[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

obrazilas mnie Kamuii poprostu przesadzasz!!!!
hmm Kwiatek sorry ale nie bardzo rozumiem to ty jesteÂś WarakomskÂą ??? A no chyba ze jesteÂś fanem wysockiej ale ja nic takiego o niej nie powiedziaÂłam tylko ze dla mnie nie jest kwintesencjÂą kobiecoÂści i tyle...
Ja przesadzam ??? To raczej Warakomska przesadziÂła i to ostro...

A co do Dzikowskiej teÂż uwaÂżam ze jest caÂłkiem fajna :)
Swoj¹ drog¹ ale on ma si³ê - od poniedzia³ku do œrody mia³ dy¿ur w zwyk³ych wydaniach, a ju¿ dzisaj w g³ównym.
No wiesz jak Adamczyk nie chce Wysocka siĂŞ nie nadaje to ktos musi a on siĂŞ chce pewnie nowym kolegom przypodobac...

A ja tam Krzysia broniĂŞ. Wole Jego przejĂŞzyczenia nizDoroty Wysockiej. Poza tym jakbyÂście Wy prowadzili 2 wydanie najchĂŞtniej oglÂądanego programu w Polsce, po 3 letniej w stacji bÂądÂż co bÂądÂż niszowej i to prywatnej?
Zgadzam siê co do przejêzyczen ale z tej samej przyczyny wybaczam je te¿ Wysockiej... :) Fakt ¿e z radia nie powinna siê by³a pchac do g³ównego wydania ale nie zmienia to faktu ¿e i tak obaj a¿ tak bardzo siê nie myl¹...
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:kurcze wielka szkoda SÂławka chyba juz nigdy nie usÂłyszymy:
Dobry wieczĂłr, SÂławomir Jeneralski, rozpoczynamy WiadomoÂści
"Dobry wieczĂłr, SÂławomir Jeneralski, zapraszam na WiadomoÂści" - takie jest zdanie wprowadzajÂące Jeneralskiego w latach 2003-2004. Identyczne miaÂła Danuta Holecka (oczywiÂście ze swoimi danymi).

doktorfaustus1 pisze:Za Orlen powinien polecieĂŚ SÂławiĂąski, a on tymczasem siedzi sobie w dziale publicytyki. CzytaÂłem wywiad z BukowskÂą (ona miaÂła dyÂżur podczas dnia z Orlenem) i powiedziaÂła, Âże SÂławiÂśnki praktycznie zmusiÂł redakcjĂŞ do zrobienia tego materiaÂłu, mĂłwiÂąc, Âże ÂźrĂłdÂło jest w 100% pewne etc.
Nie wiem gdzie to czytaÂłeÂś, ale moim zdaniem materiaÂł ten przedstawiaÂła Jolanta PieĂąkowska. PamiĂŞtam to wydanie i sÂłyszĂŞ jej gÂłos jak o tym mĂłwi. Po za tym na forach PieĂąkowska i Rudnik dostawali i dostajÂą od prawicowych internautĂłw ciĂŞgi za Orlen.
doktorfaustus1 pisze: Innych wpadek Mariusz Rudnik juÂż nie miaÂł. Orcholski zÂły nie byÂł (i nie jest to moja odosobniona opinia, np w Polityce napisali, Âże zostaÂł niesÂłusznie odsuniĂŞty), chociaÂż on miaÂł wiĂŞcej wpadek - najgÂłoÂśniejsza z GazetÂą WyborczÂą o Rywinem - w jednym stand up'ie dosadnie powiedziaÂł, Âże Wyborcza teÂż nie jest ÂświĂŞta w tej sprawie.
Jednak wielkÂą wadÂą Rudnika jest jego gÂłos. Jak dziecka i maÂło niepowaÂżny. Orcholski ma taki mroczny styl - groÂźna mina, groÂźny ton i przygotowywaÂł najwaÂżniesze tematy. Jako przyjezdny z Bydgoszczy bez znajomoÂści, bez plecĂłw i po prostu oberwaÂł, bo kogoÂś z WiadomoÂści uwaliĂŚ byÂło trzeba.
doktorfaustus1 pisze: Zamieszanie z deklaracj¹ maj¹tkow¹ Kaczyùskiego by³o przesadzone, to fakt, ale gdyby to ktoœ z SLD mia³ taki k³opot Rzeczpospolita i Fakty domaga³yby siê krwi. W³azidupczych rozmów z Millerem nie pamiêtam - mówi³ coœ o tym Tygodnik SolidarnoœÌ (ale jak wiadomo to w¹tpliwe Ÿród³o informacji).
Czyta³em stenogram na Wirtualnych Mediach. Zdaje siê, ¿e pisa³a o tym Rzeczpospolita. Wydaje mi siê, ¿e nawet tego Monitora widzia³em i nawet nie odebra³em tego negatywnie, ale rzadko widzê stronniczoœÌ u dziennikarzy, bo programów nie oceniam pod tym k¹tem.
doktorfaustus1 pisze: Widzieliœcie dzisiejsze g³ówne Wiadomoœci? Ciekawe o czym Ziemiec tak usilnie myœla³ w trakcie programu. W liczbiê przejêzyczeù dogoni³ mistrza wpadek s³ownych S³awka Jeneralskiego.
WidziaÂłem i teÂż mnie zaskoczyÂł. Zamiast "w WiadomoÂściach" chciaÂł powiedzieĂŚ "w Warszawie" :shock: Jednak te pomyÂłki mnie nie irytowaÂły. Jego krzywa twarz mnie bardziej rozprasza.
tobi pisze: A ja tam Poza tym jakbyÂście Wy prowadzili 2 wydanie najchĂŞtniej oglÂądanego programu w Polsce, po 3 letniej w stacji bÂądÂż co bÂądÂż niszowej i to prywatnej?

