TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: Łukasz »

Brytyjczycy, Amerykanie i prawdopodobnie Francuzi widzą taki sens na codzień (żeby tego "prezentera ściągać w nocy"). We Włoszech sam przegląd prasy porannej odbywa się na dużym Canale 5 (coś jak nasz TVN, nie TVN24) na żywo między 1:30, a 2:00 w nocy, przeglądane są dokładnie wszystkie gazety i ktoś - poza prowadzącym - to nawet komentuje. Nawet w RMF jest nocny dyżur i zdarzało się, że radio przerywało w nocy program, żeby coś ważnego przekazać.

Poza tym Polska jest stosunkowo dużym rynkiem odbiorców, jest u nas duże zainteresowanie kanałami informacyjnymi i duża konkurencja. A nawet jeśli już tak bardzo nie opłaca się mieć nocnego pasma, to należało nie promować sloganu o informacjach przez całą dobę.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

a-j-p pisze:Człowieku ... przejrzyj ramówkę TVN24 ... nie mówię o godzinach porannych i popołudniowych bo wtedy normalni ludzie pracują.
Nie doprecyzowałeś tego, że piszesz tylko o wieczornej ramówce, ale pisanie że normalni ludzie pracują rano i popołudniu to szczyt bezczelności. Ci co pracują wieczorami od razu są gorsi?
a-j-p pisze:Ja mowię jak przychodzisz do domu o 17 czy 18 to do 21:30 i później do 23 nie zobaczysz normalnego serwisu informacyjnego i praktycznie nie dowiesz się co się dzieje na świecie.
Każda osoba posiadająca dostęp do TVN24 posiada dostęp do TVN a więc Fakty o 19:00 czekają. Zresztą w TVN24 w tym samym czasie jest 3 minutowy serwis informacyjny.
a-j-p pisze:Jeśli chodzi o virtual to sorry ale każdy virtual to syf i sztuczność. Ceniłem zawsze TVn za to, że są realni.
Który program w TVN24 z virtuala masz taki super?
Świat wg Jacka w wirtualu wypada lepiej niż przed ekranem. Prosto z Polski, Kropka nad i i Piaskiem po oczach wyglądają lepiej niż jak nadawali w tej małej klitce. Czarno na białym, Kalejdoskop - proste, i ładne. Rozmowa Rymanowskiego - ładne, z ciekawym pomysłem.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: lukaszbialas »

Jakiś czas temu zniknął Świat według Jacka. Teraz wygląda na to, że po 2 latach zrezygnowano z Rozmowy Rymanowskiego. Wśród gospodarzy Rozmowy bardzo politycznej pojawił się Konrad Piasecki.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: avatar »

lukaszbialas pisze:Jakiś czas temu zniknął Świat według Jacka. Teraz wygląda na to, że po 2 latach zrezygnowano z Rozmowy Rymanowskiego. Wśród gospodarzy Rozmowy bardzo politycznej pojawił się Konrad Piasecki.
RR zniknęły?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

avatar pisze:RR zniknęły?
Od ubiegłego tygodnia zamiast RR jest RBP, którą prowadził Andrzej Morozowski, a Rymanowski wczoraj normalnie prowadził Kawę...
lukaszbialas pisze:Jakiś czas temu zniknął Świat według Jacka.
Na razie Jacek Pałasiński jest poza granicami kraju. Jak będzie wyglądała sytuacja z jego programem, na razie nie wiadomo.
lukaszbialas pisze:Teraz wygląda na to, że po 2 latach zrezygnowano z Rozmowy Rymanowskiego. Wśród gospodarzy Rozmowy bardzo politycznej pojawił się Konrad Piasecki.
Skąd takie info?
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: lukaszbialas »

Informacje o tym, że program RR zniknął na stałe wysuwam z faktu, że Rymanowski nie jest na urlopie, prowadzi przecież niedzielną Kawę na ławę. No a info o Piaseckim? Widziałem go w czwartek w RBB. RR ma mniejszą widownię, niż w piątek RBB. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku znów RBB, więc moje przypuszczenia mogą być prawdziwe.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Kiedyś też już było tak, że nie było RR, ale Kawę Rymanowski normalnie prowadził. Osobiście nie wydaje mi się, aby aż tak został zmarginalizowany Rymanowski i wydaje mi się, że to chwilowe - taki inny urlop.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Kiedyś też już było tak, że nie było RR, ale Kawę Rymanowski normalnie prowadził. Osobiście nie wydaje mi się, aby aż tak został zmarginalizowany Rymanowski i wydaje mi się, że to chwilowe - taki inny urlop.
Być może. Ja bym się jednak nie obraził gdyby Rymanowskiego o 21 zastąpił Piasecki :D. Choć to mało realne z racji jego pracy dla RMF FM.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Coś dziwnego się w tym TVN24 dzieje. Od wczoraj o 21:00 na antenie... Serwis informacyjny w wykonaniu Juliusza Kaszyńskiego. Z wirtualnego studia. A dodam, że jakoś od początku tego TVN24 notuje znacząco gorsze wyniki oglądalności w porównaniu z końcówką 2011.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: rogi »

Najwidoczniej redaktorowi Morozowskiemu odechciało się prowadzenia drugiego programu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

rogi pisze:Najwidoczniej redaktorowi Morozowskiemu odechciało się prowadzenia drugiego programu.
Knapik wrócił z urlopu, więc równie dobrze on mógłby poprowadzić program. Zresztą w zastępstwie którykolwiek prezenter czy reporter mógłby program poprowadzić, chociaż dla mnie dziwne, że Rymanowski chwilowo (?) jest tylko w niedziele. Zresztą niektóre osoby ostatnio rzadko się pojawiają za wyjątkiem osób jak Cholewiński, Górlicki, Przybylski. Ostatnio są królami anteny. I nie sądzę, że Morozowskiemu się odechciało, bo chcąc nie chcąc to szef decyduje, kto kiedy prowadzi i dodatkową kasę by zebrał.
Ostatnio zmieniony środa 25 sty 2012, 21:32 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: rogi »

Szczerze mówiąc to wolę Kaszyńskiego z serwisem z wirtuala, niż zaspanego Knapika, który chyba sam nie wie od czego w TVN24 jest.
Edit: Pisząc, że Morozowskiemu się nie chciało miałem na myśli lekką ironię, ponieważ nie trawię ani jego ani Knapika.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Moje zdanie o TVN24

Post autor: matik »

Wraz z “Faktami” do studiów wirtualnych stacji przeniosą się serwisy TVN 24 i poranne pasmo kanału “Wstajesz i wiesz”. Remont newsroomu ma potrwać kilka miesięcy.
(około 6 miesięcy)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeżeli przez pół roku będą gruntownie remontować newsroom, to pewne jest jedno. Jesienią otrzymamy zupełnie nową TVN24, w jakości HD, bez wirtualnego studia, i to pewnie z zupełnie nową ramówką, dostosowaną wreszcie do światowych standardów. :jupi: Drżyj konkurencjo! :spiewa:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re:

Post autor: avatar »

Camilo pisze:Jeżeli przez pół roku będą gruntownie remontować newsroom, to pewne jest jedno. Jesienią otrzymamy zupełnie nową TVN24, w jakości HD, bez wirtualnego studia, i to pewnie z zupełnie nową ramówką, dostosowaną wreszcie do światowych standardów. :jupi: Drżyj konkurencjo! :spiewa:
A gdyby studio przebudowali na wielki wirtual? XD
Ostatnio zmieniony czwartek 02 lut 2012, 15:15 przez avatar, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości