Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

blupopx pisze:Szczuka jest ostatnio wyraŸnie promowana przez media. Najpierw "Szymon Majewski Show" (jako goœÌ programu i rozmów w t³oku), potem dyskusja w "Teraz My" i "Maraton Uœmiechu" w rodzimym TVN-ie. U konkurencji widzieliœmy j¹ w "Szansie na sukces"i "Teleexpressie". Dosz³o nawet do tego, ¿e Pani Kazimiera zatwardzia³a feministka udziela wywiadu jakimœ kobiecym pisemkom-tytu³u niestety nie pamiêtam. Czy to celowe, czy przypadkowe- nie wiem. Dobry marketing, wró¿y nieŸle ewentualnemu nowemu programowi Szczuki w TVN. Wydaje mi siê , ¿e stacja nie zmarnuje takiej okazji. Ja widzia³bym Szczukê w jakimœ kontrowersyjnym talk-show, ewentualnie nowym teleturnieju.
podoba mi siĂŞ ta promocja :D
co do wywiadu w kobiecym pisemku to o ten chodzi :?:

http://www.claudia.pl/claudia2/index.js ... &page=text
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Re: kazimiera szczuka

Post autor: mietelski »

salladyn pisze:No to dla tych nieszczêœników którzy nie wejd¹ w posiadanie tej ksi¹¿ki,mam tekst napisany przez Kaziê w³asnorêcznie.

Obrazek
DziĂŞkujemy bardzo :) Ale o co w tym wÂłaÂściwie chodzi, bo wyglÂąda to jak zupeÂłnie przypadkowo wypisane hasÂła.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka

Post autor: salladyn »

http://www.grafia.com.pl/spisy.htm

JuÂż teraz powinno byc trochĂŞ jaÂśniej.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Re: kazimiera szczuka

Post autor: Aleksandra »

salladyn pisze:http://www.grafia.com.pl/spisy.htm

JuÂż teraz powinno byc trochĂŞ jaÂśniej.
Ta grafia by³a wspania³a :) Ale wysz³¹ juz bardzo dawno, w wakacje ;) Najbardziej podoba³ mi siê artyku³ "Orlagante" :) A co do wywiadów w kobiecych pisemkach, to by³o ich znacznie wiêcej, zadro.
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ta ksi¹¿ka ju¿ kosztuje ponad sto z³otych :/ JA da³am 103 chyba i zosta³am przelicytowana. Ta India to w ogóle jest niez³a :/ Trudno, w koùcu ju¿ mam Ksi¹¿ki Kazi z autografami ;)
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

jeœli mogê sobie pozwoliÌ na jeszcze jedn¹ odzywkê Aleksandro, widaÌ ¿e jesteœ nowicjuszk¹ na Allegro - przedmioty licytuje siê tu¿ przed zakoùczeniem aukcji w³aœnie po to by unikn¹Ì takich sytuacji. Zreszt¹ osoby licytuj¹ce wydaj¹ siê cosik podejrzane :wink:
dziêki za link do wywiadu, Bambi - poczytam se ca³oœÌ w gazecie, nie mia³am bladozielonego pojêcia :)
...and a Happy New Year!
Awatar użytkownika
bambi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 213
Rejestracja: poniedziałek 23 sie 2004, 10:48

Post autor: bambi »