A CZY wiadomo kto prowadziÂł Âśrodowe WiadomoÂści. pewnie Krzysiek Ziemiec od czw-sob a w niedziele Wysocka. Natomiast od pon-Âśr DurCZOK.


To by³o trzecie g³ówne wydanie Ziemca. Ostatnie trzy dni spêdzi³ w wydaniach do 15.00. Kompletny grafik zaprezentowa³em na wczeœniejszej stronie. W œrodê w g³ównym by³ Kamil.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

"Dobry wieczĂłr, SÂławomir Jeneralski, zapraszam na WiadomoÂści" - takie jest zdanie wprowadzajÂące Jeneralskiego w latach 2003-2004. Identyczne miaÂła Danuta Holecka (oczywiÂście ze swoimi danymi).
dokÂładnie i tego teÂż juÂż chyba nie usÂłyszymy...

Co do Rudnika i Orcholskiego to ja ich lubiÂłam szczegĂłlnie tego 1 go a wiadomo Âże w wiadomosciach nie takie przewaÂły odchodzÂą i za wiĂŞksze wkrĂŞty wiara powinna polecieĂŚ...
Jego krzywa twarz mnie bardziej rozprasza.
no wiesz co jaka krzywa twarz :) krzysiu przystojny jest ...
To by³o trzecie g³ówne wydanie Ziemca. Ostatnie trzy dni spêdzi³ w wydaniach do 15.00. Kompletny grafik zaprezentowa³em na wczeœniejszej stronie. W œrodê w g³ównym by³ Kamil.
fakt Âże jest juÂż profesjonalnym dziennikarzem i takie wpadki nie powinny mu siĂŞ juÂż zdaÂżaĂŚ w 3 wydaniu ale jest w nowym otoczeniu wyrobi siĂŞ :) tak jak wysocka
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

[quote="kamuii"][quote] A no chyba ze jesteÂś fanem wysockiej ale ja nic takiego o niej nie powiedziaÂłam tylko ze dla mnie nie jest kwintesencjÂą kobiecoÂści i tyle...
[quote]
Ja tam o Wysockiej nie mam zdania, zbyt rzadko widze jÂą na antenie, zreszto moÂże i dobrze. NiÂżby kompromitowaÂła i tak skompromitowanÂą TVP.

kwintesencja kobiecoÂści.. ...PATRZ Danuta Kondratowicz Marta Kuligowska Iwona Kutyna
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michal pisze:Nie wiem gdzie to czytaÂłeÂś, ale moim zdaniem materiaÂł ten przedstawiaÂła Jolanta PieĂąkowska. PamiĂŞtam to wydanie i sÂłyszĂŞ jej gÂłos jak o tym mĂłwi. Po za tym na forach PieĂąkowska i Rudnik dostawali i dostajÂą od prawicowych internautĂłw ciĂŞgi za Orlen.
Prawicowe fora internetowe wiarygodnym Ÿród³em informacji nie s¹. Ostatni jakiœ oszo³om (przepraszam za wyra¿enie) napisa³ na jednym z takich for, ¿e za Orlen odpowiedzialna jest Bretes i Grzywaczewski powinnien zwolniÌ j¹ od razu. Có¿, autor tego pomys³u nie wiedzia³, ¿e w tym czasie Bretes pracowa³a w TVP3 Poznaù. Ja natomisat kojarzê ten materia³ z Bukowsk¹ i jej póŸniejszym odejœciem z redakcji. No ale moge siê myliÌ - zreszt¹ mo¿e jak zbiorê w sobiê si³y to poszukam w internecie.

