klasĂŞ, zawsze modnie siĂŞ ubiera, czesze (z grzywkÂą wyglÂąda jak pop gwiazda - tu teÂż nie wszyscy muszÂą sie ze mnÂą zgodziĂŚ). MyÂślĂŞ, Âże Âświetnie daÂłaby sobie radĂŞ takÂże w showbiznesie :)
A to bardzo ciekawe spostrzeÂżenie :D Ja sam juÂż kiedyÂś pisaÂłem, Âże gazety zapewne juÂż czekajÂą by to niczym nie podrasowane piĂŞkno zaprezentowaĂŚ na okÂładkach i sesjach zdjĂŞciowych w wewnĂŞtrznej zawartoÂści 8)
Racja :D Wiemy przecieÂż jak Âślicznie wychodzi na zdjĂŞciach :P Ciekawe jak z jej zdolnoÂściami artystycznymi :mhm: TaĂączyĂŚ potrafi ... a na pewno lubi :D ÂŚpiew i aktorstwo - jedna, a wÂłaÂściwie dwie, wielkie niewiadome :lol2:
ale wiemy, ¿e jedno i drugie dziœ jest mo¿liwe do po³¹czenia ;)
Zw³aszcza tvn troszczy siê o to, by gwiazdy ''b³yszcza³y'' podczas sesji zdjêciowych i zajmowa³y odpowiedni¹ iloœÌ miejsca w rubrykach towarzyskich :lol2:
..i latynoskie marzenia
… latynoski temperament :lol2: ???????????????????? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ach :D Prywatnie to ona musi byĂŚ strasznie zagadkowa :D Tak, jak zawodowo chĂŞtnie opowiada o innych, o sobie raczej niechĂŞtnie, zdawkowo i niejednoznacznie :>
MoÂże jest taka tylko wzglĂŞdem obcych, upierdliwych internautĂłw :>

A wywiad bardzo interesujÂący :)
Jak miÂło dowiedzieĂŚ siĂŞ czegoÂś wiĂŞcej o tej uroczej pani :)
Trudno dziwiĂŚ siĂŞ, Âże sÂą tacy, ktĂłrzy chcieli dowiedzieĂŚ siĂŞ jeszcze czegoÂś wiĂŞcej ;)

Aktualnie jednak chciaÂłoby siĂŞ wiedzieĂŚ, gdzie paniÂą ''wymiotÂło'' :rozglada:
Red. kolega widocznie zmĂŞczony pracÂą dzieĂą po dniu, a energiczna latynoska ( :D ) koleÂżanka gdzie :?:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Mog³aby ju¿ wyjœÌ z ukrycia i przypomnieÌ nam o sobie :?
Alchemik pisze:
Lois Lane pisze:Nie pasowaÂł mi do niej, i delikatnej urody, jej gÂłos.
wielu o tym pisaÂło juÂż... Dziwne, Âże ja nie miaÂłem i nie mam takich odczuĂŚ :mhm:
Mnie te¿ nie przeszkadza³ nigdy w odbiorze Agaty, jej g³os :rozglada: Mo¿e to dlatego, ¿e sama doœÌ niski posiadam :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze:Mnie te¿ nie przeszkadza³ nigdy w odbiorze Agaty, jej g³os :rozglada: Mo¿e to dlatego, ¿e sama doœÌ niski posiadam :tanczy:
Serio? :D Daj prĂłbkĂŞ swojego gÂłosu - ja jako koneser niskich kobiecych gÂłosĂłw, oceniĂŞ ... :D
Aktualnie jednak chciaÂłoby siĂŞ wiedzieĂŚ, gdzie paniÂą ''wymiotÂło'' :rozglada:
Podejrzanie dÂługo jej nie ma :mhm: No, ale kiedyÂś chyba w koĂącu do nas wrĂłci :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:
Aktualnie jednak chciaÂłoby siĂŞ wiedzieĂŚ, gdzie paniÂą ''wymiotÂło'' :rozglada:
Podejrzanie dÂługo jej nie ma :mhm: No, ale kiedyÂś chyba w koĂącu do nas wrĂłci :neutral:
..do tej pory jeÂśli znikaÂła to na nie dÂłuÂżej niÂż na tydzieĂą ;(
..a teraz mamy ju¿ 9. dzieù nieobecnoœci i nic nie wskazuje by ta nieobecnoœÌ mia³a siê dzis zakoùczyÌ ;(
..urlop :?:
..moÂże w ÂświĂŞta bĂŞdzie pracowaÂła i teraz dali jej spokĂłj :rozglada:
..a wiecie co :D
..wczoraj miaÂłem sen :D
..ÂśniÂła mi siĂŞ Agatka :jupi:
..nadawaÂła wÂłaÂśnie ÂświÂątecznÂą relacjĂŞ z jakiegoÂś lodowiska, gdzie byÂł tÂłum ludzi i jeÂździÂła na ÂłyÂżwach tak jak inni :lol2:
..moÂże to jakiÂś proroczy sen :mhm: :D
..na pewno wynik oglÂądania wszechobecnych wystaw ÂświÂątecznych ;(
..niewaÂżne ;)