Say_No_To_Compromise pisze: dziêki za link do wywiadu, Bambi - poczytam se ca³oœÌ w gazecie, nie mia³am bladozielonego pojêcia :)
w gazecie jest to samo co w wersji internetowej :)
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Say_No_To_Compromise pisze:jeœli mogê sobie pozwoliÌ na jeszcze jedn¹ odzywkê Aleksandro, widaÌ ¿e jesteœ nowicjuszk¹ na Allegro - przedmioty licytuje siê tu¿ przed zakoùczeniem aukcji w³aœnie po to by unikn¹Ì takich sytuacji. Zreszt¹ osoby licytuj¹ce wydaj¹ siê cosik podejrzane :wink:
dziêki za link do wywiadu, Bambi - poczytam se ca³oœÌ w gazecie, nie mia³am bladozielonego pojêcia :)
Wiem, jam siĂŞ licytuje na Allegro. Ale tutaj byÂł problem nastepujÂący- dziewczyna od razu wyjechaÂła z 50 zÂł.
A osoby licytujÂące nie sÂą podejrzane. Znam wiĂŞkszoÂśc. I one po prostu wiedzÂą, ze kasa idzie na szczytny cel.
That's all
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Say_No_To_Compromise pisze:jeœli mogê sobie pozwoliÌ na jeszcze jedn¹ odzywkê Aleksandro, widaÌ ¿e jesteœ nowicjuszk¹ na Allegro - przedmioty licytuje siê tu¿ przed zakoùczeniem aukcji w³aœnie po to by unikn¹Ì takich sytuacji. Zreszt¹ osoby licytuj¹ce wydaj¹ siê cosik podejrzane :wink:
na czym polega to podejrzanie?????????????? :?:
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Aleksandra pisze: A osoby licytujÂące nie sÂą podejrzane. Znam wiĂŞkszoÂśc.
i znow sie czepiam, ale ile to jest 'wiêkszoœÌ' z 2 pozosta³ych osób licytuj¹cych poza Tob¹ - 1 czy 2?
zadra pisze: na czym polega to podejrzanie??
miaÂłam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdziesz wiedziaÂła o co mi biegaÂło
ok, juÂż nie bĂŞdĂŞ taka enigmatyczna. podejrzana jest ta 'kopertka' ktĂłra zarejestrowaÂła siĂŞ na Allegro w dzieĂą rozpoczĂŞcia licytacji i caÂły czas prowadzi w licytacji.
no ale oczywiÂście mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, zresztÂą mam tendencje do szukania dziury w caÂłym - mĂłj typ tak ma Smile
tyle na temat tej aukcji z mojej strony, juÂż zdecydowanie za duÂżo miejsca zostaÂło jej przeznaczone w tym miejscu.
¿yczê powodzenia w s¹dzie jeœli naprawdê uwa¿acie ¿e to w³aœciwa strategia walki z tymi homofobog³¹bami :)
...and a Happy New Year!
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Say_No_To_Compromise pisze:
Aleksandra pisze: A osoby licytujÂące nie sÂą podejrzane. Znam wiĂŞkszoÂśc.
i znow sie czepiam, ale ile to jest 'wiêkszoœÌ' z 2 pozosta³ych osób licytuj¹cych poza Tob¹ - 1 czy 2?
zadra pisze: na czym polega to podejrzanie??
miaÂłam nadziejĂŞ, Âże bĂŞdziesz wiedziaÂła o co mi biegaÂło
ok, juÂż nie bĂŞdĂŞ taka enigmatyczna. podejrzana jest ta 'kopertka' ktĂłra zarejestrowaÂła siĂŞ na Allegro w dzieĂą rozpoczĂŞcia licytacji i caÂły czas prowadzi w licytacji.
no ale oczywiÂście mogĂŞ siĂŞ myliĂŚ, zresztÂą mam tendencje do szukania dziury w caÂłym - mĂłj typ tak ma Smile
tyle na temat tej aukcji z mojej strony, juÂż zdecydowanie za duÂżo miejsca zostaÂło jej przeznaczone w tym miejscu.
¿yczê powodzenia w s¹dzie jeœli naprawdê uwa¿acie ¿e to w³aœciwa strategia walki z tymi homofobog³¹bami :)
Mam na myœli ca³¹ aukcje "Nasza sprawa", a 'kopertkê' -Indiê znam i nie ma w Niej nic podejrzanego.. hehe
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Przyznam siê, bo to teraz modne. Nale¿ê do grona wielbicielek Kazi Szczuki. W przeciwieùstwie do nastolatek prowadz¹cych na jej temat blogi, moje zainteresowanie Szczuk¹ siêga czasów jej pierwszych tekstów w biuletynie Oœki. - to pocz¹tek felietonu Agnieszki K³oœ o uwielbieniu dla Kazi :-) Ca³oœÌ tutaj: http://www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=11

polecam caÂła stronĂŞ :-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

zadra pisze:Przyznam siê, bo to teraz modne. Nale¿ê do grona wielbicielek Kazi Szczuki. W przeciwieùstwie do nastolatek prowadz¹cych na jej temat blogi, moje zainteresowanie Szczuk¹ siêga czasów jej pierwszych tekstów w biuletynie Oœki. - to pocz¹tek felietonu Agnieszki K³oœ o uwielbieniu dla Kazi :-) Ca³oœÌ tutaj: http://www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=11

polecam caÂła stronĂŞ :-)
Ten atykuÂł jest sÂłaby i bardzo chaotyczny. NIe wiem, o co chodziÂło autorce..
Moje komentarze sÂą pod tekstem. To chyba jakaÂś plaga, bo Lejdi teÂż nie wyszedÂł ten ostatni felieton :/
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:
zadra pisze:Przyznam siê, bo to teraz modne. Nale¿ê do grona wielbicielek Kazi Szczuki. W przeciwieùstwie do nastolatek prowadz¹cych na jej temat blogi, moje zainteresowanie Szczuk¹ siêga czasów jej pierwszych tekstów w biuletynie Oœki. - to pocz¹tek felietonu Agnieszki K³oœ o uwielbieniu dla Kazi :-) Ca³oœÌ tutaj: http://www.feminoteka.pl/readarticle.php?article_id=11

polecam caÂła stronĂŞ :-)
Ten atykuÂł jest sÂłaby i bardzo chaotyczny. NIe wiem, o co chodziÂło autorce..
Moje komentarze sÂą pod tekstem. To chyba jakaÂś plaga, bo Lejdi teÂż nie wyszedÂł ten ostatni felieton :/
WÂłaÂśnie przeczytaÂłam artykulik,bez emocji,jakiÂś dziwny :znudzony: Ale nic to Kazia jest rewelacyjna,spotkaÂł mnie zaszczyt rozmawiania z niÂą :D A w "Szansie" daÂła popis niesamowitej osobowoÂści,bo w Âśpiewaniu nie chodzi tylko o to by,wyÂśpiewaĂŚ czyÂściutko wszystkie nutki,ale liczy siĂŞ to coÂś co przyciÂąga sÂłuchacza i Kazia to coÂś ma :brawo: :super:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

kazimiera szczuka fan club

Post autor: salladyn »

Agnieszka KÂłos pisze:Dlatego dziÂś Kazia Szczuka ma tyle wielbicielek.
I coraz wiĂŞcej wielbicieli,warto byÂłoby dodaĂŚ. :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 8 gości