Kamuii widzĂŞ, Âże nie potrafisz gniweaĂŚ siĂŞ na Krzysia :P :P
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Kamuii widzĂŞ, Âże nie potrafisz gniweaĂŚ siĂŞ na Krzysia
Oj nawet nie wiesz jak siĂŞ na niego gniewam chyba najbardziej ale nie zmienia to faktu Âże jest przystojny :) :oops:
kwintesencja kobiecoÂści.. ...PATRZ Danuta Kondratowicz Marta Kuligowska Iwona Kutyna
racja miĂŞdzy innymi :)
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dzisiejszy Super Express:

Obrazek
Gawryluk w WiadomoÂściach!

Dorota Gawryluk (32 l.) w koĂącu podpisaÂła umowĂŞ z TVP. Od wczoraj prowadzi publicystyczny program "Forum", ktĂłry "przejĂŞÂła" po Kamilu Durczoku (34 l.). BĂŞdzie teÂż wydawcÂą i prowadzÂącÂą "WiadomoÂści".

Nie wiadomo jednak, czy dziennikarka zosta³a potraktowana jak gwiazda i otrzyma³a - podobnie jak Monika Olejnik czy Kamil Durczok - kontrakt gwiazdorski. - Z ca³¹ pewnoœci¹ jest to umowa o pracê - informuje rzecznik TVP Jaros³aw Szczepaùski.

Gawryluk mĂłwi, Âże praca w TVP to dla niej duÂża szansa. Pytania o powody odejÂścia z Polsatu ucina jednym zdaniem: - Nie oglÂądam siĂŞ za siebie.

Ale tajemnic¹ poliszynela jest to, ¿e od czasu pojawienia siê w stacji Tomasza Lisa (38 l.) wiadomo by³o, ¿e w "Wydarzeniach" dla Gawryluk nie bêdzie miejsca. Dlatego te¿ mia³a poprowadziÌ w³asny talk-show. Rozpisano nawet konkurs na producenta. Nic z tego nie wysz³o, bo dziennikarka postanowi³a przyj¹Ì propozycjê TVP. - Publicystyka to jednak to, co najbardziej chcê robiÌ. Dla mnie to szansa rozwoju - powiedzia³a nam. Czy ma tremê przed poprowadzeniem "Forum"? - Zawsze mam, teraz nie bardziej ni¿ zwykle - przyzna³a.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

NaprawdĂŞ nie sÂądziÂłam ze kiedyÂś to powiem bo za DorotÂą Gawryluk nie przepadaÂłam ale poniewaÂż jakiÂś czas temu od czasu umowy z cnn siĂŞ wyrobiÂła to naprawde siĂŞ ciesze jeÂśli bedzie w wiadomosciach mam nadzieje ze za Adamczyka albo WysockÂą.SÂądze teÂż ze jest to 1 krok to zastÂąpienia niÂą Kamila jak tylko skoĂączy siĂŞ mu kontrakt...
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

S¹dzê, ¿e Gawryluk zast¹pi Wysock¹ (prawdê mówi¹Ì ta pani radzi sobie tylko w pracy korespondenta). Jednak Durczok powinien byÌ spokojny o swój los - ma Debatê, a ostatnio prowadzi³ a¿ trzy g³ówne wydania Wiadomoœci. Z Forum zrezygnowa³ sam - ten program nie rozwija. Wiedzia³a o tym Pieùkowska, wiedz¹ te¿ inni. Natomisat Gawryluk znalaz³a siê na lodzie i musia³a podj¹Ì pracê w "re¿ymowej telewizji" - jak to kiedyœ plua³a na TVP. We wczorajszym Forum D. Gawryluk udowodnia³a, ¿ê jeszcze daleko jej do profesionalizmu K. Durczoka, czy Marak Czy¿a - poprzednich gospodarzy programu. Dziwne - teraz bêdzie pracowa³a z ludŸmi na których plu³a - wszak zmieniono tylko prowadz¹cych, praktycznie reporte¿y pozostali bez zmian.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