..jeest jeszcze taka mo¿liwoœÌ :arrow:
..wyjazd do Wa-wy :?: :D

..fakt faktem :arrow: TÊSKNIÊ :arrow: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Sen bardzo interesuj¹cy :D Równie¿ mam nadziejê, ¿e proroczy ;) Tzn. nie ¿yczê Agatce dy¿uru w œwiêta, ale zobaczyÌ j¹ œmigaj¹c¹ i prezentuj¹c¹ ró¿norakie figury na ³y¿wach, by³oby doznaniem niewypowiedzianym :lol2: Ja te¿ miewam sny, ale mo¿e nie bêdê tutaj siê Wam z nich zwierza³ :devil:
..jeest jeszcze taka mo¿liwoœÌ
..wyjazd do Wa-wy
A po co do Warszawy jeÂździĂŚ odpoczywaĂŚ? :devil: W Poznaniu nie moÂżna? :devil:
Nie no, ÂżartujĂŞ ;) TeÂż wiele bym daÂł, Âżeby dowiedzieĂŚ siĂŞ dlaczego od tak dawna Agatki nie byÂło na wizji? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

A tu nadal tĂŞsknimy :?
obieÂżyÂświat pisze:
..a wiecie co :D
..wczoraj miaÂłem sen :D
..ÂśniÂła mi siĂŞ Agatka :jupi:
..nadawaÂła wÂłaÂśnie ÂświÂątecznÂą relacjĂŞ z jakiegoÂś lodowiska, gdzie byÂł tÂłum ludzi i jeÂździÂła na ÂłyÂżwach tak jak inni :lol2:
..moÂże to jakiÂś proroczy sen :mhm: :D
A mnie siê kiedyœ œni³ Pawe³ :tanczy: jako prowadz¹cy serwisy ( to by³o zanim zacz¹³ je prowadziÌ) dwa tygodnie póŸniej by³ w serwisach :tanczy: Kto wie, mo¿e Tobie te¿ siê wyœni to lodowisko. Widzia³am kiedyœ relacjê Brygidy Grysiak z lodowiska :D radzi³a sobie œrednio :D ciekawe jak posz³oby Agacie :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W takich chwilach, w chwilach tak d³ugiej roz³¹ki, mnie ju¿ jest wszystko jedno gdzie, byle gdzieœ tylko siê pojawi³a :( obie¿yœwiat dziœ pilnie sta³ na czatach :> i jakie efekty, Agatki w okienku nadal jak nie by³o, tak nie ma :(
I w takich przypadkach pomocne okazuj¹ siê nasze babcie :D Tak mi siê przypomnia³o, po lekturze w¹tku Asi Kryùskiej :D Moja, dziœ widz¹c mnie jedz¹cego niechêtnie obiad i spogl¹daj¹cego z utêsknieniem w telewizor, zapyta³a co mi jest (dobrze wiedz¹c :lol2: ) i stwierdzi³a, ¿e pewnie dawno nie widzia³em w telewizorze tej ³adnej, mi³ej i zgrabnej dziewczyny, o której tak du¿o jej opowiadam? :lol2: PóŸniej pocieszy³a mnie, ¿e mo¿e Agatka ma urlop, ¿e odpoczynek ka¿demu siê nale¿y, a ju¿ ca³kiem póŸniej, poprosi³a bym podwióz³ j¹ do kole¿anki :devil: ale to ju¿ inna historia :lol2:

Tak wiĂŞc nie ma innej rady - czekamy dalej :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:(...) i stwierdziÂła, Âże pewnie dawno nie widziaÂłem w telewizorze tej Âładnej, miÂłej i zgrabnej dziewczyny, o ktĂłrej tak duÂżo jej opowiadam? :lol2:
..a skÂąd babcia wie, Âże Agatka jest zgrabnÂą dziewczynÂą? :D
..przecieÂż w telewizji nie widaĂŚ Agatki w caÂłoÂści :> :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Po lekturze wnioskujĂŞ, Âże ja sobie znikam na tak dÂługo jak gwiazda wÂątku - choĂŚ przez chwilĂŞ czuÂłam siĂŞ jak gwiazda :lol2: Tylko, Âże ja siĂŞ juÂż pojawiÂłam, a ona w dalszym ciÂągu nie………… :>
..a skÂąd babcia wie, Âże Agatka jest zgrabnÂą dziewczynÂą?
..przecieÂż w telewizji nie widaĂŚ Agatki w caÂłoÂści

No jak to sk¹d wie? :hyh: Babcia jest sta³¹ bywalczyni¹ SQ :lol2: :lol2: :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funckyrella pisze:
..a skÂąd babcia wie, Âże Agatka jest zgrabnÂą dziewczynÂą?
..przecieÂż w telewizji nie widaĂŚ Agatki w caÂłoÂści

No jak to sk¹d wie? :hyh: Babcia jest sta³¹ bywalczyni¹ SQ :lol2: :lol2: :lol2:
:lol: :devil: :lol: :devil: :lol: :devil: :lol: :devil: :lol: :devil: :lol:
A tak naprawdĂŞ, to babcia widziaÂła AgatkĂŞ razem ze mnÂą, kiedy przejeÂżdÂżaliÂśmy 1 listopada obok cmentarza MiÂłostowskiego :D I moÂżna powiedzieĂŚ, Âże od tego czasu jest jej jeszcze wiĂŞkszÂą fankÂą, niÂż byÂła dotychczas :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze: I w takich przypadkach pomocne okazujÂą siĂŞ nasze babcie :D Tak mi siĂŞ przypomniaÂło, po lekturze wÂątku Asi KryĂąskiej :D :]
WidzĂŞ, Âże Black zaglÂąda do Asi watku co jakis czas :D Generalnie babcie rulez !
Dzisiaj z babci¹ chwilkê rano ogl¹da³am tvn 24 i akurat zapowiedzieli relacjê z P-nia, niestety wiadomo co- czyli nie by³o Agaty, za to Asia Komolka , która mnie dziœ wprawi³a w zdumienie :rozglada: Ona strasznie szybko mówi, potok s³ów wystrzeliwuje z siebie niczym karabin maszynowy, mia³a do omówienia dosyÌ ciekawy temat (jakiœ facet oszukiwa³ chorych na raka podaj¹c im swojego wyrobu specyfiki) ale wogóle nie mog³am sie na nim skupiÌ przez to szybkie trajkotanie Asi, jakby wogóle nie by³o w zdaniach przecinków kropek, tylko jakieœ d³ugie s³owotoki posklejane niczym w j. niemieckim
:neutral:
Help! Gdzie jest Agata?????
P.S. Czy Asia zawsze tak szybko nadawaÂła??? Acha widziaÂłam ja jeszcze potem i to samo niestety....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 31 gości