w dzisiejszej lokalnej ³ódzkiej gazecie jest artyku³ na temat "nowej ods³ony" programów informacyjnych, w jednym z fragmentów lekko zasugerowane jest ¿e przysz³oœÌ Durczoka w Wiadomoœciach jest zagro¿ona :arrow:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Gawryluk zdecydowanie bĂŞdzie lepsza od Wysockiej, a kobiet teraz jest tam jak na lekarstwo. Nawet moÂże i dobrze, Âże teraz bĂŞdzie w WiadomoÂściach, wydaje mi siĂŞ, Âże tylko w gÂłownych i tego samego wieczornych bĂŞdziemy jÂą oglÂądaĂŚ, nawet gdyby nie miaÂła kontraktu gwiazdorskiego.

Powoli wszystkie nazwiska siĂŞ potwierdzajÂą. Jeszcze wymieniany byÂł w prasie jakiÂś facet jako nowy prowadzÂący (nazwiska nie pamiĂŞtam), ale na razie jeszcze go nie ma.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

S¹dzê, ¿e Gawryluk pojawi³a siê tylko dlatego, ¿e Pieùkowska odrzuci³a ofertê prowadzenia Forum i podziêkowa³a za wspó³pracê TVP. Kolejna w kolejce sta³a pewnie ex gwiazda Polsatu. Powa¿nym powodem mo¿e byÌ równie¿ Dorota Wysocka i jej braki w tzw. "prezenterce".

ZauwaÂżyliÂście, Âże ostatnio do plansz z kursami walut dajÂą podkÂład muzyczny? Natomisat w wydaniu wieczornym pojawiÂły siĂŞ plansze z indexami z gieÂłdy. Chyba zamierzajÂą nadaĂŚ programowi bardziej gospodarczy charakter.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze:Prawicowe fora internetowe wiarygodnym ÂźrĂłdÂłem informacji nie sÂą
A ktĂłre jeÂśli moÂżna za takie uwaÂżasz. Gazeta.pl?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

doktorfaustus1 pisze: Dziwne - teraz bĂŞdzie pracowaÂła z ludÂźmi na ktĂłrych pluÂła ...

Tak jak Olejnik, Ziemiec czy Adamczyk [ no moÂże dawniej, zaraÂżony pluciem na TVP przez Lisa]


Ja Gawryluk ceniê za wykszta³cenie i do¶wiadczenie przede wszystkim. W³a¶nie w rozmowach j± zawsze widzia³em i te w Politycznym Grafitti po pó³nocy by³y zawsze przeze mnie mile widziane. Specjalnie dla niej czsami Czeka³em, chocjej zmiennik Konrad Piasecki równie dobrze z niakonkurowa³.A proppo CZY ON JU¯ NIGDY SIÊNIE POJAWI W TV?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

tobi pisze:Tak jak Olejnik, Ziemiec czy Adamczyk [ no moÂże dawniej, zaraÂżony pluciem na TVP przez Lisa]
Adamczyk raczej nie plu³ na TVP - dopiero po jego przejœciu w mediach prywatnych (w zwi¹zku z ustaw¹ reguluj¹c¹ reynek RTV w Polsce) pojawi³y siê materia³y uderzaj¹ce w TVP. Dzisiaj nazwalibyœmi coœ takiego czarnym PR - oto Teleranek propaguje homoseksualizm, oto dziennikarze TVP nie s³usznie dostaj¹ ordery od prezydenta, oto TVP nie ma prawa budowaÌ nowej siedziby (nawet je¿eli stara moze zawaliÌ siê w ci¹gu roku) etc . Ziemiec czyta³ tylko wiadomoœci - o tym co bêdzie na antenie decydowa³ szereg ludzi i wydawców. Natomist Gawryluk spe³nia³a ¿adania Solorza i skutecznie obrzydza³a (jako prezenter, i szef informaci i publicystyki w Polsacie) ludziom TVP. Kilka razypowiedzieli nawet, ¿e telewizja publiczna to prze¿ytek i ju¿ nie jest potrzebna. Ale po cichu za wszelk¹ cenê próbowalis iê dogadaÌ z TVP, aby programy z Woronicza powórci³y na "s³oneczn¹" platformê. Wiadomo - bez TVP1 i TVP2 raczej trudno przyci¹gn¹Ì widzów. I czy jest w tym jakiœ sens lub troska o widza? Chyba nie.

PS Tobi, a czy ja gdzieÂś mĂłwiÂłem o Gazecie.pl? Nie. wiĂŞc nie zadawaj gÂłupich pytaĂą....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość